Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Cauaceu

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Cauaceu ➞ Oradea

duminică,
27 sep 2020
10 curse disponibile

06:42 - 07:05
Cento Trans
23min
6lei
Vezi detalii

Cento Trans

Tur Cento Trans
Opinii călători
  1. 06:42
    Cauaceu Statie Centru
  2. Traseu: Marghita - Oradea
    • Dotări:
  3. 07:10
  4. 07:15
  5. 07:20
  6. 07:05
    Oradea Statie Pod
Durată: 23min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 07/2020
07:22 - 07:45
Cento Trans
23min
6lei
Vezi detalii

Circulă începând cu 01.10.2020 .
CURSA SE SUSPENDA PE PERIOADA STARII DE ALERTA!

  1. 07:22
    Cauaceu Statie Centru
  2. Traseu: Marghita - Oradea
  3. 07:50
  4. 07:55
  5. 08:00
  6. 07:45
    Oradea Statie Pod
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
6lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 07/2020
07:55 - 08:09
CATAMAD
14min
-
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

  1. 07:55
    Cauaceu Statie Centru
  2. Traseu: Cuzap - Oradea
  3. 08:15
  4. 08:09
    Oradea Statie Pod
Durată: 14min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: CATAMAD | Ultima actualizare: 04/2020
08:02 - 08:40
Cento Trans
38min
6lei
Vezi detalii

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

  1. 08:02
    Cauaceu Statie Centru
  2. Traseu: Zalau - Simleu Silvaniei - Oradea
    • Dotări:
  3. 08:25
  4. 08:30
  5. 08:35
  6. 08:40
Durată: 38min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 08/2020
09:02 - 09:25
Cento Trans
23min
6lei
Vezi detalii

Circulă începând cu 01.10.2020 .
CURSA SE SUSPENDA PE PERIOADA STARII DE ALERTA!

  1. 09:02
    Cauaceu Statie Centru
  2. Traseu: Marghita - Oradea
    • Dotări:
  3. 09:30
  4. 09:35
  5. 09:40
  6. 09:25
    Oradea Statie Pod
Durată: 23min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 07/2020
09:57 - 11:00
Cento Trans
1h 03min
6lei
Vezi detalii

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

  1. 09:57
    Cauaceu Statie Centru
  2. Traseu: Zalau - Timisoara
    • Dotări:
  3. 10:20
  4. 10:25
  5. 10:30
  6. 11:00
Durată: 1h 03min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 08/2020
11:12 - 11:35
Cento Trans
23min
6lei
Vezi detalii
  1. 11:12
    Cauaceu Statie Centru
  2. Traseu: Marghita - Oradea
    • Dotări:
  3. 11:40
  4. 11:45
  5. 11:50
  6. 11:35
    Oradea Statie Pod
Durată: 23min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 07/2020
11:42 - 12:20
Cento Trans
38min
6lei
Vezi detalii

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

  1. 11:42
    Cauaceu Statie Centru
  2. Traseu: Zalau - Simleu Silvaniei - Oradea
    • Dotări:
  3. 12:05
  4. 12:10
  5. 12:15
  6. 12:20
Durată: 38min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 08/2020
12:57 - 13:20
Cento Trans
23min
6lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

  1. 12:57
    Cauaceu Statie Centru
  2. Traseu: Marghita - Oradea
  3. 13:25
  4. 13:30
  5. 13:35
  6. 13:20
    Oradea Statie Pod
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
6lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 07/2020
14:42 - 15:05
Cento Trans
23min
6lei
Vezi detalii
  1. 14:42
    Cauaceu Statie Centru
  2. Traseu: Marghita - Oradea
    • Dotări:
  3. 15:10
  4. 15:15
  5. 15:20
  6. 15:05
    Oradea Statie Pod
Durată: 23min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 07/2020
15:12 - 16:00
Cento Trans
48min
6lei
Vezi detalii

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

  1. 15:12
    Cauaceu Statie Centru
  2. Traseu: Zalau - Timisoara
    • Dotări:
  3. 15:35
  4. 15:40
  5. 15:45
  6. 16:00
Durată: 48min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 08/2020
16:00 - 16:19
CATAMAD
19min
-
Vezi detalii
  1. 16:00
    Cauaceu Statie Centru
  2. Traseu: Budoi - Oradea
  3. 16:15
  4. 16:19
Durată: 19min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: CATAMAD | Ultima actualizare: 04/2020
17:57 - 18:20
Cento Trans
23min
6lei
Vezi detalii
  1. 17:57
    Cauaceu Statie Centru
  2. Traseu: Marghita - Oradea
    • Dotări:
  3. 18:25
  4. 18:30
  5. 18:35
  6. 18:20
    Oradea Statie Pod
Durată: 23min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 07/2020
19:27 - 20:00
Cento Trans
33min
6lei
Vezi detalii

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

  1. 19:27
    Cauaceu Statie Centru
  2. Traseu: Zalau - Simleu Silvaniei - Oradea
    • Dotări:
  3. 19:45
  4. 19:50
  5. 19:55
  6. 20:00
Durată: 33min
Circulă în toate zilele săptămânii
6lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 08/2020
21:12 - 21:35
Cento Trans
23min
6lei
Vezi detalii

Circulă începând cu 01.10.2020 .
CURSA SE SUSPENDA PE PERIOADA STARII DE ALERTA!

  1. 21:12
    Cauaceu Statie Centru
  2. Traseu: Marghita - Oradea
  3. 21:40
  4. 21:45
  5. 21:50
  6. 21:35
    Oradea Statie Pod
Durată: 23min
Zile de circulație:
LMMJVSD
6lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 07/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Cauaceu - Oradea

Care este prețul călătoriei cu autocarul Cauaceu - Oradea?

Prețul unei călători cu autocarul de la Cauaceu la Oradea este de 6 RON.

De unde pleacă autocarul din Cauaceu către Oradea?

De la Cauaceu la Oradea circulă 60 autobuze cu plecare din stațiile Statie Centru.

Când pleacă autocarul din Cauaceu către Oradea?

Primul autobuz din Cauaceu pleacă la ora 06:42, iar ultimul pleacă la ora 21:12.

Cât durează călătoria cu autocarul din Cauaceu către Oradea?

Călătoria Cauaceu-Oradea cu autocarul, durează între 14min și 1h 03min.