Mersul autobuzelor în Otopeni Aeroport Ilfov, Romania

Sosiri în Otopeni Aeroport

De la Ora
Corbu Nicolae Balcescu Navodari Mihail Kogalniceanu Mamaia Lumina Ovidiu Constanta Mangalia Murfatlar Negru Voda Costinesti Poarta Alba Nisipari Castelu 23 August Medgidia Tuzla Satu Nou Mircea Voda Faclia Eforie Sud Stefan cel Mare Eforie Nord Saligny Cernavoda Techirghiol Agigea Lazu Fetesti Cumpana 00:00
Chisinau Husi 00:15
Galati Braila Ianca Faurei Cilibia Buzau 00:30
Tulcea Cataloi Nicolae Balcescu Babadag Ciucurova Topolog Saraiu Garliciu Harsova Giurgeni Tandarei Slobozia Drajna Noua
Constanta
Miercurea Ciuc Fagaras Targu Secuiesc Sfantu Gheorghe Brasov Poiana Brasov
Sfantu Gheorghe Zarnesti Harman Poiana Brasov Cristian Codlea Sinpetru Ghimbav Stupini Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic 01:00
Fagaras Sfantu Gheorghe Zarnesti Harman Poiana Brasov Cristian Codlea Sinpetru Ghimbav Stupini Brasov
Sibiu International Airport Sibiu Avrig Fagaras
Corbu Negru Voda Constanta Navodari Comana Amzacea Valu lui Traian Mamaia Murfatlar Lumina Topraisar Poiana Ovidiu Poarta Alba Techirghiol Nisipari Mangalia Castelu Medgidia 23 August Satu Nou Costinesti Mircea Voda Tuzla Faclia Eforie Sud Cernavoda Eforie Nord Fetesti Agigea Drajna Lazu Cumpana
Chisinau 01:25
Albesti 2 Mai Limanu Mangalia Navodari Mamaia Lumina Ovidiu Palazu Mare Cumpana Constanta Medgidia Cernavoda Fetesti 01:30
Galati Braila Ianca Buzau
Galati Braila Ianca Buzau
Vaslui Barlad Focsani Ramnicu Sarat Buzau
Nicolae Balcescu Corbu Mihail Kogalniceanu Navodari Lumina Mamaia Ovidiu Constanta Mangalia Murfatlar Negru Voda Costinesti Poarta Alba Nisipari Castelu 23 August Medgidia Tuzla Satu Nou Mircea Voda Faclia Eforie Sud Stefan cel Mare Eforie Nord Saligny Cernavoda Techirghiol Agigea Lazu Fetesti Cumpana 02:00
Chisinau Husi 02:15
Odesa
Tulcea Cataloi Nicolae Balcescu Babadag Ciucurova Topolog Saraiu Garliciu Harsova Giurgeni Tandarei Slobozia Drajna Noua 03:00
Targu Jiu Horezu Baile Govora Ramnicu Valcea Pitesti 03:25
Sibiu International Airport Sibiu Avrig Fagaras 03:30
Miercurea Ciuc Fagaras Targu Secuiesc Sfantu Gheorghe Brasov Poiana Brasov
Corbu Negru Voda Constanta Navodari Comana Amzacea Valu lui Traian Mamaia Murfatlar Lumina Topraisar Poiana Poarta Alba Techirghiol Ovidiu Mangalia Nisipari Castelu Medgidia 23 August Satu Nou Costinesti Mircea Voda Faclia Tuzla Eforie Sud Cernavoda Eforie Nord Fetesti Drajna Agigea Lazu Cumpana
Targu Secuiesc Odorheiu Secuiesc Miercurea Ciuc Baile Tusnad Sfantu Gheorghe Brasov
Sfantu Gheorghe Zarnesti Harman Poiana Brasov Cristian Codlea Sinpetru Ghimbav Stupini Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic 03:40
Targu Jiu Rovinari Filiasi Craiova Bals Slatina (Olt) Scornicesti Pitesti
Drobeta Turnu Severin Strehaia Filiasi Craiova Bals Slatina (Olt) Scornicesti Pitesti
Craiova Bals Slatina (Olt) Scornicesti Pitesti
Vaslui Barlad Tecuci Targu Ocna Onesti Adjud Focsani Marasesti Ramnicu Sarat Panciu Buzau 03:45
Iasi Roman Bacau Adjud Focsani Ramnicu Sarat Buzau 04:00
Mangalia Costinesti Constanta Medgidia Cernavoda
Galati Braila Ianca Faurei Cilibia Buzau
Siret Radauti Suceava Falticeni Cristesti Roman Bacau Adjud Tisita
Galati Braila Ianca Buzau
Galati Braila Ianca Buzau
Vaslui Tecuci Barlad Panciu Adjud Marasesti Focsani Ramnicu Sarat Buzau
Targu Jiu Rovinari Ramnicu Valcea Pitesti
Mangalia Constanta
Varna Shumen Razgrad Ruse
Mangalia Constanta
Galati Braila Ianca Buzau
Corbu Nicolae Balcescu Navodari Mihail Kogalniceanu Mamaia Lumina Mangalia Constanta Ovidiu Murfatlar Negru Voda Poarta Alba Costinesti Nisipari 23 August Castelu Medgidia Satu Nou Tuzla Mircea Voda Faclia Eforie Sud Stefan cel Mare Saligny Eforie Nord Cernavoda Techirghiol Agigea Lazu Fetesti Cumpana
Craiova
Targu Jiu Horezu Baile Govora Ramnicu Valcea Pitesti 04:10
Targu Mures Sighisoara Rupea Brasov Predeal Sinaia
Albesti 2 Mai Limanu Mangalia Navodari Mamaia Lumina Ovidiu Palazu Mare Cumpana Constanta Medgidia Cernavoda Fetesti 04:15
Balti Falesti 04:30
Suceava Falticeni Roman Bacau Adjud Focsani Ramnicu Sarat Buzau 04:45
Craiova Bals Slatina (Olt) Scornicesti Pitesti
Galati Braila Ianca Buzau 05:00
Barlad Focsani Ramnicu Sarat Buzau
Chisinau Husi
Negru Voda Corbu Comana Constanta Navodari Amzacea Valu lui Traian Mamaia Murfatlar Topraisar Lumina Poiana Techirghiol Poarta Alba Ovidiu Mangalia Nisipari Castelu Medgidia 23 August Satu Nou Mircea Voda Costinesti Faclia Tuzla Eforie Sud Cernavoda Eforie Nord Fetesti Drajna Agigea Lazu Cumpana
Istanbul
Bucuresti
Suceava Falticeni Roman Bacau Adjud Ramnicu Sarat Urziceni Bucuresti 05:10
Chisinau Husi 05:20
Vaslui Barlad Tecuci Targu Ocna Onesti Focsani Adjud Marasesti Ramnicu Sarat Panciu Buzau 05:30
Galati Braila Ianca Buzau
Chisinau
Galati Braila Ianca Buzau
Corbu Nicolae Balcescu Navodari Mihail Kogalniceanu Lumina Mamaia Mangalia Ovidiu Constanta Negru Voda Murfatlar Costinesti Poarta Alba Nisipari 23 August Castelu Medgidia Satu Nou Tuzla Mircea Voda Faclia Eforie Sud Stefan cel Mare Eforie Nord Saligny Cernavoda Techirghiol Agigea Lazu Fetesti Cumpana
Tulcea Cataloi Nicolae Balcescu Babadag Ciucurova Topolog Saraiu Garliciu Harsova Giurgeni Tandarei Slobozia Drajna Noua 06:00
Sibiu Caciulata Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti
Sfantu Gheorghe Zarnesti Harman Poiana Brasov Cristian Codlea Sinpetru Ghimbav Stupini Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic 06:30
Galati Braila Ianca Faurei Cilibia Buzau
Galati Braila Ianca Buzau
Vaslui Barlad Focsani Ramnicu Sarat Buzau
Nicolae Balcescu Corbu Mihail Kogalniceanu Navodari Lumina Mamaia Mangalia Ovidiu Constanta Negru Voda Murfatlar Poarta Alba Costinesti Nisipari 23 August Castelu Medgidia Satu Nou Tuzla Mircea Voda Faclia Eforie Sud Stefan cel Mare Eforie Nord Saligny Cernavoda Techirghiol Agigea Fetesti Lazu Cumpana
Miercurea Ciuc Fagaras Targu Secuiesc Sfantu Gheorghe Brasov Poiana Brasov
Siret Radauti Suceava Falticeni Motca Roman Bacau Adjud
Negru Voda Corbu Navodari Constanta Comana Mamaia Valu lui Traian Amzacea Lumina Murfatlar Topraisar Poiana Ovidiu Techirghiol Poarta Alba Nisipari Mangalia Castelu Medgidia Satu Nou 23 August Mircea Voda Costinesti Faclia Tuzla Cernavoda Eforie Sud Eforie Nord Fetesti Agigea Drajna Lazu Cumpana
Sibiu International Airport Sibiu Avrig Fagaras
Albesti 2 Mai Limanu Mangalia Navodari Mamaia Lumina Ovidiu Palazu Mare Cumpana Constanta Medgidia Cernavoda Fetesti 06:40
Galati Braila Ianca Buzau 07:00
Targu Secuiesc Odorheiu Secuiesc Miercurea Ciuc Baile Tusnad Sfantu Gheorghe Brasov
Vaslui Barlad Tecuci Onesti Adjud Focsani Marasesti Ramnicu Sarat Panciu Buzau 07:30
Comanesti Targu Ocna Onesti
Craiova Bals Slatina (Olt) Scornicesti Pitesti
Corbu Nicolae Balcescu Navodari Mihail Kogalniceanu Mamaia Lumina Mangalia Constanta Ovidiu Negru Voda Murfatlar Costinesti Poarta Alba Nisipari 23 August Castelu Medgidia Satu Nou Tuzla Mircea Voda Eforie Sud Faclia Stefan cel Mare Eforie Nord Saligny Cernavoda Techirghiol Agigea Fetesti Lazu Cumpana
Chisinau Leuseni 07:45
Galati Braila Ianca Faurei Cilibia Buzau 08:00
Galati Braila Ianca Buzau
Vaslui Tecuci Barlad Panciu Adjud Marasesti Focsani Ramnicu Sarat Buzau
Ploiesti
Galati Braila Ianca Buzau
Negru Voda Corbu Comana Constanta Navodari Mamaia Amzacea Valu lui Traian Topraisar Murfatlar Lumina Poiana Techirghiol Poarta Alba Ovidiu Nisipari Mangalia Castelu Medgidia 23 August Satu Nou Costinesti Mircea Voda Faclia Tuzla Eforie Sud Cernavoda Eforie Nord Fetesti Drajna Agigea Lazu Cumpana
Chisinau
Sibiu Caciulata Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti
Galati Braila Ianca Buzau 08:30
Bucuresti
Ploiesti
Chisinau 09:00
Targu Jiu Horezu Baile Govora Ramnicu Valcea Pitesti
Ploiesti
Nicolae Balcescu Corbu Mihail Kogalniceanu Navodari Lumina Mamaia Mangalia Ovidiu Constanta Negru Voda Murfatlar Costinesti Poarta Alba Nisipari 23 August Castelu Medgidia Satu Nou Tuzla Mircea Voda Eforie Sud Faclia Stefan cel Mare Eforie Nord Saligny Cernavoda Techirghiol Agigea Fetesti Lazu Cumpana
Vaslui Barlad Tecuci Focsani Ramnicu Sarat Buzau 09:15
Galati Braila Ianca Faurei Cilibia Buzau 09:30
Albesti 2 Mai Limanu Mangalia Navodari Mamaia Lumina Ovidiu Palazu Mare Cumpana Constanta Medgidia Cernavoda Fetesti
Galati Braila Ianca Buzau
Vaslui Barlad Focsani Ramnicu Sarat Buzau
Craiova Bals Slatina (Olt) Scornicesti Pitesti
Miercurea Ciuc Fagaras Targu Secuiesc Sfantu Gheorghe Brasov Poiana Brasov
Corbu Negru Voda Navodari Comana Constanta Mamaia Valu lui Traian Amzacea Lumina Murfatlar Topraisar Poiana Ovidiu Techirghiol Poarta Alba Mangalia Nisipari Castelu Medgidia 23 August Satu Nou Costinesti Mircea Voda Tuzla Faclia Cernavoda Eforie Sud Eforie Nord Fetesti Drajna Agigea Lazu Cumpana
Targu Secuiesc Odorheiu Secuiesc Miercurea Ciuc Baile Tusnad Sfantu Gheorghe Brasov
Targu Jiu Rovinari Horezu Ramnicu Valcea Pitesti 09:45
Mangalia Costinesti Constanta Medgidia Cernavoda 10:00
Galati Braila Ianca Buzau
Galati Braila Ianca Buzau
Tulcea Cataloi Nicolae Balcescu Babadag Ciucurova Topolog Saraiu Garliciu Harsova Giurgeni Tandarei Slobozia Drajna Noua
Targu Jiu Horezu Baile Govora Ramnicu Valcea Pitesti 10:10
Sfantu Gheorghe Zarnesti Harman Poiana Brasov Cristian Codlea Sinpetru Ghimbav Stupini Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic 10:30
Filiasi Craiova Bals Slatina (Olt) Pitesti
Nicolae Balcescu Corbu Mihail Kogalniceanu Navodari Mamaia Lumina Constanta Mangalia Ovidiu Negru Voda Murfatlar Costinesti Poarta Alba Nisipari 23 August Castelu Medgidia Tuzla Satu Nou Mircea Voda Eforie Sud Faclia Stefan cel Mare Eforie Nord Saligny Cernavoda Techirghiol Agigea Fetesti Lazu Cumpana
Craiova
Sibiu International Airport Sibiu Avrig Fagaras
Corbu Negru Voda Comana Navodari Constanta Mamaia Amzacea Valu lui Traian Topraisar Lumina Murfatlar Poiana Techirghiol Poarta Alba Ovidiu Nisipari Mangalia Castelu Medgidia 23 August Satu Nou Mircea Voda Costinesti Tuzla Faclia Cernavoda Eforie Sud Eforie Nord Fetesti Agigea Drajna Lazu Cumpana
Bucuresti 10:40
Iasi Roman Bacau Adjud Focsani Ramnicu Sarat Buzau 11:00
Vaslui Barlad Tecuci Targu Ocna Onesti Focsani Adjud Ramnicu Sarat Marasesti Panciu Buzau
Galati Braila Ianca Faurei Cilibia Buzau
Albesti 2 Mai Limanu Mangalia Navodari Mamaia Lumina Ovidiu Palazu Mare Cumpana Constanta Medgidia Cernavoda Fetesti
Galati Braila Ianca Buzau
Galati Braila Ianca Buzau
Barlad Vaslui Focsani Ramnicu Sarat Buzau
Galati Braila Ianca Buzau
Mangalia Costinesti Constanta Medgidia Cernavoda 11:30
Filiasi Craiova Bals Slatina (Olt) Pitesti
Craiova Bals Slatina (Olt) Scornicesti Pitesti
Ruse
Mangalia Constanta
Negru Voda Corbu Navodari Constanta Comana Valu lui Traian Mamaia Amzacea Lumina Murfatlar Topraisar Poiana Poarta Alba Ovidiu Techirghiol Nisipari Mangalia Castelu Medgidia 23 August Satu Nou Costinesti Mircea Voda Faclia Tuzla Cernavoda Eforie Sud Eforie Nord Fetesti Agigea Drajna Lazu Cumpana
Mangalia Constanta 11:45
Piatra Neamt Buhusi Bacau Adjud Focsani Ramnicu Sarat Buzau Urziceni 12:00
Tulcea Cataloi Nicolae Balcescu Babadag Ciucurova Topolog Saraiu Garliciu Harsova Giurgeni Tandarei Slobozia Drajna Noua
Corbu Nicolae Balcescu Navodari Mihail Kogalniceanu Mamaia Lumina Ovidiu Constanta Mangalia Negru Voda Murfatlar Costinesti Poarta Alba Nisipari Castelu 23 August Medgidia Tuzla Satu Nou Mircea Voda Eforie Sud Faclia Stefan cel Mare Saligny Eforie Nord Cernavoda Techirghiol Agigea Fetesti Lazu Cumpana
Odorheiu Secuiesc Targu Secuiesc Miercurea Ciuc Baile Tusnad Sfantu Gheorghe Brasov
Vaslui Barlad Tecuci Targu Ocna Onesti Focsani Adjud Marasesti Ramnicu Sarat Panciu Buzau 12:30
Galati Braila Ianca Faurei Cilibia Buzau
Albesti 2 Mai Limanu Mangalia Navodari Mamaia Lumina Ovidiu Palazu Mare Cumpana Constanta Medgidia Cernavoda Fetesti
Galati Braila Ianca Buzau
Galati Braila Ianca Buzau
Barlad Vaslui Focsani Ramnicu Sarat Buzau
Chisinau
Ploiesti
Galati Braila Ianca Buzau
Miercurea Ciuc Fagaras Targu Secuiesc Sfantu Gheorghe Brasov Poiana Brasov
Negru Voda Corbu Constanta Comana Navodari Valu lui Traian Amzacea Mamaia Topraisar Lumina Murfatlar Poiana Poarta Alba Ovidiu Techirghiol Mangalia Nisipari Castelu Medgidia 23 August Satu Nou Mircea Voda Costinesti Tuzla Faclia Cernavoda Eforie Sud Eforie Nord Fetesti Drajna Agigea Lazu Cumpana
Sibiu Caciulata Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti
Targu Jiu Horezu Baile Govora Ramnicu Valcea Pitesti 12:40
Sfantu Gheorghe Zarnesti Harman Poiana Brasov Cristian Codlea Sinpetru Ghimbav Stupini Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic 13:00
Comanesti Targu Ocna Onesti
Fagaras Sfantu Gheorghe Zarnesti Harman Poiana Brasov Cristian Codlea Sinpetru Ghimbav Stupini Brasov
Targu Jiu Rovinari Horezu Ramnicu Valcea Pitesti
Nicolae Balcescu Corbu Navodari Mihail Kogalniceanu Lumina Mamaia Constanta Mangalia Ovidiu Negru Voda Murfatlar Costinesti Poarta Alba Nisipari Castelu 23 August Medgidia Tuzla Satu Nou Mircea Voda Eforie Sud Faclia Stefan cel Mare Saligny Eforie Nord Cernavoda Techirghiol Agigea Fetesti Lazu Cumpana
Targu Jiu Rovinari Filiasi Craiova Bals Slatina (Olt) Scornicesti Pitesti 13:10
Mangalia Costinesti Constanta Medgidia Cernavoda 13:15
Pascani 13:30
Ploiesti
Chisinau
Negru Voda Corbu Navodari Constanta Comana Valu lui Traian Mamaia Amzacea Lumina Topraisar Murfatlar Poiana Ovidiu Poarta Alba Techirghiol Mangalia Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou 23 August Mircea Voda Costinesti Tuzla Faclia Cernavoda Eforie Sud Eforie Nord Fetesti Agigea Drajna Lazu Cumpana
Targu Jiu Horezu Baile Govora Ramnicu Valcea Pitesti 13:40
Galati Braila Ianca Faurei Cilibia Buzau 14:00
Albesti 2 Mai Limanu Mangalia Navodari Mamaia Lumina Ovidiu Palazu Mare Cumpana Constanta Medgidia Cernavoda Fetesti
Darabani Dorohoi
Galati Braila Ianca Buzau
Tulcea Cataloi Nicolae Balcescu Babadag Ciucurova Topolog Saraiu Garliciu Harsova Giurgeni Tandarei Slobozia Drajna Noua
Nicolae Balcescu Corbu Mihail Kogalniceanu Navodari Lumina Mamaia Constanta Mangalia Ovidiu Murfatlar Negru Voda Costinesti Poarta Alba Nisipari Castelu 23 August Medgidia Tuzla Satu Nou Mircea Voda Eforie Sud Faclia Stefan cel Mare Saligny Eforie Nord Cernavoda Techirghiol Agigea Fetesti Lazu Cumpana
Chisinau Husi 14:15
Vaslui Barlad Tecuci Targu Ocna Onesti Focsani Adjud Ramnicu Sarat Marasesti Panciu Buzau 14:30
Botosani Dumbraveni Suceava Falticeni Targu Neamt Motca Roman Bacau Adjud Focsani Ramnicu Sarat Buzau
Galati Braila Ianca Buzau
Barlad Vaslui Focsani Ramnicu Sarat Buzau
Craiova Bals Slatina (Olt) Scornicesti Pitesti
Galati Braila Ianca Buzau
Corbu Negru Voda Comana Constanta Navodari Amzacea Valu lui Traian Mamaia Murfatlar Topraisar Lumina Poiana Poarta Alba Ovidiu Techirghiol Nisipari Mangalia Castelu Medgidia 23 August Satu Nou Mircea Voda Costinesti Tuzla Faclia Eforie Sud Cernavoda Eforie Nord Fetesti Agigea Drajna Lazu Cumpana
Chisinau
Odorheiu Secuiesc Targu Secuiesc Miercurea Ciuc Baile Tusnad Sfantu Gheorghe Brasov
Iasi Roman Bacau Adjud Focsani Ramnicu Sarat Buzau 15:00
Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic
Mangalia Costinesti Constanta Medgidia Cernavoda
Galati Braila Ianca Faurei Cilibia Buzau
Galati Braila Ianca Buzau
Brasov
Corbu Nicolae Balcescu Navodari Mihail Kogalniceanu Lumina Mamaia Ovidiu Mangalia Constanta Murfatlar Negru Voda Costinesti Poarta Alba Nisipari Castelu 23 August Medgidia Tuzla Satu Nou Mircea Voda Faclia Eforie Sud Stefan cel Mare Saligny Eforie Nord Cernavoda Techirghiol Agigea Fetesti Lazu Cumpana
Radauti Suceava Falticeni Motca Roman Bacau Adjud 15:20
Albesti 2 Mai Limanu Mangalia Navodari Mamaia Lumina Ovidiu Palazu Mare Cumpana Constanta Medgidia Cernavoda Fetesti 15:30
Botosani Hudum Baisa Vladeni Dumbraveni Suceava Falticeni Targu Neamt Cristesti Motca Roman Horia Bacau Adjud Tisita Focsani Ramnicu Sarat Buzau Urziceni
Tulcea Cataloi Nicolae Balcescu Babadag Ciucurova Topolog Saraiu Garliciu Harsova Giurgeni Tandarei Slobozia Drajna Noua
Miercurea Ciuc Fagaras Targu Secuiesc Sfantu Gheorghe Brasov Poiana Brasov
Negru Voda Corbu Navodari Constanta Comana Valu lui Traian Amzacea Mamaia Lumina Murfatlar Topraisar Poiana Ovidiu Techirghiol Poarta Alba Mangalia Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou 23 August Mircea Voda Costinesti Tuzla Faclia Eforie Sud Cernavoda Eforie Nord Fetesti Agigea Drajna Lazu Cumpana
Varna Shumen Razgrad Ruse 15:40
Pascani
Vaslui Barlad Tecuci Focsani Ramnicu Sarat Buzau 16:00
Galati Braila Ianca Buzau
Barlad Vaslui Adjud Marasesti Focsani Ramnicu Sarat Buzau
Targu Jiu Rovinari Horezu Ramnicu Valcea Pitesti
Galati Braila Ianca Buzau
Nicolae Balcescu Corbu Mihail Kogalniceanu Navodari Lumina Mamaia Mangalia Constanta Ovidiu Murfatlar Negru Voda Costinesti Poarta Alba Nisipari Castelu 23 August Medgidia Tuzla Satu Nou Mircea Voda Faclia Eforie Sud Stefan cel Mare Saligny Eforie Nord Cernavoda Techirghiol Agigea Lazu Fetesti Cumpana
Galati Braila Ianca Buzau 16:30
Chisinau
Targu Jiu Rovinari Filiasi Craiova Bals Slatina (Olt) Scornicesti Pitesti
Drobeta Turnu Severin Strehaia Filiasi Craiova Bals Slatina (Olt) Scornicesti Pitesti
Filiasi Craiova Bals Slatina (Olt) Pitesti
Corbu Negru Voda Comana Navodari Constanta Amzacea Valu lui Traian Mamaia Topraisar Murfatlar Lumina Poiana Poarta Alba Ovidiu Techirghiol Mangalia Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou 23 August Mircea Voda Costinesti Faclia Tuzla Cernavoda Eforie Sud Eforie Nord Fetesti Drajna Agigea Lazu Cumpana
Ploiesti 17:00
Corbu Nicolae Balcescu Navodari Mihail Kogalniceanu Mamaia Lumina Mangalia Constanta Ovidiu Murfatlar Negru Voda Costinesti Poarta Alba Nisipari Castelu 23 August Medgidia Satu Nou Tuzla Mircea Voda Faclia Eforie Sud Stefan cel Mare Saligny Eforie Nord Cernavoda Techirghiol Agigea Lazu Fetesti Cumpana
Targu Secuiesc Odorheiu Secuiesc Miercurea Ciuc Baile Tusnad Sfantu Gheorghe Brasov
Suceava Falticeni Roman Bacau Adjud Ramnicu Sarat Urziceni Bucuresti 17:10
Vaslui Barlad Tecuci Targu Ocna Onesti Adjud Focsani Ramnicu Sarat Marasesti Panciu Buzau 17:30
Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic
Galati Braila Ianca Faurei Cilibia Buzau
Albesti 2 Mai Limanu Mangalia Navodari Mamaia Lumina Ovidiu Palazu Mare Cumpana Constanta Medgidia Cernavoda Fetesti
Galati Braila Ianca Buzau
Galati Braila Ianca Buzau
Vaslui Barlad Marasesti Focsani Ramnicu Sarat Buzau
Poiana Brasov Brasov
Galati Braila Ianca Buzau
Tulcea Cataloi Nicolae Balcescu Babadag Ciucurova Topolog Saraiu Garliciu Harsova Giurgeni Tandarei Slobozia Drajna Noua
Negru Voda Comana Constanta Valu lui Traian Amzacea Mamaia Murfatlar Topraisar Techirghiol Poarta Alba Nisipari Mangalia Castelu Medgidia 23 August Satu Nou Costinesti Mircea Voda Faclia Tuzla Eforie Sud Cernavoda Eforie Nord Fetesti Drajna Agigea Lazu Cumpana
Sibiu International Airport Sibiu Avrig Fagaras
Constanta 17:45
Siret Radauti Suceava Falticeni Cristesti Roman Bacau Adjud Tisita 17:55
Targu Jiu Rovinari Filiasi Craiova Bals Slatina (Olt) Scornicesti Pitesti 18:00
Ploiesti
Comanesti Targu Ocna Onesti 18:15
Chisinau 18:29
Botosani Flamanzi Harlau Targu Frumos Roman Bacau 18:30
Chisinau
Mangalia Constanta
Corbu Nicolae Balcescu Navodari Mihail Kogalniceanu Mamaia Lumina Constanta Mangalia Ovidiu Negru Voda Murfatlar Costinesti Poarta Alba Nisipari 23 August Castelu Medgidia Satu Nou Tuzla Mircea Voda Faclia Eforie Sud Stefan cel Mare Eforie Nord Saligny Cernavoda Techirghiol Agigea Lazu Fetesti Cumpana
Miercurea Ciuc Fagaras Targu Secuiesc Sfantu Gheorghe Brasov Poiana Brasov
Corbu Negru Voda Comana Constanta Navodari Mamaia Amzacea Valu lui Traian Lumina Topraisar Murfatlar Poiana Ovidiu Poarta Alba Techirghiol Nisipari Mangalia Castelu Medgidia 23 August Satu Nou Costinesti Mircea Voda Tuzla Faclia Eforie Sud Cernavoda Eforie Nord Fetesti Drajna Agigea Lazu Cumpana
Chisinau 18:45
Galati Braila Ianca Buzau 19:00
Galati Braila Ianca Buzau
Vaslui Barlad Focsani Ramnicu Sarat Buzau
Galati Braila Ianca Buzau
Targu Secuiesc Odorheiu Secuiesc Miercurea Ciuc Baile Tusnad Sfantu Gheorghe Brasov
Suceava Falticeni Roman Bacau Adjud Ramnicu Sarat Urziceni Bucuresti 19:10
Vaslui Barlad Tecuci Targu Ocna Onesti Focsani Adjud Ramnicu Sarat Marasesti Panciu Buzau 19:30
Sfantu Gheorghe Zarnesti Harman Poiana Brasov Cristian Codlea Sinpetru Ghimbav Stupini Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic
Albesti 2 Mai Limanu Mangalia Navodari Mamaia Lumina Ovidiu Palazu Mare Cumpana Constanta Medgidia Cernavoda Fetesti
Craiova Bals Slatina (Olt) Scornicesti Pitesti
Fagaras Sfantu Gheorghe Zarnesti Harman Poiana Brasov Cristian Codlea Sinpetru Ghimbav Stupini Brasov
Corbu Negru Voda Navodari Comana Constanta Mamaia Amzacea Valu lui Traian Lumina Murfatlar Topraisar Poiana Techirghiol Ovidiu Poarta Alba Nisipari Mangalia Castelu Medgidia Satu Nou 23 August Mircea Voda Costinesti Faclia Tuzla Cernavoda Eforie Sud Eforie Nord Fetesti Agigea Drajna Lazu Cumpana
Sibiu International Airport Sibiu Avrig Fagaras
Galati Braila Ianca Faurei Cilibia Buzau 20:00
Chisinau
Galati Braila Ianca Buzau
Galati Braila Ianca Buzau
Vaslui Barlad Focsani Ramnicu Sarat Buzau
Tulcea Cataloi Nicolae Balcescu Babadag Ciucurova Topolog Saraiu Garliciu Harsova Giurgeni Tandarei Slobozia Drajna Noua
Nicolae Balcescu Corbu Mihail Kogalniceanu Navodari Mamaia Lumina Constanta Ovidiu Mangalia Negru Voda Murfatlar Costinesti Poarta Alba Nisipari Castelu 23 August Medgidia Satu Nou Tuzla Mircea Voda Eforie Sud Faclia Stefan cel Mare Saligny Eforie Nord Cernavoda Techirghiol Agigea Lazu Fetesti Cumpana
Constanta
Radauti Suceava Falticeni Motca Roman Bacau
Galati Braila Ianca Buzau 20:30
Corbu Negru Voda Constanta Navodari Comana Amzacea Mamaia Valu lui Traian Topraisar Murfatlar Lumina Poiana Poarta Alba Ovidiu Techirghiol Nisipari Mangalia Castelu Medgidia 23 August Satu Nou Costinesti Mircea Voda Faclia Tuzla Cernavoda Eforie Sud Eforie Nord Fetesti Drajna Agigea Lazu Cumpana
Odorheiu Secuiesc Targu Secuiesc Miercurea Ciuc Baile Tusnad Sfantu Gheorghe Brasov
Chisinau 20:45
Radauti Suceava Falticeni Cristesti Roman Bacau Adjud Tisita 21:00
Galati Braila Ianca Buzau
Sfantu Gheorghe Zarnesti Harman Poiana Brasov Cristian Codlea Sinpetru Ghimbav Stupini Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic 21:30
Albesti 2 Mai Limanu Mangalia Navodari Mamaia Lumina Ovidiu Palazu Mare Cumpana Constanta Medgidia Cernavoda Fetesti
Constanta
Miercurea Ciuc Fagaras Targu Secuiesc Sfantu Gheorghe Brasov Poiana Brasov
Chisinau 21:45
Galati Braila Ianca Faurei Cilibia Buzau 22:00
Comanesti Targu Ocna Onesti
Corbu Nicolae Balcescu Navodari Mihail Kogalniceanu Mamaia Lumina Constanta Mangalia Ovidiu Negru Voda Murfatlar Costinesti Poarta Alba Nisipari Castelu 23 August Medgidia Tuzla Satu Nou Mircea Voda Eforie Sud Faclia Stefan cel Mare Saligny Eforie Nord Cernavoda Techirghiol Agigea Lazu Fetesti Cumpana 22:30
Corbu Negru Voda Navodari Comana Constanta Valu lui Traian Mamaia Amzacea Lumina Topraisar Murfatlar Poiana Poarta Alba Techirghiol Ovidiu Mangalia Nisipari Castelu Medgidia 23 August Satu Nou Costinesti Mircea Voda Tuzla Faclia Cernavoda Eforie Sud Eforie Nord Fetesti Drajna Agigea Lazu Cumpana
Campulung Moldovenesc Iacobeni Vatra Dornei Chiril Crucea Brosteni Borca Poiana Largului Grinties Tulghes Borsec Toplita Gheorgheni Miercurea Ciuc 23:00
Galati Braila Ianca Buzau
Galati Braila Ianca Buzau
Vaslui Barlad Focsani Ramnicu Sarat Buzau
Galati Braila Ianca Buzau
Constanta
Albesti 2 Mai Limanu Mangalia Navodari Mamaia Lumina Ovidiu Palazu Mare Cumpana Constanta Medgidia Cernavoda Fetesti 23:30
Chisinau Hincesti Leova Cantemir Cahul 23:55