Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Brad

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Brad ➞ Oradea

vineri,
27 mai 2022
3 curse disponibile

07:30
4h 15m
11:45
AUTOGENN
50lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 07:30
  2. Autocar: Deva - Stei - Oradea
    • Dotări:
  3. 11:45
Durată: 4h 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
50lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 05/2022
10:30
7h 30m
18:00
AUTOGENN
50lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 10:30
  2. Microbuz : Brad - Deva - Timisoara
    • Dotări:
  3. 14:30
  1. 14:30
  2. Autocar : Timisoara - Arad - Oradea
    • Dotări:
  3. 18:00
Durată: 7h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
50lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 07/2021
15:15
3h 45m
19:00
AUTOGENN
50lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 15:15
  2. Autocar: Deva - Stei - Oradea
    • Dotări:
  3. 19:00
Durată: 3h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
50lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 05/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte Brad - Oradea

Despre Brad - Oradea

Care este prețul călătoriei cu autocarul Brad - Oradea?

Prețul unei călători cu autocarul de la Brad la Oradea este de 50 RON.

De unde pleacă autocarul din Brad către Oradea?

De la Brad la Oradea circulă 6 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Crisbus SA, Benzinaria OMV.

Când pleacă autocarul din Brad către Oradea?

Primul autobuz din Brad pleacă la ora 07:30, iar ultimul pleacă la ora 15:15.

Cât durează călătoria cu autocarul din Brad către Oradea?

Călătoria Brad-Oradea cu autocarul, durează între 3h 45min și 7h 30min.