Română

Curse Bucuresti - Bacau

Transport cu autocare, microbuze si trenuri de la Bucuresti / Bucharest / Bukarest / Bucarest la Bacau
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
12:24
06:30
4h50'
16:8 11:20 Tarsin
LMMJVSD
55lei
Cumpără bilet
Informații
13:57
07:00
5h
17:14 12:00 HERMES
LMMJVSD
50lei
Cumpără bilet
Informații
11:21
11:37
4h23'
18:47 16:00 Tarsin
LMMJVSD
55lei
Cumpără bilet
Informații
13:30
18:00
4h40'
16:15 22:40 Tarsin
LMMJVSD
55lei
Cumpără bilet
Informații
10:50
21:00
4h40'
19:8 01:40
a doua zi
Apetrans
LMMJVSD
se calculează...
Cumpără bilet
Informații
12:17
22:30
4h40'
15:53 03:10
a doua zi
Apetrans
LMMJVSD
se calculează...
Cumpără bilet
Informații
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
12:20
07:30
5h13'
14:21 12:43 DLS Bus
LMMJVSD
48lei
Informații
12:57
08:00
5h
14:27 13:00 Trans NICOLAESCU
LMMJVSD
Informații
10:13
09:00
5h15'
20:13 14:15 TASA Suceava
LMMJVSD
54lei
Informații
9:54
10:00
5h13'
18:47 15:13 DLS Bus
LMMJVSD
48lei
Informații
9:49
11:00
5h15'
20:7 16:15 TASA Suceava
LMMJVSD
54lei
Informații
10:51
12:00
5h20'
18:43 17:20 maSSaro
LMMJVSD
56lei
Informații
12:51
12:30
5h30'
23:31 18:00 Trans NICOLAESCU
LMMJVSD
Informații
8:0
13:30
5h13'
18:53 18:43 DLS Bus
LMMJVSD
48lei
Informații
10:28
15:30
4h45'
16:6 20:15 NICOTUR
LMMJVSD
Informații
10:18
16:00
5h13'
20:49 21:13 DLS Bus
LMMJVSD
48lei
Informații
11:9
16:00
4h45'
14:42 20:45 Trans NICOLAESCU
LMMJVSD
Informații
8:29
16:55
5h20'
19:20 22:15 maSSaro
LMMJVSD
56lei
Informații
9:5
17:00
5h15'
19:39 22:15 TASA Suceava
LMMJVSD
54lei
Informații
13:51
18:00
5h13'
18:38 23:13 DLS Bus
LMMJVSD
48lei
Informații
12:15
19:00
5h
15:51 00:00
a doua zi
Compania RVG
LMMJVSD
45lei
Informații
9:35
20:00
5h14'
22:36 01:14
a doua zi
maSSaro
LMMJVSD
56lei
Informații
* Acestea sunt prețuri variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Hartă trasee

Filtru