Română
English
Magyar
Українська
Română
English
Magyar
Українська
Program curse
București - Timisoara
București - Iași
Cluj - Brașov
București - Sibiu
Brașov - Aeroport Otopeni (OTP)
Iași - Brașov
Arad - Brașov
Craiova - București
Cluj - Baia Mare
Cluj - Iași
Iași - Sibiu
București - Alba Iulia
Baia Mare - Cluj
Cluj - Timișoara
Chișinău - Iași
Rezervări
Rezervă acum
Biletele mele
Verificare bilet
Închirieri
Despre
Despre Autogari.RO
Blog
Contact
Căutare
Închide
Din
Localitate plecare
Către
Localitate sosire
Zi plecare
Zi plecare
Pasageri
Pasageri
Adulți
Pensionari
Studenți
Elevi
Copii
Caută
Drum principal
Lazu
, Romania
Deschideți în Hărți
Plecări din Drum principal
Ora
Către
00:05
Otopeni Aeroport
Constanța
Constanța
00:15
Otopeni Aeroport
Otopeni Aeroport
Constanța
01:25
Otopeni Aeroport
Constanța
01:35
Otopeni Aeroport
Constanța
Constanța
02:00
Otopeni Aeroport
Otopeni Aeroport
Constanța
02:25
Otopeni Aeroport
Constanța
03:05
Otopeni Aeroport
Constanța
Constanța
03:25
Otopeni Aeroport
Constanța
04:35
Otopeni Aeroport
Constanța
Constanța
04:55
Otopeni Aeroport
Constanța
05:00
Otopeni Aeroport
Otopeni Aeroport
Constanța
05:55
Constanța
06:05
Otopeni Aeroport
Constanța
Constanța
06:06
Constanța
06:20
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Amzacea
General Scărișoreanu
Casicea
Plopeni
Movila Verde
Independența
06:25
Otopeni Aeroport
Constanța
06:30
Constanța
06:35
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Amzacea
Pelinu
Comana
Negru Vodă
Constanța
Constanța
06:50
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Amzacea
General Scărișoreanu
Casicea
Plopeni
Movila Verde
Independența
Olteni
Dumbrăveni
Furnica
Tufani
07:00
Constanța
Otopeni Aeroport
Otopeni Aeroport
Constanța
07:05
Otopeni Aeroport
Constanța
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Amzacea
General Scărișoreanu
Plopeni
Chirnogeni
Negru Vodă
Constanța
Constanța
07:20
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Amzacea
Tătaru
Comana
Negru Vodă
Constanța
07:25
Otopeni Aeroport
Constanța
Constanța
07:35
Agigea
Techirghiol
Movilița
Potârnichea
Topraisar
Biruința
07:45
Constanța
07:50
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Mereni
Lanurile
Osmancea
Bărăganu
Ciobănița
08:05
Otopeni Aeroport
Constanța
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Amzacea
Comana
Negru Vodă
Viroaga
Constanța
08:15
Otopeni Aeroport
Otopeni Aeroport
Constanța
08:30
Constanța
08:35
Constanța
08:50
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Amzacea
Comana
Negru Vodă
Constanța
08:55
Otopeni Aeroport
Constanța
09:05
Otopeni Aeroport
Constanța
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Amzacea
General Scărișoreanu
Casicea
Plopeni
Movila Verde
Independența
Constanța
09:15
Constanța
09:20
Constanța
09:35
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Amzacea
Comana
Negru Vodă
09:50
Otopeni Aeroport
Constanța
09:55
Otopeni Aeroport
Constanța
09:56
Constanța
10:00
Constanța
10:05
Constanța
10:20
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Amzacea
Tătaru
Comana
Negru Vodă
10:35
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Biruința
10:45
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Amzacea
General Scărișoreanu
Casicea
Plopeni
Movila Verde
Independența
Olteni
Dumbrăveni
Constanța
10:50
Otopeni Aeroport
Constanța
10:55
Otopeni Aeroport
Constanța
11:05
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Mereni
Lanurile
Osmancea
Bărăganu
Ciobănița
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Amzacea
Comana
Negru Vodă
11:30
Constanța
11:50
Otopeni Aeroport
Constanța
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Amzacea
Comana
Negru Vodă
11:55
Otopeni Aeroport
Constanța
Constanța
12:05
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Amzacea
General Scărișoreanu
Plopeni
Chirnogeni
Negru Vodă
12:15
Constanța
12:35
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Amzacea
Comana
Negru Vodă
Viroaga
12:50
Otopeni Aeroport
Constanța
Constanța
12:55
Otopeni Aeroport
Constanța
13:00
Constanța
13:05
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Amzacea
General Scărișoreanu
Casicea
Plopeni
Movila Verde
Independența
Olteni
Dumbrăveni
13:15
Constanța
13:20
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Amzacea
Comana
Negru Vodă
13:40
Constanța
13:45
Constanța
13:50
Otopeni Aeroport
Constanța
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Biruința
Constanța
14:05
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Amzacea
Comana
Negru Vodă
14:20
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Amzacea
General Scărișoreanu
Casicea
Plopeni
Movila Verde
Independența
14:25
Otopeni Aeroport
Constanța
14:30
Constanța
14:35
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Mereni
Lanurile
Osmancea
Bărăganu
Ciobănița
14:50
Otopeni Aeroport
Constanța
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Amzacea
Tătaru
Comana
Negru Vodă
15:00
Constanța
15:05
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Amzacea
General Scărișoreanu
Plopeni
Chirnogeni
Negru Vodă
15:15
Constanța
15:35
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Amzacea
Comana
Negru Vodă
15:40
Constanța
15:50
Otopeni Aeroport
Constanța
Agigea
Techirghiol
Movilița
Potârnichea
Topraisar
Biruința
15:55
Otopeni Aeroport
Constanța
16:00
Constanța
16:05
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Amzacea
General Scărișoreanu
Casicea
Plopeni
Movila Verde
Independența
Olteni
Dumbrăveni
16:20
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Amzacea
Tătaru
Comana
Negru Vodă
Viroaga
16:35
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Mereni
Lanurile
Osmancea
Bărăganu
Ciobănița
16:40
Constanța
16:45
Constanța
16:55
Constanța
17:05
Otopeni Aeroport
Constanța
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Amzacea
Tătaru
Comana
Negru Vodă
Constanța
Constanța
17:10
Constanța
17:20
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Amzacea
General Scărișoreanu
Casicea
Plopeni
Movila Verde
Independența
Olteni
Dumbrăveni
Furnica
Tufani
17:30
Constanța
17:35
Agigea
Techirghiol
Movilița
Potârnichea
Topraisar
Biruința
17:50
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Amzacea
Tătaru
Comana
Negru Vodă
18:05
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Amzacea
General Scărișoreanu
Casicea
Plopeni
Movila Verde
Independența
18:15
Constanța
18:20
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Mereni
Lanurile
Osmancea
Bărăganu
Ciobănița
18:25
Otopeni Aeroport
Constanța
Constanța
18:35
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Amzacea
Tătaru
Comana
Negru Vodă
18:40
Constanța
18:50
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Amzacea
General Scărișoreanu
Plopeni
Chirnogeni
Negru Vodă
19:00
Constanța
Constanța
19:05
Otopeni Aeroport
Constanța
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Amzacea
General Scărișoreanu
Casicea
Plopeni
Constanța
19:35
Agigea
Techirghiol
Movilița
Potârnichea
Topraisar
Biruința
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Amzacea
General Scărișoreanu
Casicea
Plopeni
19:55
Otopeni Aeroport
Constanța
20:05
Agigea
Techirghiol
Movilița
Topraisar
Mereni
Lanurile
Osmancea
Bărăganu
Ciobănița
21:35
Otopeni Aeroport
Constanța
Constanța
21:55
Otopeni Aeroport
Constanța
23:55
Otopeni Aeroport
Constanța
Sosiri în Drum principal
De la
Ora
Otopeni Aeroport
00:20
Constanța
Otopeni Aeroport
00:55
Constanța
Constanța
Otopeni Aeroport
01:20
Constanța
Otopeni Aeroport
01:55
Constanța
Constanța
Otopeni Aeroport
02:20
Constanța
Otopeni Aeroport
02:55
Constanța
Constanța
Otopeni Aeroport
03:20
Constanța
Otopeni Aeroport
03:40
Constanța
Otopeni Aeroport
03:55
Constanța
Constanța
Otopeni Aeroport
04:10
Constanța
Otopeni Aeroport
04:20
Constanța
Otopeni Aeroport
04:45
Constanța
Constanța
Otopeni Aeroport
05:20
Constanța
Otopeni Aeroport
05:55
Constanța
Ciobănița
Bărăganu
Osmancea
Lanurile
Mereni
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
Constanța
Tufani
Furnica
Dumbrăveni
Olteni
Independența
Movila Verde
Plopeni
Casicea
General Scărișoreanu
Amzacea
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
06:06
Otopeni Aeroport
06:20
Constanța
Constanța
Chirnogeni
Plopeni
General Scărișoreanu
Amzacea
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
06:30
Constanța
06:35
Independența
Movila Verde
Plopeni
Casicea
General Scărișoreanu
Amzacea
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
Biruința
Topraisar
Potârnichea
Movilița
Techirghiol
Agigea
Otopeni Aeroport
06:40
Constanța
Constanța
Constanța
06:50
Negru Vodă
Comana
Tătaru
Pelinu
Amzacea
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
07:00
Constanța
07:05
Bărăganu
Lanurile
Mereni
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
Otopeni Aeroport
07:20
Constanța
Constanța
Independența
Movila Verde
Plopeni
Casicea
General Scărișoreanu
Amzacea
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
Ciobănița
Bărăganu
Osmancea
Lanurile
Mereni
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
07:25
Constanța
07:35
Otopeni Aeroport
07:40
Constanța
Constanța
Negru Vodă
Comana
Pelinu
Amzacea
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
07:45
Constanța
07:50
Constanța
08:05
Otopeni Aeroport
08:20
Constanța
Negru Vodă
Comana
Pelinu
Amzacea
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
08:30
Independența
Movila Verde
Plopeni
Casicea
General Scărișoreanu
Amzacea
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
08:35
Constanța
08:50
Biruința
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
Constanța
09:05
Negru Vodă
Comana
Pelinu
Amzacea
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
09:15
Constanța
09:20
Negru Vodă
Chirnogeni
Plopeni
General Scărișoreanu
Amzacea
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
Constanța
09:35
Otopeni Aeroport
09:55
Constanța
Tufani
Furnica
Dumbrăveni
Olteni
Independența
Movila Verde
Plopeni
Casicea
General Scărișoreanu
Amzacea
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
09:56
Viroaga
Negru Vodă
Comana
Pelinu
Amzacea
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
10:00
Bărăganu
Lanurile
Mereni
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
10:05
Otopeni Aeroport
10:20
Constanța
Constanța
Constanța
10:35
Constanța
10:45
Negru Vodă
Comana
Pelinu
Amzacea
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
Constanța
11:05
Constanța
Otopeni Aeroport
11:25
Constanța
Negru Vodă
Comana
Pelinu
Amzacea
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
11:30
Constanța
11:50
Independența
Movila Verde
Plopeni
Casicea
General Scărișoreanu
Amzacea
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
11:55
Constanța
12:05
Negru Vodă
Comana
Pelinu
Amzacea
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
12:15
Constanța
12:35
Biruința
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
12:50
Otopeni Aeroport
12:55
Constanța
Negru Vodă
Comana
Tătaru
Pelinu
Amzacea
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
13:00
Constanța
13:05
Ciobănița
Bărăganu
Osmancea
Lanurile
Mereni
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
13:15
Otopeni Aeroport
13:20
Constanța
Constanța
Dumbrăveni
Olteni
Independența
Movila Verde
Plopeni
Casicea
General Scărișoreanu
Amzacea
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
13:40
Negru Vodă
Comana
Pelinu
Amzacea
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
13:45
Constanța
13:50
Negru Vodă
Chirnogeni
Plopeni
General Scărișoreanu
Amzacea
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
Constanța
14:05
Otopeni Aeroport
14:20
Constanța
Constanța
Otopeni Aeroport
14:25
Constanța
Negru Vodă
Comana
Pelinu
Amzacea
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
14:30
Constanța
14:35
Constanța
14:50
Biruința
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
15:00
Constanța
15:05
Viroaga
Negru Vodă
Comana
Pelinu
Amzacea
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
15:15
Otopeni Aeroport
15:20
Constanța
Constanța
15:35
Dumbrăveni
Olteni
Independența
Movila Verde
Plopeni
Casicea
General Scărișoreanu
Amzacea
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
15:40
Constanța
15:50
Otopeni Aeroport
15:55
Constanța
Negru Vodă
Comana
Pelinu
Amzacea
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
16:00
Constanța
16:05
Otopeni Aeroport
16:10
Constanța
Otopeni Aeroport
16:20
Constanța
Constanța
Constanța
16:35
Bărăganu
Lanurile
Mereni
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
16:40
Negru Vodă
Comana
Pelinu
Amzacea
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
16:45
Independența
Movila Verde
Plopeni
Casicea
General Scărișoreanu
Amzacea
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
16:55
Constanța
17:05
Negru Vodă
Chirnogeni
Plopeni
General Scărișoreanu
Amzacea
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
Biruința
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
17:10
Otopeni Aeroport
Constanța
Otopeni Aeroport
17:20
Constanța
Constanța
Otopeni Aeroport
17:25
Constanța
Constanța
Constanța
Negru Vodă
Comana
Pelinu
Amzacea
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
17:30
Constanța
17:35
Otopeni Aeroport
17:40
Constanța
Constanța
17:50
Constanța
18:05
Negru Vodă
Comana
Pelinu
Amzacea
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
18:15
Constanța
18:20
Otopeni Aeroport
18:25
Constanța
Constanța
Ciobănița
Bărăganu
Osmancea
Lanurile
Mereni
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
Constanța
Constanța
18:35
Dumbrăveni
Olteni
Independența
Movila Verde
Plopeni
Casicea
General Scărișoreanu
Amzacea
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
18:40
Otopeni Aeroport
18:50
Constanța
Constanța
Biruința
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
19:00
Negru Vodă
Comana
Pelinu
Amzacea
Topraisar
Movilița
Techirghiol
Agigea
Constanța
19:05
Constanța
19:35
Constanța
Otopeni Aeroport
19:40
Constanța
Otopeni Aeroport
19:50
Constanța
Otopeni Aeroport
19:55
Constanța
Constanța
Constanța
20:05
Otopeni Aeroport
20:10
Constanța
Otopeni Aeroport
20:50
Constanța
Otopeni Aeroport
20:55
Constanța
Constanța
Otopeni Aeroport
21:50
Constanța
Otopeni Aeroport
21:55
Constanța
Constanța
Otopeni Aeroport
22:25
Constanța
Otopeni Aeroport
22:50
Constanța
Otopeni Aeroport
22:55
Constanța
Constanța
Otopeni Aeroport
Constanța
Otopeni Aeroport
23:55
Constanța
Constanța