Filtrează rezultate

General

Plecare din Catane

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze ➞ Craiova

sâmbătă,
8 aug 2020
4 curse disponibile

00:00 - 00:00
Geotour Dolj
00min
-
Vezi detalii

Circulă doar

via Giubega / Bailesti

  1. 00:00
    Catane Statie Catane
  2. Traseu: DJ Catane - Craiova
  3. 00:00
    Craiova Statie Craiova
Durată: 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Geotour Dolj | Ultima actualizare: 05/2014
05:00 - 07:00
Geotour Dolj
2h 00min
-
Vezi detalii

via Giubega / Bailesti

  1. 05:00
    Catane Statie Catane
  2. Traseu: DJ Catane - Craiova
  3. 07:00
    Craiova Statie Craiova
Durată: 2h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Geotour Dolj | Ultima actualizare: 05/2014
06:30 - 08:30
Geotour Dolj
2h 00min
-
Vezi detalii

via Giubega / Bailesti

  1. 06:30
    Catane Statie Catane
  2. Traseu: DJ Catane - Craiova
  3. 08:30
    Craiova Statie Craiova
Durată: 2h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Geotour Dolj | Ultima actualizare: 05/2014
10:30 - 12:30
Geotour Dolj
2h 00min
-
Vezi detalii

via Giubega / Bailesti

  1. 10:30
    Catane Statie Catane
  2. Traseu: DJ Catane - Craiova
  3. 12:30
    Craiova Statie Craiova
Durată: 2h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Geotour Dolj | Ultima actualizare: 05/2014
11:15 - 13:15
Geotour Dolj
2h 00min
-
Vezi detalii

Circulă doar duminică

via Giubega / Bailesti

  1. 11:15
    Catane Statie Catane
  2. Traseu: DJ Catane - Craiova
  3. 13:15
    Craiova Statie Craiova
Durată: 2h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Geotour Dolj | Ultima actualizare: 05/2014
13:00 - 15:00
Geotour Dolj
2h 00min
-
Vezi detalii

Circulă doar duminică

via Giubega / Bailesti

  1. 13:00
    Catane Statie Catane
  2. Traseu: DJ Catane - Craiova
  3. 15:00
    Craiova Statie Craiova
Durată: 2h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Geotour Dolj | Ultima actualizare: 05/2014
14:30 - 16:30
Geotour Dolj
2h 00min
-
Vezi detalii

via Giubega / Bailesti

  1. 14:30
    Catane Statie Catane
  2. Traseu: DJ Catane - Craiova
  3. 16:30
    Craiova Statie Craiova
Durată: 2h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Geotour Dolj | Ultima actualizare: 05/2014

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre - Craiova

De unde pleacă autocarul din către Craiova?

De la la Craiova circulă 7 autobuze cu plecare din stațiile Statie Catane.

Când pleacă autocarul din către Craiova?

Primul autobuz din pleacă la ora 00:00, iar ultimul pleacă la ora 14:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din către Craiova?

Călătoria -Craiova cu autocarul, durează între 00min și 2h 00min.