Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Cluj Napoca

Companii

Tip auto

Dotări

Autocare Cluj Napoca, Romania ➞ Viena, Austria

vineri,
28 ian 2022
22 curse disponibile

Bilete disponibile online

20:00
13h 00m
09:00
Latino Expres
Vezi detalii

Latino Expres

Latino Expres SRL

0040263701919

  1. 20:00
  2. Autocar : Ant 1 Bistrita - Arad
    • Dotări:
  3. 02:00 +1 zi
  1. 02:00
  2. Autocar : 01.Latino Romania - Anglia
    • Dotări:
  3. 09:00
Durată: 13h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Latino Expres SRL | Ultima actualizare: 01/2022
07:00
4h 03m
00:08
Romfour Romania
80
Vezi detalii

Romfour Romania

Romfour Tur

Transport persoane zilnic la adresa 0040751085904. Cu noi ajungi sigur la destinație. Orele de îmbarcare debarcare sunt aproximative, funcție de trafic si neprevazut. Pentru rezervări apelați dispecerii noștri care va vor furniza toate detaliile călă

  1. 07:00
  2. Microbuz : GIURGIU-BUDAPESTA
    • Dotări:
  3. 10:00
    Budapesta Autogara Nagylak
  1. 23:00
    Budapesta Autogara Nagylak
  2. Microbuz : ROMANIA FRANTA
    • Dotări:
  3. 00:10 +1 zi
    Viena Gara
Durată: 4h 03min
Circulă în toate zilele săptămânii
80
Sursa: Romfour Tur | Ultima actualizare: 01/2022
07:00
5h 03m
00:08
Romfour Romania
80
Vezi detalii

Romfour Romania

Romfour Tur

Transport persoane zilnic la adresa 0040751085904. Cu noi ajungi sigur la destinație. Orele de îmbarcare debarcare sunt aproximative, funcție de trafic si neprevazut. Pentru rezervări apelați dispecerii noștri care va vor furniza toate detaliile călă

  1. 07:00
  2. Microbuz : BUCURESTI-BUDAPESTA
    • Dotări:
  3. 11:00
    Budapesta Autogara Nagylak
  1. 23:00
    Budapesta Autogara Nagylak
  2. Microbuz : ROMANIA FRANTA
    • Dotări:
  3. 00:10 +1 zi
    Viena Gara
Durată: 5h 03min
Circulă în toate zilele săptămânii
80
Sursa: Romfour Tur | Ultima actualizare: 01/2022
07:05
14h 23m
21:28
Romfour Romania
80
Vezi detalii

Romfour Romania

Romfour Tur

Transport persoane zilnic la adresa 0040751085904. Cu noi ajungi sigur la destinație. Orele de îmbarcare debarcare sunt aproximative, funcție de trafic si neprevazut. Pentru rezervări apelați dispecerii noștri care va vor furniza toate detaliile călă

  1. 07:05
  2. 07:10
  3. Midibus: ROMANIA ELVEȚIA
    • Dotări:
  4. 21:28
    Viena Gara
Durată: 14h 23min
Circulă în toate zilele săptămânii
80
Sursa: Romfour Tur | Ultima actualizare: 01/2022
07:35
16h 33m
00:08
Romfour Romania
80
Vezi detalii

Romfour Romania

Romfour Tur

Transport persoane zilnic la adresa 0040751085904. Cu noi ajungi sigur la destinație. Orele de îmbarcare debarcare sunt aproximative, funcție de trafic si neprevazut. Pentru rezervări apelați dispecerii noștri care va vor furniza toate detaliile călă

  1. 07:35
  2. 07:40
  3. Microbuz: ROMANIA FRANTA
    • Dotări:
  4. 00:08 +1 zi
    Viena Gara
Durată: 16h 33min
Circulă în toate zilele săptămânii
80
Sursa: Romfour Tur | Ultima actualizare: 01/2022
08:30
16h 09m
00:39
Aliseb Tours Romania
90
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. DISPECERAT REZERVARI 0040784606162-In prețul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic .

  1. 08:30
  2. Autocar: TRANSPORT INTERNATIONAL ANGLIA
    • Dotări:
  3. 00:39 +1 zi
    Viena la adresa
Durată: 16h 09min
Circulă în toate zilele săptămânii
90
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 01/2022
08:40
11h 20m
20:00
AlexaTrans
50
Vezi detalii

Circulă doar joi

REZERVARI TELEFONIC!!! PLECARI IN FIECARE JOI CU AUTOCAR ! CURSE DIRECTE, prin vama BORS

  1. 08:40
  2. Autocar: Romania - Paris
  3. 20:00
Durată: 11h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
50
Sursa: AlexaTrans | Ultima actualizare: 06/2021
10:30
?
00:30
Matei Unitrans
50
Vezi detalii

Matei Unitrans

Matei Unitrans SRL

Circulă doar luni, miercuri și sâmbătă

ATENTIE!!! Pentru CONFIRMAREA REZERVARII, veti fi contactat de catre un operator Matei Unitrans la numarul de telefon scris de dumneavoastra in rezervare. Va rugam sa va asigurati ca numarul de telefon este corect si complet. In cazul in care efect

  1. 10:30
  2. Autocar: Romania - Spania
  3. 00:30
Durată: ?
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Matei Unitrans SRL | Ultima actualizare: 06/2021
10:30
13h 00m
23:30
Matei Unitrans
50
Vezi detalii

Matei Unitrans

Matei Unitrans SRL

Circulă doar miercuri

ATENTIE!!! Pentru CONFIRMAREA REZERVARII, veti fi contactat de catre un operator Matei Unitrans la numarul de telefon scris de dumneavoastra in rezervare. Va rugam sa va asigurati ca numarul de telefon este corect si complet. In cazul in care efect

  1. 10:30
  2. Autocar: Romania - Irlanda
  3. 23:30
Durată: 13h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Matei Unitrans SRL | Ultima actualizare: 09/2021
10:55
14h 03m
00:58
Romfour Romania
80
Vezi detalii

Romfour Romania

Romfour Tur

Transport persoane zilnic la adresa 0040751085904. Cu noi ajungi sigur la destinație. Orele de îmbarcare debarcare sunt aproximative, funcție de trafic si neprevazut. Pentru rezervări apelați dispecerii noștri care va vor furniza toate detaliile călă

  1. 10:55
  2. 11:00
  3. Microbuz: ROMANIA BELGIA OLANDA
    • Dotări:
  4. 00:58 +1 zi
    Viena la adresa
Durată: 14h 03min
Circulă în toate zilele săptămânii
80
Sursa: Romfour Tur | Ultima actualizare: 01/2022
13:15
Cursă specială
10h 03m
23:18
Novum Travel
80
Vezi detalii

Novum Travel

InterNovum Grup SRL

Circulă doar luni și joi

Rezervarile se fac doar telefonic +4-0754-249.625

  1. 13:15
    Cluj Napoca Gara Cluj Napoca

  2. Ant 3-Charter
    Cursă specială
    Minivan : Ant 3-Charter Charter Iasi-Timisoara
  3. 18:00
  1. 18:00

  2. AUSTRIA
    Autocar : AUSTRIA Romania-Austria
  3. 23:18
    Viena La adresa
Durată: 10h 03min
Zile de circulație:
LMMJVSD
80
Sursa: InterNovum Grup SRL | Ultima actualizare: 12/2021
13:30
6h 28m
19:58
Aliseb Tours Romania
90
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. DISPECERAT REZERVARI 0040784606162-In prețul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic .

  1. 13:30
  2. Autocar: TRANSPORT PERSOANE ROMANIA OLANDA
    • Dotări:
  3. 19:58
    Viena la adresa
Durată: 6h 28min
Circulă în toate zilele săptămânii
90
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 01/2022
13:30
5h 58m
19:28
Aliseb Tours Romania
90
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. DISPECERAT REZERVARI 0040784606162-In prețul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic .

  1. 13:30
  2. Autocar: TRANSPORT PERSOANE ROMANIA ANGLIA
    • Dotări:
  3. 19:28
    Viena la adresa
Durată: 5h 58min
Circulă în toate zilele săptămânii
90
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 01/2022
13:30
4h 38m
18:08
Aliseb Tours Romania
90
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. DISPECERAT REZERVARI 0040784606162-In prețul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic .

  1. 13:30
  2. Autocar: TRANSPORT PERSOANE ROMANIA AUSTRIA
    • Dotări:
  3. 18:08
Durată: 4h 38min
Circulă în toate zilele săptămânii
90
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 01/2022
13:30
8h 08m
21:38
Aliseb Tours Romania
90
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. DISPECERAT REZERVARI 0040784606162-In prețul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic .

  1. 13:30
  2. Autocar: TRANSPORT PERSOANE ROMANIA GERMANIA
    • Dotări:
  3. 21:38
    Viena la adresa
Durată: 8h 08min
Circulă în toate zilele săptămânii
90
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 01/2022
13:30
7h 58m
21:28
Aliseb Tours Romania
90
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. DISPECERAT REZERVARI 0040784606162-In prețul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic .

  1. 13:30
  2. Autocar: TRANSPORT PERSOANE ROMANIA ELVETIA
    • Dotări:
  3. 21:28
    Viena la adresa
Durată: 7h 58min
Circulă în toate zilele săptămânii
90
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 01/2022
13:35
7h 58m
21:33
Aliseb Tours Romania
90
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. DISPECERAT REZERVARI 0040784606162-In prețul biletului de calatorie este inclus un bagaj de 50 kg si o masa calda. Orele de imbarcare-debarcare sunt aproximative, functie de trafic .

  1. 13:35
  2. Autocar: TRANSPORT PERSOANE ROMANIA EUROPA
    • Dotări:
  3. 21:33
    Viena la adresa
Durată: 7h 58min
Circulă în toate zilele săptămânii
90
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 01/2022
14:00
13h 50m
03:50
Mega Travel
-
Vezi detalii

Mega Travel

Mega Travel SRL

TRANSPORT DIRECT LA ADRESA!!! Plecari zilnice cu microbuz si regulat cu autocar!! Nu ezitati sa ne sunati pentru mai multe informatii si rezervari. Preturile difera in functie de ziua plecarii si de mijlocul de transport. Va multumim!

  1. 14:00
  2. Microbuz: Romania - Germania
    • Dotări:
  3. 03:50 +1 zi
    Viena la adresa
Durată: 13h 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Mega Travel SRL | Ultima actualizare: 02/2021
14:00
10h 30m
00:30
TARSIN
60
Vezi detalii

TARSIN

TARSINCOM S.R.L.
  1. 14:00
  2. Autocar: A5: ROMANIA (Radauti) - BELGIA (Bruxelles)
    • Dotări:
  3. 00:30 +1 zi
Durată: 10h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
60
Sursa: TARSINCOM S.R.L. | Ultima actualizare: 12/2021
14:00
9h 30m
23:30
TARSIN
60
Vezi detalii

TARSIN

TARSINCOM S.R.L.
  1. 14:00
  2. Autocar: A2: ROMANIA (Radauti) - ITALIA (Savona)
    • Dotări:
  3. 23:30
Durată: 9h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
60
Sursa: TARSINCOM S.R.L. | Ultima actualizare: 12/2021
14:00
9h 30m
23:30
TARSIN
60
Vezi detalii

TARSIN

TARSINCOM S.R.L.
  1. 14:00
  2. Autocar: A3: ROMANIA (Radauti) - ITALIA (Roma-Napoli)
    • Dotări:
  3. 23:30
Durată: 9h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
60
Sursa: TARSINCOM S.R.L. | Ultima actualizare: 12/2021
14:00
9h 30m
23:30
TARSIN
60
Vezi detalii

TARSIN

TARSINCOM S.R.L.
  1. 14:00
  2. Autocar: A1: ROMANIA (Radauti) - ITALIA (Torino)
    • Dotări:
  3. 23:30
Durată: 9h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
60
Sursa: TARSINCOM S.R.L. | Ultima actualizare: 12/2021
14:30
9h 45m
00:15
And Flor
-
Vezi detalii

+4-0741-736.330; +4-0722-566.018

  1. 14:30
  2. Microbuz: Romania - Belgia
  3. 00:15 +1 zi
Durată: 9h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: And-Flor Com | Ultima actualizare: 05/2021
18:00
10h 00m
04:00
Danytur
89
Vezi detalii

Se utilizeaza autocar/microbuz in functie de nr de pasageri.

  1. 18:00
  2. Autocar: Romania - Anglia
    • Dotări:
  3. 04:00 +1 zi
    Viena la adresa
Durată: 10h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
89
Sursa: Danytur | Ultima actualizare: 09/2021
18:00
10h 00m
04:00
Danytur
89
Vezi detalii

Se utilizeaza autocar/microbuz in functie de nr de pasageri.

  1. 18:00
  2. Autocar: Romania - Germania
    • Dotări:
  3. 04:00 +1 zi
    Viena la adresa
Durată: 10h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
89
Sursa: Danytur | Ultima actualizare: 09/2021
20:00
10h 30m
06:30
Olimpia Travel
-
Vezi detalii

Circulă doar marți și joi

  1. 20:00
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
  2. Autocar : Ram Galati - Bors
  3. 23:00
  1. 23:00
  2. Autocar : Oradea - Liverpool
  3. 06:30 +1 zi
Durată: 10h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Olimpia Travel | Ultima actualizare: 01/2019
20:45
10h 15m
07:00
EuroFRATELLO
80
Vezi detalii

EuroFRATELLO

Transport Auto Severin S.A.

ATENTIE! Va rugam sa asigurati ca numarul de telefon este corect si complet!

  1. 20:45
    Cluj Napoca Parcare BILLA
  2. Autocar: Vatra Dornei (RO) - Calais (F)
    • Dotări:
  3. 07:00 +1 zi
Durată: 10h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
80
Sursa: Transport Auto Severin S.A. | Ultima actualizare: 01/2022
20:45
10h 15m
07:00
EuroFRATELLO
80
Vezi detalii

EuroFRATELLO

Transport Auto Severin S.A.

Circulă doar marți și joi

ATENTIE!Va rugam sa va asigurati ca numarul de telefon este corect si complet!

  1. 20:45
    Cluj Napoca Parcare BILLA
  2. Autocar: Vatra Dornei (RO) - Graz (A)
  3. 07:00 +1 zi
Durată: 10h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
80
Sursa: Transport Auto Severin S.A. | Ultima actualizare: 01/2022
21:30
9h 30m
07:30
BEPS TRAVEL
120
Vezi detalii

Circulă doar miercuri și duminică

EFECTUAM DOAR CURSE INTERNATIONALE preluari persoane,colete sau platforma auto.Livrarea coletelor de la 3-6 zile lucratoare.Orele sant aproximative,in perioada concediilor si a sarbatorilor pot aparea diferente mai mari ale orelor de plecare.

  1. 21:30

  2. A04
    Microbuz : A04 Husi-Budapesta
  3. 04:00 +1 zi
  1. 04:30
  2. Microbuz : ROMANIA-ELVETIA
  3. 07:30
Durată: 9h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
120
Sursa: SC BEPS TRANS SRL | Ultima actualizare: 01/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Cluj Napoca - Viena

Care este prețul călătoriei cu autocarul Cluj Napoca - Viena?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Cluj Napoca la Viena este cuprins între 0 și 606 RON.

De unde pleacă autocarul din Cluj Napoca către Viena?

De la Cluj Napoca la Viena circulă 42 autobuze cu plecare din stațiile Autogara BETA CLUJ, Parcare Billa Manastur, Parcare Opera Maghiara, Autogara SENS VEST (caii ferate), Sala Sporturilor "Horia Demian", Benzinaria OMV, Calea Turzii, Gara Cluj Napoca, Benzinaria OMV Calea Floresti, Parcare BILLA, Penny Manastur(in statia de autobuz).

Când pleacă autocarul din Cluj Napoca către Viena?

Primul autobuz din Cluj Napoca pleacă la ora 07:00, iar ultimul pleacă la ora 21:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Cluj Napoca către Viena?

Călătoria Cluj Napoca-Viena cu autocarul, durează între ? și 16h 33min.