Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Bestepe

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Beștepe ➞ Tulcea

luni,
24 ian 2022
3 curse disponibile

09:23
32m
09:55
Sherif
9lei?
Vezi detalii
  1. 09:23
    Bestepe Statie Bestepe
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
  3. 09:55
Durată: 32min
Circulă în toate zilele săptămânii
9lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 06/2015
15:23
32m
15:55
Sherif
9lei?
Vezi detalii
  1. 15:23
    Bestepe Statie Bestepe
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
  3. 15:55
Durată: 32min
Circulă în toate zilele săptămânii
9lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 06/2015
19:23
32m
19:55
Sherif
9lei?
Vezi detalii
  1. 19:23
    Bestepe Statie Bestepe
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
  3. 19:55
Durată: 32min
Circulă în toate zilele săptămânii
9lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 06/2015

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Beștepe - Tulcea

Care este prețul călătoriei cu autocarul Beștepe - Tulcea?

Prețul unei călători cu autocarul de la Beștepe la Tulcea este de 9 RON.

De unde pleacă autocarul din Beștepe către Tulcea?

De la Beștepe la Tulcea circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Statie Bestepe.

Când pleacă autocarul din Beștepe către Tulcea?

Primul autobuz din Beștepe pleacă la ora 09:23, iar ultimul pleacă la ora 19:23.

Cât durează călătoria cu autocarul din Beștepe către Tulcea?

Călătoria cu autocarul de la Beștepe la Tulcea, durează 32min.