Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Cluj Napoca

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Cluj Napoca ➞ Băile Felix

miercuri,
8 dec 2021
3 curse disponibile

Bilete disponibile online

14:00
3h 10m
17:10
Alis Grup
Vezi detalii

Alis Grup

TOURS CLAUS SRL

Rezarvarile se fac cu minim 24 ore inainte si isi pierd valabilitatea cu 15 minune inainte de plecare. Reducerile sunt valabile doar pentru biletele cumparate online. Conducatorul auto si transportatorul nu raspund de bagaje si continut

  1. 14:00
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
  2. Autocar: Piatra Neamt - Bicaz - Lacu Rosu - Gheorgheni - Sarmas - Toplita - Deda - Reghin - Targu Mures - Clu
  3. 17:10
    Baile Felix Parcare Hotel Crisana
Durată: 3h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: TOURS CLAUS SRL | Ultima actualizare: 09/2021
02:55
3h 30m
06:25
Petdor
-
Vezi detalii
  1. 02:55
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. Autocar: Darabani - Oradea
    • Dotări:
  3. 06:25
    Baile Felix Statie Baile Felix
Durată: 3h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Petdor Com SRL | Ultima actualizare: 09/2021
15:10
3h 35m
18:45
Petdor
-
Vezi detalii
  1. 15:10
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
  2. Autocar: Radauti - Baile Felix
    • Dotări:
  3. 18:45
    Baile Felix Statie Baile Felix
Durată: 3h 35min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Petdor Com SRL | Ultima actualizare: 09/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Cluj Napoca - Băile Felix

Care este prețul călătoriei cu autocarul Cluj Napoca - Băile Felix?

Prețul unei călători cu autocarul de la Cluj Napoca la Băile Felix este de 35 RON.

De unde pleacă autocarul din Cluj Napoca către Băile Felix?

De la Cluj Napoca la Băile Felix circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Autogara BETA CLUJ, Autogara Fany.

Când pleacă autocarul din Cluj Napoca către Băile Felix?

Primul autobuz din Cluj Napoca pleacă la ora 02:55, iar ultimul pleacă la ora 15:10.

Cât durează călătoria cu autocarul din Cluj Napoca către Băile Felix?

Călătoria Cluj Napoca-Băile Felix cu autocarul, durează între 3h 10min și 3h 35min.