Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Bran ➞ Râşnov

sâmbătă,
1 oct 2022
16 curse disponibile

Bilete disponibile online

13:51
18m
14:09
Transmontana
Vezi detalii

Transmontana

Transmontana SA
Opinii călători

0726922277; 0723397890; Program: orele 8:00- 16:00

Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)

  1. 13:51
  2. Microbuz: Horezu - Brasov
    • Dotări:
  3. 14:09
    Râşnov Statie Rasnov
Durată: 18min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transmontana SA | Ultima actualizare: 09/2022
05:36
24m
06:00
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 05:36
  2. 05:38
  3. 05:40
  4. 05:42
  5. Midibus: BV Moeciu de Jos - Brasov
  6. 06:02
  7. 06:04
  8. 06:00
    Râşnov Statie Cartier
Durată: 24min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 09/2022
06:36
24m
07:00
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 06:36
  2. 06:38
  3. 06:40
  4. 06:42
  5. Midibus: BV Moeciu de Jos - Brasov
  6. 07:02
  7. 07:04
  8. 07:00
    Râşnov Statie Cartier
Durată: 24min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 09/2022
07:36
24m
08:00
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 07:36
  2. 07:38
  3. 07:40
  4. 07:42
  5. Autocar: BV Moeciu de Jos - Brasov
  6. 08:02
  7. 08:04
  8. 08:00
    Râşnov Statie Cartier
Durată: 24min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 09/2022
08:36
24m
09:00
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 08:36
  2. 08:38
  3. 08:40
  4. 08:42
  5. Autocar: BV Moeciu de Jos - Brasov
  6. 09:02
  7. 09:04
  8. 09:00
    Râşnov Statie Cartier
Durată: 24min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 09/2022
09:36
24m
10:00
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 09:36
  2. 09:38
  3. 09:40
  4. 09:42
  5. Midibus: BV Moeciu de Jos - Brasov
  6. 10:02
  7. 10:04
  8. 10:00
    Râşnov Statie Cartier
Durată: 24min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 09/2022
10:36
24m
11:00
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 10:36
  2. 10:38
  3. 10:40
  4. 10:42
  5. Midibus: BV Moeciu de Jos - Brasov
  6. 11:02
  7. 11:04
  8. 11:00
    Râşnov Statie Cartier
Durată: 24min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 09/2022
11:36
24m
12:00
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 11:36
  2. 11:38
  3. 11:40
  4. 11:42
  5. Midibus: BV Moeciu de Jos - Brasov
  6. 12:02
  7. 12:04
  8. 12:00
    Râşnov Statie Cartier
Durată: 24min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 09/2022
12:36
24m
13:00
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 12:36
  2. 12:38
  3. 12:40
  4. 12:42
  5. Midibus: BV Moeciu de Jos - Brasov
  6. 13:02
  7. 13:04
  8. 13:00
    Râşnov Statie Cartier
Durată: 24min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 09/2022
13:26
24m
13:50
Antares Transport
-
Vezi detalii
  1. 13:26
  2. 2BV
    Autocar: 2BV Râmnicu Vâlcea -Curtea de Argeș-C.Lung- BRAȘOV
    • Dotări:
  3. 13:50
    Râşnov Statie Rasnov
Durată: 24min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Antares Transport | Ultima actualizare: 08/2022
13:36
24m
14:00
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 13:36
  2. 13:38
  3. 13:40
  4. 13:42
  5. Midibus: BV Moeciu de Jos - Brasov
  6. 14:02
  7. 14:04
  8. 14:00
    Râşnov Statie Cartier
Durată: 24min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 09/2022
14:36
24m
15:00
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 14:36
  2. 14:38
  3. 14:40
  4. 14:42
  5. Autocar: BV Moeciu de Jos - Brasov
  6. 15:02
  7. 15:04
  8. 15:00
    Râşnov Statie Cartier
Durată: 24min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 09/2022
15:36
24m
16:00
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 15:36
  2. 15:38
  3. 15:40
  4. 15:42
  5. Midibus: BV Moeciu de Jos - Brasov
  6. 16:02
  7. 16:04
  8. 16:00
    Râşnov Statie Cartier
Durată: 24min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 09/2022
16:36
24m
17:00
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 16:36
  2. 16:38
  3. 16:40
  4. 16:42
  5. Midibus: BV Moeciu de Jos - Brasov
  6. 17:02
  7. 17:04
  8. 17:00
    Râşnov Statie Cartier
Durată: 24min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 09/2022
17:36
24m
18:00
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 17:36
  2. 17:38
  3. 17:40
  4. 17:42
  5. Autocar: BV Moeciu de Jos - Brasov
  6. 18:02
  7. 18:04
  8. 18:00
    Râşnov Statie Cartier
Durată: 24min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 09/2022
17:38
24m
18:02
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Informaţii neactualizate de 3 ani. Se zice că circulă (4 comentarii)

  1. 17:38
  2. Autocar: 9 Pitesti - Brasov
  3. 18:02
    Râşnov Statie Rasnov
Durată: 24min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
18:36
24m
19:00
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Nu a circulat? Semnalați aici (10 comentarii)

  1. 18:36
  2. 18:38
  3. 18:40
  4. 18:42
  5. Autocar: BV Moeciu de Jos - Brasov
  6. 19:02
  7. 19:04
  8. 19:00
    Râşnov Statie Cartier
Durată: 24min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 09/2022
19:36
24m
20:00
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

Nu a circulat? Semnalați aici (10 comentarii)

  1. 19:36
  2. 19:38
  3. 19:40
  4. 19:42
  5. Autocar: BV Moeciu de Jos - Brasov
  6. 20:02
  7. 20:04
  8. 20:00
    Râşnov Statie Cartier
Durată: 24min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 09/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Bran - Râşnov

Care este prețul călătoriei cu autocarul Bran - Râşnov?

Prețul unei călători cu autocarul de la Bran la Râşnov este de 6 RON.

De unde pleacă autocarul din Bran către Râşnov?

De la Bran la Râşnov circulă 183 autobuze cu plecare din stațiile Statie Bran, Statie Piata, Statie Centru, Statie District, Peco.

Când pleacă autocarul din Bran către Râşnov?

Primul autobuz din Bran pleacă la ora 05:36, iar ultimul pleacă la ora 19:42.

Cât durează călătoria cu autocarul din Bran către Râşnov?

Călătoria Bran-Râşnov cu autocarul, durează între 18min și 28min.