Filtrează rezultate

General

Plecare din Livada

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Livada ➞ Oradea

duminică,
12 iul 2020
5 curse disponibile

06:40 - 10:00
AUTOGENN
3h 20min
42lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 06:40
    Livada Statie Livada
  2. Traseu: Baia Mare - Satu Mare - Oradea
    • Dotări:
  3. 10:00
Durată: 3h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
42lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 07/2020
08:20 - 11:22
AUTOGENN
3h 02min
42lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 08:20
    Livada Statie Livada
  2. Traseu: RETUR Oradea - Sighetu Marmatiei
    • Dotări:
  3. 11:22
Durată: 3h 02min
Circulă în toate zilele săptămânii
42lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 01/2020
08:40 - 11:30
AUTOGENN
2h 50min
42lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL

Circulă începând cu 31.07.2020 .
cursa suspendata - motiv stare de alerta

  1. 08:40
    Livada Statie Livada
  2. Traseu: Baia Mare - Satu Mare - Oradea
    • Dotări:
  3. 11:30
Durată: 2h 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
42lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 07/2020
10:40 - 13:45
AUTOGENN
3h 05min
42lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 10:40
    Livada Statie Livada
  2. Traseu: Baia Mare - Satu Mare - Oradea
    • Dotări:
  3. 13:45
Durată: 3h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
42lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 07/2020
12:40 - 16:00
AUTOGENN
3h 20min
42lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL

Circulă începând cu 01.08.2020 .
cursa suspendata - motiv stare de alerta

  1. 12:40
    Livada Statie Livada
  2. Traseu: Baia Mare - Satu Mare - Oradea
    • Dotări:
  3. 16:00
Durată: 3h 20min
Circulă în toate zilele săptămânii
42lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 07/2020
14:40 - 17:30
AUTOGENN
2h 50min
42lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 14:40
    Livada Statie Livada
  2. Traseu: Baia Mare - Satu Mare - Oradea
    • Dotări:
  3. 17:30
Durată: 2h 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
42lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 07/2020
16:40 - 19:45
AUTOGENN
3h 05min
42lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL
  1. 16:40
    Livada Statie Livada
  2. Traseu: Baia Mare - Satu Mare - Oradea
    • Dotări:
  3. 19:45
Durată: 3h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
42lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 07/2020
18:40 - 21:45
AUTOGENN
3h 05min
42lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL

Circulă începând cu 31.07.2020 .
cursa suspendata - motiv stare de alerta

  1. 18:40
    Livada Statie Livada
  2. Traseu: Baia Mare - Satu Mare - Oradea
    • Dotări:
  3. 21:45
Durată: 3h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
42lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 07/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Livada - Oradea

Care este prețul călătoriei cu autocarul Livada - Oradea?

Prețul unei călători cu autocarul de la Livada la Oradea este de 42 RON.

De unde pleacă autocarul din Livada către Oradea?

De la Livada la Oradea circulă 8 autobuze cu plecare din stațiile Statie Livada.

Când pleacă autocarul din Livada către Oradea?

Primul autobuz din Livada pleacă la ora 06:40, iar ultimul pleacă la ora 18:40.

Cât durează călătoria cu autocarul din Livada către Oradea?

Călătoria Livada-Oradea cu autocarul, durează între 2h 50min și 3h 20min.