Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Braila

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Brăila ➞ Făurei

duminică,
29 mai 2022
4 curse disponibile

08:00
1h 30m
09:30
Aventin
15lei
Vezi detalii

intra si in loc Dedulesti si Gaiseanca

  1. 08:00
    Braila Statie Braila
  2. Microbuz: JD Braila - Ianca - Faurei
    • Dotări:
  3. 09:30
    Faurei Statie Faurei
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
15lei
Sursa: Aventin Trade SRL | Ultima actualizare: 04/2022
11:30
1h 30m
13:00
Aventin
15lei
Vezi detalii

intra si in loc Dedulesti si Gaiseanca

  1. 11:30
    Braila Statie Braila
  2. Microbuz: JD Braila - Ianca - Faurei
    • Dotări:
  3. 13:00
    Faurei Statie Faurei
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
15lei
Sursa: Aventin Trade SRL | Ultima actualizare: 04/2022
15:00
1h 30m
16:30
Aventin
15lei
Vezi detalii

intra si in loc Dedulesti si Gaiseanca

  1. 15:00
    Braila Statie Braila
  2. Microbuz: JD Braila - Ianca - Faurei
    • Dotări:
  3. 16:30
    Faurei Statie Faurei
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
15lei
Sursa: Aventin Trade SRL | Ultima actualizare: 04/2022
18:15
1h 30m
19:45
Aventin
15lei
Vezi detalii

intra si in loc Dedulesti si Gaiseanca

  1. 18:15
    Braila Statie Braila
  2. Microbuz: JD Braila - Ianca - Faurei
    • Dotări:
  3. 19:45
    Faurei Statie Faurei
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
15lei
Sursa: Aventin Trade SRL | Ultima actualizare: 04/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Brăila - Făurei

Despre Brăila - Făurei

Care este prețul călătoriei cu autocarul Brăila - Făurei?

Prețul unei călători cu autocarul de la Brăila la Făurei este de 15 RON.

De unde pleacă autocarul din Brăila către Făurei?

De la Brăila la Făurei circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Statie Braila.

Când pleacă autocarul din Brăila către Făurei?

Primul autobuz din Brăila pleacă la ora 08:00, iar ultimul pleacă la ora 18:15.

Cât durează călătoria cu autocarul din Brăila către Făurei?

Călătoria cu autocarul de la Brăila la Făurei, durează 1h 30min.