Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Rosiori

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Roșiori ➞ Oradea

marţi,
25 ian 2022
5 curse disponibile

09:20
40m
10:00
AUTOGENN
8lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 09:20
    Rosiori centru
  2. Autocar: Baia Mare - Satu Mare - Oradea
    • Dotări:
  3. 10:00
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 08/2021
10:51
31m
11:22
AUTOGENN
8lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 10:51
    Rosiori centru
  2. Autocar: RETUR Oradea - Sighetu Marmatiei
    • Dotări:
  3. 11:22
Durată: 31min
Zile de circulație:
LMMJVSD
8lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 08/2021
11:10
20m
11:30
AUTOGENN
8lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL

Circulă începând cu 31.05.2022 .
cursa suspendata - motiv stare de alerta

  1. 11:10
    Rosiori centru
  2. Autocar: Baia Mare - Satu Mare - Oradea
    • Dotări:
  3. 11:30
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 08/2021
13:20
25m
13:45
AUTOGENN
8lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 13:20
    Rosiori centru
  2. Autocar: Baia Mare - Satu Mare - Oradea
    • Dotări:
  3. 13:45
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 08/2021
15:20
40m
16:00
AUTOGENN
8lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL

Circulă începând cu 31.05.2022 .
cursa suspendata - motiv stare de alerta

  1. 15:20
    Rosiori centru
  2. Autocar: Baia Mare - Satu Mare - Oradea
    • Dotări:
  3. 16:00
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
8lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 08/2021
17:10
20m
17:30
AUTOGENN
8lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 17:10
    Rosiori centru
  2. Autocar: Baia Mare - Satu Mare - Oradea
    • Dotări:
  3. 17:30
Durată: 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 08/2021
19:20
25m
19:45
AUTOGENN
8lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 19:20
    Rosiori centru
  2. Autocar: Baia Mare - Satu Mare - Oradea
    • Dotări:
  3. 19:45
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 08/2021
21:20
25m
21:45
AUTOGENN
8lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL

Circulă începând cu 31.05.2022 .
cursa suspendata - motiv stare de alerta

  1. 21:20
    Rosiori centru
  2. Autocar: Baia Mare - Satu Mare - Oradea
    • Dotări:
  3. 21:45
Durată: 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
8lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 08/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Roșiori - Oradea

Care este prețul călătoriei cu autocarul Roșiori - Oradea?

Prețul unei călători cu autocarul de la Roșiori la Oradea este de 8 RON.

De unde pleacă autocarul din Roșiori către Oradea?

De la Roșiori la Oradea circulă 8 autobuze cu plecare din stațiile centru.

Când pleacă autocarul din Roșiori către Oradea?

Primul autobuz din Roșiori pleacă la ora 09:20, iar ultimul pleacă la ora 21:20.

Cât durează călătoria cu autocarul din Roșiori către Oradea?

Călătoria Roșiori-Oradea cu autocarul, durează între 20min și 40min.