Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Otopeni Aeroport

Companii

Tip auto

Dotări

Transfer Otopeni Aeroport ➞ Slatina

duminică,
20 sep 2020
17 curse disponibile

Bilete disponibile online

01:30 - 03:50
B&B Ilan
2h 20min
Vezi detalii

CURSA TURISTICA TRASFER - DIRECT- AEROPORT OTOPENI SI RETUR

  1. 01:30
  2. Traseu: Transfer Aeroport Otopeni - Craiova
    • Dotări:
  3. 03:50
Durată: 2h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: B&B Ilan Travel SRL | Ultima actualizare: 09/2020
04:15 - 06:40
B&B Ilan
2h 25min
Vezi detalii

CURSA TURISTICA TRANSFER DIRECT AEROPORT - OTOPENI SI RETUR !

  1. 04:15
  2. Traseu: Transfer Aeroport OTOPENI - Craiova - Filiasi - Rovinari -Tg Jiu
    • Dotări:
  3. 06:40
Durată: 2h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: B&B Ilan Travel SRL | Ultima actualizare: 09/2020
04:15 - 06:40
B&B Ilan
2h 25min
Vezi detalii

CURSA TURISTICA TRANSFER DIRECT AEROPORT - OTOPENI SI RETUR !

  1. 04:15
  2. Traseu: TRANSFER Aeroport OTOPENI - Craiova - Tr. Severin
    • Dotări:
  3. 06:40
Durată: 2h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: B&B Ilan Travel SRL | Ultima actualizare: 09/2020
04:15 - 06:40
B&B Ilan
2h 25min
Vezi detalii

CURSA TURISTICA TRASFER - DIRECT- AEROPORT OTOPENI SI RETUR

  1. 04:15
  2. Traseu: Transfer Aeroport Otopeni - Craiova
    • Dotări:
  3. 06:40
Durată: 2h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: B&B Ilan Travel SRL | Ultima actualizare: 09/2020
06:30 - 08:50
B&B Ilan
2h 20min
Vezi detalii

CURSA TURISTICA TRASFER - DIRECT- AEROPORT OTOPENI SI RETUR

  1. 06:30
  2. Traseu: Transfer Aeroport Otopeni - Craiova
    • Dotări:
  3. 08:50
Durată: 2h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: B&B Ilan Travel SRL | Ultima actualizare: 09/2020
11:30 - 13:50
B&B Ilan
2h 20min
Vezi detalii

CURSA TURISTICA TRASFER - DIRECT- AEROPORT OTOPENI SI RETUR

  1. 11:30
  2. Traseu: Transfer Aeroport Otopeni - Craiova
    • Dotări:
  3. 13:50
Durată: 2h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: B&B Ilan Travel SRL | Ultima actualizare: 09/2020
13:30 - 15:50
B&B Ilan
2h 20min
Vezi detalii

CURSA TURISTICA TRASFER - DIRECT- AEROPORT OTOPENI SI RETUR

  1. 13:30
  2. Traseu: Transfer Aeroport Otopeni - Craiova
    • Dotări:
  3. 15:50
Durată: 2h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: B&B Ilan Travel SRL | Ultima actualizare: 09/2020
14:00 - 16:30
NCE invest
2h 30min
Vezi detalii

NCE invest

NCE Invest Market Special SRL
  1. 14:00
  2. Traseu: Transfer Otopeni Aeroport - Craiova
    • Dotări:
  3. 16:30
Durată: 2h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: NCE Invest Market Special SRL | Ultima actualizare: 09/2020
15:30 - 17:50
B&B Ilan
2h 20min
Vezi detalii

CURSA TURISTICA TRANSFER DIRECT AEROPORT - OTOPENI SI RETUR !

  1. 15:30
  2. Traseu: Transfer Aeroport OTOPENI - Craiova - Filiasi - Rovinari -Tg Jiu
    • Dotări:
  3. 17:50
Durată: 2h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: B&B Ilan Travel SRL | Ultima actualizare: 09/2020
15:30 - 17:50
B&B Ilan
2h 20min
Vezi detalii

CURSA TURISTICA TRANSFER DIRECT AEROPORT - OTOPENI SI RETUR !

  1. 15:30
  2. Traseu: TRANSFER Aeroport OTOPENI - Craiova - Tr. Severin
    • Dotări:
  3. 17:50
Durată: 2h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: B&B Ilan Travel SRL | Ultima actualizare: 09/2020
17:00 - 19:30
NCE invest
2h 30min
Vezi detalii

NCE invest

NCE Invest Market Special SRL
  1. 17:00
  2. Traseu: Transfer Otopeni Aeroport - Craiova
    • Dotări:
  3. 19:30
Durată: 2h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: NCE Invest Market Special SRL | Ultima actualizare: 09/2020
17:30 - 19:50
B&B Ilan
2h 20min
Vezi detalii

CURSA TURISTICA TRASFER - DIRECT- AEROPORT OTOPENI SI RETUR

  1. 17:30
  2. Traseu: Transfer Aeroport Otopeni - Craiova
    • Dotări:
  3. 19:50
Durată: 2h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: B&B Ilan Travel SRL | Ultima actualizare: 09/2020
19:00 - 21:30
NCE invest
2h 30min
Vezi detalii

NCE invest

NCE Invest Market Special SRL
  1. 19:00
  2. Traseu: Transfer Otopeni Aeroport - Craiova
    • Dotări:
  3. 21:30
Durată: 2h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: NCE Invest Market Special SRL | Ultima actualizare: 09/2020
19:30 - 21:50
B&B Ilan
2h 20min
Vezi detalii

CURSA TURISTICA TRASFER - DIRECT- AEROPORT OTOPENI SI RETUR

  1. 19:30
  2. Traseu: Transfer Aeroport Otopeni - Craiova
    • Dotări:
  3. 21:50
Durată: 2h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: B&B Ilan Travel SRL | Ultima actualizare: 09/2020
21:00 - 23:10
B&B Ilan
2h 10min
Vezi detalii

CURSA TURISTICA TRANSFER DIRECT AEROPORT - OTOPENI SI RETUR !

  1. 21:00
  2. Traseu: Transfer Aeroport OTOPENI - Craiova - Filiasi - Rovinari -Tg Jiu
    • Dotări:
  3. 23:10
Durată: 2h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: B&B Ilan Travel SRL | Ultima actualizare: 09/2020
21:00 - 23:20
B&B Ilan
2h 20min
Vezi detalii

CURSA TURISTICA TRASFER - DIRECT- AEROPORT OTOPENI SI RETUR

  1. 21:00
  2. Traseu: Transfer Aeroport Otopeni - Craiova
    • Dotări:
  3. 23:20
Durată: 2h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: B&B Ilan Travel SRL | Ultima actualizare: 09/2020
23:00 - 01:20
B&B Ilan
2h 20min
Vezi detalii

CURSA TURISTICA TRASFER - DIRECT- AEROPORT OTOPENI SI RETUR

  1. 23:00
  2. Traseu: Transfer Aeroport Otopeni - Craiova
    • Dotări:
  3. 01:20 +1 zi
Durată: 2h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: B&B Ilan Travel SRL | Ultima actualizare: 09/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Otopeni Aeroport - Slatina

Care este prețul călătoriei cu autocarul Otopeni Aeroport - Slatina?

Prețul unei călători cu autocarul de la Otopeni Aeroport la Slatina este de 80 RON.

De unde pleacă autocarul din Otopeni Aeroport către Slatina?

De la Otopeni Aeroport la Slatina circulă 17 autobuze cu plecare din stațiile Terminal SOSIRI / ARRIVALS Aeroport Henri Coanda.

Când pleacă autocarul din Otopeni Aeroport către Slatina?

Primul autobuz din Otopeni Aeroport pleacă la ora 01:30, iar ultimul pleacă la ora 23:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Otopeni Aeroport către Slatina?

Călătoria Otopeni Aeroport-Slatina cu autocarul, durează între 2h 10min și 2h 30min.