Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Arad ➞ Bacău

sâmbătă,
1 oct 2022
3 curse disponibile

Bilete disponibile online

15:00
11h 15m
02:15
Apetrans
Vezi detalii

Pot aparea mici intarzieri din cauza traficului sau a lucrarilor la carosabil.

Nu a circulat? Semnalați aici (8 comentarii)

  1. 15:00
  2. Autocar: Timisoara - Botosani
    • Dotări:
  3. 02:15 +1 zi
Durată: 11h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Amopop SRL | Ultima actualizare: 09/2022
07:15
11h 53m
19:08
Vertrantis
135lei
Vezi detalii

Cursa circula pe traseul HUSI-VASLUI-BACAU-ONESTI-TG SECUIESC-BRASOV-FAGARAS-AVRIG-SIBIU-SEBES-ORASTIE-DEVA-ARAD

Nu a circulat? Semnalați aici (15 comentarii)

  1. 07:15
  2. Microbuz: Timisoara - Husi
    • Dotări:
  3. 19:08
Durată: 11h 53min
Circulă în toate zilele săptămânii
135lei
Sursa: Vertrantis | Ultima actualizare: 04/2022
11:00
12h 08m
23:08
Vertrantis
135lei
Vezi detalii

Cursa circula pe traseul HUSI-VASLUI-BACAU-ONESTI-TG SECUIESC-BRASOV-FAGARAS-AVRIG-SIBIU-SEBES-ORASTIE-DEVA-ARAD

Nu a circulat? Semnalați aici (15 comentarii)

  1. 11:00
  2. Autocar: Timisoara - Husi
  3. 23:08
Durată: 12h 08min
Circulă în toate zilele săptămânii
135lei
Sursa: Vertrantis | Ultima actualizare: 04/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Arad - Bacău

Despre Arad - Bacău

Care este prețul călătoriei cu autocarul Arad - Bacău?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Arad la Bacău este cuprins între 135 și 180 RON.

De unde pleacă autocarul din Arad către Bacău?

De la Arad la Bacău circulă 5 autobuze cu plecare din stațiile Arad EuroHub (Autogara Tabita Tour), Market Billa, Autogara Transdara.

Când pleacă autocarul din Arad către Bacău?

Primul autobuz din Arad pleacă la ora 07:15, iar ultimul pleacă la ora 15:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Arad către Bacău?

Călătoria Arad-Bacău cu autocarul, durează între 11h 15min și 12h 08min.