Filtrează rezultate

General

Plecare din Iasi

Companii

Tip auto

Dotări

Transfer Iași ➞ Otopeni Aeroport

vineri,
14 aug 2020
3 curse disponibile

Bilete disponibile online

04:00 - 11:00
Teisa
7h 00min
Vezi detalii

cursa se efectueaza cu autocar/microbuz in functie de nr. de pasageri

  1. 04:00
  2. Traseu: Iasi - Otopeni
    • Dotări:
  3. 11:00
Durată: 7h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Teisa | Ultima actualizare: 07/2020
08:00 - 15:00
Teisa
7h 00min
Vezi detalii

Nu mai circulă din 18.03.2020.
Cursele au fost suspendate in contextul instalarii starii de urgenta, impusa de pandemia Covid - 19.

cursa se efectueaza cu autocar/microbuz in functie de nr. de pasageri

  1. 08:00
  2. Traseu: Iasi - Otopeni
    • Dotări:
  3. 15:00
Durată: 7h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Teisa | Ultima actualizare: 07/2020
21:00 - 04:00
Teisa
7h 00min
Vezi detalii

cursa se efectueaza cu autocar/microbuz in functie de nr. de pasageri

  1. 21:00
  2. Traseu: Iasi - Otopeni
    • Dotări:
  3. 04:00 +1 zi
Durată: 7h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Teisa | Ultima actualizare: 07/2020
22:00 - 04:30
Mirtrans Express
6h 30min
Vezi detalii
  1. 22:00
  2. Traseu: Balti - Bucuresti
    • Dotări:
  3. 04:30 +1 zi
    Otopeni Aeroport Parcare microbuze P5
Durată: 6h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Mirtrans-Express SRL | Ultima actualizare: 08/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Iași - Otopeni Aeroport

Care este prețul călătoriei cu autocarul Iași - Otopeni Aeroport?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Iași la Otopeni Aeroport este cuprins între 75 și 100 RON.

De unde pleacă autocarul din Iași către Otopeni Aeroport?

De la Iași la Otopeni Aeroport circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Transbus Codreanu SRL, Statuie Mihai Viteazu (Copou).

Când pleacă autocarul din Iași către Otopeni Aeroport?

Primul autobuz din Iași pleacă la ora 04:00, iar ultimul pleacă la ora 22:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Iași către Otopeni Aeroport?

Călătoria Iași-Otopeni Aeroport cu autocarul, durează între 6h 30min și 7h 00min.