Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Iasi

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Iași ➞ Suceava

joi,
1 oct 2020
12 curse disponibile

06:15 - 08:58
INTERTRANS COMPANY
2h 43min
38lei
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Pascani

  1. 06:15
  2. Traseu: Iasi - Suceava
  3. 08:58
Durată: 2h 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
38lei
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 09/2020
07:00 - 09:43
INTERTRANS COMPANY
2h 43min
38lei
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Pascani

  1. 07:00
  2. Traseu: Iasi - Suceava
  3. 09:43
Durată: 2h 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
38lei
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 09/2020
08:30 - 11:13
INTERTRANS COMPANY
2h 43min
38lei
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Pascani

  1. 08:30
  2. Traseu: Iasi - Suceava
  3. 11:13
Durată: 2h 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
38lei
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 09/2020
09:30 - 12:13
INTERTRANS COMPANY
2h 43min
38lei
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Pascani

  1. 09:30
  2. Traseu: Iasi - Suceava
  3. 12:13
Durată: 2h 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
38lei
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 09/2020
10:30 - 13:13
INTERTRANS COMPANY
2h 43min
38lei
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Pascani

  1. 10:30
  2. Traseu: Iasi - Suceava
  3. 13:13
Durată: 2h 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
38lei
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 09/2020
12:00 - 14:43
INTERTRANS COMPANY
2h 43min
38lei
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Pascani

  1. 12:00
  2. Traseu: Iasi - Suceava
  3. 14:43
Durată: 2h 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
38lei
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 09/2020
14:00 - 16:43
INTERTRANS COMPANY
2h 43min
38lei
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Pascani

  1. 14:00
  2. Traseu: Iasi - Suceava
  3. 16:43
Durată: 2h 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
38lei
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 09/2020
14:45 - 17:28
INTERTRANS COMPANY
2h 43min
38lei
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Pascani

  1. 14:45
  2. Traseu: Iasi - Suceava
  3. 17:28
Durată: 2h 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
38lei
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 09/2020
16:00 - 18:43
INTERTRANS COMPANY
2h 43min
38lei
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Pascani

  1. 16:00
  2. Traseu: Iasi - Suceava
  3. 18:43
Durată: 2h 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
38lei
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 09/2020
17:15 - 19:58
INTERTRANS COMPANY
2h 43min
38lei
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Pascani

  1. 17:15
  2. Traseu: Iasi - Suceava
  3. 19:58
Durată: 2h 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
38lei
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 09/2020
18:00 - 20:43
INTERTRANS COMPANY
2h 43min
38lei
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Pascani

  1. 18:00
  2. Traseu: Iasi - Suceava
  3. 20:43
Durată: 2h 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
38lei
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 09/2020
19:00 - 21:43
INTERTRANS COMPANY
2h 43min
38lei
Vezi detalii

INTERTRANS COMPANY

Intertranscom SRL

via Pascani

  1. 19:00
  2. Traseu: Iasi - Suceava
  3. 21:43
Durată: 2h 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
38lei
Sursa: Intertranscom SRL | Ultima actualizare: 09/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Iași - Suceava

Care este prețul călătoriei cu autocarul Iași - Suceava?

Prețul unei călători cu autocarul de la Iași la Suceava este de 38 RON.

De unde pleacă autocarul din Iași către Suceava?

De la Iași la Suceava circulă 12 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Transbus Codreanu SRL.

Când pleacă autocarul din Iași către Suceava?

Primul autobuz din Iași pleacă la ora 06:15, iar ultimul pleacă la ora 19:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Iași către Suceava?

Călătoria cu autocarul de la Iași la Suceava, durează 2h 43min.