Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Bezdead ➞ Târgoviște

vineri,
19 aug 2022
5 curse disponibile

05:30
50m
06:20
GRUP ATYC
12lei
Vezi detalii
  1. 05:30
    Bezdead Statie Bezdead
  2. Microbuz: @ Bezdead-Targoviste-Bucuresti
  3. 06:15
  4. 06:25
  5. 06:20
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 02/2022
06:30
50m
07:20
GRUP ATYC
12lei
Vezi detalii
  1. 06:30
    Bezdead Statie Bezdead
  2. Microbuz: @ Bezdead-Targoviste-Bucuresti
  3. 07:15
  4. 07:25
  5. 07:20
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 02/2022
07:50
50m
08:40
GRUP ATYC
12lei
Vezi detalii
  1. 07:50
    Bezdead Statie Bezdead
  2. Microbuz: @ Bezdead-Targoviste-Bucuresti
  3. 08:35
  4. 08:45
  5. 08:40
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 02/2022
13:00
50m
13:50
GRUP ATYC
12lei
Vezi detalii
  1. 13:00
    Bezdead Statie Bezdead
  2. Microbuz: @ Bezdead-Targoviste-Bucuresti
  3. 13:45
  4. 13:55
  5. 13:50
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 02/2022
15:30
50m
16:20
GRUP ATYC
12lei
Vezi detalii
  1. 15:30
    Bezdead Statie Bezdead
  2. Microbuz: @ Bezdead-Targoviste-Bucuresti
  3. 16:15
  4. 16:25
  5. 16:20
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei
Sursa: GRUP ATYC | Ultima actualizare: 02/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Bezdead - Târgoviște

Care este prețul călătoriei cu autocarul Bezdead - Târgoviște?

Prețul unei călători cu autocarul de la Bezdead la Târgoviște este de 12 RON.

De unde pleacă autocarul din Bezdead către Târgoviște?

De la Bezdead la Târgoviște circulă 15 autobuze cu plecare din stațiile Statie Bezdead.

Când pleacă autocarul din Bezdead către Târgoviște?

Primul autobuz din Bezdead pleacă la ora 05:30, iar ultimul pleacă la ora 15:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Bezdead către Târgoviște?

Călătoria Bezdead-Târgoviște cu autocarul, durează între 45min și 55min.