Filtrează rezultate

General

Plecare din Arad

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Arad ➞ Chișlaz

vineri,
10 iul 2020
2 curse disponibile

10:30 - 14:35
Cento Trans
4h 05min
51lei
Vezi detalii

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

  1. 10:30
  2. Traseu: Timisoara- Zalau
    • Dotări:
  3. 14:35
Durată: 4h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
51lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 03/2020
13:30 - 17:15
Cento Trans
3h 45min
51lei
Vezi detalii

Nu mai circulă din 15.05.2020.
CURSA SE SUSPENDA PE PERIOADA STARII DE ALERTA!

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

  1. 13:30
  2. Traseu: Timisoara- Zalau
    • Dotări:
  3. 17:15
Durată: 3h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
51lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 03/2020
17:30 - 21:05
Cento Trans
3h 35min
51lei
Vezi detalii

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

  1. 17:30
  2. Traseu: Timisoara- Zalau
    • Dotări:
  3. 21:05
Durată: 3h 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
51lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 03/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Arad - Chișlaz

Care este prețul călătoriei cu autocarul Arad - Chișlaz?

Prețul unei călători cu autocarul de la Arad la Chișlaz este de 51 RON.

De unde pleacă autocarul din Arad către Chișlaz?

De la Arad la Chișlaz circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Transdara.

Când pleacă autocarul din Arad către Chișlaz?

Primul autobuz din Arad pleacă la ora 10:30, iar ultimul pleacă la ora 17:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Arad către Chișlaz?

Călătoria Arad-Chișlaz cu autocarul, durează între 3h 35min și 4h 05min.