Română

Transfer Oradea - Budapesta Aeroport (BUD)

Transfer cu autocarul de la Oradea la Budapest Ferihegy International Airport (BUD) / Budapest Ferenc Liszt International Airport (BUD) / Liszt Ferenc Nemzetközi Repülotér / Budapesta Aeroport (BUD)
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
11:22
03:30
3h15'
15:3 06:45 Kameleon
LMMJVSD
se calculează...
Cumpără bilet
Informații
8:47
11:15
3h15'
20:52 14:30 Kameleon
LMMJVSD
se calculează...
Cumpără bilet
Informații
13:28
15:00
3h15'
19:25 18:15 Kameleon
LMMJVSD
se calculează...
Cumpără bilet
Informații
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
8:22
02:00
3h
19:3 05:00 Kruiser
LMMJVSD
20
Informații
11:47
05:00
3h
14:40 08:00 Kruiser
LMMJVSD
20
Informații
12:39
07:00
3h
22:35 10:00 Kruiser
LMMJVSD
20
Informații
8:41
09:00
3h
22:19 12:00 Kruiser
LMMJVSD
20
Informații
12:43
11:00
3h
24:18 14:00 Kruiser
LMMJVSD
20
Informații
8:2
13:00
3h
18:15 16:00 Kruiser
LMMJVSD
20
Informații
13:56
15:00
3h
15:45 18:00 Kruiser
LMMJVSD
20
Informații
10:40
17:00
3h
16:29 20:00 Kruiser
LMMJVSD
20
Informații
8:42
19:00
3h
20:40 22:00 Kruiser
LMMJVSD
20
Informații
10:38
21:00
3h
17:16 00:00
a doua zi
Kruiser
LMMJVSD
20
Informații
9:8
23:00
3h
23:19 02:00
a doua zi
Kruiser
LMMJVSD
20
Informații
* Acestea sunt prețuri variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Hartă trasee

Filtru