Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Cluj Napoca

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Cluj Napoca ➞ Cămărașu

miercuri,
1 dec 2021
3 curse disponibile

11:30
1h 50m
13:20
Simdoria Trans
-
Vezi detalii

via Caianu Vama

  1. 11:30
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. Midibus: CJ Cluj Napoca At. Sens Vest - Camarasu
  3. 13:20
    Camarasu Camarasu
Durată: 1h 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Simdoria Trans | Ultima actualizare: 07/2016
14:45
1h 35m
16:20
Simdoria Trans
-
Vezi detalii

via Caianu Vama

  1. 14:45
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. Midibus: CJ Cluj Napoca At. Sens Vest - Camarasu
  3. 16:20
    Camarasu Camarasu
Durată: 1h 35min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Simdoria Trans | Ultima actualizare: 07/2016
18:45
1h 50m
20:35
Simdoria Trans
-
Vezi detalii

via Caianu Vama

  1. 18:45
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. Midibus: CJ Cluj Napoca At. Sens Vest - Camarasu
  3. 20:35
    Camarasu Camarasu
Durată: 1h 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Simdoria Trans | Ultima actualizare: 07/2016

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Cluj Napoca - Cămărașu

De unde pleacă autocarul din Cluj Napoca către Cămărașu?

De la Cluj Napoca la Cămărașu circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Fany.

Când pleacă autocarul din Cluj Napoca către Cămărașu?

Primul autobuz din Cluj Napoca pleacă la ora 11:30, iar ultimul pleacă la ora 18:45.

Cât durează călătoria cu autocarul din Cluj Napoca către Cămărașu?

Călătoria Cluj Napoca-Cămărașu cu autocarul, durează între 1h 35min și 1h 50min.