Filtrează rezultate

General

Plecare din Campulung Moldovenesc

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Câmpulung Moldovenesc ➞ Suceava

vineri,
14 aug 2020
21 curse disponibile

Bilete disponibile online

07:15 - 09:00
Compania RVG
1h 45min
Vezi detalii

Compania RVG

RVG Speed

+4-0231-531.589 (Autogara RVG); +4-0745-585.438; Program L-D: 07.00-20.30

  1. 07:15
    Campulung Moldovenesc Statie Campulung Moldovenesc
  2. Traseu: Vatra Dornei - Botosani
    • Dotări:
  3. 09:00
Durată: 1h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: RVG Speed | Ultima actualizare: 07/2020
17:45 - 19:15
Compania RVG
1h 30min
Vezi detalii

Compania RVG

RVG Speed
  1. 17:45
    Campulung Moldovenesc Autogara Transport Calatori SA
  2. Traseu: Borsa - Botosani
    • Dotări:
  3. 19:15
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: RVG Speed | Ultima actualizare: 07/2020
23:30 - 01:09
Apetrans Grup
1h 39min
Vezi detalii

Pentru pasagerii care urca de pe traseu, va rugam sa contactati telefonic conducatorii auto. Pentru zilele pare 0732220210, pentru zilele impare 0732000211


  1. 23:30
    Campulung Moldovenesc Statie Campulung Moldovenesc
  2. Traseu: Cluj Napoca - Botosani
    • Dotări:
  3. 01:09 +1 zi
Durată: 1h 39min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Politrans Com | Ultima actualizare: 05/2020
03:45 - 05:10
Petdor
1h 25min
-
Vezi detalii
  1. 03:45
    Campulung Moldovenesc Statie Campulung Moldovenesc
  2. Traseu: Oradea - Darabani
    • Dotări:
  3. 05:10
    Suceava Statie Suceava
Durată: 1h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Petdor Com SRL | Ultima actualizare: 11/2019
05:45 - 07:15
MaxiTrans Company
1h 30min
12lei?
Vezi detalii

via Gura Humorului

  1. 05:45
    Campulung Moldovenesc Statie Campulung Moldovenesc
  2. Traseu: SV Campulung Moldovenesc - Suceava
  3. 07:15
    Suceava Statie Suceava
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei?
Sursa: MaxiTrans Company | Ultima actualizare: 01/2014
06:15 - 07:45
MaxiTrans Company
1h 30min
12lei?
Vezi detalii

via Gura Humorului

  1. 06:15
    Campulung Moldovenesc Statie Campulung Moldovenesc
  2. Traseu: SV Campulung Moldovenesc - Suceava
  3. 07:45
    Suceava Statie Suceava
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei?
Sursa: MaxiTrans Company | Ultima actualizare: 01/2014
06:30 - 09:30
Lin Transport SRL
3h 00min
-
Vezi detalii

via Argel

  1. 06:30
    Campulung Moldovenesc Statie Campulung Moldovenesc
  2. Traseu: SV Campulung Moldovenesc - Suceava
  3. 09:30
    Suceava Statie Suceava
Durată: 3h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Lin Transport SRL | Ultima actualizare: 01/2014
07:00 - 08:30
MaxiTrans Company
1h 30min
12lei?
Vezi detalii

via Gura Humorului

  1. 07:00
    Campulung Moldovenesc Statie Campulung Moldovenesc
  2. Traseu: SV Campulung Moldovenesc - Suceava
  3. 08:30
    Suceava Statie Suceava
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei?
Sursa: MaxiTrans Company | Ultima actualizare: 01/2014
08:15 - 09:45
MaxiTrans Company
1h 30min
12lei?
Vezi detalii

via Gura Humorului

  1. 08:15
    Campulung Moldovenesc Statie Campulung Moldovenesc
  2. Traseu: SV Campulung Moldovenesc - Suceava
  3. 09:45
    Suceava Statie Suceava
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei?
Sursa: MaxiTrans Company | Ultima actualizare: 01/2014
08:40 - 10:10
MaxiTrans Company
1h 30min
12lei?
Vezi detalii

via Gura Humorului

  1. 08:40
    Campulung Moldovenesc Statie Campulung Moldovenesc
  2. Traseu: SV Campulung Moldovenesc - Suceava
  3. 10:10
    Suceava Statie Suceava
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei?
Sursa: MaxiTrans Company | Ultima actualizare: 01/2014
09:15 - 10:45
MaxiTrans Company
1h 30min
12lei?
Vezi detalii

via Gura Humorului

  1. 09:15
    Campulung Moldovenesc Statie Campulung Moldovenesc
  2. Traseu: SV Campulung Moldovenesc - Suceava
  3. 10:45
    Suceava Statie Suceava
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei?
Sursa: MaxiTrans Company | Ultima actualizare: 01/2014
10:45 - 12:15
MaxiTrans Company
1h 30min
12lei?
Vezi detalii

via Gura Humorului

  1. 10:45
    Campulung Moldovenesc Statie Campulung Moldovenesc
  2. Traseu: SV Campulung Moldovenesc - Suceava
  3. 12:15
    Suceava Statie Suceava
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei?
Sursa: MaxiTrans Company | Ultima actualizare: 01/2014
12:30 - 14:00
MaxiTrans Company
1h 30min
12lei?
Vezi detalii

via Gura Humorului

  1. 12:30
    Campulung Moldovenesc Statie Campulung Moldovenesc
  2. Traseu: SV Campulung Moldovenesc - Suceava
  3. 14:00
    Suceava Statie Suceava
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei?
Sursa: MaxiTrans Company | Ultima actualizare: 01/2014
13:10 - 15:10
Transport Calatori SA Botosani
2h 00min
-
Vezi detalii

Transport Calatori SA Botosani

Transport Calatori S.A. Botosani
  1. 13:10
    Campulung Moldovenesc Autogara Transport Calatori SA
  2. Traseu: Cluj Napoca - Botosani
    • Dotări:
  3. 15:10
Durată: 2h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transport Calatori S.A. Botosani | Ultima actualizare: 05/2020
13:45 - 15:15
MaxiTrans Company
1h 30min
12lei?
Vezi detalii

via Gura Humorului

  1. 13:45
    Campulung Moldovenesc Statie Campulung Moldovenesc
  2. Traseu: SV Campulung Moldovenesc - Suceava
  3. 15:15
    Suceava Statie Suceava
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei?
Sursa: MaxiTrans Company | Ultima actualizare: 01/2014
14:30 - 16:00
MaxiTrans Company
1h 30min
12lei?
Vezi detalii

via Gura Humorului

  1. 14:30
    Campulung Moldovenesc Statie Campulung Moldovenesc
  2. Traseu: SV Campulung Moldovenesc - Suceava
  3. 16:00
    Suceava Statie Suceava
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei?
Sursa: MaxiTrans Company | Ultima actualizare: 01/2014
16:00 - 17:30
MaxiTrans Company
1h 30min
12lei?
Vezi detalii

via Gura Humorului

  1. 16:00
    Campulung Moldovenesc Statie Campulung Moldovenesc
  2. Traseu: SV Campulung Moldovenesc - Suceava
  3. 17:30
    Suceava Statie Suceava
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei?
Sursa: MaxiTrans Company | Ultima actualizare: 01/2014
16:10 - 17:30
MaxiTrans Company
1h 20min
12lei?
Vezi detalii
  1. 16:10
    Campulung Moldovenesc Autogara Maxitrans Company
  2. Traseu: Retur Suceava - Vatra Dornei
  3. 17:30
Durată: 1h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
12lei?
Sursa: MaxiTrans Company | Ultima actualizare: 05/2013
16:45 - 18:27
Transport Calatori SA Botosani
1h 42min
-
Vezi detalii

Transport Calatori SA Botosani

Transport Calatori S.A. Botosani
  1. 16:45
    Campulung Moldovenesc Statie Campulung Moldovenesc
  2. Traseu: Targu Mures - Botosani
    • Dotări:
  3. 18:27
Durată: 1h 42min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transport Calatori S.A. Botosani | Ultima actualizare: 05/2020
17:30 - 07:00
Lin Transport SRL
?
-
Vezi detalii

via Argel

  1. 17:30
    Campulung Moldovenesc Statie Campulung Moldovenesc
  2. Traseu: SV Campulung Moldovenesc - Suceava
  3. 07:00
    Suceava Statie Suceava
Durată: ?
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Lin Transport SRL | Ultima actualizare: 01/2014
18:05 - 19:15
Petdor
1h 10min
-
Vezi detalii
  1. 18:05
    Campulung Moldovenesc Statie Campulung Moldovenesc
  2. Traseu: Baile Felix - Radauti
    • Dotări:
  3. 19:15
Durată: 1h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Petdor Com SRL | Ultima actualizare: 11/2019

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Câmpulung Moldovenesc - Suceava

Care este prețul călătoriei cu autocarul Câmpulung Moldovenesc - Suceava?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Câmpulung Moldovenesc la Suceava este cuprins între 8 și 20 RON.

De unde pleacă autocarul din Câmpulung Moldovenesc către Suceava?

De la Câmpulung Moldovenesc la Suceava circulă 22 autobuze cu plecare din stațiile Statie Campulung Moldovenesc, Autogara Maxitrans Company, Autogara Transport Calatori SA.

Când pleacă autocarul din Câmpulung Moldovenesc către Suceava?

Primul autobuz din Câmpulung Moldovenesc pleacă la ora 03:45, iar ultimul pleacă la ora 23:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Câmpulung Moldovenesc către Suceava?

Călătoria Câmpulung Moldovenesc-Suceava cu autocarul, durează între ? și 3h 00min.