Filtrează rezultate

General

Plecare din Brasov

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Brașov ➞ Râmnicu Vâlcea

vineri,
17 iul 2020
2 curse disponibile

Bilete disponibile online

08:20 - 13:18
Transmontana
4h 58min
Vezi detalii

Transmontana

Transmontana SA
Opinii călători
  1. 08:20
  2. Traseu: RETUR Horezu - Brasov
    • Dotări:
  3. 13:18
    Ramnicu Valcea Autogara Obada Trans
Durată: 4h 58min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transmontana SA | Ultima actualizare: 06/2020
09:50 - 15:52
Antares Transport
6h 02min
36lei
Vezi detalii

Circulă doar marți, joi și sâmbătă

Circulatia va reveni la parametrii normali de indata ce acest lucru va fi posibil.

  1. 09:50
  2. Traseu: Brasov - Rasnov - Bran - Moeciu De Sus - Campulung - Curtea De Arges - Ramnicu-valcea
  3. 15:52
Durată: 6h 02min
Zile de circulație:
LMMJVSD
36lei
Sursa: Antares Transport | Ultima actualizare: 05/2020
13:30 - 18:20
IONESCU
4h 50min
Vezi detalii
  1. 13:30
  2. Traseu: Brasov - Ramnicu Valcea
    • Dotări:
  3. 18:20
Durată: 4h 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Ionescu | Ultima actualizare: 09/2019

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Brașov - Râmnicu Vâlcea

Care este prețul călătoriei cu autocarul Brașov - Râmnicu Vâlcea?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Brașov la Râmnicu Vâlcea este cuprins între 36 și 46 RON.

De unde pleacă autocarul din Brașov către Râmnicu Vâlcea?

De la Brașov la Râmnicu Vâlcea circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Autogara 2 Brasov (Transbus).

Când pleacă autocarul din Brașov către Râmnicu Vâlcea?

Primul autobuz din Brașov pleacă la ora 08:20, iar ultimul pleacă la ora 13:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Brașov către Râmnicu Vâlcea?

Călătoria Brașov-Râmnicu Vâlcea cu autocarul, durează între 4h 50min și 6h 02min.