Parc George Enescu Lugoj , Romania

Deschideți în Hărți

Plecări din Parc George Enescu

Ora Către
07:00 Gavojdia Jena Sacu Constantin Daicoviciu Jupa Caransebeș Buchin Sadova Veche Armeniș Teregova Domașnea Cornea Plugova Mehadia Băile Herculane Topleț Orșova Gura Văii Drobeta-Turnu Severin Șimian Ghelmegioaia Prunișor Fața Cremenii Tamna Ciochiuța Strehaia Lunca Banului Butoiești Arginești Filiași Craiova Motoci Picăturile Bulzești Bălcești Benești Lăcusteni Zătreni Livezi Grădiștea Sinești Berbești Mateești Slătioara Horezu
09:15 DROBETA Jena Sacu Jupa Caransebeș Buchin Sadova Veche Armeniș Teregova Iablanița Plugova Valea Bolvașnița Mehadia Băile Herculane Topleț Orșova Gura Văii Drobeta-Turnu Severin Malovăț Colibași Cocorova Ciovârnăşani Florești Broșteni Motru
09:50 DROBETA Timișoara
10:50 DROBETA Coșteiu Belinț Chizătău Iosifalău Topolovățu Mare Suștra Recaș Izvin Timișoara
11:00 Pletl Ansbach Crailsheim Öhringen Heilbronn Heidelberg Passau Regensburg Nürnberg Würzburg Aschaffenburg Frankfurt Gisen Siegen Koln Düsseldorf Essen Dortmund
Pletl Mühldorf Rastatt Waldkraiburg Baden-Baden Bühl Offenburg Lahr Freiburg im Breisgau Deggendorf Landshut München Augsburg Ulm Stuttgart Pforzheim Karlsruhe Heidelberg Mannheim
Pletl Arad
12:15 DROBETA Jena Sacu Jupa Caransebeș Buchin Sadova Veche Armeniș Teregova Iablanița Plugova Valea Bolvașnița Mehadia Băile Herculane Topleț Orșova Gura Văii Drobeta-Turnu Severin Malovăț Colibași Cocorova Ciovârnăşani Florești Broșteni Motru
13:12 DACOS Caransebeș Băile Herculane Orșova Drobeta-Turnu Severin Strehaia Filiași Craiova Balș Drăgășani Râmnicu Vâlcea
13:30 DROBETA Coșteiu Belinț Chizătău Iosifalău Topolovat Suștra Recaș Izvin Timișoara
14:30 Coșteiu Belinț Chizătău Topolovățu Mare Suștra Recaș Timișoara
15:15 Esbjerg Varde Herning Holstebro Viborg Hamburg Flensburg Padborg Åbenrå Kolding Odense Slagelse Ringsted Copenhagen Vejle Horsens Århus Randers Aalborg
16:55 DROBETA Jena Jupa Caransebeș Buchin Sadova Veche Armeniș Teregova Domașnea Cornea Iablanița Plugova Valea Bolvașnița Mehadia Băile Herculane Topleț Orșova Gura Văii Schela Cladovei Drobeta-Turnu Severin Malovăț Cocorova Ciovârnăşani Florești Broșteni Motru Vârtopu Câlnicu Buduhala Bălești Târgu Jiu
17:45 DROBETA Coșteiu Belinț Chizătău Iosifalău Topolovat Suștra Recaș Izvin Timișoara
18:40 DROBETA Caransebeș Băile Herculane Orșova Drobeta-Turnu Severin
19:01 DACOS Timișoara
20:30 Timișoara
20:45 DROBETA Coșteiu Belinț Chizătău Iosifalău Topolovat Suștra Recaș Izvin Timișoara

Sosiri în Parc George Enescu

De la Ora
Timișoara Recaș Suștra Topolovățu Mare Chizătău Belinț Coșteiu 07:00
Pletl Dortmund Heidelberg Essen Heilbronn Düsseldorf Öhringen Koln Crailsheim Siegen Ansbach Gisen Frankfurt Aschaffenburg Würzburg Nürnberg Regensburg Passau 08:30
Pletl Arad
Pletl Freiburg im Breisgau Waldkraiburg Lahr Mühldorf Offenburg Bühl Baden-Baden Rastatt Mannheim Heidelberg Karlsruhe Pforzheim Stuttgart Ulm Augsburg München Landshut Deggendorf
DROBETA Timișoara Izvin Recaș Suștra Topolovățu Mare Iosifalău Chizătău Belinț Coșteiu 09:15
DROBETA Drobeta-Turnu Severin Orșova Băile Herculane Caransebeș 09:50
Viborg Aalborg Holstebro Copenhagen Randers Herning Varde Ringsted Esbjerg Århus Slagelse Nyborg Horsens Vejle Kolding Åbenrå Odense Padborg Flensburg Hamburg Praga 10:00
DROBETA Târgu Jiu Bălești Câlnicu Motru Broșteni Florești Ciovârnăşani Cocorova Malovăț Drobeta-Turnu Severin Schela Cladovei Gura Văii Orșova Topleț Băile Herculane Mehadia Valea Bolvașnița Plugova Iablanița Cornea Domașnea Armeniș Sadova Veche Buchin Caransebeș Jupa Jena 10:50
DROBETA Timișoara Izvin Recaș Suștra Topolovățu Mare Iosifalău Chizătău Belinț Coșteiu 12:15
DACOS Timișoara 13:12
DROBETA Drobeta-Turnu Severin Schela Cladovei Gura Văii Orșova Topleț Băile Herculane Mehadia Valea Bolvașnița Plugova Iablanița Cornea Domașnea Teregova Armeniș Sadova Veche Buchin Caransebeș Jupa Sacu Jena 13:30
Horezu Slătioara Mateești Berbești Sinești Grădiștea Livezi Zătreni Lăcusteni Bălcești Picăturile Motoci Craiova Filiași Arginești Butoiești Lunca Banului Strehaia Ciochiuța Tamna Prunișor Ghelmegioaia Șimian Drobeta-Turnu Severin Gura Văii Orșova Topleț Băile Herculane Mehadia Plugova Cornea Domașnea Teregova Armeniș Sadova Veche Buchin Caransebeș Jupa Constantin Daicoviciu Sacu Jena Gavojdia 14:30
DROBETA Timișoara Izvin Recaș Suștra Topolovățu Mare Iosifalău Chizătău Belinț Coșteiu 16:55
DROBETA Motru Broșteni Florești Gârdoaia Ciovârnăşani Cocorova Colibași Malovăț Drobeta-Turnu Severin Schela Cladovei Gura Văii Orșova Topleț Băile Herculane Mehadia Valea Bolvașnița Plugova Iablanița Cornea Domașnea Teregova Armeniș Sadova Veche Buchin Caransebeș Jupa Sacu Jena 17:45
DROBETA Timișoara 18:40
DACOS Râmnicu Vâlcea Drăgășani Balș Craiova Filiași Strehaia Drobeta-Turnu Severin Orșova Băile Herculane Caransebeș 19:01
Târgu-Mureș Turda Alba Iulia Șibot Orăștie Deva 20:30
DROBETA Motru Broșteni Florești Gârdoaia Ciovârnăşani Cocorova Colibași Malovăț Drobeta-Turnu Severin Schela Cladovei Gura Văii Orșova Topleț Băile Herculane Mehadia Valea Bolvașnița Plugova Iablanița Cornea Domașnea Teregova Armeniș Sadova Veche Buchin Caransebeș Jupa Sacu Jena 20:45