Filtrează rezultate

General

Plecare din Cluj Napoca

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Cluj Napoca ➞ Livada

duminică,
5 iul 2020
30 curse disponibile

06:30 - 07:10
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 06:30
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 06:32
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
  4. 07:10
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
06:40 - 07:20
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 06:40
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 06:42
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
    • Dotări:
  4. 07:20
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
07:00 - 07:40
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 07:00
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 07:02
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
    • Dotări:
  4. 07:40
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
07:20 - 08:00
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 07:20
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 07:22
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
  4. 08:00
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
07:30 - 08:10
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 07:30
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 07:32
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
    • Dotări:
  4. 08:10
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
07:40 - 08:20
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 07:40
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 07:42
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
  4. 08:20
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
08:00 - 08:40
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 08:00
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 08:02
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
    • Dotări:
  4. 08:40
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
08:20 - 09:00
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 08:20
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 08:22
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
  4. 09:00
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
08:30 - 09:10
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 08:30
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 08:32
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
    • Dotări:
  4. 09:10
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
08:40 - 09:20
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 08:40
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 08:42
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
  4. 09:20
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
09:00 - 09:40
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 09:00
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 09:02
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
    • Dotări:
  4. 09:40
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
09:20 - 10:00
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 09:20
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 09:22
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
  4. 10:00
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
09:30 - 10:10
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 09:30
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 09:32
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
    • Dotări:
  4. 10:10
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
09:40 - 10:20
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 09:40
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 09:42
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
  4. 10:20
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
10:00 - 10:40
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 10:00
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 10:02
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
    • Dotări:
  4. 10:40
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
10:20 - 11:00
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 10:20
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 10:22
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
  4. 11:00
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
10:30 - 11:10
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 10:30
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 10:32
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
    • Dotări:
  4. 11:10
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
10:40 - 11:20
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 10:40
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 10:42
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
  4. 11:20
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
11:00 - 11:40
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 11:00
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 11:02
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
    • Dotări:
  4. 11:40
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
11:20 - 12:00
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 11:20
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 11:22
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
  4. 12:00
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
11:30 - 12:10
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 11:30
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 11:32
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
    • Dotări:
  4. 12:10
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
11:40 - 12:20
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 11:40
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 11:42
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
  4. 12:20
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
12:00 - 12:40
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 12:00
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 12:02
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
    • Dotări:
  4. 12:40
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
12:20 - 13:00
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 12:20
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 12:22
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
  4. 13:00
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
12:30 - 13:10
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 12:30
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 12:32
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
    • Dotări:
  4. 13:10
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
12:40 - 13:20
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 12:40
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 12:42
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
  4. 13:20
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
13:00 - 13:40
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 13:00
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 13:02
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
    • Dotări:
  4. 13:40
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
13:20 - 14:00
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 13:20
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 13:22
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
  4. 14:00
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
13:30 - 14:10
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 13:30
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 13:32
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
    • Dotări:
  4. 14:10
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
13:40 - 14:20
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 13:40
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 13:42
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
  4. 14:20
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
14:00 - 14:40
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 14:00
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 14:02
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
    • Dotări:
  4. 14:40
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
14:20 - 15:00
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 14:20
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 14:22
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
  4. 15:00
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
14:30 - 15:10
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 14:30
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 14:32
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
    • Dotări:
  4. 15:10
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
14:40 - 15:20
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 14:40
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 14:42
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
  4. 15:20
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
15:00 - 15:40
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 15:00
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 15:02
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
    • Dotări:
  4. 15:40
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
15:20 - 16:00
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 15:20
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 15:22
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
  4. 16:00
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
15:30 - 16:10
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 15:30
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 15:32
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
    • Dotări:
  4. 16:10
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
15:40 - 16:20
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 15:40
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 15:42
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
  4. 16:20
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
16:00 - 16:40
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 16:00
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 16:02
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
    • Dotări:
  4. 16:40
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
16:20 - 17:00
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 16:20
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 16:22
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
  4. 17:00
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
16:30 - 17:10
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 16:30
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 16:32
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
    • Dotări:
  4. 17:10
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
16:40 - 17:20
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 16:40
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 16:42
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
  4. 17:20
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
17:00 - 17:40
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 17:00
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 17:02
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
    • Dotări:
  4. 17:40
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
17:20 - 18:00
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 17:20
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 17:22
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
  4. 18:00
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
17:30 - 18:10
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 17:30
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 17:32
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
    • Dotări:
  4. 18:10
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
17:40 - 18:20
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 17:40
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 17:42
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
  4. 18:20
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
18:00 - 18:40
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 18:00
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 18:02
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
    • Dotări:
  4. 18:40
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
18:20 - 19:00
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 18:20
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 18:22
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
  4. 19:00
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
18:30 - 19:10
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 18:30
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 18:32
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
    • Dotări:
  4. 19:10
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
18:40 - 19:20
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 18:40
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 18:42
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
  4. 19:20
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
19:00 - 19:40
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 19:00
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 19:02
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
    • Dotări:
  4. 19:40
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
19:30 - 20:10
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 19:30
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 19:32
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
    • Dotări:
  4. 20:10
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
20:00 - 20:40
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 20:00
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 20:02
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
    • Dotări:
  4. 20:40
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
20:30 - 21:10
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 20:30
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 20:32
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
    • Dotări:
  4. 21:10
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
21:00 - 21:40
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 21:00
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 21:02
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
    • Dotări:
  4. 21:40
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
21:30 - 22:10
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 21:30
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 21:32
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
  4. 22:10
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020
22:00 - 22:40
Bus Trans Valcea
40min
10lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

executat cu microbuze si autobuze, an fabricatie 2008-2013, clasificare categoria I,II,III

  1. 22:00
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. 22:02
  3. Traseu: Cluj Napoca - Rascruci - Gherla
  4. 22:40
    Livada Statie Livada
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: Bus Trans Valcea | Ultima actualizare: 06/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Cluj Napoca - Livada

Care este prețul călătoriei cu autocarul Cluj Napoca - Livada?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Cluj Napoca la Livada este cuprins între 9 și 10 RON.

De unde pleacă autocarul din Cluj Napoca către Livada?

De la Cluj Napoca la Livada circulă 114 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Fany, Parcare Expo Transilvania.

Când pleacă autocarul din Cluj Napoca către Livada?

Primul autobuz din Cluj Napoca pleacă la ora 06:30, iar ultimul pleacă la ora 22:02.

Cât durează călătoria cu autocarul din Cluj Napoca către Livada?

Călătoria Cluj Napoca-Livada cu autocarul, durează între 38min și 40min.