Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Constanta

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Constanța ➞ Cumpăna

joi,
30 iun 2022
29 curse disponibile

05:40
15m
05:55
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 05:40
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 05:55
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
05:50
15m
06:05
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 05:50
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 06:05
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
05:50
20m
06:10
TranSEvren
-
Vezi detalii
  1. 05:50
    Constanta Statie Constanta
  2. Autocar: Constanta - Cumpana
    • Dotări:
  3. 06:10
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: TranSEvren | Ultima actualizare: 09/2021
05:55
15m
06:10
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 05:55
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 06:10
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
06:00
20m
06:20
TranSEvren
-
Vezi detalii
  1. 06:00
    Constanta Statie Constanta
  2. Autocar: Constanta - Cumpana
    • Dotări:
  3. 06:20
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: TranSEvren | Ultima actualizare: 09/2021
06:05
15m
06:20
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 06:05
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 06:20
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
06:10
20m
06:30
TranSEvren
-
Vezi detalii
  1. 06:10
    Constanta Statie Constanta
  2. Autocar: Constanta - Cumpana
    • Dotări:
  3. 06:30
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: TranSEvren | Ultima actualizare: 09/2021
06:15
15m
06:30
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 06:15
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 06:30
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
06:20
20m
06:40
TranSEvren
-
Vezi detalii
  1. 06:20
    Constanta Statie Constanta
  2. Autocar: Constanta - Cumpana
    • Dotări:
  3. 06:40
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: TranSEvren | Ultima actualizare: 09/2021
06:25
15m
06:40
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 06:25
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 06:40
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
06:30
20m
06:50
TranSEvren
-
Vezi detalii
  1. 06:30
    Constanta Statie Constanta
  2. Autocar: Constanta - Cumpana
    • Dotări:
  3. 06:50
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: TranSEvren | Ultima actualizare: 09/2021
06:35
15m
06:50
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 06:35
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 06:50
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
06:40
20m
07:00
TranSEvren
-
Vezi detalii
  1. 06:40
    Constanta Statie Constanta
  2. Autocar: Constanta - Cumpana
    • Dotări:
  3. 07:00
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: TranSEvren | Ultima actualizare: 09/2021
06:45
15m
07:00
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 06:45
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 07:00
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
06:50
15m
07:05
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 06:50
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 07:05
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
06:50
20m
07:10
TranSEvren
-
Vezi detalii
  1. 06:50
    Constanta Statie Constanta
  2. Autocar: Constanta - Cumpana
    • Dotări:
  3. 07:10
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: TranSEvren | Ultima actualizare: 09/2021
07:00
20m
07:20
TranSEvren
-
Vezi detalii
  1. 07:00
    Constanta Statie Constanta
  2. Autocar: Constanta - Cumpana
    • Dotări:
  3. 07:20
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: TranSEvren | Ultima actualizare: 09/2021
07:07
15m
07:22
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 07:07
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 07:22
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
07:10
20m
07:30
TranSEvren
-
Vezi detalii
  1. 07:10
    Constanta Statie Constanta
  2. Autocar: Constanta - Cumpana
    • Dotări:
  3. 07:30
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: TranSEvren | Ultima actualizare: 09/2021
07:15
15m
07:30
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 07:15
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 07:30
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
07:20
20m
07:40
TranSEvren
-
Vezi detalii
  1. 07:20
    Constanta Statie Constanta
  2. Autocar: Constanta - Cumpana
    • Dotări:
  3. 07:40
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: TranSEvren | Ultima actualizare: 09/2021
07:25
15m
07:40
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 07:25
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 07:40
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
07:30
20m
07:50
TranSEvren
-
Vezi detalii
  1. 07:30
    Constanta Statie Constanta
  2. Autocar: Constanta - Cumpana
    • Dotări:
  3. 07:50
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: TranSEvren | Ultima actualizare: 09/2021
07:35
15m
07:50
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 07:35
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 07:50
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
07:40
20m
08:00
TranSEvren
-
Vezi detalii
  1. 07:40
    Constanta Statie Constanta
  2. Autocar: Constanta - Cumpana
    • Dotări:
  3. 08:00
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: TranSEvren | Ultima actualizare: 09/2021
07:45
15m
08:00
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 07:45
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 08:00
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
07:50
20m
08:10
TranSEvren
-
Vezi detalii
  1. 07:50
    Constanta Statie Constanta
  2. Autocar: Constanta - Cumpana
    • Dotări:
  3. 08:10
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: TranSEvren | Ultima actualizare: 09/2021
07:55
15m
08:10
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 07:55
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 08:10
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
08:00
15m
08:15
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 08:00
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 08:15
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
08:00
20m
08:20
TranSEvren
-
Vezi detalii
  1. 08:00
    Constanta Statie Constanta
  2. Autocar: Constanta - Cumpana
    • Dotări:
  3. 08:20
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: TranSEvren | Ultima actualizare: 09/2021
08:07
15m
08:22
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 08:07
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 08:22
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
08:10
20m
08:30
TranSEvren
-
Vezi detalii
  1. 08:10
    Constanta Statie Constanta
  2. Autocar: Constanta - Cumpana
    • Dotări:
  3. 08:30
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: TranSEvren | Ultima actualizare: 09/2021
08:20
20m
08:40
TranSEvren
-
Vezi detalii
  1. 08:20
    Constanta Statie Constanta
  2. Autocar: Constanta - Cumpana
    • Dotări:
  3. 08:40
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: TranSEvren | Ultima actualizare: 09/2021
08:22
15m
08:37
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 08:22
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 08:37
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
08:30
15m
08:45
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 08:30
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 08:45
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
08:30
20m
08:50
TranSEvren
-
Vezi detalii
  1. 08:30
    Constanta Statie Constanta
  2. Autocar: Constanta - Cumpana
    • Dotări:
  3. 08:50
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: TranSEvren | Ultima actualizare: 09/2021
08:37
15m
08:52
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 08:37
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 08:52
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
08:40
20m
09:00
TranSEvren
-
Vezi detalii
  1. 08:40
    Constanta Statie Constanta
  2. Autocar: Constanta - Cumpana
    • Dotări:
  3. 09:00
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: TranSEvren | Ultima actualizare: 09/2021
08:45
15m
09:00
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 08:45
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 09:00
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
08:50
20m
09:10
TranSEvren
-
Vezi detalii
  1. 08:50
    Constanta Statie Constanta
  2. Autocar: Constanta - Cumpana
    • Dotări:
  3. 09:10
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: TranSEvren | Ultima actualizare: 09/2021
09:07
15m
09:22
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 09:07
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 09:22
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
09:15
15m
09:30
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 09:15
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 09:30
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
09:22
15m
09:37
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 09:22
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 09:37
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
09:37
15m
09:52
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 09:37
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 09:52
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
09:45
15m
10:00
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 09:45
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 10:00
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
10:00
20m
10:20
TranSEvren
-
Vezi detalii
  1. 10:00
    Constanta Statie Constanta
  2. Autocar: Constanta - Cumpana
    • Dotări:
  3. 10:20
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: TranSEvren | Ultima actualizare: 09/2021
10:07
15m
10:22
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 10:07
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 10:22
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
10:15
15m
10:30
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 10:15
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 10:30
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
10:22
15m
10:37
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 10:22
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 10:37
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
10:37
15m
10:52
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 10:37
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 10:52
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
10:45
15m
11:00
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 10:45
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 11:00
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
11:00
20m
11:20
TranSEvren
-
Vezi detalii
  1. 11:00
    Constanta Statie Constanta
  2. Autocar: Constanta - Cumpana
    • Dotări:
  3. 11:20
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: TranSEvren | Ultima actualizare: 09/2021
11:07
15m
11:22
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 11:07
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 11:22
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
11:15
15m
11:30
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 11:15
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 11:30
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
11:22
15m
11:37
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 11:22
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 11:37
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
11:37
15m
11:52
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 11:37
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 11:52
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
11:45
15m
12:00
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 11:45
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 12:00
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
12:00
20m
12:20
TranSEvren
-
Vezi detalii
  1. 12:00
    Constanta Statie Constanta
  2. Autocar: Constanta - Cumpana
    • Dotări:
  3. 12:20
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: TranSEvren | Ultima actualizare: 09/2021
12:07
15m
12:22
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 12:07
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 12:22
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
12:15
15m
12:30
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 12:15
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 12:30
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
12:22
15m
12:37
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 12:22
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 12:37
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
12:37
15m
12:52
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 12:37
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 12:52
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
12:45
15m
13:00
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 12:45
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 13:00
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
13:00
20m
13:20
TranSEvren
-
Vezi detalii
  1. 13:00
    Constanta Statie Constanta
  2. Autocar: Constanta - Cumpana
    • Dotări:
  3. 13:20
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: TranSEvren | Ultima actualizare: 09/2021
13:07
15m
13:22
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 13:07
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 13:22
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
13:15
15m
13:30
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 13:15
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 13:30
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
13:22
15m
13:37
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 13:22
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 13:37
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
13:37
15m
13:52
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 13:37
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 13:52
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
13:45
15m
14:00
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 13:45
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 14:00
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
14:00
20m
14:20
TranSEvren
-
Vezi detalii
  1. 14:00
    Constanta Statie Constanta
  2. Autocar: Constanta - Cumpana
    • Dotări:
  3. 14:20
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: TranSEvren | Ultima actualizare: 09/2021
14:07
15m
14:22
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 14:07
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 14:22
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
14:15
15m
14:30
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 14:15
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 14:30
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
14:22
15m
14:37
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 14:22
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 14:37
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
14:37
15m
14:52
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 14:37
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 14:52
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
14:45
15m
15:00
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 14:45
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 15:00
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
15:00
20m
15:20
TranSEvren
-
Vezi detalii
  1. 15:00
    Constanta Statie Constanta
  2. Autocar: Constanta - Cumpana
    • Dotări:
  3. 15:20
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: TranSEvren | Ultima actualizare: 09/2021
15:07
15m
15:22
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 15:07
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 15:22
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
15:15
15m
15:30
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 15:15
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 15:30
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
15:37
15m
15:52
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 15:37
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 15:52
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
15:45
15m
16:00
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 15:45
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 16:00
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
16:00
20m
16:20
TranSEvren
-
Vezi detalii
  1. 16:00
    Constanta Statie Constanta
  2. Autocar: Constanta - Cumpana
    • Dotări:
  3. 16:20
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: TranSEvren | Ultima actualizare: 09/2021
16:05
15m
16:20
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 16:05
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 16:20
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
16:10
15m
16:25
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 16:10
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 16:25
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
16:25
15m
16:40
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 16:25
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 16:40
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
16:30
15m
16:45
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 16:30
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 16:45
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
16:45
15m
17:00
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 16:45
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 17:00
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
16:50
15m
17:05
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 16:50
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 17:05
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
17:00
20m
17:20
TranSEvren
-
Vezi detalii
  1. 17:00
    Constanta Statie Constanta
  2. Autocar: Constanta - Cumpana
    • Dotări:
  3. 17:20
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: TranSEvren | Ultima actualizare: 09/2021
17:05
15m
17:20
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 17:05
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 17:20
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
17:10
15m
17:25
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 17:10
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 17:25
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
17:25
15m
17:40
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 17:25
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 17:40
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
17:30
15m
17:45
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 17:30
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 17:45
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
17:45
15m
18:00
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 17:45
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 18:00
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
17:50
15m
18:05
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 17:50
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 18:05
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
18:00
20m
18:20
TranSEvren
-
Vezi detalii
  1. 18:00
    Constanta Statie Constanta
  2. Autocar: Constanta - Cumpana
    • Dotări:
  3. 18:20
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: TranSEvren | Ultima actualizare: 09/2021
18:05
15m
18:20
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 18:05
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 18:20
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
18:10
15m
18:25
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 18:10
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 18:25
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
18:25
15m
18:40
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 18:25
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 18:40
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
18:30
15m
18:45
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 18:30
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 18:45
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
18:45
15m
19:00
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 18:45
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 19:00
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
18:50
15m
19:05
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 18:50
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 19:05
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
19:00
20m
19:20
TranSEvren
-
Vezi detalii
  1. 19:00
    Constanta Statie Constanta
  2. Autocar: Constanta - Cumpana
    • Dotări:
  3. 19:20
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: TranSEvren | Ultima actualizare: 09/2021
19:05
15m
19:20
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 19:05
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 19:20
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
19:10
15m
19:25
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 19:10
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 19:25
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
19:25
15m
19:40
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 19:25
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 19:40
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
19:30
15m
19:45
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 19:30
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 19:45
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
19:45
15m
20:00
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 19:45
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 20:00
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
19:50
15m
20:05
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 19:50
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 20:05
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
20:00
15m
20:15
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 20:00
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 20:15
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
20:15
15m
20:30
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 20:15
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 20:30
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
20:30
15m
20:45
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 20:30
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 20:45
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
20:45
15m
21:00
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 20:45
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 21:00
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
21:00
15m
21:15
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 21:00
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 21:15
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
21:15
15m
21:30
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 21:15
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 21:30
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
21:30
15m
21:45
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 21:30
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 21:45
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
21:45
15m
22:00
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 21:45
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 22:00
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
22:00
15m
22:15
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 22:00
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 22:15
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
22:20
15m
22:35
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 22:20
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 22:35
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014
22:40
15m
22:55
Trans Tur
-
Vezi detalii

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via KM 4-5

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 2 comentarii

  1. 22:40
    Constanta Statie Constanta
  2. Microbuz: CT Constanta - Cumpana
  3. 22:55
    Cumpana Statie Cumpana
Durată: 15min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Trans Tur | Ultima actualizare: 01/2014

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Constanța - Cumpăna

De unde pleacă autocarul din Constanța către Cumpăna?

De la Constanța la Cumpăna circulă 171 autobuze cu plecare din stațiile Statie Constanta, Gara CFR Constanta, KAUFLAND - STATIE 48, Autogara Sud Herli-Sof (langa Statia CFR).

Când pleacă autocarul din Constanța către Cumpăna?

Primul autobuz din Constanța pleacă la ora 05:40, iar ultimul pleacă la ora 22:40.

Cât durează călătoria cu autocarul din Constanța către Cumpăna?

Călătoria Constanța-Cumpăna cu autocarul, durează între 15min și 20min.