Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Cluj Napoca

Companii

Tip auto

Dotări

Transfer Cluj Napoca ➞ Budapesta Aeroport (BUD)

miercuri,
20 ian 2021
5 curse disponibile

Bilete disponibile online

03:15 - 08:50
President Tour
5h 35min
Vezi detalii

Locurile trebuie rezervate din timp. Bilete se pot cumpara si online. Soferul va asteapta cu pancarda firmei President Tour in sala de asteptare sosiri, parter, langa ghiseul Vodafone. Detalii suplimentare prin email sau telefonic.

  1. 03:15
  2. Traseu: Cluj-Napoca - Budapesta cursa 1
    • Dotări:
  3. 08:50
    Budapesta Aeroport (BUD) Aeroport Liszt Ferenc
Durată: 5h 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: President Tour | Ultima actualizare: 01/2021
08:00 - 14:30
Kameleon
6h 30min
Vezi detalii
  1. 08:00
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
  2. Traseu: Cluj Napoca - Budapesta
    • Dotări:
  3. 14:30
    Budapesta Aeroport (BUD) Airport
Durată: 6h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Kameleon Total SRL | Ultima actualizare: 10/2020
08:15 - 14:20
President Tour
6h 05min
Vezi detalii

Locurile trebuie rezervate din timp. Bilete se pot cumpara si online. Soferul va asteapta cu pancarda firmei President Tour in sala de asteptare sosiri, parter, langa ghiseul Vodafone.. Detalii suplimentare prin email sau telefonic.

  1. 08:15
  2. Traseu: Cluj-Napoca - Budapesta cursa 2
    • Dotări:
  3. 14:20
    Budapesta Aeroport (BUD) Aeroport Liszt Ferenc
Durată: 6h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: President Tour | Ultima actualizare: 01/2021
12:00 - 18:30
Kameleon
6h 30min
Vezi detalii

Kameleon

Kameleon Total SRL
  1. 12:00
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
  2. Traseu: Cluj Napoca - Budapesta
    • Dotări:
  3. 18:30
    Budapesta Aeroport (BUD) Airport
Durată: 6h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Kameleon Total SRL | Ultima actualizare: 10/2020
23:30 - 05:10
Kameleon
5h 40min
Vezi detalii

Kameleon

Kameleon Total SRL
  1. 23:30
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
  2. Traseu: Cluj Napoca - Budapesta
    • Dotări:
  3. 05:10 +1 zi
    Budapesta Aeroport (BUD) Airport
Durată: 5h 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Kameleon Total SRL | Ultima actualizare: 10/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Cluj Napoca - Budapesta Aeroport (BUD)

Care este prețul călătoriei cu autocarul Cluj Napoca - Budapesta Aeroport (BUD)?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Cluj Napoca la Budapesta Aeroport (BUD) este cuprins între 199 și 200 RON.

De unde pleacă autocarul din Cluj Napoca către Budapesta Aeroport (BUD)?

De la Cluj Napoca la Budapesta Aeroport (BUD) circulă 5 autobuze cu plecare din stațiile Autogara BETA CLUJ, Benzinaria OMV Calea Floresti.

Când pleacă autocarul din Cluj Napoca către Budapesta Aeroport (BUD)?

Primul autobuz din Cluj Napoca pleacă la ora 03:15, iar ultimul pleacă la ora 23:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Cluj Napoca către Budapesta Aeroport (BUD)?

Călătoria Cluj Napoca-Budapesta Aeroport (BUD) cu autocarul, durează între 5h 35min și 6h 30min.