Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Oradea

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Oradea ➞ Baia Mare

joi,
26 mai 2022
4 curse disponibile

08:20
3h 35m
11:55
AUTOGENN
60lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 08:20
  2. Autocar: Oradea - Satu Mare - Baia Mare
    • Dotări:
  3. 11:55
    Baia Mare Autogara Imperativ
Durată: 3h 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
60lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 03/2022
10:00
3h 45m
13:45
AUTOGENN
60lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 10:00
  2. Autocar: Oradea - Satu Mare - Baia Mare
    • Dotări:
  3. 13:45
    Baia Mare Autogara Imperativ
Durată: 3h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
60lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 03/2022
12:00
3h 45m
15:45
AUTOGENN
60lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 12:00
  2. Autocar: Oradea - Satu Mare - Baia Mare
    • Dotări:
  3. 15:45
    Baia Mare Autogara Imperativ
Durată: 3h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
60lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 03/2022
16:00
3h 45m
19:45
AUTOGENN
60lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 16:00
  2. Autocar: Oradea - Satu Mare - Baia Mare
    • Dotări:
  3. 19:45
    Baia Mare Autogara Imperativ
Durată: 3h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
60lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 03/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Oradea - Baia Mare

Despre Oradea - Baia Mare

Care este prețul călătoriei cu autocarul Oradea - Baia Mare?

Prețul unei călători cu autocarul de la Oradea la Baia Mare este de 60 RON.

De unde pleacă autocarul din Oradea către Baia Mare?

De la Oradea la Baia Mare circulă 17 autobuze cu plecare din stațiile Gara CFR Oradea, Peco Lukoil - Nufarul, Autogara Intrans SA, CDI - Gara Oradea.

Când pleacă autocarul din Oradea către Baia Mare?

Primul autobuz din Oradea pleacă la ora 08:20, iar ultimul pleacă la ora 16:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Oradea către Baia Mare?

Călătoria Oradea-Baia Mare cu autocarul, durează între 3h 35min și 3h 45min.