Română

Mersul autobuzelor Oradea

Bihor, Romania

Stațiile și autogările din Oradea

Sosiri în Oradea
De la Ora
Vatysall Budapesta Budapesta 00:00
Viena 00:30
Nurnberg Halmstad Wurzburg Goteborg Hannover Oslo Hamburg Kolding Odense Copenhagen Viena Malmo Linz Helsingborg Passau Angelholm 01:00
Magdeburg Vejle Hannover Hamburg Kiel Kolding Odense Copenhagen Malmo Praga Goteborg Dresda Halmstad Leipzig Helsingborg
Lamezia Terme Tusa Trieste Prato Montoro Pontecagnano Rosarno Cefalu Villach Firenze Salerno Mestre Villa San Giovanni Palermo Plezzo di Tarvisio Arezzo Battipaglia Mestre Messina Gonars Orvieto Eboli Partinico Mercato San Severino Milazzo Latisana Orte Campania Castellammare del Golfo Pince Barcellona-Pozzo di Gotto Portogruaro Roma Sala Consilina Alcamo Udine Patti Venetia Frosinone Lagonegro Falcone Trapani Pordenone Verona Ceprano Lauria Inferiore Brolo Rocca di Capri Leone Padova Reggio di Calabria Casino Cosenza Sant'Agata di Militello Polla Ferrara Nola Falerna Santo Stefano di Camastra Contursi Bologna Napoli 01:30
Olimpia Travel Northampton Bonn Coventry Liege Birmingham Bruxelles Stoke on Trent Gent Manchester Ostende Liverpool Dover Viena Maidstone Wels Londra Passau Luton Nurnberg Milton Keynes Frankfurt
Cluj Napoca 01:45
Mestre Padova Ferrara Bologna Modena Parma Pavia Piacenza Budapesta Milano Ljubljana Torino Trieste Udine 02:00
Ilz Gleisdorf Graz Griffen Grafenstein Klagenfurt Villach Budapesta Parndorf Viena Wiener Neustadt
Euro Michael Tour Macerata Pisticci Pescara Padova Martina Franca Cerignola Cervia Civitanova Marche Bernalda Chieti Monselice Taranto Canosa di Puglia Cesenatico Porto San Giorgio Metaponto Ortona Rovigo Ostuni Barletta Rimini Fermo Ginosa Lanciano Ferrara Pulsano Andria Riccione Pedaso Laterza Vasto Bologna Manduria Trani Cattolica Grottammare Gioia del Colle San Salvo Imola Mesagne Pesaro Molfetta San Benedetto del Tronto Trieste Turi Termoli Faenza Brindisi Fano Bitonto Ascoli Piceno Palmanova Noci Lesina Lugo Lecce Senegalia Bari Giulianova Portogruaro Monopoli San Severo Ravenna Ancona Altamura Teramo San Dona di Piave Fasano Lucera Forli Loreto Matera Pineto Mestre Massafra Foggia Cesena 02:30
Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta 02:35
Samitour Viena Nurnberg Frankfurt Luxembourg Bruxelles Londra Birmingham Leeds 03:00
Nurnberg Suben Koln Sankt Polten Regensburg Haag Bonn Viena Degendorf Bruxelles Linz Frankfurt Aachen Passau Liege Melk Wurzburg 04:00
Danytur Schwechat Ljubljana
Arad 04:05
Bremen Graz Gyor Lucerne Krems an der Donau Trier Hannover Tatabanya Zug Stockerau Bonn Starnberg Linz Braunau am Inn Basel Nantes Koln Murnau am Staffelsee Bregenz Paris Wolfsberg Zurich Le Mans Dusseldorf Garmisch-Partenkirchen Innsbruck Paris Amstetten Winterthur Rennes Essen Rosenheim Kufstein Meaux Neustadt Singen Dijon Dortmund Ruhpolding Wels Reims Weitra Offenburg Lyon Munster Bad Reichenhall Melk Verdun Gmunden Freiburg Kiel Freilassing Sankt Polten Metz Waidhofen an der Thaya Stuttgart Lubeck Laufen Viena Berna Langau Saarbrucken Hamburg Salzburg Hegyeshalom Sankt Gallen Zwettl Stadt Luxembourg 05:00
Viborg Brno Fredericia Lubeck Arhus Bratislava Kolding Hamburg Silkeborg Gyor Esbjerg Berlin Herning Haderslev Vetschau Vejle Tonder Cottbus Copenhagen Abenra Dresda Roskilde Sonderborg Pirna Aalborg Slagelse Flensburg Teplice Randers Nyborg Rendsburg Praga Skive Svendborg Neumunster Holstebro Jihlava Odense Rostock
Riesa Lubeck Bruxelles Lingen Luxembourg Stendal Chemnitz Celle Torgau Neumunster Hasselt Wolfsburg Altenburg Vechta Emmen Magdeburg Rendsburg Genk Braunschweig Freiberg Cloppenburg Amsterdam Cottbus Cuxhaven Liege Salzgitter Pirna Bremen Haga Vetschau Kortrijk Flensburg Namur Dresda Gorlitz Soltau Rotterdam Eisenhuttenstadt Tournai Oldenburg Arlon Bautzen Grimma Uelzen Turnhout Potsdam Gent Leer Bratislava Hildesheim Leipzig Luneburg Geel Berlin Mons Norden Brno Hameln Halle Hamburg Sint-Niklaas Brandenburg Stade Emden Jihlava Bremerhaven Bernburg Norderstedt Brugge Oranienburg Charleroi Papenburg Praga Hannover Dessau Elmshorn Meppen Ostende Neuruppin Wavre Plauen Garbsen 05:10
Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta 05:15
Acular Com SRL Osorhei 05:18
Acular Com SRL Husasau De Cris 05:19
Acular Com SRL Felcheriu 05:20
Scorte Trans Salard 05:25
Acular Com SRL Cheriu 05:30
Euro Michael Tour Schweinfurt Koln Passau Frankfurt Aachen Regensburg Mainz Dusseldorf Nurnberg Mannheim Duisburg Furth Heidelberg Essen Erlangen Karlsruhe Dortmund Ansbach Heilbronn Bayreuth Stuttgart Hof Koblenz Wurzburg Trier Bamberg Bonn
San Salvo Alessandria Rosarno Battipaglia Ravenna Rozzano Cassino Arezzo Barletta Piacenza Vasto Tortona Pizzo Chieti Napoli Rozzano Frosinone Firenze Andria Montichiari Lanciano Voghera Case Mortille Salerno Bologna Milano Colleferro Sasso Marconi Taranto San Bonifacio Pescara Novara Martirano Lombardo Angri Padova Bergamo Passerano Prato Brindisi Arzignano San Benedetto del Tronto Pince Cerchiara di Calabria Pompei Mirano Brescia Roma Ferrara Lecce Vicenza Civitanova Marche Lagonegro Cosenza Ercolano Venetia Modena Fiano Romano Rovigo Tricase Verona Ancona Rogliano Quattromiglio San Giorgio a Cremano Pordenone Mantova Monselice Reggio di Calabria Senegalia Casalbuono Settimo Afragola Orte Trieste Monza Foggia Abano Terme Scilla Pesaro Sala Consilina Frascineto Caserta Orvieto Ljubljana Lodi San Severo Torino Bagnara Calabra Rimini Cremona Atena Lucana Caianello Fabro Maribor Rovato Termoli Asti Palmi Cesena Pavia Mormanno Campozillone Chiusi Bari Crema
Transderna SRL Derna 05:31
Intrans S.A. Balaia 05:35
BELMONDO IMPEX Serghis 05:43
Madaras Gepiu Inand Nojorid Salonta Homorog Bicaciu Les 05:45
Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta 05:50
Salonta Homorog Oradea Bicaciu Les Madaras Inand Gepiu Nojorid 05:51
Scorte Trans Sintimbreu 05:53
Oradea Madaras Inand Nojorid Gepiu Salonta Homorog Oradea Bicaciu Les 05:55
Cenalos Import Export SRL Chislaz 05:59
Scorte Trans Sarbi
Romfour Paris Deggendorf Reims Passau Metz Wels Saarbrucken Linz Kaiserslautern Viena Worms Rennes Mannheim Nantes Heilbronn Angers Ansbach Le Mans Nurnberg Chartres Regensburg 06:00
Romfour Northampton Tournai Passau Luton Budapesta Wels Londra Namur Linz Maidstone Trier Viena Canterbury Mannheim Kingston upon Hull Dover Heilbronn Leeds Calais Crailsheim Doncaster Lille Ansbach Sheffield Dunkerque Nurnberg Nottingham Charleroi Regensburg Leicester Mons Deggendorf
Romfour Esbjerg Celle Kolding Hannover Padborg Wolfsburg Flensburg Braunschweig Viborg Sankt Peter-Ording Magdeburg Aalborg Kiel Leipzig Randers Neumunster Dresda Arhus Lubeck Praga Silkeborg Hamburg Brno Herning Luneburg Vejle Soltau
Romfour Viena Mons Charleroi Namur Trier Mannheim Heilbronn Ingolstadt Landshut Ostende Wels Kortrijk Linz Tournai
Romfour Brive-la-Gaillarde Wels Clermont-Ferrand Linz Lyon Viena Macon Dijon Besancon Belfort Mulhouse Tuttlingen Memmingen Bordeaux Munchen
Romfour Celle Pedersborg Copenhagen Braunschweig Karlslunde Koge Magdeburg Nyborg Halle Odense Leipzig Kolding Dresda Flensburg Praga Kiel Brno Neumunster Bratislava Hamburg Rodekro Soltau Halsskov
Romfour Gent Giesen Bruxelles Bad Kissingen Leuven Coburg Liege Bayreuth Maastricht Plzen Aachen Tabor Duren Gmund Koln Hasselt Bonn Horn Limburg an der Lahn Stockerau Antwerp Wetzlar Parndorf
Romfour Kaiserslautern Wels Dover Mannheim Linz Calais Heidelberg Viena Blackpool Dunkerque Heilbronn Budapesta Preston Lille Crailsheim Manchester Kortrijk Ansbach Liverpool Tournai Nurnberg Birmingham Mons Regensburg Oxford Charleroi Deggendorf Londra Namur Passau Maidstone Trier Canterbury
Romfour Maidstone Canterbury Dover Calais Norwich Dunkerque Peterborough Lille Cambridge Ipswich Colchester Chelmsford Londra
Romfour Mons Deggendorf Reading Charleroi Passau Londra Namur Wels Maidstone Trier Linz Canterbury Mannheim Viena Dover Heidelberg Budapesta Calais Heilbronn Llanelli Dunkerque Crailsheim Cardiff Lille Ansbach Newport Kortrijk Nurnberg Bristol Tournai Regensburg Swindon
Romfour Valence Munchen Lyon Salzburg Macon Wels Dijon Linz Besancon Viena Belfort Mulhouse Marseille Freiburg im Breisgau Avignon Ravensburg Orange Memmingen Montelimar Landsberg am Lech
Romfour Memmingen Landsberg am Lech Munchen Lyon Salzburg Macon Wels Dijon Linz Besancon Viena Belfort Budapesta Mulhouse Freiburg im Breisgau Ravensburg
Romfour Linz Mannheim Viena Heidelberg Heilbronn Crailsheim Ansbach Paris Nurnberg Reims Regensburg Metz Deggendorf Saarbrucken Passau Homburg Wels Kaiserslautern
Romfour Landsberg am Lech Munchen Sens Braunau am Inn Paris Wels Troyes Linz Epinal Viena Nancy Strasbourg Offenburg Albstadt Memmingen
Romfour Wels Homburg Linz Kaiserslautern Amstetten Mannheim Sankt Polten Heidelberg Viena Heilbronn Beauvais Aalen Soissons Rouen Ingolstadt Compiegne Landshut Reims Muhldorf Metz Braunau am Inn Saarbrucken
Romfour Baden Bludenz Zurich Imst Winterthur Zell am Ziller Sankt Gallen Kaprun Bregenz Sankt Johann im Pongau Dornbirn Leoben Innsbruck Szombathely Liezen Graz Berna Frauenfeld Aarau
Romfour Parndorf Bremen Leer Hannover Papenburg Braunschweig Oldenburg Magdeburg Nienburg Halle Walsrode Leipzig Gmund Leeuwarden Dresda Horn Groningen Praga Emden Tabor Meppen Stockerau Cloppenburg
Romfour Praga Emden Brno Wilhelmshaven Bratislava Bremerhaven Norden Bremen Leer Hannover Papenburg Braunschweig Walsrode Magdeburg Halle Leipzig Dresda
Romfour Itzehoe Bratislava Hamburg Sankt Peter-Ording Luneburg Soltau Celle Wolfsburg Magdeburg Leipzig Flensburg Dresda Kiel Praga Neumunster Brno
Romfour Donauworth Ingolstadt Landshut Braunau am Inn Wels Linz Karlsruhe Viena Pforzheim Ludwigsburg Stuttgart Aalen
Romfour Ingolstadt La Rochelle Landshut Poitiers Braunau am Inn Tours Wels Orleans Linz Troyes Viena Nancy Strasbourg Offenburg Stuttgart Aalen
Romfour Ludwigsburg Stuttgart Memmingen Landsberg am Lech Munchen Rosenheim Gmunden Salzburg Ulm Wels Strasbourg Linz Karlsruhe Viena Pforzheim
Romfour Linz Wertheim Amstetten Wurzburg Melk Schweinfurt Sankt Polten Erlangen Viena Nurnberg Parndorf Hanau am Main Amberg Koblenz Regensburg Mainz Deggendorf Wiesbaden Passau Frankfurt Wels Aschaffenburg
Romfour Rheine Bratislava Munster Osnabruck Bielefeld Paderborn Altenburg Kassel Naumburg Gottingen Almelo Nordhausen Zwolle Chemnitz Hengelo Praga Enschede Brno
Romfour Utrecht Kassel Amersfoort Gotha Apeldoorn Erfurt Arnhem Jena Nijmegen Gera Emmerich Zwickau Eisenach Krefeld Praga Kleve Duisburg Brno Alkmaar Essen Bratislava Haarlem Dortmund Budapesta Amsterdam Lippstadt
Romfour Haga Siegen Stockerau Rotterdam Marburg an der Lahn Parndorf Dordrecht Bad Hersfeld Budapesta Breda Fulda Tilburg Bad Kissingen Eindhoven Bamberg Venlo Bayreuth Roermond Plzen Monchengladbach Tabor Dusseldorf Gmund Wuppertal Horn
Romfour Linz Balingen Viena Albstadt Tuttlingen Friedrichshafen Ravensburg Kempten Rosenheim Bad Tolz Salzburg Murnau am Staffelsee Gmunden Freiburg im Breisgau Wels Villingen-Schwenningen
Romfour Liezen Leoben Graz Bregenz Szombathely Dornbirn Bludenz Imst Innsbruck Zell am Ziller Kaprun Sankt Johann im Pongau
Romfour Tabor Leverkusen Gmund Bochum Horn Dortmund Stockerau Wuppertal Viena Siegen Parndorf Giesen Fulda Hof Karlovy Vary Plzen Suhl
Romfour Bautzen Dresda Eberswalde Praga Prenzlau Brno Rostock Bratislava Stralsund Greifswald Neubrandenburg Berlin Potsdam Cottbus
Romfour Brno Praga Bratislava Halbe Oranienburg Neuruppin Schwerin Pritzwalk Lubeck Berlin Potsdam Dresda
Romfour Jena Gera Chemnitz Praga Duisburg Brno Essen Dortmund Kassel Eisenach Gotha Erfurt
Romfour Wuppertal Brilon Kassel Gotha Erfurt Jena Chemnitz Praga Monchengladbach Brno Krefeld Dusseldorf
Romfour Salzburg Wels Linz Viena Munchen Rosenheim
Romfour Dresda Meppen Praga Vechta Brno Osnabruck Munster Bielefeld Paderborn Kassel Gottingen Leipzig
Romfour Hof Karlovy Vary Praga Brno Siegen Giesen Fulda Suhl Coburg Bamberg Bayreuth
Romfour Heidelberg Heilbronn Ansbach Nurnberg Regensburg Saarbrucken Passau Homburg Wels Homburg Linz Kaiserslautern Viena Worms Mannheim
Ovis Tour SRL Virciorog 06:03
Oradea 06:04
Cenalos Import Export SRL Siniob 06:05
Oradea Oradea 06:10
Intrans S.A. Ineu De Cris 06:13
Scorte Trans Sarbi 06:14
Verona Padova Torino Milano Brescia Bergamo Trieste Vicenza 06:15
Gura Humorului Campulung Moldovenesc Bistrita Cluj Napoca Aeroport Darabani Dorohoi Vatra Dornei Cluj Napoca Radauti Suceava
Acular Com SRL Osorhei 06:18
Cenalos Import Export SRL Siniob 06:20
Acular Com SRL Felcheriu 06:25
Andy Trans Tours Serv Diosig
Stei Bucium Pocola Sanmartin Beius Ceica Gradinari Baile Felix Beius Beius Dusesti Draganesti Feneris Sambata Hidiselu de Sus Sudrigiu Hidiselu de Jos Rabagani Copaceni Sudrigiu Hidisel Rieni Bratesti Tasad Petrileni Rabagani Dragesti Feneris 06:26
BELMONDO IMPEX Serghis 06:28
Acular Com SRL Husasau De Cris 06:29
Karlsruhe Paris Nancy Passau Nurnberg Heilbronn Viena Linz Reims Strasbourg 06:30
Acular Com SRL Cheriu
Sudrigiu Hidisel Oradea Rieni Bratesti Tasad Petrileni Rabagani Dragesti Feneris Stei Bucium Pocola Sanmartin Beius Ceica Gradinari Baile Felix Beius Dusesti Beius Draganesti Feneris Sambata Hidiselu de Sus Sudrigiu Rabagani Copaceni Hidiselu de Jos
Euro Michael Tour Calais Worcester Thetford Crawley Doncaster Northampton Grantham Bicester Grimsby Taunton Dover Hereford Norwich Horsham Leeds Rugby Leicester Oxford Sutton on Hull Wellington Folkestone Ross on Wye Fakenham Colchester Bradford Banbury Nottingham Newbury York Yeovil Ashford Monmouth King's Lynn Luton Chester Warwick Bournemouth Derby Andover Harrogate Canterbury Newport Wisbech Aylesbury Warrington Stratford-upon-Avon Weymouth Coventry Winchester Blackpool Maidstone Cardiff Peterborough Reading Liverpool Evesham Dorchester Nuneaton Brighton Lancaster Basildon Lincoln Corby Basingstoke Manchester Cheltenham Birmingham Chichester Londra Chelmsford Chesterfield Kettering Ipswich Bolton Gloucester Burton upon Trent Portsmouth Harlow Stoke on Trent Rothwell Cambridge Southport Bristol Lille Wolverhampton Fareham Bracknell Exeter Market Harborough Spalding Bedford Preston Bath Dunkerque Telford Southampton Farnborough Sheffield Wellingborough Boston Milton Keynes Blackburn Weston-super-Mare
Scorte Trans Burzuc 06:31
Acular Com SRL Husasau De Cris 06:32
Ovis Tour SRL Virciorog 06:33
Intrans S.A. Ineu De Cris
Intrans S.A. Balaia 06:35
Scorte Trans Salard 06:40
Bicaciu Les Madaras Gepiu Inand Nojorid Salonta Homorog 06:45
Transderna SRL Spinus 06:49
Scorte Trans Salard 06:50
Inand Gepiu Nojorid Salonta Homorog Oradea Bicaciu Les Madaras 06:51
Scorte Trans Sintimbreu 06:53
Bicaciu Les Oradea Madaras Inand Nojorid Gepiu Salonta Homorog Oradea 06:55
Venetia Brescia Desenzano Verona Vicenza Viena Graz Udine Santhia Torino Novara Mestre Milano Padova Bergamo 07:00
Ceva Modena Mondovi Mestre Fossano Padova Torino Venetia Asti Udine Alessandria Graz Tortona Viena Voghera Piacenza Parma Savona Reggio nell'Emilia
Transderna SRL Derna 07:01
Intrans S.A. Ineu De Cris
Oradea 07:04
Marghita Marghita Chiraleu Chiribis Sanlazar Chislaz Sarsig Poclusa de Barcau Ciulesti Sarcau Sfarnas Fegernicu Nou Salard Cauaceu Biharea Biharea Episcopia Bihorului 07:05
Beius Beius Baile Felix Pocola Rabagani Sambata Ceica 07:10
Marghita Marghita Chiraleu Chiribis Sanlazar Chislaz Sarsig Poclusa de Barcau Ciulesti Sarcau Sfarnas Fegernicu Nou Salard Cauaceu Biharea Biharea Episcopia Bihorului Oradea
Oradea Oradea
Ovis Tour SRL Virciorog 07:13
Cenalos Import Export SRL Chislaz 07:14
Oradea Marghita Chiraleu Chiribis Sanlazar Ciulesti Chislaz Sarsig Episcopia Bihorului Poclusa de Barcau Fegernicu Nou Sarcau Sfarnas Salard Biharea Cauaceu Biharea Oradea Marghita 07:15
Intrans S.A. Balaia
Acular Com SRL Osorhei 07:18
Oradea
Chiribis Sanlazar Marghita Chiraleu Poclusa de Barcau Chislaz Sarsig Episcopia Bihorului Ciulesti Fegernicu Nou Sarcau Sfarnas Salard Biharea Cauaceu Biharea Oradea Marghita Oradea Oradea 07:20
Regensburg Winchester Boston Dover Erlangen Newport Harrogate Warrington Bruxelles Worthing Straubing Bedford Coventry Folkestone Ansbach Cardiff York Liverpool Charleroi Brighton Passau Luton Birmingham Waregem Wertheim Weston-super-Mare Leeds Chester Mons Eastbourne Amstetten Viena Wolverhampton Bad Kissingen Darmstadt Swindon Bradford Stoke on Trent Namur Norwich Wels Linz Stuttgart Newcastle upon Tyne Liege Bristol Blackpool Derby Kortrijk Cambridge Deggendorf Kulmbach Southampton Durham Kingston upon Hull Genk Bath Kettering Wavre Ipswich Amberg Bayreuth Oxford Grantham Doncaster Hasselt Plymouth Reading Tournai Colchester Leicester Londra Worcester Middlesbrough Scunthorpe Antwerp Torquay Peterborough Ostende Chelmsford Hof Grimsby Hereford Carlisle Lincoln Sint-Niklaas Exeter Corby Dunkerque Canterbury Coburg Nottingham Gloucester Kendal Sheffield Gent Bournemouth Basingstoke Calais Suhl Swansea Lancaster Manchester Brugge Portsmouth
Intrans S.A. Ineu De Cris 07:23
Acular Com SRL Felcheriu 07:25
Jozsi Busz SRL Parhida
Groningen Essen Wiesbaden Starnberg Eindhoven Bayreuth Freising Kassel Aachen Reutlingen Wurzburg Assen Munster Stuttgart Rosenheim Tilburg Bamberg Viena Wertheim Northeim Duren Tubingen Emmen Osnabruck Pforzheim Dachau Breda Erlangen Kulmbach Darmstadt Einbeck Bonn Balingen Zwolle Minden Ludwigsburg Erding Dordrecht Nurnberg Hof Offenbach Goslar Koblenz Albstadt Apeldoorn Monchengladbach Munchen Rotterdam Ingolstadt Zwickau Fulda Paderborn Neuwied Villingen-Schwenningen Deventer Roermond Melk Haga Augsburg Gera Wetzlar Detmold Marburg an der Lahn Biberach an der Riß Leeuwarden Bocholt Amstetten Venlo Ulm Jena Almere-Haven Bielefeld Limburg an der Lahn Singen Leiden Papenburg Wels Saarbrucken Luxembourg Aalen Erfurt Amsterdam Wuppertal Frankfurt Memmingen Hoorn Nijmegen Passau Trier Koln Karlsruhe Eisenach Utrecht Dusseldorf Hanau am Main Ravensburg Hengelo Arnhem Degendorf Siegen Lippstadt Offenburg Bad Hersfeld Drachten Duisburg Mainz Kempten Almelo Enschede Landshut Gottingen Hamm Baden-Baden Coburg
Acular Com SRL Cheriu 07:30
Acular Com SRL Husasau De Cris 07:39
Ceica Buntesti Beius Pietroasa Beius Baile Felix Pocola Draganesti Rabagani Sudrigiu Sambata 07:40
Dragesti Feneris Stei Bucium Pocola Sanmartin Beius Ceica Gradinari Beius Beius Dusesti Baile Felix Draganesti Feneris Sambata Hidiselu de Sus Sudrigiu Hidiselu de Jos Rabagani Copaceni Sudrigiu Hidisel Rieni Bratesti Tasad Petrileni Rabagani 07:41
Homorog Bicaciu Les Madaras Gepiu Inand Nojorid Salonta 07:45
Marghita Chiraleu Chiribis Sanlazar Chislaz Sarsig Poclusa de Barcau Ciulesti Sarcau Sfarnas Fegernicu Nou Salard Cauaceu Biharea Biharea Episcopia Bihorului Marghita
Sudrigiu Rabagani Copaceni Hidiselu de Jos Sudrigiu Hidisel Oradea Rieni Bratesti Tasad Petrileni Rabagani Dragesti Feneris Stei Bucium Pocola Sanmartin Beius Ceica Gradinari Baile Felix Beius Dusesti Beius Draganesti Feneris Sambata Hidiselu de Sus
Salard Sarcau Sfarnas Fegernicu Nou Biharea Cauaceu Biharea Oradea Marghita Marghita Chiraleu Chiribis Sanlazar Chislaz Sarsig Episcopia Bihorului Poclusa de Barcau Ciulesti 07:50
Oradea
Madaras Inand Gepiu Nojorid Salonta Homorog Oradea Bicaciu Les 07:51
Scorte Trans Sintimbreu 07:53
Homorog Oradea Bicaciu Les Oradea Madaras Inand Nojorid Gepiu Salonta 07:55
Marghita Oradea Chiribis Sanlazar Marghita Chiraleu Poclusa de Barcau Ciulesti Chislaz Sarsig Episcopia Bihorului Fegernicu Nou Sarcau Sfarnas Salard Biharea Cauaceu Biharea Oradea
Oradea Oradea
Scorte Trans Salard
Baile Felix 08:00
Perugia Viena Orte Graz Giove Udine Roma Venetia Valmontone Padova Frosinone Mestre Cassino Ferrara Caserta Bologna Napoli Firenze Arezzo
Oradea Chiribis Marghita Chiraleu Sanlazar Poclusa de Barcau Chislaz Sarsig Episcopia Bihorului Ciulesti Fegernicu Nou Sarcau Sfarnas Salard Biharea Cauaceu Biharea Oradea Marghita Oradea
Danytur Schwechat Ljubljana
Danytur Ulm Koblenz Munster Stuttgart Greven Pforzheim Neuwied Osnabruck Karlsruhe Bonn Cloppenburg Heidelberg Koln Oldenburg Manheim Dusseldorf Bremen Worms Wuppertal Darmstadt Duisburg Viena Mainz Essen Munchen Wiesbaden Dortmund Augsburg Frankfurt Bochum
Danytur Warwick Halifax Manheim Canterbury Coventry Bradford Kaiserslautern Faversham Birmingham Leeds Saarbrucken Maidstone Wolverhampton York Luxembourg Rochester Stoke on Trent Kingston upon Hull Charleroi Londra Chester Scunthorpe Bruxelles Londra Warrington Doncaster Viena Gent Oxford Liverpool Sheffield Munchen Brugge Bicester Preston Passau Stratford-upon-Avon Bolton Nurnberg Calais Worcester Manchester Heidelberg Dover
Danytur Ljubljana
Salonic Uranopoli (Sfantul Munte Athos)
Worcester Warrington Oxford Coventry Sheffield Luton Kettering Liverpool Chelmsford Birmingham Doncaster Swindon Leicester Manchester Bath Peterborough Huddersfield Bristol Wolverhampton Leeds Dover Milton Keynes Burton upon Trent Grimsby Canterbury Bedford Derby Sutton on Hull Maidstone Northampton Stoke on Trent Corby Londra Cambridge Nottingham Reading
Scalea Monfalcone Cosenza Prato Dundee Patti Caserta Diamante Palmanova Lamezia Terme Firenze Perth Taormina Napoli Castrovillari Pordenone Catanzaro Arezzo Stirling Giarre Avellino Cassano al Ionio Conegliano Pizzo Montepulciano Paisley Cefalu Salerno Sibari San Dona di Piave Vibo Valentia Orvieto Glasgow Catania Battipaglia Marina Schiavonia Treviso Rosarno Orte Livingston Enna Potenza Corigliano Calabro Mestre Gioia Tauro Fiano Romano Edinburgh Sala Consilina Tarsia Padova Taurianova Caltanissetta Roma Mirto Croscia Lagonegro Rossano Rovigo Villa San Giovanni Palermo Colleferro Castelfranco Veneto Lauria Inferiore Paola Ferrara Messina Alcamo Frosinone Praia a Mare Trieste Rende Bologna Aberdeen Milazzo Trapani Cassino
Romfour Novara Villach Milano Klagenfurt Bergamo Graz Brescia Wolfsberg Verona Vicenza Szombathely Treviso Torino Portogruaro Asti Palmanova Alessandria Udine Casale Monferrato Tarvisio
Romfour Padova Szombathely Ancona San Dona di Piave Senegalia Portogruaro Pesaro Palmanova Rimini Udine Cesena Tarvisio Forli Villach Roma Imola Klagenfurt Avezzano Bologna Graz Pescara Ferrara Marghera San Benedetto del Tronto Rovigo Wolfsberg Civitanova Marche
Scorte Trans Burzuc 08:01
Oradea 08:04
Oradea Oradea 08:10
CATAMAD Siniob Cuzap Chiribis Chislaz Salard Voivozi Poclusa de Barcau Marghita Cauaceu Popesti Sarsig Marghita Biharea Bogeiu Spinus Chiraleu Poiana Sarcau Sanlazar Chiribis
CATAMAD Sanlazar Siniob Cuzap Chiribis Chislaz Chiribis Salard Voivozi Poclusa de Barcau Marghita Cauaceu Popesti Sarsig Marghita Biharea Bogeiu Spinus Oradea Chiraleu Poiana Sarcau 08:15
Ortisoara Salonta Chisineu Cris Arad Timisoara Ciumeghiu Inand Avram Iancu Zerind Simand Sagu Vinga 08:20
Hereclean Poclusa de Barcau Simleu Silvaniei Chiribis Biharea Fegernicu Nou Ipu Chislaz Zalau Marghita Biharea Sarcau Zauan Varsolt Salard Suplacu De Barcau Sanlazar Ciulesti Cauaceu Pericei Marghita Porti Nusfalau Chiraleu Sarsig Episcopia Bihorului Sfarnas 08:25
Tesan Prest SRL Tinca Ineu De Arad 08:30
Sarsig Episcopia Bihorului Sfarnas Hereclean Poclusa de Barcau Simleu Silvaniei Chiribis Biharea Fegernicu Nou Ipu Chislaz Zalau Marghita Biharea Sarcau Oradea Zauan Varsolt Salard Suplacu De Barcau Sanlazar Ciulesti Cauaceu Marghita Pericei Porti Nusfalau Chiraleu
Romsorelia SRL Borsa Sacadat Osorhei
Transderna SRL Derna 08:31
Marghita Pericei Porti Oradea Nusfalau Chiraleu Sarsig Episcopia Bihorului Sfarnas Hereclean Simleu Silvaniei Chiribis Poclusa de Barcau Biharea Fegernicu Nou Ipu Chislaz Zalau Marghita Biharea Sarcau Oradea Zauan Sanlazar Varsolt Salard Suplacu De Barcau Cauaceu Ciulesti 08:35
Biharea Fegernicu Nou Oradea Ipu Chislaz Zalau Marghita Biharea Sarcau Zauan Varsolt Salard Oradea Suplacu De Barcau Sanlazar Ciulesti Oradea Cauaceu Pericei Marghita Porti Nusfalau Chiraleu Sarsig Episcopia Bihorului Sfarnas Hereclean Poclusa de Barcau Simleu Silvaniei Chiribis 08:40
Acular Com SRL Felcheriu
Transderna SRL Voivozi (Popesti) 08:41
Salonta Homorog Bicaciu Les Madaras Gepiu Inand Nojorid 08:45
Omnitrans Cristior 08:47
Scorte Trans Hodos 08:48
Oradea 08:50
Cenalos Import Export SRL Siniob
Madaras Inand Gepiu Nojorid Salonta Homorog Oradea Bicaciu Les 08:51
Acular Com SRL Husasau De Cris 08:52
Salonta Homorog Oradea Bicaciu Les Oradea Madaras Inand Nojorid Gepiu 08:55
Oradea Oradea
Acular Com SRL Husasau De Cris 08:59
Scorte Trans Salard 09:00
Oradea 09:04
Baile 1 Mai Baile Felix 09:05
Oradea Oradea 09:10
Autoros ABC SRL Ineu De Arad 09:12
Desenzano Ceva Verona Mondovi Vicenza Fossano Padova Mestre Venetia Torino Udine Santhia Graz Novara Viena Milano Bergamo Genova Brescia Savona 09:15
Intrans S.A. Balaia 09:20
Scorte Trans Sintimbreu 09:23
Marghita Chiraleu Chiribis Sanlazar Chislaz Sarsig Poclusa de Barcau Ciulesti Sarcau Sfarnas Fegernicu Nou Salard Cauaceu Biharea Biharea Episcopia Bihorului Marghita 09:25
Andy Trans Tours Serv Diosig
Marghita Chiraleu Chiribis Sanlazar Chislaz Sarsig Episcopia Bihorului Poclusa de Barcau Ciulesti Salard Sarcau Sfarnas Fegernicu Nou Biharea Cauaceu Biharea Oradea Marghita 09:30
Warrington Brighton Coventry Charleroi Torquay Reading Sunderland Yeovil Harrogate Warwick Wisbech Newport Londra Chester Winchester Derby Namur Exmouth Aylesbury Carlisle Wellington York Banbury King's Lynn Monmouth Maidstone Bradford Andover Nottingham Luxembourg Exeter Luton Penrith Taunton Sutton on Hull Rugby Fakenham Ross on Wye Canterbury Leeds Newbury Leicester Saarlouis Milford Haven Colchester Durham Bridgwater Grimsby Northampton Norwich Hereford Ashford Doncaster Oxford Grantham Saarbrucken Carmarthen Horsham Middlesbrough Weston-super-Mare Blackburn Wellingborough Thetford Worcester Folkestone Sheffield Bicester Boston Llanelli Crawley Darlington Bath Preston Market Harborough Southampton Telford Dover Helston Milton Keynes Spalding Bristol Swansea Farnborough Barrow in Furness Southport Fareham Wolverhampton Calais Truro Bedford Bridport Kendal Gloucester Rothwell Stoke on Trent Bracknell Bolton Portsmouth Burton upon Trent Dunkerque Newquay Cambridge Dorchester Scarborough Cheltenham Kettering Chesterfield Harlow Manchester Chichester Birmingham Lille Saint Austell Ipswich Weymouth Lancaster Evesham Corby Lincoln Chelmsford Liverpool Worthing Nuneaton Mons Plymouth Basingstoke Newcastle upon Tyne Bournemouth Blackpool Stratford-upon-Avon Peterborough Cardiff Basildon
Arad
Haga Eindhoven Haren Hasselt Rotterdam Leiden Weert Groningen Liege Arnhem Amsterdam Venlo Leek Tilburg Ede Haarlem Roermond Drachten Breda Utrecht Hoorn Maastricht Leeuwarden Roosendaal Amersfoort Alkmaar Antwerp Dokkum Middelburg Apeldoorn Meppel Geel Vlissingen Almelo Emmen Lierre Nijmegen Zwolle Heerenveen Gent Oss Kampen Stadskanaal Bruxelles Waalwijk Almere-Buiten Helmond Veendam Genk Dordrecht
Erfurt Flensburg Offenburg Erlangen Wolfsburg Cloppenburg Reutlingen Augsburg Bremerhaven Bonn Fulda Albstadt Ansbach Bremen Cottbus Ulm Lubeck Koln Hildesheim Frankfurt Freiburg im Breisgau Bayreuth Celle Halle Memmingen Neumunster Duren Hannover Mainz Villingen-Schwenningen Hof Konstanz Leipzig Kempten Busum Aachen Singen Paderborn Mannheim Wurzburg Soltau Gera Lindau Heide Dusseldorf Strasbourg Bielefeld Heidelberg Bamberg Luneburg Jena Friedrichshafen Kiel Wuppertal Potsdam Munster Karlsruhe Schweinfurt Oldenburg Gottingen Ravensburg Sankt Peter-Ording Duisburg Berlin Bocholt Heilbronn Bad Mergentheim Papenburg Kassel Zwickau Husum Essen Magdeburg Osnabruck Ludwigsburg Ingolstadt Hamburg Marburg an der Lahn Chemnitz Schleswig Dortmund Nurnberg Goslar Minden Stuttgart Landshut Bern Koblenz Dresda Kappeln Hamm Furth Braunschweig Vechta Tubingen Munchen Schwerin Trier
Terni Bologna Rende Caserta Bari Cremona Lamezia Terme Taurianova San Dona di Piave Gioia del Colle Ancona Asti Reggio nell'Emilia Cosenza Reggio di Calabria Altamura Piacenza Gioia Tauro Mestre Martina Franca Novara Bra San Severo Imola Cariati Melito di Porto Salvo Matera Prato Alessandria Polistena Padova Taranto Moncalieri Napoli Lugo Ciro Marina Bova Marina Potenza Calenzano Tortona Rosarno Vicenza Ostuni Torino Pinerolo Faenza San Giovanni in Fiore Brancaleone Marina Polla Bergamo Civitanova Marche Monasterace Rovigo Brindisi Rivoli Cuneo Ravenna Crotone Bianco Sala Consilina Monza San Benedetto del Tronto Tropea San Bonifacio Manduria Roma Foggia Forli Petilia Policastro Villa San Giovanni Trieste Scalea Milano Ascoli Piceno Soverato Marina Verona Lecce Frosinone Avellino Parma Cutro Bovalino Marina Monfalcone Castrovillari Pavia Teramo Ferrara Corigliano Calabro Cassino Salerno Brescia Isola di Capo Rizzuto Locri San Giorgio di Nogaro Bernalda Arezzo Pescara Mantova Rossano Vasto Barletta Cesena Botricello Siderno Marina Latisana Ginosa Pesaro Orvieto Modena Paola Termoli Andria Rimini Catanzaro Palmi Portogruaro Policoro Senegalia
Oradea 09:33
Oradea Marghita Oradea Chiribis Sanlazar Marghita Chiraleu Poclusa de Barcau Chislaz Sarsig Episcopia Bihorului Ciulesti Fegernicu Nou Sarcau Sfarnas Salard Biharea Cauaceu Biharea 09:35
Marghita Oradea Oradea Chiribis Marghita Chiraleu Sanlazar Poclusa de Barcau Chislaz Sarsig Episcopia Bihorului Ciulesti Fegernicu Nou Sarcau Sfarnas Salard Biharea Cauaceu Biharea Oradea 09:40
BELMONDO IMPEX Serghis 09:43
Salonta Homorog Bicaciu Les Madaras Gepiu Inand Nojorid 09:45
Omnitrans Tinca Beius 09:48
BEPS TRAVEL Arad 09:50
Madaras Inand Nojorid Gepiu Salonta Homorog Oradea Bicaciu Les 09:51
Salonta Homorog Oradea Bicaciu Les Oradea Madaras Inand Nojorid Gepiu 09:55
Oradea
Targusor Botiz Curtuiuseni Valea Lui Mihai Satu Mare Piscolt Livada Rosiori Carei Baia Mare Diosig Moftinu Mic Sacuieni Seini 10:00
Sagu Vinga Ortisoara Salonta Chisineu Cris Arad Timisoara Ciumeghiu Inand Avram Iancu Zerind Simand
Oradea Oradea
Oradea 10:04
Oradea Oradea 10:10
Ovis Tour SRL Virciorog 10:18
Fegernicu Nou Nusfalau Chiraleu Cauaceu Pericei Sanlazar Biharea Varsolt Chislaz Sfarnas Biharea Suplacu De Barcau Poclusa de Barcau Marghita Salard Episcopia Bihorului Simleu Silvaniei Sarsig Zauan Hereclean Zalau Ciulesti Porti Marghita Ipu Sarcau Chiribis 10:20
Cluj Napoca Huedin Alesd Ineu
Porti Marghita Sarcau Ipu Chiribis Fegernicu Nou Nusfalau Chiraleu Cauaceu Pericei Sanlazar Biharea Varsolt Chislaz Sfarnas Oradea Biharea Suplacu De Barcau Poclusa de Barcau Marghita Salard Episcopia Bihorului Simleu Silvaniei Sarsig Zauan Hereclean Zalau Ciulesti 10:25
Petrileni Rabagani Dragesti Feneris Stei Bucium Pocola Sanmartin Beius Ceica Gradinari Beius Beius Dusesti Baile Felix Draganesti Feneris Sambata Hidiselu de Sus Sudrigiu Hidiselu de Jos Rabagani Copaceni Sudrigiu Hidisel Rieni Bratesti Tasad 10:26
Poclusa de Barcau Marghita Episcopia Bihorului Salard Simleu Silvaniei Sarsig Zauan Hereclean Zalau Ciulesti Porti Marghita Sarcau Ipu Oradea Chiribis Fegernicu Nou Nusfalau Chiraleu Cauaceu Pericei Sanlazar Biharea Varsolt Chislaz Sfarnas Oradea Biharea Suplacu De Barcau 10:30
Feneris Sambata Hidiselu de Sus Sudrigiu Rabagani Copaceni Hidiselu de Jos Sudrigiu Hidisel Oradea Rieni Bratesti Tasad Petrileni Rabagani Dragesti Feneris Stei Bucium Pocola Sanmartin Beius Ceica Gradinari Baile Felix Beius Dusesti Beius Draganesti
Salonta Homorog Bicaciu Les Madaras Gepiu Inand Nojorid 10:45
Valseb Trans SRL Deva 10:48
Madaras Inand Nojorid Gepiu Salonta Homorog Oradea Bicaciu Les 10:51
Oradea 10:55
Salonta Oradea Homorog Bicaciu Les Oradea Madaras Inand Nojorid Gepiu
Oradea Oradea 11:00
Chislaz Sfarnas Biharea Suplacu De Barcau Poclusa de Barcau Marghita Oradea Simleu Silvaniei Salard Episcopia Bihorului Sarsig Zauan Oradea Hereclean Zalau Ciulesti Porti Marghita Sarcau Ipu Chiribis Fegernicu Nou Nusfalau Oradea Chiraleu Cauaceu Pericei Sanlazar Biharea Varsolt
Oradea 11:04
Pocola Rabagani Sambata Ceica Beius Beius Baile Felix 11:10
Oradea Oradea
Acular Com SRL Husasau De Cris 11:14
Stratford-upon-Avon Aylesbury Chesterfield Liege Weymouth Winchester Londra Burton upon Trent Peterborough Nickelsdorf Evesham Reading Stoke on Trent Bruxelles Dorchester Brighton Basildon Wolverhampton Corby Viena Cheltenham Basingstoke Sheffield Mouscron Spalding Chichester Chelmsford Telford Kettering Passau Gloucester Ipswich Doncaster Tourcoing Boston Portsmouth Harlow Worcester Rothwell Regensburg Bristol Cambridge Leeds Lille Grantham Fareham Bracknell Hereford Market Harborough Nurnberg Bath Bedford Manchester Calais Leicester Southampton Wellingborough Farnborough Ross on Wye Heilbronn Weston-super-Mare Milton Keynes Liverpool Dover Nottingham Thetford Northampton Crawley Monmouth Mannheim Taunton Bicester Kingston upon Hull Folkestone Derby Norwich Rugby Horsham Newport Kaiserslautern Wellington Oxford Ashford Coventry Fakenham Banbury Colchester Cardiff Trier Yeovil Newbury Canterbury Nuneaton King's Lynn Warwick Luton Lincoln Luxembourg Bournemouth Andover Maidstone Birmingham Wisbech 11:15
Calatori Mara SRL Sighetu Marmatiei 11:22
Sapanta Piscolt Remeti Curtuiuseni Piatra Valea Lui Mihai Certeze Targusor Negresti Oas Sacuieni Orasu Nou Diosig Livada Rosiori Botiz Sighetu Marmatiei Satu Mare Sarasau Moftinu Mic Campulung la Tisa Carei
Targusor Curtuiuseni Botiz Valea Lui Mihai Satu Mare Piscolt Livada Rosiori Carei Baia Mare Moftinu Mic Sacuieni Diosig Seini 11:30
Sarcau Sfarnas Fegernicu Nou Salard Cauaceu Biharea Biharea Episcopia Bihorului Marghita Marghita Chiraleu Chiribis Sanlazar Chislaz Sarsig Poclusa de Barcau Ciulesti 11:35
Marghita Marghita Chiraleu Chiribis Sanlazar Chislaz Sarsig Episcopia Bihorului Poclusa de Barcau Ciulesti Sarcau Sfarnas Fegernicu Nou Salard Cauaceu Biharea Biharea Oradea 11:40
Nojorid Salonta Homorog Bicaciu Les Madaras Gepiu Inand 11:45
Oradea Marghita Chiraleu Chiribis Sanlazar Poclusa de Barcau Ciulesti Chislaz Sarsig Episcopia Bihorului Fegernicu Nou Sarcau Sfarnas Salard Biharea Cauaceu Biharea Oradea Marghita
Pacalesti Hidiselu de Jos Tarmure Draganesti Hidiselu de Sus Halmagiu Gradinari Deva Baile Felix Virfurile Pocola Brad Lazuri Feneris Tebea Grosi Rabagani Vascau Cristior De Jos Copaceni Stei Carpinet Sambata Beius Petrileni Dusesti Baia de Cris Rieni Ceica Tarnava de Cris Sudrigiu Dragesti Ocisor
Chiribis Sanlazar Marghita Chiraleu Poclusa de Barcau Chislaz Sarsig Episcopia Bihorului Ciulesti Fegernicu Nou Sarcau Sfarnas Salard Biharea Cauaceu Biharea Oradea Marghita Oradea Oradea 11:50
Les Madaras Inand Nojorid Gepiu Salonta Homorog Oradea Bicaciu 11:51
Nojorid Gepiu Salonta Oradea Homorog Bicaciu Les Oradea Madaras Inand 11:55
Transderna SRL Marghita 11:56
Simand Sagu Vinga Ortisoara Salonta Chisineu Cris Arad Timisoara Ciumeghiu Inand Avram Iancu Zerind 12:00
Oradea 12:04
Hereclean Poclusa de Barcau Simleu Silvaniei Chiribis Biharea Fegernicu Nou Ipu Chislaz Zalau Marghita Biharea Sarcau Zauan Varsolt Salard Suplacu De Barcau Sanlazar Ciulesti Cauaceu Marghita Pericei Porti Nusfalau Chiraleu Sarsig Episcopia Bihorului Sfarnas 12:05
Marghita Pericei Porti Nusfalau Chiraleu Sarsig Episcopia Bihorului Sfarnas Hereclean Simleu Silvaniei Chiribis Poclusa de Barcau Biharea Fegernicu Nou Ipu Chislaz Zalau Marghita Biharea Sarcau Oradea Zauan Varsolt Salard Suplacu De Barcau Sanlazar Cauaceu Ciulesti 12:10
Oradea
Oradea Oradea
Sanlazar Varsolt Salard Suplacu De Barcau Cauaceu Ciulesti Marghita Pericei Porti Oradea Nusfalau Chiraleu Sarsig Episcopia Bihorului Sfarnas Hereclean Simleu Silvaniei Chiribis Poclusa de Barcau Biharea Fegernicu Nou Ipu Chislaz Zalau Marghita Biharea Sarcau Oradea Zauan 12:15
Oradea Oradea
Ipu Chislaz Zalau Marghita Biharea Sarcau Zauan Varsolt Salard Oradea Suplacu De Barcau Sanlazar Ciulesti Oradea Cauaceu Pericei Marghita Porti Nusfalau Chiraleu Sarsig Episcopia Bihorului Sfarnas Hereclean Poclusa de Barcau Simleu Silvaniei Chiribis Biharea Fegernicu Nou Oradea 12:20
Randers Abenra Praga Hamburg Flensburg Padborg Kolding Vejle Horsens Arhus Aalborg 12:30
Halmstad Jonkoping Linkoping Norrkoping Tapernoje Nykoping Copenhagen Sodertalje Malmo Stockholm Landskrona Praga Helsingborg Dresda Ljungby Berlin Vaxjo
Budapesta Budapesta
Linz Karlsruhe Sankt Polten Heidelberg Viena Frankfurt Munchen Koln Augsburg Stuttgart Dusseldorf Mannheim Duisburg Landshut Essen Deggendorf Dortmund Passau Ulm
Madaras Gepiu Inand Nojorid Salonta Homorog Bicaciu Les 12:45
Intrans S.A. Ineu De Cris 12:48
Intrans S.A. Balaia 12:50
Homorog Oradea Bicaciu Les Madaras Inand Nojorid Gepiu Salonta 12:51
CATAMAD Oradea 12:52
Madaras Inand Nojorid Gepiu Salonta Oradea Bicaciu Homorog Les Oradea 12:55
Transderna SRL Marghita 12:56
BELMONDO IMPEX Serghis 12:58
Ciucea Iernut Bucea Alesd Ludus Capusu Mare Campia Turzii Dumbrava Turda Targu Mures Izvoru Crisului Huedin Cluj Napoca Borod 13:00
Ovis Tour SRL Virciorog 13:03
Oradea
Oradea 13:04
Intrans S.A. Balaia 13:05
Danytur Firenze Roma Napoli Salerno Trieste Venetia Mirano Padova Bologna Prato
Sudrigiu Sambata Ceica Buntesti Beius Pietroasa Beius Baile Felix Pocola Draganesti Rabagani 13:10
Oradea Oradea
Acular Com SRL Felcheriu
Acular Com SRL Husasau De Cris 13:14
Scorte Trans Burzuc 13:16
Acular Com SRL Osorhei 13:18
Transderna SRL Spinus 13:19
Avram Iancu Zerind Simand Sagu Vinga Ortisoara Salonta Chisineu Cris Arad Timisoara Ciumeghiu Inand 13:20
Cluj Napoca Targu Mures 13:21
Avram Iancu Ciumeghiu Timisoara Inand Arad Ortisoara Chisineu Cris Les Vinga Salonta Zimandu Nou Simand 13:30
Londra Gent Brugge Londra Dartford Dover Calais
Transderna SRL Derna 13:31
Scorte Trans Burzuc
Scorte Trans Hodos 13:33
Marghita Chiraleu Chiribis Sanlazar Chislaz Sarsig Poclusa de Barcau Ciulesti Sarcau Sfarnas Fegernicu Nou Salard Cauaceu Biharea Biharea Episcopia Bihorului Marghita 13:35
Oradea Simand Avram Iancu Ciumeghiu Timisoara Inand Arad Ortisoara Chisineu Cris Les Vinga Salonta Zimandu Nou 13:40
Marghita Chiraleu Chiribis Sanlazar Chislaz Sarsig Episcopia Bihorului Poclusa de Barcau Ciulesti Fegernicu Nou Salard Sarcau Sfarnas Biharea Cauaceu Biharea Oradea Marghita
Botiz Curtuiuseni Valea Lui Mihai Satu Mare Piscolt Livada Rosiori Carei Baia Mare Diosig Moftinu Mic Sacuieni Seini Targusor 13:45
Les Chisineu Cris Vinga Oradea Salonta Zimandu Nou Oradea Simand Avram Iancu Ciumeghiu Timisoara Inand Arad Ortisoara
Madaras Gepiu Inand Nojorid Salonta Homorog Bicaciu Les
Salard Biharea Cauaceu Biharea Oradea Marghita Oradea Chiribis Sanlazar Marghita Chiraleu Poclusa de Barcau Chislaz Sarsig Episcopia Bihorului Ciulesti Fegernicu Nou Sarcau Sfarnas
Samitour Suceava Gura Humorului Bistrita Dej Cluj Napoca Botosani Dorohoi
Marghita Oradea Oradea Chiribis Marghita Chiraleu Sanlazar Poclusa de Barcau Chislaz Sarsig Episcopia Bihorului Ciulesti Fegernicu Nou Sarcau Sfarnas Salard Biharea Cauaceu Biharea Oradea 13:50
Salonta Homorog Oradea Bicaciu Les Madaras Inand Nojorid Gepiu 13:51
Acular Com SRL Husasau De Cris 13:52
Madaras Inand Nojorid Gepiu Salonta Oradea Bicaciu Homorog Les Oradea 13:55
Timisoara Arad 14:00
Budapesta Budapesta
Baia Mare Seini Negresti Oas Satu Mare
Oradea 14:04
Rabagani Sambata Ceica Beius Beius Baile Felix Pocola 14:10
Oradea Oradea
Acular Com SRL Osorhei 14:18
Ciumeghiu Inand Avram Iancu Zerind Simand Sagu Vinga Ortisoara Salonta Chisineu Cris Arad Timisoara 14:30
Intrans S.A. Ineu De Cris 14:33
Oradea 14:40
Oradea Oradea 14:45
Madaras Gepiu Inand Nojorid Salonta Homorog Bicaciu Les
Romsorelia SRL Borsa Sacadat Osorhei
Intrans S.A. Balaia 14:50
Salonta Homorog Oradea Bicaciu Les Madaras Inand Nojorid Gepiu 14:51
Beius Beius Baile Felix Pocola Rabagani Sambata Ceica 14:55
Madaras Inand Gepiu Nojorid Salonta Oradea Bicaciu Homorog Les Oradea
Rieni Bratesti Tasad Petrileni Rabagani Dragesti Feneris Stei Bucium Pocola Sanmartin Ceica Beius Gradinari Beius Beius Dusesti Baile Felix Draganesti Feneris Sambata Hidiselu de Sus Sudrigiu Hidiselu de Jos Rabagani Sudrigiu Copaceni Hidisel 14:56
Sebes Alba Iulia Aiud Turda Huedin Alesd Sibiu Cluj Napoca 15:00
Melk Wurzburg Nurnberg Suben Koln Sankt Polten Regensburg Haag Bonn Viena Degendorf Bruxelles Linz Frankfurt Aachen Passau Liege
Dusesti Beius Draganesti Feneris Sambata Hidiselu de Sus Sudrigiu Rabagani Copaceni Hidiselu de Jos Sudrigiu Hidisel Oradea Rieni Bratesti Tasad Petrileni Rabagani Dragesti Feneris Stei Bucium Pocola Sanmartin Beius Ceica Gradinari Baile Felix Beius
Oradea 15:04
Chislaz Sarsig Poclusa de Barcau Ciulesti Sarcau Sfarnas Fegernicu Nou Salard Cauaceu Biharea Biharea Episcopia Bihorului Marghita Marghita Chiraleu Chiribis Sanlazar 15:05
Cenalos Import Export SRL Siniob
Oradea Marghita Marghita Chiraleu Chiribis Sanlazar Chislaz Sarsig Episcopia Bihorului Poclusa de Barcau Ciulesti Sarcau Sfarnas Fegernicu Nou Salard Cauaceu Biharea Biharea 15:10
Oradea Oradea
Marghita Oradea Sanlazar Marghita Chiraleu Chiribis Poclusa de Barcau Ciulesti Chislaz Sarsig Episcopia Bihorului Fegernicu Nou Sarcau Sfarnas Salard Biharea Cauaceu Biharea Oradea 15:15
Acular Com SRL Osorhei 15:18
Oradea Chiribis Sanlazar Marghita Chiraleu Poclusa de Barcau Chislaz Sarsig Episcopia Bihorului Ciulesti Fegernicu Nou Sarcau Sfarnas Salard Biharea Cauaceu Biharea Oradea Marghita Oradea 15:20
BELMONDO IMPEX Serghis 15:28
Chiribis Fegernicu Nou Nusfalau Chiraleu Cauaceu Pericei Sanlazar Biharea Varsolt Chislaz Sfarnas Biharea Suplacu De Barcau Poclusa de Barcau Marghita Salard Episcopia Bihorului Simleu Silvaniei Sarsig Zauan Hereclean Zalau Ciulesti Porti Marghita Ipu Sarcau 15:35
Hereclean Zalau Ciulesti Porti Marghita Sarcau Ipu Chiribis Fegernicu Nou Nusfalau Chiraleu Cauaceu Pericei Sanlazar Biharea Varsolt Chislaz Sfarnas Oradea Biharea Suplacu De Barcau Poclusa de Barcau Marghita Salard Episcopia Bihorului Simleu Silvaniei Sarsig Zauan 15:40
Cattolica Monfalcone Pesaro Sevegliano Latisana Mestre Chioggia Comacchio Ravenna Cervia Bellaria Rimini
Acular Com SRL Husasau De Cris 15:44
Oradea Biharea Suplacu De Barcau Poclusa de Barcau Marghita Episcopia Bihorului Salard Simleu Silvaniei Sarsig Zauan Hereclean Zalau Ciulesti Porti Marghita Sarcau Ipu Oradea Chiribis Fegernicu Nou Nusfalau Chiraleu Cauaceu Pericei Sanlazar Biharea Varsolt Chislaz Sfarnas 15:45
Madaras Gepiu Inand Nojorid Salonta Homorog Bicaciu Les
Salonta Homorog Oradea Bicaciu Les Madaras Inand Nojorid Gepiu 15:51
Madaras Inand Gepiu Nojorid Salonta Oradea Bicaciu Homorog Les Oradea 15:55
Acular Com SRL Felcheriu
Carei Baia Mare Diosig Moftinu Mic Sacuieni Seini Targusor Botiz Curtuiuseni Valea Lui Mihai Satu Mare Piscolt Livada Rosiori 16:00
Sanlazar Biharea Varsolt Chislaz Sfarnas Biharea Suplacu De Barcau Poclusa de Barcau Marghita Oradea Salard Episcopia Bihorului Simleu Silvaniei Sarsig Zauan Oradea Hereclean Zalau Ciulesti Porti Marghita Sarcau Ipu Chiribis Fegernicu Nou Nusfalau Oradea Chiraleu Cauaceu Pericei
Ciumeghiu Inand Avram Iancu Zerind Simand Sagu Vinga Ortisoara Salonta Chisineu Cris Arad Timisoara
Londra Gent Brugge Londra Dartford Dover Calais
Monopoli Venetia Ancona San Severo San Benedetto del Tronto Rimini Termoli Forli Bologna Vasto Taranto Padova Giulianova Cerignola Trieste Porto San Giorgio Maglie Udine Civitanova Marche Lecce Pesaro Fano Brindisi Cattolica Bari Cesena Foggia Ferrara Faenza Pescara
Acular Com SRL Cheriu
Oradea 16:03
Oradea 16:04
Baile Felix Pocola Rabagani Sambata Ceica Beius Beius 16:10
Avram Iancu Ciumeghiu Timisoara Inand Arad Ortisoara Chisineu Cris Les Vinga Salonta Zimandu Nou Simand
Oradea
Oradea Oradea
Oradea Oradea 16:15
CATAMAD Chislaz Budoi Salard Poclusa de Barcau Chiribis Marghita Cauaceu Chiribis Sarsig Marghita Biharea Poiana Spinus Chiraleu Bogeiu Sarcau Sanlazar Voivozi Siniob Popesti
Acular Com SRL Osorhei 16:18
Salonta Zimandu Nou Oradea Simand Avram Iancu Ciumeghiu Timisoara Inand Arad Ortisoara Les Chisineu Cris Vinga 16:20
CATAMAD Budoi Salard Chiribis Poclusa de Barcau Chiribis Marghita Cauaceu Sarsig Marghita Biharea Poiana Spinus Chiraleu Oradea Bogeiu Sarcau Sanlazar Voivozi Siniob Popesti Chislaz
Ortisoara Les Chisineu Cris Vinga Oradea Salonta Zimandu Nou Oradea Simand Avram Iancu Ciumeghiu Timisoara Inand Arad 16:25
Scorte Trans Salard
Hidisel Rieni Bratesti Tasad Petrileni Rabagani Dragesti Feneris Stei Bucium Pocola Sanmartin Ceica Beius Gradinari Beius Beius Dusesti Baile Felix Draganesti Feneris Sambata Hidiselu de Sus Sudrigiu Hidiselu de Jos Rabagani Sudrigiu Copaceni 16:26
BELMONDO IMPEX Serghis 16:28
Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta 16:30
Gradinari Baile Felix Beius Beius Dusesti Draganesti Feneris Sambata Hidiselu de Sus Sudrigiu Rabagani Copaceni Hidiselu de Jos Sudrigiu Hidisel Oradea Rieni Bratesti Tasad Petrileni Rabagani Dragesti Feneris Stei Bucium Pocola Sanmartin Beius Ceica
Intrans S.A. Ineu De Cris 16:33
Scorte Trans Salard 16:40
Les Madaras Gepiu Inand Nojorid Salonta Homorog Bicaciu 16:45
Unirea Alesd Huedin Cluj Napoca Ramnicu Valcea Horezu Aiud Alba Iulia Sibiu Calimanesti Turda 16:47
Nojorid Gepiu Salonta Homorog Oradea Bicaciu Les Madaras Inand 16:51
Scorte Trans Hodos 16:53
Les Oradea Madaras Inand Gepiu Nojorid Salonta Oradea Bicaciu Homorog 16:55
Scorte Trans Salard
Bicaz Chei Ludus Lacu Rosu Turda Gheorgheni Campia Turzii Sarmas Lunca Bradului Toplita Deda Reghin Targu Mures Piatra Neamt Iernut Cluj Napoca Huedin Bicaz Alesd 17:00
Arad Timisoara
Transderna SRL Derna 17:01
Oradea 17:04
Transervice Apuseni SRL Abrud 17:07
Oradea Oradea 17:10
Acular Com SRL Husasau De Cris 17:14
Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta 17:15
Acular Com SRL Osorhei 17:18
Siria Pancota Ineu Beliu Craiva Tinca Arad 17:20
Scorte Trans Hodos 17:23
Andy Trans Tours Serv Diosig 17:25
Piscolt Livada Rosiori Carei Baia Mare Diosig Moftinu Mic Sacuieni Seini Targusor Botiz Curtuiuseni Valea Lui Mihai Satu Mare 17:30
Koln Sankt Polten Regensburg Haag Bonn Viena Degendorf Bruxelles Linz Frankfurt Aachen Passau Liege Melk Wurzburg Nurnberg Suben
Acular Com SRL Cheriu
Satu Mare Baia Mare Carei
Simleu Silvaniei Marghita Zalau
Margine Criseni Dolea Zalau Suplacu De Barcau Marghita Port Chiribis Ip Sarsig Zauan Sarcau Nusfalau Fegernicu Nou Simleu Silvaniei Salard Pericei Cauaceu Varsolt Biharea Hereclean
Andy Trans Tours Serv Diosig 17:35
Acular Com SRL Felcheriu 17:40
Scorte Trans Sarbi 17:44
Bicaciu Les Madaras Gepiu Inand Nojorid Salonta Homorog 17:45
Omnitrans Cristior 17:47
Inand Nojorid Gepiu Salonta Homorog Oradea Bicaciu Les Madaras 17:51
Acular Com SRL Husasau De Cris 17:52
Scorte Trans Sintimbreu 17:53
Bicaciu Homorog Les Oradea Madaras Inand Gepiu Nojorid Oradea Salonta 17:55
Transderna SRL Marghita 17:56
Acular Com SRL Husasau De Cris 17:59
Irina Trans Ludus Piatra Neamt Sovata Bicaz Lacu Rosu Gheorgheni Praid Targu Mures Turda Cluj Napoca Huedin Iasi Alesd Roman 18:00
Ciumeghiu Inand Avram Iancu Zerind Simand Sagu Vinga Ortisoara Salonta Chisineu Cris Arad Timisoara
Kruiser Parndorf Bruck an der Leitha Schwechat Viena Baden Wiener Neustadt Mattersburg Neunkirchen Ternitz Gyor Nikelsdorf
AutoDas Tour Viena Graz
Ami Turing Bicaz Cluj Napoca Alesd Huedin Roman Piatra Neamt Iasi Gheorgheni Praid Sovata Targu Mures Ludus Lacu Rosu Turda
Scorte Trans Burzuc 18:01
CATAMAD Oradea 18:02
Voion Trans SRL Cluj Napoca Huedin Alesd Horia Turturesti Tasca Iasi Sangeorgiu de Padure Bicaz Lacu Rosu Gheorgheni Targu Mures 18:03
Ovis Tour SRL Virciorog
Oradea 18:04
Cenalos Import Export SRL Siniob 18:05
Andy Trans Tours Serv Diosig
Ceica Beius Beius Baile Felix Pocola Rabagani Sambata 18:10
Oradea Oradea
BELMONDO IMPEX Serghis 18:13
Scorte Trans Sarbi 18:14
Ovis Tour SRL Virciorog 18:18
Marghita Chiraleu Chiribis Sanlazar Chislaz Sarsig Poclusa de Barcau Ciulesti Sarcau Sfarnas Fegernicu Nou Salard Cauaceu Biharea Biharea Episcopia Bihorului Marghita 18:20
Cenalos Import Export SRL Siniob
Biharea Cauaceu Biharea Oradea Marghita Marghita Chiraleu Chiribis Sanlazar Chislaz Sarsig Episcopia Bihorului Poclusa de Barcau Ciulesti Sarcau Sfarnas Fegernicu Nou Salard 18:25
Suceava Vatra Dornei Piatra Fantanele Bistrita Cluj Napoca Ciucea Cluj Napoca Aeroport Campulung Moldovenesc Gura Humorului Radauti 18:30
Marghita Oradea Sanlazar Marghita Chiraleu Chiribis Poclusa de Barcau Ciulesti Chislaz Sarsig Episcopia Bihorului Fegernicu Nou Sarcau Sfarnas Salard Biharea Cauaceu Biharea Oradea
Budapesta
Passau Wurzburg Coventry Liverpool Oxford Luton Northampton Londra Koln Londra Aachen Bruxelles Viena Liege Frankfurt Nurnberg Londra Regensburg Birmingham Deggendorf Manchester
Transderna SRL Derna 18:31
Scorte Trans Burzuc
Intrans S.A. Ineu De Cris 18:33
Oradea
Oradea Chiribis Marghita Chiraleu Sanlazar Poclusa de Barcau Chislaz Sarsig Episcopia Bihorului Ciulesti Fegernicu Nou Sarcau Sfarnas Salard Biharea Cauaceu Biharea Oradea Marghita Oradea 18:35
Oradea 18:40
Intrans S.A. Balaia
BELMONDO IMPEX Serghis 18:43
Scorte Trans Sarbi 18:44
Salonta Homorog Bicaciu Les Madaras Gepiu Inand Nojorid 18:45
Oradea Oradea
Madaras Inand Nojorid Gepiu Salonta Homorog Oradea Bicaciu Les 18:51
Oradea Salonta Bicaciu Homorog Les Oradea Madaras Inand Gepiu Nojorid 18:55
Scorte Trans Salard
Intrans S.A. Zalau 18:56
Debrecen Hajduszoboszlo Debrecen 19:00
Scorte Trans Deva
Baile 1 Mai Baile Felix
Oradea 19:04
Oradea Oradea 19:10
Inand Avram Iancu Ciumeghiu Zerind Simand Sagu Vinga Ortisoara Salonta Chisineu Cris Arad Timisoara 19:20
Birmingham Luton Northampton Nottingham Derby Sheffield Doncaster Leeds Manchester Warrington Liverpool 19:30
Piscolt Livada Rosiori Carei Baia Mare Diosig Moftinu Mic Sacuieni Seini Targusor Botiz Curtuiuseni Valea Lui Mihai Satu Mare 19:45
Salonta Homorog Bicaciu Les Madaras Gepiu Inand Nojorid
Madaras Inand Nojorid Gepiu Salonta Homorog Oradea Bicaciu Les 19:51
Oradea Salonta Bicaciu Homorog Les Oradea Madaras Inand Gepiu Nojorid 19:55
Hidiselu de Jos Rabagani Sudrigiu Copaceni Hidisel Rieni Bratesti Tasad Rabagani Petrileni Dragesti Feneris Stei Bucium Pocola Sanmartin Ceica Beius Gradinari Beius Beius Dusesti Baile Felix Draganesti Feneris Sambata Hidiselu de Sus Sudrigiu 19:56
Simand Avram Iancu Ciumeghiu Timisoara Inand Arad Ortisoara Chisineu Cris Les Vinga Salonta Zimandu Nou 20:00
Pocola Sanmartin Beius Ceica Gradinari Baile Felix Beius Beius Dusesti Draganesti Feneris Sambata Hidiselu de Sus Sudrigiu Rabagani Copaceni Hidiselu de Jos Sudrigiu Hidisel Oradea Rieni Bratesti Tasad Petrileni Rabagani Dragesti Feneris Stei Bucium
Kruiser Salzburg Wels Linz Amstetten Viena Graz Attnang-Puchheim Vocklabruck
Oradea 20:04
Marghita Sarcau Ipu Chiribis Fegernicu Nou Nusfalau Chiraleu Cauaceu Pericei Sanlazar Biharea Varsolt Chislaz Sfarnas Biharea Suplacu De Barcau Poclusa de Barcau Marghita Salard Episcopia Bihorului Simleu Silvaniei Sarsig Zauan Hereclean Zalau Ciulesti Porti 20:05
Beius Baile Felix Pocola Rabagani Sambata Ceica Beius 20:10
Vinga Salonta Zimandu Nou Oradea Simand Avram Iancu Ciumeghiu Timisoara Inand Arad Ortisoara Les Chisineu Cris
Simleu Silvaniei Sarsig Zauan Hereclean Zalau Ciulesti Porti Marghita Sarcau Ipu Chiribis Fegernicu Nou Nusfalau Chiraleu Cauaceu Pericei Sanlazar Biharea Varsolt Chislaz Sfarnas Oradea Biharea Suplacu De Barcau Poclusa de Barcau Marghita Episcopia Bihorului Salard
Oradea Oradea
Inand Arad Ortisoara Les Chisineu Cris Vinga Oradea Salonta Zimandu Nou Oradea Simand Avram Iancu Ciumeghiu Timisoara 20:15
Biharea Varsolt Chislaz Sfarnas Oradea Biharea Suplacu De Barcau Poclusa de Barcau Marghita Episcopia Bihorului Salard Simleu Silvaniei Sarsig Hereclean Zauan Zalau Ciulesti Porti Marghita Sarcau Ipu Oradea Chiribis Fegernicu Nou Nusfalau Chiraleu Cauaceu Pericei Sanlazar
Bucea Alesd Ludus Capusu Mare Campia Turzii Dumbrava Turda Targu Mures Izvoru Crisului Huedin Cluj Napoca Borod Ciucea Iernut
Targu Mures Cluj Napoca 20:21
Cauaceu Pericei Sanlazar Biharea Varsolt Chislaz Sfarnas Biharea Suplacu De Barcau Poclusa de Barcau Marghita Oradea Salard Episcopia Bihorului Simleu Silvaniei Sarsig Zauan Oradea Hereclean Zalau Ciulesti Porti Marghita Sarcau Ipu Chiribis Fegernicu Nou Nusfalau Oradea Chiraleu 20:25
Szolnok Puspokladany Budapesta Budapesta 20:30
Oradea 20:43
Salonta Homorog Bicaciu Les Madaras Inand Gepiu Nojorid 20:45
Timisoara Inand Avram Iancu Ciumeghiu Zerind Simand Sagu Vinga Ortisoara Salonta Chisineu Cris Arad 20:50
Madaras Inand Nojorid Gepiu Salonta Homorog Oradea Bicaciu Les 20:51
Acular Com SRL Husasau De Cris 20:52
Oradea Salonta Bicaciu Homorog Les Oradea Madaras Inand Gepiu Nojorid 20:55
Acular Com SRL Felcheriu
Transderna SRL Marghita 20:56
Kruiser Viena Viena Viena Viena Schwechat Parndorf 21:00
Oradea 21:04
Oradea Oradea 21:10
Budapesta Szolnok Puspokladany Budapesta 21:30
Vatysall Budapesta Budapesta
Intrans S.A. Ineu De Cris 21:33
Marghita Marghita Chiraleu Chiribis Sanlazar Chislaz Sarsig Poclusa de Barcau Ciulesti Sarcau Sfarnas Fegernicu Nou Salard Cauaceu Biharea Biharea Episcopia Bihorului 21:35
Marghita Chiraleu Chiribis Sanlazar Ciulesti Chislaz Sarsig Episcopia Bihorului Poclusa de Barcau Fegernicu Nou Sarcau Sfarnas Salard Biharea Cauaceu Biharea Oradea Marghita 21:40
BELMONDO IMPEX Serghis 21:43
Piscolt Livada Rosiori Carei Baia Mare Diosig Moftinu Mic Sacuieni Seini Targusor Botiz Curtuiuseni Valea Lui Mihai Satu Mare 21:45
Poclusa de Barcau Chislaz Sarsig Episcopia Bihorului Ciulesti Fegernicu Nou Sarcau Sfarnas Salard Biharea Cauaceu Biharea Oradea Marghita Oradea Chiribis Sanlazar Marghita Chiraleu
Oradea Marghita Oradea Oradea Chiribis Marghita Chiraleu Sanlazar Poclusa de Barcau Chislaz Sarsig Episcopia Bihorului Ciulesti Fegernicu Nou Sarcau Sfarnas Salard Biharea Cauaceu Biharea 21:50
Viena Linz Nurnberg Bruxelles Frankfurt Londra 22:00
Toddington Coventry Bangor Holyhead Dublin
Graz Viena Nickelsdorf
Kruiser Bratislava
Kruiser Krems an der Donau Stockerau Wels Linz Ansfelden Amstetten Wieselburg Melk Sankt Polten
Kruiser Schwechat Parndorf Viena Viena Viena
Chisineu Cris Arad Timisoara Inand Avram Iancu Ciumeghiu Zerind Simand Sagu Vinga Ortisoara Salonta 22:20
Oradea 22:30
Wurzburg Frankfurt Koln Aachen Nickelsdorf Liege Viena Bruxelles Brugge Linz Calais Passau Regensburg Nurnberg
Dover Londra Maidstone
Oradea Oradea 22:35
Budapesta Budapesta 23:00
INTER TOURS Kecskemet Kiskunfelegyhaza Szeged Bekescsaba Gyula 23:15
Budapesta Budapesta 23:30
Mai multe despre Oradea
Inchirieri autocare Închiriază autocar sau microbuz direct de la posesor, fără comisioane. Găseşti aici informaţii de contact, preţurile şi flota disponibilă.
//www.autogari.ro/Inchirieri/Autocare/Bihor