Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Rasnov

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Râşnov ➞ Brașov

vineri,
28 ian 2022
88 curse disponibile

05:30
30m
06:00
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Cursa 19 circula 6,7 sezon iunie-octombrie

  1. 05:30
  2. 05:32
  3. 05:34
  4. Midibus: BV Moeciu de Jos - Brasov
  5. 06:00
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 09/2014
05:45
25m
06:10
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 05:45
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 06:10
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
06:00
30m
06:30
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Cursa 19 circula 6,7 sezon iunie-octombrie

  1. 06:00
  2. 06:02
  3. 06:04
  4. Midibus: BV Moeciu de Jos - Brasov
  5. 06:30
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 09/2014
06:00
25m
06:25
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 06:00
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 06:25
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
06:00
25m
06:25
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 06:00
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 06:25
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
06:00
25m
06:25
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar duminică

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 06:00
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 06:25
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
06:15
30m
06:45
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Cursa 19 circula 6,7 sezon iunie-octombrie

  1. 06:15
  2. 06:17
  3. 06:19
  4. Midibus: BV Moeciu de Jos - Brasov
  5. 06:45
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 09/2014
06:15
25m
06:40
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 06:15
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 06:40
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
06:30
30m
07:00
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Cursa 19 circula 6,7 sezon iunie-octombrie

  1. 06:30
  2. 06:32
  3. 06:34
  4. Midibus: BV Moeciu de Jos - Brasov
  5. 07:00
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 09/2014
06:30
25m
06:55
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 06:30
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 06:55
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
06:30
25m
06:55
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 06:30
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 06:55
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
06:45
25m
07:10
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 06:45
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 07:10
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
07:00
30m
07:30
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Cursa 19 circula 6,7 sezon iunie-octombrie

  1. 07:00
  2. 07:02
  3. 07:04
  4. Midibus: BV Moeciu de Jos - Brasov
  5. 07:30
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 09/2014
07:00
23m
07:23
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 07:00
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 07:23
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
07:00
25m
07:25
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 07:00
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 07:25
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
07:00
25m
07:25
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar duminică

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 07:00
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 07:25
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
07:15
25m
07:40
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 07:15
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 07:40
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
07:30
30m
08:00
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Cursa 19 circula 6,7 sezon iunie-octombrie

  1. 07:30
  2. 07:32
  3. 07:34
  4. Midibus: BV Moeciu de Jos - Brasov
  5. 08:00
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 09/2014
07:30
30m
08:00
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Cursa 19 circula 6,7 sezon iunie-octombrie

  1. 07:30
  2. 07:32
  3. 07:34
  4. Midibus: BV Moeciu de Jos - Brasov
  5. 08:00
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 09/2014
07:30
23m
07:53
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 07:30
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 07:53
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
07:30
25m
07:55
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 07:30
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 07:55
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
07:45
25m
08:10
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 07:45
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 08:10
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
08:00
30m
08:30
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Cursa 19 circula 6,7 sezon iunie-octombrie

  1. 08:00
  2. 08:02
  3. 08:04
  4. Midibus: BV Moeciu de Jos - Brasov
  5. 08:30
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 09/2014
08:00
23m
08:23
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 08:00
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 08:23
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
08:00
25m
08:25
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 08:00
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 08:25
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
08:00
25m
08:25
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar duminică

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 08:00
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 08:25
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
08:15
25m
08:40
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 08:15
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 08:40
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
08:30
23m
08:53
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 08:30
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 08:53
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
08:30
25m
08:55
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 08:30
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 08:55
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
08:45
25m
09:10
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 08:45
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 09:10
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
09:00
30m
09:30
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Cursa 19 circula 6,7 sezon iunie-octombrie

  1. 09:00
  2. 09:02
  3. 09:04
  4. Midibus: BV Moeciu de Jos - Brasov
  5. 09:30
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 09/2014
09:00
23m
09:23
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 09:00
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 09:23
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
09:00
25m
09:25
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 09:00
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 09:25
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
09:00
25m
09:25
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar duminică

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 09:00
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 09:25
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
09:15
25m
09:40
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 09:15
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 09:40
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
09:30
23m
09:53
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 09:30
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 09:53
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
09:30
25m
09:55
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 09:30
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 09:55
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
09:45
25m
10:10
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 09:45
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 10:10
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
10:00
30m
10:30
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Cursa 19 circula 6,7 sezon iunie-octombrie

  1. 10:00
  2. 10:02
  3. 10:04
  4. Midibus: BV Moeciu de Jos - Brasov
  5. 10:30
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 09/2014
10:00
23m
10:23
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 10:00
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 10:23
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
10:00
25m
10:25
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 10:00
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 10:25
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
10:00
25m
10:25
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar duminică

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 10:00
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 10:25
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
10:15
25m
10:40
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 10:15
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 10:40
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
10:30
23m
10:53
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 10:30
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 10:53
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
10:30
25m
10:55
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 10:30
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 10:55
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
10:45
25m
11:10
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 10:45
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 11:10
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
11:00
30m
11:30
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă și duminică

Cursa 19 circula 6,7 sezon iunie-octombrie

  1. 11:00
  2. 11:02
  3. 11:04
  4. Midibus: BV Moeciu de Jos - Brasov
  5. 11:30
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 09/2014
11:00
23m
11:23
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 11:00
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 11:23
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
11:00
25m
11:25
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 11:00
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 11:25
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
11:15
25m
11:40
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 11:15
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 11:40
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
11:30
30m
12:00
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Cursa 19 circula 6,7 sezon iunie-octombrie

  1. 11:30
  2. 11:32
  3. 11:34
  4. Midibus: BV Moeciu de Jos - Brasov
  5. 12:00
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 09/2014
11:30
23m
11:53
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 11:30
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 11:53
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
11:30
25m
11:55
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 11:30
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 11:55
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
11:45
25m
12:10
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 11:45
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 12:10
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
12:00
30m
12:30
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Cursa 19 circula 6,7 sezon iunie-octombrie

  1. 12:00
  2. 12:02
  3. 12:04
  4. Midibus: BV Moeciu de Jos - Brasov
  5. 12:30
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 09/2014
12:00
23m
12:23
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 12:00
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 12:23
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
12:00
25m
12:25
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 12:00
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 12:25
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
12:00
25m
12:25
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar duminică

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 12:00
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 12:25
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
12:15
25m
12:40
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 12:15
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 12:40
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
12:30
30m
13:00
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Cursa 19 circula 6,7 sezon iunie-octombrie

  1. 12:30
  2. 12:32
  3. 12:34
  4. Midibus: BV Moeciu de Jos - Brasov
  5. 13:00
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 09/2014
12:30
23m
12:53
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 12:30
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 12:53
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
12:30
25m
12:55
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 12:30
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 12:55
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
12:45
25m
13:10
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 12:45
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 13:10
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
13:00
30m
13:30
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Cursa 19 circula 6,7 sezon iunie-octombrie

  1. 13:00
  2. 13:02
  3. 13:04
  4. Midibus: BV Moeciu de Jos - Brasov
  5. 13:30
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 09/2014
13:00
23m
13:23
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 13:00
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 13:23
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
13:00
25m
13:25
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 13:00
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 13:25
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
13:00
25m
13:25
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar duminică

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 13:00
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 13:25
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
13:15
25m
13:40
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 13:15
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 13:40
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
13:30
30m
14:00
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Cursa 19 circula 6,7 sezon iunie-octombrie

  1. 13:30
  2. 13:32
  3. 13:34
  4. Midibus: BV Moeciu de Jos - Brasov
  5. 14:00
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 09/2014
13:30
23m
13:53
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 13:30
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 13:53
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
13:30
25m
13:55
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 13:30
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 13:55
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
13:45
25m
14:10
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 13:45
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 14:10
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
13:50
34m
14:24
Antares Transport
-
Vezi detalii

Circulatia va reveni la parametrii normali de indata ce acest lucru va fi posibil.

  1. 13:50
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Autocar: Râmnicu Vâlcea -Curtea de Argeș-C.Lung- BRAȘOV
  3. 14:24
Durată: 34min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Antares Transport | Ultima actualizare: 08/2020
14:00
30m
14:30
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Cursa 19 circula 6,7 sezon iunie-octombrie

  1. 14:00
  2. 14:02
  3. 14:04
  4. Midibus: BV Moeciu de Jos - Brasov
  5. 14:30
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 09/2014
14:00
23m
14:23
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 14:00
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 14:23
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
14:00
25m
14:25
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 14:00
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 14:25
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
14:00
25m
14:25
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar duminică

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 14:00
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 14:25
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
14:09
25m
14:34
Transmontana
7lei
Vezi detalii
  1. 14:09
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Microbuz: Horezu - Brasov
    • Dotări:
  3. 14:34
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
7lei
Sursa: Transmontana SA | Ultima actualizare: 01/2022
14:15
25m
14:40
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 14:15
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 14:40
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
14:30
23m
14:53
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 14:30
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 14:53
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
14:30
25m
14:55
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 14:30
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 14:55
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
14:45
25m
15:10
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 14:45
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 15:10
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
14:50
1h 55m
16:45
Marius Tour SRL
-
Vezi detalii
  1. 14:50
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Autocar: Victoria - Risnov Fagaras - Brasov
  3. 16:45
    Brasov Statie Brasov
Durată: 1h 55min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Marius Tour SRL | Ultima actualizare: 12/2013
15:00
30m
15:30
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Cursa 19 circula 6,7 sezon iunie-octombrie

  1. 15:00
  2. 15:02
  3. 15:04
  4. Midibus: BV Moeciu de Jos - Brasov
  5. 15:30
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 09/2014
15:00
23m
15:23
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 15:00
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 15:23
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
15:00
25m
15:25
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 15:00
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 15:25
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
15:00
25m
15:25
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar duminică

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 15:00
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 15:25
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
15:15
25m
15:40
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 15:15
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 15:40
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
15:30
30m
16:00
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Cursa 19 circula 6,7 sezon iunie-octombrie

  1. 15:30
  2. 15:32
  3. 15:34
  4. Midibus: BV Moeciu de Jos - Brasov
  5. 16:00
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 09/2014
15:30
23m
15:53
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 15:30
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 15:53
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
15:30
25m
15:55
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 15:30
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 15:55
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
15:45
25m
16:10
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 15:45
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 16:10
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
16:00
30m
16:30
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Cursa 19 circula 6,7 sezon iunie-octombrie

  1. 16:00
  2. 16:02
  3. 16:04
  4. Midibus: BV Moeciu de Jos - Brasov
  5. 16:30
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 09/2014
16:00
23m
16:23
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 16:00
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 16:23
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
16:00
25m
16:25
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 16:00
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 16:25
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
16:00
25m
16:25
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar duminică

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 16:00
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 16:25
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
16:15
25m
16:40
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 16:15
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 16:40
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
16:30
23m
16:53
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 16:30
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 16:53
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
16:30
25m
16:55
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 16:30
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 16:55
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
16:45
25m
17:10
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 16:45
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 17:10
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
17:00
30m
17:30
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Cursa 19 circula 6,7 sezon iunie-octombrie

  1. 17:00
  2. 17:02
  3. 17:04
  4. Midibus: BV Moeciu de Jos - Brasov
  5. 17:30
Durată: 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 09/2014
17:00
23m
17:23
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 17:00
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 17:23
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
17:00
25m
17:25
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 17:00
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 17:25
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
17:00
25m
17:25
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar duminică

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 17:00
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 17:25
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
17:15
25m
17:40
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 17:15
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 17:40
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
17:30
30m
18:00
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Cursa 19 circula 6,7 sezon iunie-octombrie

  1. 17:30
  2. 17:32
  3. 17:34
  4. Midibus: BV Moeciu de Jos - Brasov
  5. 18:00
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 09/2014
17:30
23m
17:53
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 17:30
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 17:53
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
17:30
25m
17:55
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 17:30
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 17:55
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
17:45
25m
18:10
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 17:45
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 18:10
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
18:00
23m
18:23
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 18:00
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 18:23
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
18:00
25m
18:25
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 18:00
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 18:25
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
18:00
25m
18:25
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar duminică

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 18:00
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 18:25
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
18:02
34m
18:36
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA
  1. 18:02
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Autocar: 9 Pitesti - Brasov
  3. 18:36
Durată: 34min
Circulă în toate zilele săptămânii
4lei?
Sursa: Transbus SA | Ultima actualizare: 10/2019
18:15
25m
18:40
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 18:15
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 18:40
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
18:30
23m
18:53
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 18:30
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 18:53
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
18:30
25m
18:55
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 18:30
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 18:55
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
18:45
25m
19:10
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 18:45
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 19:10
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
19:00
30m
19:30
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Cursa 19 circula 6,7 sezon iunie-octombrie

  1. 19:00
  2. 19:02
  3. 19:04
  4. Midibus: BV Moeciu de Jos - Brasov
  5. 19:30
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 09/2014
19:00
23m
19:23
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 19:00
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 19:23
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
19:00
25m
19:25
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 19:00
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 19:25
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
19:00
25m
19:25
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar duminică

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 19:00
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 19:25
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
19:30
30m
20:00
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă și duminică

Cursa 19 circula 6,7 sezon iunie-octombrie

  1. 19:30
  2. 19:32
  3. 19:34
  4. Midibus: BV Moeciu de Jos - Brasov
  5. 20:00
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 09/2014
19:30
25m
19:55
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 19:30
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 19:55
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
19:30
25m
19:55
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 19:30
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 19:55
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
20:00
30m
20:30
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Cursa 19 circula 6,7 sezon iunie-octombrie

  1. 20:00
  2. 20:02
  3. 20:04
  4. Midibus: BV Moeciu de Jos - Brasov
  5. 20:30
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 09/2014
20:00
25m
20:25
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 20:00
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 20:25
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
20:00
25m
20:25
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 20:00
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 20:25
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
20:30
25m
20:55
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 20:30
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 20:55
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
20:30
25m
20:55
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 20:30
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 20:55
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
21:00
25m
21:25
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 21:00
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 21:25
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
21:00
25m
21:25
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Circulă doar sâmbătă

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 21:00
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 21:25
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
21:30
30m
22:00
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

Cursa 19 circula 6,7 sezon iunie-octombrie

  1. 21:30
  2. 21:32
  3. 21:34
  4. Midibus: BV Moeciu de Jos - Brasov
  5. 22:00
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 09/2014
21:30
25m
21:55
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 21:30
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 21:55
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
22:00
25m
22:25
Transbus Codreanu
4lei?
Vezi detalii

Transbus Codreanu

Transbus SA

via Cristian Capat sosire Rasnov - Caragiale

  1. 22:00
    Rasnov Statie Rasnov
  2. Midibus: BV Rasnov - Brasov
  3. 22:25
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
4lei?
Sursa: Transbus Codreanu | Ultima actualizare: 08/2014
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Râşnov - Brașov

Care este prețul călătoriei cu autocarul Râşnov - Brașov?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Râşnov la Brașov este cuprins între 4 și 7 RON.

De unde pleacă autocarul din Râşnov către Brașov?

De la Râşnov la Brașov circulă 206 autobuze cu plecare din stațiile Statie Rasnov, Statie Cartier, Statie Centru, Florilor, Lukoil.

Când pleacă autocarul din Râşnov către Brașov?

Primul autobuz din Râşnov pleacă la ora 05:30, iar ultimul pleacă la ora 22:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Râşnov către Brașov?

Călătoria Râşnov-Brașov cu autocarul, durează între 23min și 1h 55min.