Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Bogata

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Bogata ➞ Bobohalma

miercuri,
8 dec 2021
5 curse disponibile

05:06
35m
05:41
Niraj Prodcom SRL
-
Vezi detalii

via Iernut

  1. 05:06
  2. Microbuz: MS Ludus - Tarnaveni
  3. 05:41
    Bobohalma Ramificatie
Durată: 35min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Niraj Prodcom SRL | Ultima actualizare: 07/2014
07:06
35m
07:41
Niraj Prodcom SRL
-
Vezi detalii

via Iernut

  1. 07:06
  2. Microbuz: MS Ludus - Tarnaveni
  3. 07:41
    Bobohalma Ramificatie
Durată: 35min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Niraj Prodcom SRL | Ultima actualizare: 07/2014
09:06
35m
09:41
Niraj Prodcom SRL
-
Vezi detalii

via Iernut

  1. 09:06
  2. Microbuz: MS Ludus - Tarnaveni
  3. 09:41
    Bobohalma Ramificatie
Durată: 35min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Niraj Prodcom SRL | Ultima actualizare: 07/2014
11:06
35m
11:41
Niraj Prodcom SRL
-
Vezi detalii

via Iernut

  1. 11:06
  2. Microbuz: MS Ludus - Tarnaveni
  3. 11:41
    Bobohalma Ramificatie
Durată: 35min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Niraj Prodcom SRL | Ultima actualizare: 07/2014
14:06
35m
14:41
Niraj Prodcom SRL
-
Vezi detalii

via Iernut

  1. 14:06
  2. Microbuz: MS Ludus - Tarnaveni
  3. 14:41
    Bobohalma Ramificatie
Durată: 35min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Niraj Prodcom SRL | Ultima actualizare: 07/2014

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Bogata - Bobohalma

De unde pleacă autocarul din Bogata către Bobohalma?

De la Bogata la Bobohalma circulă 5 autobuze cu plecare din stațiile Ramificatie Bogata.

Când pleacă autocarul din Bogata către Bobohalma?

Primul autobuz din Bogata pleacă la ora 05:06, iar ultimul pleacă la ora 14:06.

Cât durează călătoria cu autocarul din Bogata către Bobohalma?

Călătoria cu autocarul de la Bogata la Bobohalma, durează 35min.