Română

Mersul autobuzelor Otopeni Aeroport

Ilfov, Romania

Stațiile și autogările din Otopeni Aeroport

  • Terminal PLECARI/ DEPARTURES Aeroport Henri Coanda

  • Terminal SOSIRI / ARRIVALS Aeroport Henri Coanda

    La nivelul de jos al parcarii din fata Terminal Sosiri, spre exterior.
  • Aeroportul Otopeni - Birou Informatii Sosiri

  • Statie DN1 Aeroport Otopeni (Henri Coanda)

  • Statie Peco

  • Parcare microbuze P5

  • Halta P.O. Aeroport

  • Statie RATB DN1

    Calea Bucureștilor, Otopeni 075100, România

Sosiri în Otopeni Aeroport
De la Ora
Azuga Poiana Brasov Busteni Sinaia Brasov Predeal Comarnic 00:00
Falticeni Adjud Adjud Roman Roman Ramnicu Sarat Ramnicu Sarat Bacau Bacau Urziceni Suceava Urziceni Suceava Bucuresti Bucuresti Falticeni
Braila Ianca Buzau Faurei Cilibia Galati 00:30
Chisinau 01:25
Braila Buzau Galati Braila Galati Ianca Braila 01:30
Buzau Galati Braila
Tecuci Buzau Focsani
Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Cumpana 02:00
Ploiesti 03:00
Iurtrans Confort Chisinau 03:05
Bals Craiova Slatina (Olt) Pitesti Scornicesti 03:10
Targu Jiu Bals Pitesti Craiova Slatina (Olt) Filiasi Scornicesti Rovinari
Drobeta Turnu Severin Pitesti Strehaia Scornicesti Filiasi Craiova Bals Slatina (Olt)
Sfantu Gheorghe Stupini Predeal Comarnic Harman Azuga Zarnesti Poiana Brasov Cristian Busteni Codlea Brasov Ghimbav Sinaia Sinpetru 03:40
Buzau Braila Galati 03:45
Chisinau 03:55
Buzau Roman Bacau Adjud Focsani Ramnicu Sarat Iasi 04:00
Ramnicu Sarat Vaslui Tecuci Focsani Barlad
Constanta Costinesti Cernavoda Mangalia Medgidia
Ianca Buzau Faurei Cilibia Galati Braila
Siret Radauti Suceava Falticeni Roman Bacau Adjud Tisita Cristesti
Galati Ianca Braila Braila Buzau Galati Braila
Buzau Galati Braila
Buzau Focsani Tecuci
Constanta Mangalia
Ramnicu Valcea Pitesti Sibiu
Lumina Navodari Cumpana Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu 04:15
Chisinau 04:30
Ramnicu Valcea Pitesti Targu Jiu Horezu
Chisinau 04:35
Scornicesti Bals Craiova Slatina (Olt) Pitesti 04:40
Pitesti Sibiu Ramnicu Valcea 04:50
Buzau Galati Braila 05:00
Buzau Focsani Tecuci
Tecuci Focsani Barlad Ramnicu Sarat Vaslui 05:30
Galati Ianca Braila Braila Buzau Galati Braila
Braila Galati Buzau
Ploiesti
Constanta Mangalia 05:45
Vatra Dornei Iacobeni Borsec Tulghes Campulung Moldovenesc Grinties Poiana Largului Toplita Borca Gheorgheni Brosteni Miercurea Ciuc Crucea Chiril 06:00
Ramnicu Sarat Focsani Siret Adjud Radauti Suceava Falticeni Motca Roman Bacau Urziceni Buzau 06:30
Sinaia Sinpetru Sfantu Gheorghe Stupini Predeal Comarnic Harman Azuga Zarnesti Poiana Brasov Cristian Busteni Codlea Brasov Ghimbav
Braila Ianca Buzau Faurei Cilibia Galati
Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Cumpana Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia
Buzau Galati Braila
Tecuci Buzau Focsani
Braila Buzau Galati Braila Ianca Braila Galati 07:00
Chisinau
Chisinau
Ramnicu Valcea Pitesti Sibiu
Tecuci Focsani Barlad Ramnicu Sarat Vaslui 07:15
Braila Galati Buzau
Comanesti Onesti Targu Ocna 07:30
Pitesti Scornicesti Bals Craiova Slatina (Olt) 07:40
Galati Braila Ianca Buzau Faurei Cilibia 08:00
Buzau Galati Braila
Tecuci Buzau Focsani
Ploiesti
Constanta Mangalia 08:15
Braila Galati Ianca Braila Buzau Galati Braila 08:30
Chisinau
Cristian Comarnic Azuga Cristian Comarnic Codlea Azuga Codlea Ghimbav Poiana Brasov Sinpetru Ghimbav Busteni Poiana Brasov Sfantu Gheorghe Sinpetru Busteni Stupini Sfantu Gheorghe Stupini Sinaia Brasov Harman Brasov Harman Zarnesti Predeal Zarnesti 09:00
Chisinau
Pitesti Craiova Bals Slatina (Olt) 09:10
Tecuci Focsani Barlad Ramnicu Sarat Vaslui 09:30
Galati Braila Ianca Buzau Faurei Cilibia
Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Cumpana Constanta
Iurtrans Confort Bucuresti
Braila Galati Buzau
Braila Buzau Galati
Tecuci Buzau Focsani
Pitesti Sibiu Ramnicu Valcea
Costinesti Cernavoda Mangalia Medgidia Constanta 10:00
Braila Buzau Galati Braila Galati Ianca Braila
Constanta Mangalia 10:15
Codlea Brasov Ghimbav Sinaia Brasov Sinpetru Ghimbav Sfantu Gheorghe Sinpetru Stupini Sfantu Gheorghe Predeal Stupini Comarnic Harman Azuga Comarnic Harman Azuga Zarnesti Zarnesti Poiana Brasov Cristian Busteni Poiana Brasov Cristian Busteni Codlea 10:30
Ploiesti
Ramnicu Valcea Pitesti Sibiu
Roman Bacau Adjud Focsani Ramnicu Sarat Iasi Buzau 11:00
Tecuci Focsani Barlad Ramnicu Sarat Vaslui
Galati Braila Ianca Buzau Faurei Cilibia
Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Cumpana
Braila Galati Ianca Braila Buzau Galati Braila
Braila Galati Buzau
Braila Buzau Galati
Tecuci Buzau Focsani
Pitesti Scornicesti Bals Craiova Slatina (Olt) 11:20
Predeal Comarnic Azuga Poiana Brasov Busteni Sinaia Brasov 11:30
Costinesti Cernavoda Mangalia Medgidia Constanta
Iurtrans Confort Bucuresti
Mangalia Constanta
Piatra Neamt Bucuresti 12:20
Tecuci Focsani Barlad Ramnicu Sarat Vaslui 12:30
Galati Braila Ianca Buzau Faurei Cilibia
Cumpana Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari
Braila Buzau Galati Braila Galati Ianca Braila
Braila Galati Buzau
Braila Buzau Galati
Focsani Tecuci Buzau
Chisinau
Codlea Sinaia Brasov Ghimbav Sinpetru Sfantu Gheorghe Predeal Stupini Comarnic Harman Azuga Zarnesti Poiana Brasov Cristian Busteni 13:00
Targu Ocna Comanesti Onesti
Ploiesti
Costinesti Cernavoda Mangalia Medgidia Constanta 13:15
Pascani 13:30
Cilibia Galati Braila Ianca Buzau Faurei 14:00
Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Cumpana
Darabani Dorohoi
Braila Galati Ianca Braila Buzau Galati Braila
Braila Buzau Galati
Focsani Tecuci Buzau
Constanta Mangalia 14:15
Tecuci Focsani Barlad Ramnicu Sarat Vaslui 14:30
Poiana Brasov Busteni Sinaia Brasov Predeal Comarnic Azuga
Adjud Focsani Ramnicu Sarat Buzau Suceava Dumbraveni Motca Targu Neamt Botosani Falticeni Roman Bacau
Braila Galati Buzau
Roman Bacau Adjud Focsani Ramnicu Sarat Iasi Buzau 15:00
Costinesti Cernavoda Mangalia Medgidia Constanta
Faurei Cilibia Galati Braila Ianca Buzau
Braila Buzau Galati Braila Galati Ianca Braila
Braila Buzau Galati
Buzau Focsani Tecuci
Pitesti Sibiu Ramnicu Valcea
Bucuresti 15:10
Roman Bacau Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Radauti Suceava Falticeni Motca 15:20
Slatina (Olt) Pitesti Scornicesti Bals Craiova
Slatina (Olt) Drobeta Turnu Severin Pitesti Strehaia Scornicesti Filiasi Craiova Bals
Botosani Flamanzi Harlau Targu Frumos Roman Bacau 15:30
Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Cumpana
Ploiesti
Suceava Urziceni Falticeni Cristesti Targu Neamt Motca Roman Bacau Adjud Focsani Dumbraveni Ramnicu Sarat Tisita Buzau
Constanta Mangalia 15:45
Tecuci Focsani Barlad Ramnicu Sarat Vaslui 16:00
Zarnesti Predeal Cristian Comarnic Codlea Azuga Ghimbav Sinpetru Poiana Brasov Sfantu Gheorghe Busteni Stupini Sinaia Harman Brasov
Braila Galati Buzau
Braila Buzau Galati Braila Braila Galati Ianca 16:30
Chisinau
Galati Braila Buzau
Buzau Focsani Tecuci
Iurtrans Confort Chisinau 16:40
Poiana Brasov Busteni Sinaia Brasov Predeal Comarnic Azuga 17:00
Roman Ramnicu Sarat Bacau Urziceni Suceava Bucuresti Falticeni Adjud 17:10
Tecuci Focsani Barlad Ramnicu Sarat Vaslui 17:30
Faurei Cilibia Galati Braila Ianca Buzau
Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Cumpana
Galati Ianca Braila Braila Buzau Galati Braila
Braila Galati Buzau
Galati Braila Buzau
Buzau Focsani Tecuci
Targu Jiu Bals Pitesti Craiova Slatina (Olt) Filiasi Scornicesti Rovinari 17:45
Tisita Cristesti Siret Radauti Falticeni Suceava Roman Bacau Adjud 17:55
Chisinau 18:00
Ploiesti
Constanta Mangalia 18:15
Targu Ocna Comanesti Onesti
Harman Brasov Zarnesti Predeal Cristian Comarnic Codlea Azuga Ghimbav Sinpetru Poiana Brasov Sfantu Gheorghe Busteni Stupini Sinaia 19:00
Iurtrans Confort Chisinau
Braila Buzau Galati Braila Ianca Braila Galati
Buzau Galati Braila
Buzau Focsani Tecuci
Dorohoi Botosani Harlau Roman Flamanzi Targu Frumos Bacau Radauti Prut Darabani 19:30
Tecuci Focsani Barlad Ramnicu Sarat Vaslui
Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Cumpana
Braila Galati Buzau
Slatina (Olt) Pitesti Scornicesti Bals Craiova 19:40
Buzau Faurei Cilibia Galati Braila Ianca 20:00
Chisinau
Galati Ianca Braila Braila Buzau Galati Braila
Buzau Galati Braila
Buzau Focsani Tecuci
Chisinau
Odesa
Focsani Ramnicu Sarat Buzau Urziceni Radauti Suceava Falticeni Motca Roman Bacau Adjud
Constanta Mangalia 20:15
Ploiesti 20:30
Poiana Brasov Busteni Sinaia Brasov Predeal Comarnic Azuga 21:00
Braila Buzau Galati Braila Galati Ianca Braila
Pitesti Craiova Bals Slatina (Olt) 21:10
Tecuci Focsani Barlad Ramnicu Sarat Vaslui 21:30
Braila Galati Buzau
Ianca Buzau Faurei Cilibia Galati Braila 22:00
Targu Ocna Comanesti Onesti
Chisinau 22:50
Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Cumpana 23:00
Galati Ianca Braila Braila Buzau Galati Braila
Buzau Galati Braila
Tecuci Buzau Focsani
Constanta Mangalia
Mai multe despre Otopeni Aeroport
Inchirieri autocare Închiriază autocar sau microbuz direct de la posesor, fără comisioane. Găseşti aici informaţii de contact, preţurile şi flota disponibilă.
//www.autogari.ro/Inchirieri/Autocare/Ilfov