Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Baia Mare

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Baia Mare ➞ Oradea

joi,
19 mai 2022
4 curse disponibile

06:00
4h 00m
10:00
AUTOGENN
60lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 06:00
    Baia Mare Autogara Imperativ
  2. Autocar: Baia Mare - Satu Mare - Oradea
    • Dotări:
  3. 10:00
Durată: 4h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
60lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 03/2022
10:00
3h 45m
13:45
AUTOGENN
60lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 10:00
    Baia Mare Autogara Imperativ
  2. Autocar: Baia Mare - Satu Mare - Oradea
    • Dotări:
  3. 13:45
Durată: 3h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
60lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 03/2022
14:00
3h 30m
17:30
AUTOGENN
60lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 14:00
    Baia Mare Autogara Imperativ
  2. Autocar: Baia Mare - Satu Mare - Oradea
    • Dotări:
  3. 17:30
Durată: 3h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
60lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 03/2022
16:00
3h 45m
19:45
AUTOGENN
60lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 16:00
    Baia Mare Autogara Imperativ
  2. Autocar: Baia Mare - Satu Mare - Oradea
    • Dotări:
  3. 19:45
Durată: 3h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
60lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 03/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Baia Mare - Oradea

Despre Baia Mare - Oradea

Care este prețul călătoriei cu autocarul Baia Mare - Oradea?

Prețul unei călători cu autocarul de la Baia Mare la Oradea este de 60 RON.

De unde pleacă autocarul din Baia Mare către Oradea?

De la Baia Mare la Oradea circulă 8 autobuze cu plecare din stațiile Statie Gara CFR, Parcare Benzinaria MOL Gara, Autogara, Autogara Imperativ.

Când pleacă autocarul din Baia Mare către Oradea?

Primul autobuz din Baia Mare pleacă la ora 06:00, iar ultimul pleacă la ora 16:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Baia Mare către Oradea?

Călătoria Baia Mare-Oradea cu autocarul, durează între 3h 30min și 4h 00min.