Română

Mersul autobuzelor Otopeni Aeroport

Ilfov, Romania

Stațiile și autogările din Otopeni Aeroport

Plecări din Otopeni Aeroport
Ora Către
00:00 Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Buzau Ianca Braila Galati
Falesti Balti
00:05 Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
00:45 Chisinau
01:00 Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Iasi
Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tecuci Adjud Panciu Marasesti
Buzau Ianca Braila Galati
01:15 Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Caciulata Sibiu Sibiu
01:30 Cernavoda Medgidia Constanta Costinesti Mangalia
Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Plopu Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova
02:00 Panciu Buzau Marasesti Adjud Ramnicu Sarat Onesti Targu Ocna Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Ianca Braila Galati
02:30 Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tecuci Adjud Panciu Marasesti
Buzau Ianca Braila Galati
Chisinau
03:10 Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
04:00 Tisita Adjud Bacau Roman Cristesti Falticeni Suceava Radauti Siret
Panciu Marasesti Buzau Ramnicu Sarat Adjud Onesti Targu Ocna Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Plopu Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Iasi
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Ianca Braila Galati
Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tecuci Adjud Panciu Marasesti
Buzau Ianca Braila Galati
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova Filiasi Rovinari Targu Jiu
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova Filiasi Strehaia Drobeta Turnu Severin
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova
Pitesti Rovinari Targu Jiu
Pitesti Ramnicu Valcea Horezu Rovinari Targu Jiu Bumbesti Jiu Petrosani
Pitesti Ramnicu Valcea
Pegasus Group Ruse Razgrad Shumen Varna
04:15 Cernavoda Medgidia Constanta Costinesti Mangalia
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
04:30 Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Caciulata Sibiu
05:30 Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Motca Falticeni Suceava Radauti
06:15 Bucuresti Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Adjud Bacau Horia Roman Motca Targu Neamt Cristesti Falticeni Suceava Dumbraveni Vladeni Baisa Hudum Botosani
06:30 Panciu Marasesti Buzau Ramnicu Sarat Adjud Onesti Targu Ocna Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova
06:45 Chisinau
07:00 Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Plopu Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tecuci Adjud Panciu Marasesti
Buzau Ianca Braila Galati
07:15 Onesti Targu Ocna Comanesti
07:30 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Poiana Brasov
07:45 Chisinau
08:30 TASA Suceava Bucuresti Urziceni Ramnicu Sarat Adjud Bacau Roman Falticeni Suceava
08:40 Chisinau
09:45 Pegasus Group Ruse
Pegasus Group Ruse Veliko Turnovo
10:00 Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Plopu Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tecuci Adjud Panciu Marasesti
Buzau Ianca Braila Galati
Ploiesti
10:30 Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Ianca Braila Galati
TASA Suceava Bucuresti Urziceni Ramnicu Sarat Adjud Bacau Roman Falticeni Suceava
Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
10:40 Chisinau
10:41 Chisinau
10:45 Pegasus Group Ruse Veliko Turnovo
11:00 Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Motca Falticeni Suceava Radauti
Pitesti Slatina (Olt) Bals Craiova Filiasi
Ploiesti
11:30 Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Ianca Braila Galati
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova
11:45 Onesti Targu Ocna Comanesti
12:00 Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Plopu Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tecuci Adjud Panciu Marasesti
Buzau Ianca Braila Galati
Pitesti Ramnicu Valcea Horezu Targu Jiu
Pogo Tur Brasov
12:15 Pegasus Group Ruse
12:30 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
12:45 Panciu Marasesti Buzau Ramnicu Sarat Adjud Onesti Focsani Targu Ocna Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Ianca Braila Galati
13:00 Tisita Adjud Bacau Roman Cristesti Falticeni Suceava Radauti Siret
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tecuci Adjud Panciu Marasesti
Buzau Ianca Braila Galati
Chisinau
Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Caciulata Sibiu
13:30 Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Plopu Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova
13:45 Chisinau
Pitesti Ramnicu Valcea Horezu Rovinari Targu Jiu Bumbesti Jiu Petrosani
13:46 Pitesti Rovinari Targu Jiu
14:00 Cernavoda Medgidia Constanta Costinesti Mangalia
Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Poiana Brasov
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Brasov Poiana Brasov
Constanta Mangalia
14:15 Onesti Targu Ocna Comanesti
14:20 Miercurea Ciuc Gheorgheni Toplita Borsec Tulghes Grinties Poiana Largului Borca Brosteni Crucea Chiril Vatra Dornei Iacobeni Campulung Moldovenesc
14:30 Panciu Buzau Marasesti Adjud Ramnicu Sarat Onesti Focsani Targu Ocna Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Iasi
Ianca Braila Galati
Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tecuci Adjud Panciu Marasesti
Buzau Ianca Braila Galati
Pitesti Bucuresti Ramnicu Valcea Govora Horezu Polovragi Poienari Bumbesti Pitic Bengesti Targu Jiu Bumbesti Jiu Lainici Petrosani
Ploiesti
15:00 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Plopu Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Pitesti Slatina (Olt) Bals Craiova Filiasi
Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Sinaia Predeal Brasov Brasov Rupea Sighisoara Targu Mures
15:20 Piatra Neamt
15:30 Cernavoda Medgidia Constanta Costinesti Mangalia
Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tecuci Adjud Panciu Marasesti
Buzau Ianca Braila Galati
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova Filiasi Rovinari Targu Jiu
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova Filiasi Strehaia Drobeta Turnu Severin
Bucuresti
Ploiesti
15:45 Chisinau
Pegasus Group Ruse Razgrad Shumen Varna
16:00 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Poiana Brasov
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Brasov Poiana Brasov
16:30 Panciu Buzau Marasesti Adjud Ramnicu Sarat Onesti Targu Ocna Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Tisita Adjud Bacau Roman Cristesti Falticeni Suceava Radauti Siret
Ianca Braila Galati
Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tecuci Adjud Panciu Marasesti
Buzau Ianca Braila Galati
Pitesti Ramnicu Valcea Horezu Targu Jiu
TASA Suceava Bucuresti Urziceni Ramnicu Sarat Adjud Bacau Roman Falticeni Suceava
Constanta Mangalia
16:45 Chisinau
17:00 Cernavoda Medgidia Constanta Costinesti Mangalia
Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Plopu Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Pitesti Slatina (Olt) Bals Craiova Filiasi
17:30 Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Motca Falticeni Suceava Radauti Siret
Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tecuci Adjud Panciu Marasesti
Buzau Ianca Braila Galati
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova
17:55 Bucuresti
18:00 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Chisinau
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
18:30 Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Plopu Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Ianca Braila Galati
Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tecuci Adjud Panciu Marasesti
Buzau Ianca Braila Galati
Constanta Mangalia
18:45 Chisinau
Onesti Targu Ocna Comanesti
19:00 Dorohoi Darabani
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Motca Targu Neamt Falticeni Suceava Dumbraveni Botosani
Pitesti Slatina (Olt) Bals Craiova Filiasi
Ploiesti
19:30 Pascani
Cernavoda Medgidia Constanta Costinesti Mangalia
Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Poiana Brasov
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tecuci Adjud Panciu Marasesti
Buzau Ianca Braila Galati
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova
Brasov Poiana Brasov
Pegasus Group Ruse
19:40 Pitesti Ramnicu Valcea Horezu Rovinari Targu Jiu Bumbesti Jiu Petrosani
20:00 Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Plopu Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Bucuresti
Constanta Mangalia
Ploiesti
Pitesti Ramnicu Valcea
20:15 Falesti Balti
20:30 Panciu Marasesti Buzau Adjud Ramnicu Sarat Onesti Focsani Targu Ocna Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Chisinau
Ianca Braila Galati
Pitesti Ramnicu Valcea Horezu Targu Jiu
20:35 Chisinau
20:40 Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Caciulata Sibiu
20:45 Constanta Mangalia
21:00 Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tecuci Adjud Panciu Marasesti
Buzau Ianca Braila Galati
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova Filiasi Rovinari Targu Jiu
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova
Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Caciulata Sibiu Sibiu
21:01 Bacau Roman Targu Frumos Harlau Flamanzi Botosani
21:15 Sculeni Falesti Balti
21:30 Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Plopu Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
22:00 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
22:30 Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Ianca Braila Galati
Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tecuci Adjud Panciu Marasesti
Buzau Ianca Braila Galati
22:31 Bacau Roman Targu Frumos Harlau Flamanzi Botosani
23:00 Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Plopu Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova
23:30 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Poiana Brasov
Brasov Poiana Brasov
23:59 Panciu Marasesti Buzau Adjud Ramnicu Sarat Onesti Focsani Targu Ocna Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Ianca Braila Galati
Mai multe despre Otopeni Aeroport
Inchirieri autocare Închiriază autocar sau microbuz direct de la posesor, fără comisioane. Găseşti aici informaţii de contact, preţurile şi flota disponibilă.
//www.autogari.ro/Inchirieri/Autocare/Ilfov