Română

Transfer Otopeni Aeroport - Râmnicu Vâlcea

De la Otopeni Aeroport la Râmnicu Vâlcea circulă 15 autobuze cu plecare din stațiile Otopeni Aeroport - Terminal PLECARI/ DEPARTURES Aeroport Henri Coanda, Otopeni Aeroport - Terminal SOSIRI / ARRIVALS Aeroport Henri Coanda, Otopeni Aeroport - Aeroportul Otopeni - Birou Informatii Sosiri și sosire în stațiile Râmnicu Vâlcea - Parcare Penny 1Mai, Râmnicu Vâlcea - Halta, Râmnicu Vâlcea - in fata autogarii 1 Mai, Râmnicu Vâlcea - Gara CFR Râmnicu Vâlcea, Râmnicu Vâlcea - Benzinaria OMV (Calea lui Traian).
Primul autobuz pleacă la 01:00. Ultimul este la 21:00. Călătoria durează peste 2h10'.
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
13:20
01:00
LMMJVSD
2h20'
05:00
03:20
Amfurat strlen
Alessia Tour
LMMJVSD
80lei
Circulă doar sâmbătă și duminică
Informații
06:20
01:15
LMMJVSD
3h
19:20
04:15
Amfurat strlen
SibiuBUS
LMMJVSD
115lei
Circulă doar duminică
Informații
12:30
04:00
LMMJVSD
2h20'
21:00
06:20
Amfurat strlen
Alessia Tour
LMMJVSD
80lei
Cumpără bilet
Informații
13:30
04:00
LMMJVSD
2h10'
22:40
06:10
Amfurat strlen
Patonad Tour
LMMJVSD
80lei
Cumpără bilet
Informații
05:40
04:30
LMMJVSD
3h20'
22:10
07:50
Amfurat strlen
Carpathian Transport Center
LMMJVSD
115lei
Circulă începând cu 21.06.2019 .
overbooked
Informații
07:30
12:00
LMMJVSD
2h50'
07:40
14:50
Amfurat strlen
Normandia Transfer
LMMJVSD
70lei
Cumpără bilet
Informații
17:10
13:00
LMMJVSD
3h20'
10:50
16:20
Amfurat strlen
Carpathian Transport Center
LMMJVSD
115lei
Circulă începând cu 21.06.2019 .
overbooked
Informații
06:50
13:45
LMMJVSD
2h30'
21:30
16:15
Amfurat strlen
Patonad Tour
LMMJVSD
80lei
Cumpără bilet
Informații
08:00
14:30
LMMJVSD
3h30'
19:10
18:00
Amfurat strlen
Normandia Transfer
LMMJVSD
70lei
Cumpără bilet
Informații
08:20
16:30
LMMJVSD
2h50'
06:00
19:20
Amfurat strlen
Normandia Transfer
LMMJVSD
70lei
Cumpără bilet
Informații
09:10
19:40
LMMJVSD
2h35'
13:10
22:15
Amfurat strlen
Patonad Tour
LMMJVSD
80lei
Circulă doar marți
Informații
14:10
20:00
LMMJVSD
2h20'
13:50
22:20
Amfurat strlen
Alessia Tour
LMMJVSD
80lei
Cumpără bilet
Informații
09:30
20:30
LMMJVSD
2h50'
13:40
23:20
Amfurat strlen
Normandia Transfer
LMMJVSD
70lei
Cumpără bilet
Informații
17:50
21:00
LMMJVSD
3h
20:50
00:00
a doua zi
Amfurat strlen
SibiuBUS
LMMJVSD
115lei
Circulă doar luni, marți și sâmbătă
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Hartă trasee

Filtru