Română
English
Magyar
Українська
Română
English
Magyar
Українська
Program curse
București - Timisoara
București - Iași
Cluj - Brașov
București - Sibiu
Brașov - Aeroport Otopeni (OTP)
Iași - Brașov
Arad - Brașov
Craiova - București
Cluj - Baia Mare
Cluj - Iași
Iași - Sibiu
București - Alba Iulia
Baia Mare - Cluj
Cluj - Timișoara
Chișinău - Iași
Rezervări
Rezervă acum
Biletele mele
Verificare bilet
Închirieri
Despre
Despre Autogari.RO
Blog
Contact
Căutare
Închide
Din
Localitate plecare
Către
Localitate sosire
Zi plecare
Zi plecare
Pasageri
Pasageri
Adulți
Pensionari
Studenți
Elevi
Copii
Caută
Statie Copaceni
Copaceni
, Romania
Deschideți în Hărți
Plecări din Statie Copaceni
Ora
Către
06:04
Sâmbăta
Dușești
Ceica
Bucium
Drăgești
Tășad
Hidișelu de Jos
Hidișelu de Sus
Băile Felix
Sânmartin
Oradea
07:19
Sâmbăta
Dușești
Ceica
Bucium
Drăgești
Tășad
Hidișelu de Jos
Hidișelu de Sus
Băile Felix
Sânmartin
Oradea
07:27
Răbăgani
Feneriș
Pocola
Beiuș
Grădinari
Drăgănești
Sudrigiu
Rieni
Petrileni
Ștei
Vașcău
Cărpinet
Cristior De Jos
Grosi
Vîrfurile
Hălmagiu
Țărmure
Ocișor
Târnava de Criș
Baia de Criș
Țebea
Brad
Deva
07:49
Sâmbăta
Dușești
Ceica
Bucium
Drăgești
Tășad
Hidișelu de Jos
Hidișelu de Sus
Băile Felix
Sânmartin
Oradea
07:56
Brătești
Răbăgani
Feneriș
Pocola
Beiuș
Grădinari
Drăgănești
Sudrigiu F Ca
Sudrigiu
Rieni
Petrileni
Ștei
08:19
Sâmbăta
Dușești
Ceica
Bucium
Drăgești
Tășad
Hidișelu de Jos
Hidișelu de Sus
Băile Felix
Sânmartin
Oradea
08:56
Brătești
Răbăgani
Feneriș
Pocola
Beiuș
09:04
Sâmbăta
Dușești
Ceica
Bucium
Drăgești
Tășad
Hidișelu de Jos
Hidișelu de Sus
Băile Felix
Sânmartin
Oradea
09:56
Brătești
Răbăgani
Feneriș
Pocola
Beiuș
Grădinari
Drăgănești
Sudrigiu F Ca
Sudrigiu
Rieni
Petrileni
Ștei
10:04
Sâmbăta
Dușești
Ceica
Bucium
Drăgești
Tășad
Hidișelu de Jos
Hidișelu de Sus
Băile Felix
Sânmartin
Oradea
10:35
Roșiori
Diosig
Săcuieni
Târgușor
Valea lui Mihai
Curtuiușeni
Pișcolt
Carei
Moftinu Mic
Satu Mare
Botiz
Livada
Seini
Baia Mare
Sâmbăta
Dușești
Ceica
Drăgești
Hidișelu de Jos
Hidișelu de Sus
Băile Felix
Oradea
10:41
Brătești
Răbăgani
Feneriș
Pocola
Beiuș
11:19
Sâmbăta
Dușești
Ceica
Bucium
Drăgești
Tășad
Hidișelu de Jos
Hidișelu de Sus
Băile Felix
Sânmartin
Oradea
11:41
Brătești
Răbăgani
Feneriș
Pocola
Beiuș
Grădinari
Drăgănești
Sudrigiu F Ca
Sudrigiu
Rieni
Petrileni
Ștei
12:19
Sâmbăta
Dușești
Ceica
Bucium
Drăgești
Tășad
Hidișelu de Jos
Hidișelu de Sus
Băile Felix
Sânmartin
Oradea
13:19
Sâmbăta
Dușești
Ceica
Bucium
Drăgești
Tășad
Hidișelu de Jos
Hidișelu de Sus
Băile Felix
Sânmartin
Oradea
13:41
Brătești
Răbăgani
Feneriș
Pocola
Beiuș
Grădinari
Drăgănești
Sudrigiu F Ca
Sudrigiu
Rieni
Petrileni
Ștei
13:59
Sâmbăta
Dușești
Ceica
Bucium
Drăgești
Tășad
Hidișelu de Jos
Hidișelu de Sus
Băile Felix
Sânmartin
Oradea
14:11
Brătești
Răbăgani
Feneriș
Pocola
Beiuș
14:19
Sâmbăta
Dușești
Ceica
Bucium
Drăgești
Tășad
Hidișelu de Jos
Hidișelu de Sus
Băile Felix
Sânmartin
Oradea
15:11
Brătești
Răbăgani
Feneriș
Pocola
Beiuș
Grădinari
Drăgănești
Sudrigiu F Ca
Sudrigiu
Rieni
Petrileni
Ștei
15:49
Sâmbăta
Dușești
Ceica
Bucium
Drăgești
Tășad
Hidișelu de Jos
Hidișelu de Sus
Băile Felix
Sânmartin
Oradea
15:56
Brătești
Răbăgani
Feneriș
Pocola
Beiuș
Grădinari
Drăgănești
Sudrigiu F Ca
Sudrigiu
Rieni
Petrileni
Ștei
16:14
Sâmbăta
Dușești
Ceica
Bucium
Drăgești
Tășad
Hidișelu de Jos
Hidișelu de Sus
Băile Felix
Sânmartin
Oradea
16:19
Sâmbăta
Dușești
Ceica
Bucium
Drăgești
Tășad
Hidișelu de Jos
Hidișelu de Sus
Băile Felix
Sânmartin
Oradea
16:26
Brătești
Răbăgani
Feneriș
Pocola
Beiuș
Grădinari
Drăgănești
Sudrigiu F Ca
Sudrigiu
Rieni
Petrileni
Ștei
Băița
16:42
Răbăgani
Feneriș
Pocola
Beiuș
Grădinari
Drăgănești
Sudrigiu
Rieni
Petrileni
Ștei
Vașcău
Cărpinet
Cristior De Jos
Grosi
Vîrfurile
Hălmagiu
Țărmure
Ocișor
Târnava de Criș
Baia de Criș
Țebea
Brad
Deva
17:41
Brătești
Răbăgani
Feneriș
Pocola
Beiuș
Grădinari
Drăgănești
Sudrigiu F Ca
Sudrigiu
Rieni
Petrileni
Ștei
17:49
Sâmbăta
Dușești
Ceica
Bucium
Drăgești
Tășad
Hidișelu de Jos
Hidișelu de Sus
Băile Felix
Sânmartin
Oradea
18:05
Sâmbăta
Dușești
Ceica
Drăgești
Hidișelu de Jos
Hidișelu de Sus
Băile Felix
Oradea
18:41
Brătești
Răbăgani
Feneriș
Pocola
Beiuș
Grădinari
Drăgănești
Sudrigiu F Ca
Sudrigiu
Rieni
Petrileni
Ștei
20:11
Brătești
Răbăgani
Feneriș
Pocola
Beiuș
Grădinari
Drăgănești
Sudrigiu F Ca
Sudrigiu
Rieni
Petrileni
Ștei
Sosiri în Statie Copaceni
De la
Ora
Ștei
Petrileni
Rieni
Sudrigiu
Sudrigiu F Ca
Drăgănești
Grădinari
Beiuș
Pocola
Feneriș
Răbăgani
Brătești
06:04
Ștei
Petrileni
Rieni
Sudrigiu
Sudrigiu F Ca
Drăgănești
Grădinari
Beiuș
Pocola
Feneriș
Răbăgani
Brătești
07:19
Oradea
Băile Felix
Hidișelu de Sus
Hidișelu de Jos
Drăgești
Ceica
Dușești
Sâmbăta
07:27
Băița
Ștei
Petrileni
Rieni
Sudrigiu
Sudrigiu F Ca
Drăgănești
Grădinari
Beiuș
Pocola
Feneriș
Răbăgani
Brătești
07:49
Oradea
Sânmartin
Băile Felix
Hidișelu de Sus
Hidișelu de Jos
Tășad
Drăgești
Bucium
Ceica
Dușești
Sâmbăta
07:56
Ștei
Petrileni
Rieni
Sudrigiu
Sudrigiu F Ca
Drăgănești
Grădinari
Beiuș
Pocola
Feneriș
Răbăgani
Brătești
08:19
Oradea
Sânmartin
Băile Felix
Hidișelu de Sus
Hidișelu de Jos
Tășad
Drăgești
Bucium
Ceica
Dușești
Sâmbăta
08:56
Ștei
Petrileni
Rieni
Sudrigiu
Sudrigiu F Ca
Drăgănești
Grădinari
Beiuș
Pocola
Feneriș
Răbăgani
Brătești
09:04
Oradea
Sânmartin
Băile Felix
Hidișelu de Sus
Hidișelu de Jos
Tășad
Drăgești
Bucium
Ceica
Dușești
Sâmbăta
09:56
Ștei
Petrileni
Rieni
Sudrigiu
Sudrigiu F Ca
Drăgănești
Grădinari
Beiuș
Pocola
Feneriș
Răbăgani
Brătești
10:04
Deva
Brad
Țebea
Baia de Criș
Târnava de Criș
Ocișor
Țărmure
Hălmagiu
Vîrfurile
Lazuri
Grosi
Cristior De Jos
Cărpinet
Vașcău
Ștei
Petrileni
Rieni
Sudrigiu
Păcălești
Drăgănești
Grădinari
Beiuș
Pocola
Feneriș
Răbăgani
10:35
Oradea
Sânmartin
Băile Felix
Hidișelu de Sus
Hidișelu de Jos
Tășad
Drăgești
Bucium
Ceica
Dușești
Sâmbăta
10:41
Beiuș
Pocola
Feneriș
Răbăgani
Brătești
11:19
Oradea
Sânmartin
Băile Felix
Hidișelu de Sus
Hidișelu de Jos
Tășad
Drăgești
Bucium
Ceica
Dușești
Sâmbăta
11:41
Ștei
Petrileni
Rieni
Sudrigiu
Sudrigiu F Ca
Drăgănești
Grădinari
Beiuș
Pocola
Feneriș
Răbăgani
Brătești
12:19
Beiuș
Pocola
Feneriș
Răbăgani
Brătești
13:19
Oradea
Sânmartin
Băile Felix
Hidișelu de Sus
Hidișelu de Jos
Tășad
Drăgești
Bucium
Ceica
Dușești
Sâmbăta
13:41
Beiuș
Pocola
Feneriș
Răbăgani
Brătești
13:59
Oradea
Sânmartin
Băile Felix
Hidișelu de Sus
Hidișelu de Jos
Tășad
Drăgești
Bucium
Ceica
Dușești
Sâmbăta
14:11
Ștei
Petrileni
Rieni
Sudrigiu
Sudrigiu F Ca
Drăgănești
Grădinari
Beiuș
Pocola
Feneriș
Răbăgani
Brătești
14:19
Oradea
Sânmartin
Băile Felix
Hidișelu de Sus
Hidișelu de Jos
Tășad
Drăgești
Bucium
Ceica
Dușești
Sâmbăta
15:11
Ștei
Petrileni
Rieni
Sudrigiu
Sudrigiu F Ca
Drăgănești
Grădinari
Beiuș
Pocola
Feneriș
Răbăgani
Brătești
15:49
Oradea
Sânmartin
Băile Felix
Hidișelu de Sus
Hidișelu de Jos
Tășad
Drăgești
Bucium
Ceica
Dușești
Sâmbăta
15:56
Beiuș
Pocola
Feneriș
Răbăgani
Brătești
16:14
Ștei
Petrileni
Rieni
Sudrigiu
Sudrigiu F Ca
Drăgănești
Grădinari
Beiuș
Pocola
Feneriș
Răbăgani
Brătești
16:19
Oradea
Sânmartin
Băile Felix
Hidișelu de Sus
Hidișelu de Jos
Tășad
Drăgești
Bucium
Ceica
Dușești
Sâmbăta
16:26
Oradea
Băile Felix
Hidișelu de Sus
Hidișelu de Jos
Drăgești
Ceica
Dușești
Sâmbăta
16:42
Oradea
Sânmartin
Băile Felix
Hidișelu de Sus
Hidișelu de Jos
Tășad
Drăgești
Bucium
Ceica
Dușești
Sâmbăta
17:41
Ștei
Petrileni
Rieni
Sudrigiu
Sudrigiu F Ca
Drăgănești
Grădinari
Beiuș
Pocola
Feneriș
Răbăgani
Brătești
17:49
Deva
Brad
Țebea
Baia de Criș
Târnava de Criș
Ocișor
Țărmure
Hălmagiu
Vîrfurile
Lazuri
Grosi
Cristior De Jos
Cărpinet
Vașcău
Ștei
Petrileni
Rieni
Sudrigiu
Păcălești
Drăgănești
Grădinari
Beiuș
Pocola
Feneriș
Răbăgani
18:05
Oradea
Sânmartin
Băile Felix
Hidișelu de Sus
Hidișelu de Jos
Tășad
Drăgești
Bucium
Ceica
Dușești
Sâmbăta
18:41
Oradea
Sânmartin
Băile Felix
Hidișelu de Sus
Hidișelu de Jos
Tășad
Drăgești
Bucium
Ceica
Dușești
Sâmbăta
20:11