Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Cârjelari ➞ Tulcea

joi,
2 feb 2023
4 curse disponibile

Bilete disponibile online

06:00
1h 59m
07:59
Augustina
Vezi detalii

Augustina

Augustina SRL
Opinii călători
  1. 06:00
    Cârjelari Statie Carjelari
  2. Microbuz: CARJELARI-TULCEA
  3. 07:59
Durată: 1h 59min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Augustina SRL | Ultima actualizare: 01/2023
15:10
1h 59m
17:09
Augustina
Vezi detalii
  1. 15:10
    Cârjelari Statie Carjelari
  2. Microbuz: CARJELARI-TULCEA
  3. 17:09
Durată: 1h 59min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Augustina SRL | Ultima actualizare: 01/2023
06:40
1h 40m
08:20
Mihtrans
-
Vezi detalii

via Topolog

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 06:40
    Cârjelari Statie Carjelari
  2. Microbuz: TL Carjelari - Tulcea
  3. 08:20
Durată: 1h 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Mihtrans SRL | Ultima actualizare: 10/2022
15:00
1h 40m
16:40
Mihtrans
-
Vezi detalii

via Topolog

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 15:00
    Cârjelari Statie Carjelari
  2. Microbuz: TL Carjelari - Tulcea
  3. 16:40
Durată: 1h 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Mihtrans SRL | Ultima actualizare: 10/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Cârjelari - Tulcea

Despre Cârjelari - Tulcea

Care este prețul călătoriei cu autocarul Cârjelari - Tulcea?

Prețul unei călători cu autocarul de la Cârjelari la Tulcea este de 23 RON.

De unde pleacă autocarul din Cârjelari către Tulcea?

De la Cârjelari la Tulcea circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Statie Carjelari.

Când pleacă autocarul din Cârjelari către Tulcea?

Primul autobuz din Cârjelari pleacă la ora 06:00, iar ultimul pleacă la ora 15:10.

Cât durează călătoria cu autocarul din Cârjelari către Tulcea?

Călătoria Cârjelari-Tulcea cu autocarul, durează între 1h 40min și 1h 59min.