Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Brasov

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Brașov ➞ Râşnov

vineri,
14 mai 2021
86 curse disponibile

Bilete disponibile online

08:20
25m
08:45
Transmontana
Vezi detalii
  1. 08:20
  2. Microbuz: RETUR Horezu - Brasov
    • Dotări:
  3. 08:45
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Transmontana SA | Ultima actualizare: 08/2020
06:30
23m
06:53
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 06:30
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 06:53
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
06:30
25m
06:55
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 06:30
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 06:55
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
06:45
25m
07:10
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 06:45
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 07:10
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
06:45
34m
07:19
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 06:45
  2. Autocar: 9 Brasov - Pitesti
  3. 07:19
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 34min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
07:00
27m
07:27
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Cursa 19 circula 6,7 sezon iunie-octombrie

  1. 07:00
  2. Midibus: BV Brasov - Moeciu de Jos
  3. 07:28
  4. 07:30
  5. 07:27
    Rasnov Florilor
Durată: 27min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 09/2014
07:00
23m
07:23
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 07:00
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 07:23
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
07:00
25m
07:25
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 07:00
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 07:25
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
07:00
25m
07:25
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar duminică

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 07:00
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 07:25
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
07:15
25m
07:40
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 07:15
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 07:40
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
07:30
23m
07:53
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 07:30
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 07:53
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
07:30
25m
07:55
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 07:30
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 07:55
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
07:45
25m
08:10
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 07:45
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 08:10
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
08:00
27m
08:27
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Cursa 19 circula 6,7 sezon iunie-octombrie

  1. 08:00
  2. Midibus: BV Brasov - Moeciu de Jos
  3. 08:28
  4. 08:30
  5. 08:27
    Rasnov Florilor
Durată: 27min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 09/2014
08:00
23m
08:23
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 08:00
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 08:23
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
08:00
25m
08:25
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 08:00
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 08:25
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
08:00
25m
08:25
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar duminică

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 08:00
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 08:25
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
08:15
25m
08:40
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 08:15
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 08:40
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
08:30
27m
08:57
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Cursa 19 circula 6,7 sezon iunie-octombrie

  1. 08:30
  2. Midibus: BV Brasov - Moeciu de Jos
  3. 08:58
  4. 09:00
  5. 08:57
    Rasnov Florilor
Durată: 27min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 09/2014
08:30
23m
08:53
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 08:30
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 08:53
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
08:30
25m
08:55
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 08:30
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 08:55
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
08:45
25m
09:10
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 08:45
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 09:10
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
09:00
27m
09:27
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Cursa 19 circula 6,7 sezon iunie-octombrie

  1. 09:00
  2. Midibus: BV Brasov - Moeciu de Jos
  3. 09:28
  4. 09:30
  5. 09:27
    Rasnov Florilor
Durată: 27min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 09/2014
09:00
23m
09:23
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 09:00
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 09:23
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
09:00
25m
09:25
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 09:00
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 09:25
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
09:00
25m
09:25
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar duminică

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 09:00
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 09:25
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
09:15
25m
09:40
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 09:15
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 09:40
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
09:30
23m
09:53
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 09:30
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 09:53
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
09:30
25m
09:55
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 09:30
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 09:55
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
09:45
25m
10:10
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 09:45
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 10:10
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
09:50
34m
10:24
Antares Transport
-
Vezi detalii

Circulatia va reveni la parametrii normali de indata ce acest lucru va fi posibil.

  1. 09:50
  2. Autocar: Brasov - Rasnov - Bran - Moeciu De Sus - Campulung - Curtea De Arges - Ramnicu-valcea
    • Dotări:
  3. 10:24
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 34min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Antares Transport | Ultima actualizare: 08/2020
10:00
27m
10:27
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Cursa 19 circula 6,7 sezon iunie-octombrie

  1. 10:00
  2. Midibus: BV Brasov - Moeciu de Jos
  3. 10:28
  4. 10:30
  5. 10:27
    Rasnov Florilor
Durată: 27min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 09/2014
10:00
23m
10:23
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 10:00
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 10:23
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
10:00
25m
10:25
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 10:00
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 10:25
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
10:00
25m
10:25
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar duminică

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 10:00
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 10:25
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
10:15
25m
10:40
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 10:15
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 10:40
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
10:30
23m
10:53
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 10:30
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 10:53
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
10:30
25m
10:55
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 10:30
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 10:55
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
10:45
25m
11:10
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 10:45
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 11:10
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
11:00
27m
11:27
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Cursa 19 circula 6,7 sezon iunie-octombrie

  1. 11:00
  2. Midibus: BV Brasov - Moeciu de Jos
  3. 11:28
  4. 11:30
  5. 11:27
    Rasnov Florilor
Durată: 27min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 09/2014
11:00
23m
11:23
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 11:00
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 11:23
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
11:00
25m
11:25
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 11:00
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 11:25
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
11:00
25m
11:25
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar duminică

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 11:00
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 11:25
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
11:15
25m
11:40
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 11:15
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 11:40
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
11:30
27m
11:57
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Cursa 19 circula 6,7 sezon iunie-octombrie

  1. 11:30
  2. Midibus: BV Brasov - Moeciu de Jos
  3. 11:58
  4. 12:00
  5. 11:57
    Rasnov Florilor
Durată: 27min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 09/2014
11:30
23m
11:53
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 11:30
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 11:53
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
11:30
25m
11:55
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 11:30
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 11:55
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
11:45
25m
12:10
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 11:45
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 12:10
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
12:00
27m
12:27
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Cursa 19 circula 6,7 sezon iunie-octombrie

  1. 12:00
  2. Midibus: BV Brasov - Moeciu de Jos
  3. 12:28
  4. 12:30
  5. 12:27
    Rasnov Florilor
Durată: 27min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 09/2014
12:00
23m
12:23
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 12:00
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 12:23
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
12:00
25m
12:25
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 12:00
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 12:25
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
12:15
25m
12:40
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 12:15
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 12:40
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
12:30
27m
12:57
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Cursa 19 circula 6,7 sezon iunie-octombrie

  1. 12:30
  2. Midibus: BV Brasov - Moeciu de Jos
  3. 12:58
  4. 13:00
  5. 12:57
    Rasnov Florilor
Durată: 27min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 09/2014
12:30
23m
12:53
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 12:30
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 12:53
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
12:30
25m
12:55
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 12:30
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 12:55
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
12:45
25m
13:10
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 12:45
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 13:10
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
13:00
27m
13:27
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Cursa 19 circula 6,7 sezon iunie-octombrie

  1. 13:00
  2. Midibus: BV Brasov - Moeciu de Jos
  3. 13:28
  4. 13:30
  5. 13:27
    Rasnov Florilor
Durată: 27min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 09/2014
13:00
23m
13:23
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 13:00
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 13:23
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
13:00
25m
13:25
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 13:00
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 13:25
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
13:00
25m
13:25
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar duminică

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 13:00
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 13:25
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
13:15
25m
13:40
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 13:15
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 13:40
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
13:30
27m
13:57
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Cursa 19 circula 6,7 sezon iunie-octombrie

  1. 13:30
  2. Midibus: BV Brasov - Moeciu de Jos
  3. 13:58
  4. 14:00
  5. 13:57
    Rasnov Florilor
Durată: 27min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 09/2014
13:30
23m
13:53
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 13:30
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 13:53
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
13:30
25m
13:55
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 13:30
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 13:55
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
13:45
25m
14:10
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 13:45
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 14:10
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
14:00
27m
14:27
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Cursa 19 circula 6,7 sezon iunie-octombrie

  1. 14:00
  2. Midibus: BV Brasov - Moeciu de Jos
  3. 14:28
  4. 14:30
  5. 14:27
    Rasnov Florilor
Durată: 27min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 09/2014
14:00
23m
14:23
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 14:00
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 14:23
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
14:00
25m
14:25
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 14:00
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 14:25
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
14:00
25m
14:25
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar duminică

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 14:00
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 14:25
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
14:15
25m
14:40
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 14:15
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 14:40
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
14:30
27m
14:57
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Cursa 19 circula 6,7 sezon iunie-octombrie

  1. 14:30
  2. Midibus: BV Brasov - Moeciu de Jos
  3. 14:58
  4. 15:00
  5. 14:57
    Rasnov Florilor
Durată: 27min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 09/2014
14:30
23m
14:53
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 14:30
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 14:53
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
14:30
25m
14:55
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 14:30
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 14:55
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
14:45
25m
15:10
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 14:45
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 15:10
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
15:00
23m
15:23
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 15:00
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 15:23
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
15:00
25m
15:25
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 15:00
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 15:25
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
15:00
25m
15:25
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar duminică

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 15:00
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 15:25
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
15:15
25m
15:40
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 15:15
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 15:40
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
15:30
27m
15:57
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Cursa 19 circula 6,7 sezon iunie-octombrie

  1. 15:30
  2. Midibus: BV Brasov - Moeciu de Jos
  3. 15:58
  4. 16:00
  5. 15:57
    Rasnov Florilor
Durată: 27min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 09/2014
15:30
23m
15:53
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 15:30
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 15:53
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
15:30
25m
15:55
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 15:30
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 15:55
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
15:45
25m
16:10
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 15:45
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 16:10
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
16:00
27m
16:27
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Cursa 19 circula 6,7 sezon iunie-octombrie

  1. 16:00
  2. Midibus: BV Brasov - Moeciu de Jos
  3. 16:28
  4. 16:30
  5. 16:27
    Rasnov Florilor
Durată: 27min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 09/2014
16:00
23m
16:23
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 16:00
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 16:23
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
16:00
25m
16:25
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 16:00
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 16:25
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
16:00
25m
16:25
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar duminică

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 16:00
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 16:25
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
16:15
25m
16:40
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 16:15
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 16:40
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
16:30
27m
16:57
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Cursa 19 circula 6,7 sezon iunie-octombrie

  1. 16:30
  2. Midibus: BV Brasov - Moeciu de Jos
  3. 16:58
  4. 17:00
  5. 16:57
    Rasnov Florilor
Durată: 27min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 09/2014
16:30
23m
16:53
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 16:30
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 16:53
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
16:30
25m
16:55
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 16:30
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 16:55
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
16:45
25m
17:10
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 16:45
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 17:10
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
17:00
27m
17:27
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Cursa 19 circula 6,7 sezon iunie-octombrie

  1. 17:00
  2. Midibus: BV Brasov - Moeciu de Jos
  3. 17:28
  4. 17:30
  5. 17:27
    Rasnov Florilor
Durată: 27min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 09/2014
17:00
23m
17:23
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 17:00
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 17:23
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
17:00
25m
17:25
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 17:00
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 17:25
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
17:00
25m
17:25
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar duminică

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 17:00
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 17:25
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
17:15
25m
17:40
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 17:15
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 17:40
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
17:30
23m
17:53
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 17:30
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 17:53
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
17:30
25m
17:55
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 17:30
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 17:55
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
17:45
25m
18:10
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 17:45
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 18:10
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
18:00
27m
18:27
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Cursa 19 circula 6,7 sezon iunie-octombrie

  1. 18:00
  2. Midibus: BV Brasov - Moeciu de Jos
  3. 18:28
  4. 18:30
  5. 18:27
    Rasnov Florilor
Durată: 27min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 09/2014
18:00
23m
18:23
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 18:00
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 18:23
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
18:00
25m
18:25
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar duminică

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 18:00
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 18:25
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
18:00
25m
18:25
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 18:00
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 18:25
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
18:15
25m
18:40
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 18:15
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 18:40
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
18:30
27m
18:57
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Cursa 19 circula 6,7 sezon iunie-octombrie

  1. 18:30
  2. Midibus: BV Brasov - Moeciu de Jos
  3. 18:58
  4. 19:00
  5. 18:57
    Rasnov Florilor
Durată: 27min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 09/2014
18:30
23m
18:53
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 18:30
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 18:53
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
18:30
25m
18:55
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 18:30
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 18:55
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
18:45
25m
19:10
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 18:45
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 19:10
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
19:00
27m
19:27
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Cursa 19 circula 6,7 sezon iunie-octombrie

  1. 19:00
  2. Midibus: BV Brasov - Moeciu de Jos
  3. 19:28
  4. 19:30
  5. 19:27
    Rasnov Florilor
Durată: 27min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 09/2014
19:00
23m
19:23
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 19:00
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 19:23
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
19:00
25m
19:25
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 19:00
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 19:25
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
19:00
25m
19:25
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar duminică

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 19:00
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 19:25
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
19:30
27m
19:57
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă și duminică

Cursa 19 circula 6,7 sezon iunie-octombrie

  1. 19:30
  2. Midibus: BV Brasov - Moeciu de Jos
  3. 19:58
  4. 20:00
  5. 19:57
    Rasnov Florilor
Durată: 27min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 09/2014
19:30
25m
19:55
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 19:30
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 19:55
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
19:30
25m
19:55
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 19:30
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 19:55
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
20:00
27m
20:27
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Cursa 19 circula 6,7 sezon iunie-octombrie

  1. 20:00
  2. Midibus: BV Brasov - Moeciu de Jos
  3. 20:28
  4. 20:30
  5. 20:27
    Rasnov Florilor
Durată: 27min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 09/2014
20:00
25m
20:25
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 20:00
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 20:25
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
20:00
25m
20:25
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 20:00
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 20:25
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
20:00
25m
20:25
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar duminică

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 20:00
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 20:25
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
20:30
27m
20:57
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă și duminică

Cursa 19 circula 6,7 sezon iunie-octombrie

  1. 20:30
  2. Midibus: BV Brasov - Moeciu de Jos
  3. 20:58
  4. 21:00
  5. 20:57
    Rasnov Florilor
Durată: 27min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 09/2014
20:30
25m
20:55
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 20:30
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 20:55
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
20:30
25m
20:55
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 20:30
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 20:55
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
21:00
27m
21:27
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Cursa 19 circula 6,7 sezon iunie-octombrie

  1. 21:00
  2. Midibus: BV Brasov - Moeciu de Jos
  3. 21:28
  4. 21:30
  5. 21:27
    Rasnov Florilor
Durată: 27min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 09/2014
21:00
25m
21:25
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 21:00
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 21:25
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
21:00
25m
21:25
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 21:00
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 21:25
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
21:30
25m
21:55
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 21:30
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 21:55
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
21:30
25m
21:55
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 21:30
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 21:55
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
22:00
25m
22:25
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 22:00
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 22:25
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
22:00
25m
22:25
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 22:00
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 22:25
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
22:30
25m
22:55
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 22:30
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 22:55
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
23:00
25m
23:25
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 23:00
  2. Midibus: BV Brasov - Rasnov
  3. 23:25
    Rasnov Statie Rasnov
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
23:30
27m
23:57
Transbus Codreanu
-
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Cursa 19 circula 6,7 sezon iunie-octombrie

  1. 23:30
  2. Midibus: BV Brasov - Moeciu de Jos
  3. 00:00
  4. 23:58
  5. 23:57
    Rasnov Florilor
Durată: 27min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 09/2014

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Brașov - Râşnov

Care este prețul călătoriei cu autocarul Brașov - Râşnov?

Prețul unei călători cu autocarul de la Brașov la Râşnov este de 5 RON.

De unde pleacă autocarul din Brașov către Râşnov?

De la Brașov la Râşnov circulă 193 autobuze cu plecare din stațiile Autogara 2 Brasov (Transbus), PECO OMV-GARA C.F.R.

Când pleacă autocarul din Brașov către Râşnov?

Primul autobuz din Brașov pleacă la ora 06:30, iar ultimul pleacă la ora 23:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Brașov către Râşnov?

Călătoria Brașov-Râşnov cu autocarul, durează între 23min și 40min.