Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Brasov

Companii

Tip auto

Dotări

Autocare Brașov, Romania ➞ Ungheni, Rep. Moldova

marţi,
7 dec 2021
4 curse disponibile

08:30
7h 20m
15:50
Capital Lines
70lei
Vezi detalii

Capital Lines

Capital Lines SRL

Cursa INTERNATIONALA-NU LUAM PERSOANE PE TERITORIUL ROMANIEI.

  1. 08:30
  2. Microbuz: Romania - Republica Moldova (BV)
    • Dotări:
  3. 15:50
    Ungheni Statie Ungheni
Durată: 7h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
70lei
Sursa: Capital Lines SRL | Ultima actualizare: 01/2021
12:00
7h 20m
19:20
Capital Lines
70lei
Vezi detalii

Capital Lines

Capital Lines SRL

Cursa INTERNATIONALA-NU LUAM PERSOANE PE TERITORIUL ROMANIEI.

  1. 12:00
  2. Microbuz: Romania - Republica Moldova (BV)
    • Dotări:
  3. 19:20
    Ungheni Statie Ungheni
Durată: 7h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
70lei
Sursa: Capital Lines SRL | Ultima actualizare: 01/2021
19:00
7h 20m
02:20
Capital Lines
70lei
Vezi detalii

Capital Lines

Capital Lines SRL

Cursa INTERNATIONALA-NU LUAM PERSOANE PE TERITORIUL ROMANIEI.

  1. 19:00
  2. Microbuz: Romania - Republica Moldova (BV)
    • Dotări:
  3. 02:20 +1 zi
    Ungheni Statie Ungheni
Durată: 7h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
70lei
Sursa: Capital Lines SRL | Ultima actualizare: 01/2021
20:00
8h 18m
04:18
LibertBus.md
90lei
Vezi detalii

LibertBus.md

Libert Tour Trans

Circulă doar vineri

  1. 20:00
  2. Autocar: BRASOV - BALTI
  3. 04:18 +1 zi
Durată: 8h 18min
Zile de circulație:
LMMJVSD
90lei
Sursa: Libert Tour Trans | Ultima actualizare: 11/2021
21:00
7h 30m
04:30
Capital Lines
70lei
Vezi detalii

Capital Lines

Capital Lines SRL

Cursa INTERNATIONALA- NU LUAM PERSOANE PE TERITORIUL ROMANIEI.

  1. 21:00
  2. Autocar: Romania - Republica Moldova (SB)
  3. 04:30 +1 zi
    Ungheni Statie Ungheni
Durată: 7h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
70lei
Sursa: Capital Lines SRL | Ultima actualizare: 01/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Brașov - Ungheni

Care este prețul călătoriei cu autocarul Brașov - Ungheni?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Brașov la Ungheni este cuprins între 70 și 90 RON.

De unde pleacă autocarul din Brașov către Ungheni?

De la Brașov la Ungheni circulă 5 autobuze cu plecare din stațiile Autogara 2 Brasov (Transbus).

Când pleacă autocarul din Brașov către Ungheni?

Primul autobuz din Brașov pleacă la ora 08:30, iar ultimul pleacă la ora 21:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Brașov către Ungheni?

Călătoria Brașov-Ungheni cu autocarul, durează între 7h 20min și 8h 18min.