Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Baia Mare

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Baia Mare ➞ Cavnic

marţi,
30 nov 2021
6 curse disponibile

06:30
1h 00m
07:30
SC IMPERATIV SRL
7lei?
Vezi detalii

SC IMPERATIV SRL

  1. 06:30
    Baia Mare Autogara Imperativ
  2. Autocar: Baia Mare - Cavnic
  3. 07:30
    Cavnic centru
Durată: 1h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
7lei?
Sursa: SC IMPERATIV SRL | Ultima actualizare: 01/2013
07:30
1h 00m
08:30
Transagria
-
Vezi detalii
  1. 07:30
    Baia Mare Autogara Imperativ
  2. Autocar: Baia Mare - Botosani
    • Dotări:
  3. 08:30
    Cavnic Statie Cavnic
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transagria SRL | Ultima actualizare: 06/2018
10:30
1h 00m
11:30
SC IMPERATIV SRL
7lei?
Vezi detalii

SC IMPERATIV SRL

  1. 10:30
    Baia Mare Autogara Imperativ
  2. Autocar: Baia Mare - Cavnic
  3. 11:30
    Cavnic centru
Durată: 1h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
7lei?
Sursa: SC IMPERATIV SRL | Ultima actualizare: 01/2013
14:30
1h 00m
15:30
SC IMPERATIV SRL
7lei?
Vezi detalii

SC IMPERATIV SRL

  1. 14:30
    Baia Mare Autogara Imperativ
  2. Autocar: Baia Mare - Cavnic
  3. 15:30
    Cavnic centru
Durată: 1h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei?
Sursa: SC IMPERATIV SRL | Ultima actualizare: 01/2013
16:30
44m
17:14
Fantana Stanchi
15lei
Vezi detalii

Fantana Stanchi

Fintana Stanchii SRL

via Moisei-Sacel-Barsana-Cavnic SAMBATA SI DUMINICA NU CIRCULA!

  1. 16:30
    Baia Mare Autogara Imperativ
  2. Autocar: Baia Mare - Baia Borsa
  3. 17:14
    Cavnic Statie Cavnic
Durată: 44min
Zile de circulație:
LMMJVSD
15lei
Sursa: Fintana Stanchii SRL | Ultima actualizare: 11/2021
19:00
1h 00m
20:00
SC IMPERATIV SRL
7lei?
Vezi detalii

SC IMPERATIV SRL

  1. 19:00
    Baia Mare Autogara Imperativ
  2. Autocar: Baia Mare - Cavnic
  3. 20:00
    Cavnic centru
Durată: 1h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
7lei?
Sursa: SC IMPERATIV SRL | Ultima actualizare: 01/2013

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Baia Mare - Cavnic

Care este prețul călătoriei cu autocarul Baia Mare - Cavnic?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Baia Mare la Cavnic este cuprins între 7 și 15 RON.

De unde pleacă autocarul din Baia Mare către Cavnic?

De la Baia Mare la Cavnic circulă 6 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Imperativ.

Când pleacă autocarul din Baia Mare către Cavnic?

Primul autobuz din Baia Mare pleacă la ora 06:30, iar ultimul pleacă la ora 19:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Baia Mare către Cavnic?

Călătoria Baia Mare-Cavnic cu autocarul, durează între 44min și 1h 00min.