Română

Mersul autobuzelor Constanta

Constanta, Romania

Stațiile și autogările din Constanta

  • Statie Constanta

    necunoscuta
  • Autogara Sud Herli-Sof (langa Statia CFR)

    Str. Th. Burada nr.1P, Camera 5
    Tel: +4-0241-665.289
  • Gara CFR Constanta

    Str. Garii
    Tel: +4-0744-22.66.11
    Mobil: +4-0744-22.66.11
  • Autogara Trace Trans - Tomis III

    Str. Zburatorului nr.4
    Tel: +4-0241-553.632
    E-mail: office@tracetrans.ro
    Web: www.tracetrans.ro
  • Gara CFR

  • Autogara Tomis-Nord

    Piaţa Tomis 3, Str. Soveja nr.35
    Tel: +4-0743-335.343
    Mobil: +4-0743-335.355
    Fax: +4-0743-335.366
  • vis a vis Peco OMV

    Bulevardul Tomis
  • Agentie Sempre Dritto Tour

    B-dul Ferdinand, Nr 108, Bl R4, Sc A, Ap 3, Parter (Zona Garii)
    Tel: (+40) 728 228 107
    Mobil: (+40) 728 228 107
    Fax: (+40) 341 44 65 82
    E-mail: constanta@sempredritto.ro
    Web: www.sempredritto.ro
  • Peco Rompetrol

    vis a vis de Farul Constanta
  • autogara, gara

    Tel: 0765.271.913; 0752.272.591; 0236.488.00
    Mobil: 0044.7955.334.231; 0044.7955.332.707
  • Statie Agentia Eurolines

    Str. Stefan cel Mare nr.71
  • Autogara Tomis Car SA

    Str. Soveja nr.35
    Tel: +4-0241-650.625
  • Casa de Cultura - Bd. 1 Decembrie

  • Doraly Moll / Benzinaria Moll

  • AUTOGARA SUD-Peron 11

  • KAUFLAND - STATIE 48

    +4-0241-518.581
    Mobil: +4-0768-582.208
  • Statie Praktiker

  • Statie Mall City Park

    B-dul Alexandru Lapusneanu nr.116C
  • Casa de cultura

    B-dul Alexandru Lapusneanu nr.1
  • autogara sud peron -13

    Tel: 0722505310
    Mobil: 0720222300
  • Stadion CFR (capat troleu)

  • Gara Constanta P1

  • Gara CFR Post Constanta Vii

  • Gara CFR Constanta P2

  • Gara CFR Post Medeea

  • Parcare Crimbogaz

    Bd I.C.Bratianu, langa LIDL
  • Str. Stefan cel Mare nr 71 Ag.Eurolines

  • Autogara Sud, str. Theodor Burada nr. 1

  • Constanța (Autogara Sud)

    Strada Burada Theodor nr. 1

Plecări din Constanta
Ora Către
00:00 Servcom Adrian Siminoc Medgidia Cernavoda
Cumpana Cumpana Cumpana Cumpana
00:05 Nickelsdorf Viena Passau Regensburg Nurnberg Heilbronn Mannheim Kaiserslautern Trier Luxembourg Liege Bruxelles Mouscron Tourcoing Lille Calais Dover Folkestone Ashford Canterbury Maidstone Londra Basildon Chelmsford Harlow Bracknell Farnborough Crawley Horsham Colchester Luton Aylesbury Reading Basingstoke Ipswich Cambridge Bedford Milton Keynes Bicester Oxford Newbury Andover Winchester Birmingham Wolverhampton Brighton Chichester Northampton Portsmouth Fareham Southampton Thetford Norwich Fakenham King's Lynn Wisbech Peterborough Corby Kettering Rothwell Market Harborough Wellingborough Rugby Banbury Warwick Stratford-upon-Avon Evesham Cheltenham Gloucester Bristol Stoke on Trent Bath Weston-super-Mare Taunton Wellington Yeovil Bournemouth Weymouth Dorchester Spalding Boston Grantham Leicester Nottingham Derby Coventry Nuneaton Burton upon Trent Telford Worcester Hereford Ross on Wye Monmouth Newport Cardiff Lincoln Chesterfield Sheffield Doncaster Exeter Leeds Manchester Liverpool Kingston upon Hull
Viena Salzburg Innsbruck Passau Regensburg Nurnberg Furth Erlangen Ansbach Bayreuth Hof Wurzburg Bamberg Schweinfurt Bad Mergentheim Ingolstadt Landshut Munchen Augsburg Ulm Memmingen Kempten Lindau Friedrichshafen Ravensburg Zwickau Chemnitz Dresda Erfurt Fulda Frankfurt Mainz Manheim Mannheim Heidelberg Karlsruhe Heilbronn Ludwigsburg Stuttgart Tubingen Reutlingen Cottbus Halle Leipzig Gera Jena Gottingen Basel Kassel Speyer Pirmasens Homburg Kaiserslautern Saarlouis Saarbrucken Luxembourg Koblenz Koln Trier Bonn Duren Aachen Dusseldorf Wuppertal Duisburg Essen Dortmund Hamm Offenburg Albstadt Freiburg im Breisgau Villingen-Schwenningen Singen Potsdam Berlin Magdeburg Goslar Braunschweig Wolfsburg Hildesheim Hannover Paderborn Bielefeld Munster Bocholt Osnabruck Minden Vechta Cloppenburg Bremen Liege Hasselt Leuven Bruxelles Antwerp Gent Brugge Namur Charleroi Mons Konstanz Soltau Luneburg Oldenburg Papenburg Zurich Paris Eindhoven Amsterdam Hamburg Schwerin Emden Bremerhaven Lubeck Neumunster Busum Heide Kiel Sankt Peter-Ording Husum Schleswig Kappeln Utrecht Rotterdam Haarlem Breda Venlo Hoorn Tilburg Haga Apeldoorn Enschede Arnhem Dordrecht Nijmegen Alkmaar Flensburg Leeuwarden Groningen
00:10 Mangalia
Bratislava Brno Salzburg Graz Bolzano Innsbruck Passau Regensburg Praga Nurnberg Furth Erlangen Ansbach Bayreuth Hof Wurzburg Bamberg Schweinfurt Bad Mergentheim Ingolstadt Landshut Munchen Klagenfurt Augsburg Ulm Memmingen Kempten Lindau Friedrichshafen Ravensburg Zwickau Chemnitz Dresda Erfurt Fulda Frankfurt Mainz Manheim Mannheim Heidelberg Karlsruhe Heilbronn Ludwigsburg Stuttgart Tubingen Reutlingen Cottbus Halle Leipzig Gera Jena Gottingen Kassel Speyer Pirmasens Homburg Kaiserslautern Saarlouis Saarbrucken Luxembourg Koblenz Trier Bonn Koln Duren Aachen Dusseldorf Wuppertal Duisburg Essen Dortmund Hamm Offenburg Albstadt Freiburg im Breisgau Villingen-Schwenningen Singen Potsdam Berlin Magdeburg Goslar Braunschweig Wolfsburg Hildesheim Hannover Paderborn Bielefeld Munster Bocholt Osnabruck Minden Vechta Cloppenburg Basel Bremen Liege Hasselt Leuven Bruxelles Baden Celle Antwerp Gent Namur Charleroi Mons Konstanz Soltau Zurich Luneburg Sankt Gallen Oldenburg Papenburg Amsterdam Hamburg Schwerin Emden Bremerhaven Lubeck Neumunster Busum Heide Kiel Sankt Peter-Ording Husum Schleswig Kappeln Flensburg Sonderborg Strasbourg Abenra Nancy Kolding Metz Fredericia Reims Vejle Horsens Paris Herning Odense Silkeborg Arhus Nyborg Viborg Randers Hobro Aalborg Copenhagen Dijon Nantes Dublin Belfast
00:20 Grup Media Sud Company SRL Navodari
00:45 Otopeni Aeroport
Otopeni Aeroport
00:50 Grup Media Sud Company SRL Navodari
01:00 Praga Praga Dresda Dresda Berlin Berlin Tapernoje Tapernoje Copenhagen Copenhagen Ringsted Ringsted Slagelse Slagelse Nyborg Nyborg Odense Odense Vejle Vejle Horsens Horsens Arhus Arhus Aalborg Aalborg
Halmstad Varberg Goteborg Uddevalla Sarpsborg Moss Oslo Praga Praga Dresda Dresda Berlin Berlin Tapernoje Tapernoje Copenhagen Copenhagen Malmo Malmo Landskrona Landskrona Helsingborg Helsingborg Ljungby Ljungby Vaxjo Vaxjo Jonkoping Jonkoping Linkoping Linkoping Norrkoping Norrkoping Nykoping Nykoping Sodertalje Sodertalje Stockholm Stockholm
Halmstad Varberg Goteborg Uddevalla Sarpsborg Moss Oslo Praga Praga Dresda Dresda Berlin Berlin Tapernoje Tapernoje Copenhagen Copenhagen Malmo Malmo Landskrona Landskrona Helsingborg Helsingborg Ljungby Ljungby Vaxjo Vaxjo Halmstad Halmstad Jonkoping Jonkoping Linkoping Linkoping Norrkoping Norrkoping Nykoping Nykoping Sodertalje Sodertalje Stockholm Stockholm
Ploiesti
01:20 Grup Media Sud Company SRL Navodari
01:50 Grup Media Sud Company SRL Navodari
02:00 Ploiesti
03:00 Otopeni Aeroport
05:00 Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
05:05 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
05:10 Mangalia
Timona Techirghiol
JTA Trans-Group SRL Navodari
Metropolitan Lumina
05:15 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Grup Media Sud Company SRL Navodari
05:20 Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
05:25 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
JTA Trans-Group SRL Navodari
Metropolitan Lumina
05:30 Mangalia
Mihail Kogalniceanu
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Cernavoda
05:35 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Costinesti
05:40 Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
JTA Trans-Group SRL Navodari
Metropolitan Lumina
05:45 Bucuresti
Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Braila Galati
Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Grup Media Sud Company SRL Navodari
05:50 Mangalia
Mihail Kogalniceanu
Cumpana Cumpana
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
05:55 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Trans Tur Cumpana
JTA Trans-Group SRL Navodari
Metropolitan Lumina
06:00 Trace Trans Corporation Slava Rusa Slava Cercheza Ciucurova Horia Mircea Voda Cerna Turcoaia Greci Macin
Trace Trans Corporation Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Tulcea
Servcom Adrian Siminoc Medgidia Cernavoda
Ovidiu Mihail Kogalniceanu
Cumpana Cumpana
Nursen Transcom SRL Tufani
Timona Techirghiol
Dorinta SRL Poiana
Dumacris Inst. SRL Garliciu
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Electro Tur SRL Harsova
Otopeni Aeroport
06:02 Trieste Udine Pordenone Mestre Venetia Padova Rovigo Ferrara Bologna Vicenza Verona Firenze Imola Forli Cesena Brescia Arezzo Rimini Riccione Pesaro Chiusi Bergamo Orvieto San Marino Fano Milano Senegalia Ancona Novara Civitanova Marche Porto San Giorgio Grottammare Fiano Romano San Benedetto del Tronto Orte Fermo Roma Torino Giulianova Pescara Vasto Termoli San Severo Foggia Benevento Avellino Caserta Napoli Salerno Polla Sala Consilina Castrovillari Cosenza Lamezia Terme Rosarno Reggio di Calabria Villa San Giovanni Messina Catania Vittoria
06:05 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Trans Tur Cumpana
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
06:10 Mangalia
Cumpana Cumpana
Timona Techirghiol
JTA Trans-Group SRL Navodari
Metropolitan Lumina
06:15 Ridas Star I.C. Bratianu
Sherif Baia 2 Cantoane Babadag Zebil Sarichioi Sabangia Agighiol Valea Nucarilor Sarinasuf Plopul Murighiol Mahmudia Bestepe Tulcea
Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Trans Tur Cumpana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
06:19 Mangalia
06:20 Cumpana Cumpana
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Marcon Star SRL Oltina
06:25 Mihail Kogalniceanu
Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Trans Tur Cumpana
JTA Trans-Group SRL Navodari
06:30 Mangalia
Trace Trans Corporation Mihail Kogalniceanu Targusor Pantelimon Runcu Stejaru Saraiu Girliciu Daeni
Tinioris Mar SRL Cerbu
Harsova Braila Tecuci Marasesti Adjud Bacau Roman Targu Frumos Harlau Flamanzi Botosani Dorohoi
Bucuresti
Eforie Nord Eforie Sud Costinesti Mangalia
Cumpana Cumpana
Transbus Codreanu Slobozia Slobozia Sinaia Sinaia Predeal Predeal Brasov Brasov
Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Cernavoda
Metropolitan Lumina
Otopeni Aeroport
Contessa Entellina Taormina Giarre Acireale Catania Siracusa Avola Lido di Mondello Rosolini Modica Ragusa Vittoria Gela Licata Agrigento Pince Udine Pordenone Mestre Venetia Padova Verona Ferrara Bologna Prato Firenze Arezzo Orvieto Orte Roma Frosinone Ceprano Teano Casino Caserta San Nicola Mercato San Severino Nola Napoli Montoro Salerno Battipaglia Eboli Campania Contursi Potenza Polla Sala Consilina Padula Lagonegro Corigliano Calabro Rossano Tarsia Rende Cosenza Falerna Lauria Inferiore Castrovillari Lamezia Terme Pizzo Vibo Valentia Rosarno Gioia Tauro Palmi Villa San Giovanni Reggio di Calabria Messina Spadafora Milazzo Barcellona-Pozzo di Gotto Patti Falcone Brolo Capo d'Orlando Rocca di Capri Leone Sant'Agata di Militello Santo Stefano di Camastra Tusa Cefalu Termini Imerese Bagheria Palermo Partinico Castellammare del Golfo Alcamo Trapani
Brasov
06:35 Gis Trans Rapid SRL Hirsova Ciobanu
Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Trans Tur Cumpana
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Costinesti
06:40 Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Braila Galati
Cumpana Cumpana
Vibo Trans SRL Almalau
Timona Techirghiol
Georgiana & Alina Mihai Viteazu
06:45 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Trans Tur Cumpana
Nursen Transcom SRL Tufani
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
06:50 Mangalia
Cumpana Cumpana
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
IND ELCOMO Ciobanita
06:55 Trace Trans Corporation Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Tulcea
Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
JTA Trans-Group SRL Navodari
07:00 Trace Trans Corporation Focsani
Servcom Adrian Siminoc Medgidia Cernavoda
Ovidiu Mihail Kogalniceanu
Cumpana Cumpana
Durankulak Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Sf. Constantin si Elena Varna
Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Dorinta SRL Poiana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Georgiana & Alina Cogealac
Metropolitan Lumina
Metropolitan Poarta Alba
07:05 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
07:07 Trans Tur Cumpana
07:10 Mangalia
Cumpana Cumpana
Braila Tecuci Bacau Roman Falticeni Suceava
Timona Techirghiol
JTA Trans-Group SRL Navodari
07:15 Bucuresti
Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Trans Tur Cumpana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
07:20 Cumpana Cumpana
Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
07:25 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Trans Tur Cumpana
JTA Trans-Group SRL Navodari
07:30 Mangalia
Mihail Kogalniceanu
Cumpana Cumpana
Vibo Trans SRL Calarasi
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Dumacris Inst. SRL Palazu Mic Palazu Mic
Metropolitan Cernavoda
Metropolitan Lumina
Otopeni Aeroport
07:35 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Trans Tur Cumpana
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Costinesti
07:40 Cumpana Cumpana
Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
JTA Trans-Group SRL Navodari Navodari
99 Nar Tour srl Slobozia Ploiesti
99 Nar Tour srl Slobozia
99 Nar Tour srl Hanul Morilor Hirsova
07:45 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Trans Tur Cumpana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
IND ELCOMO Ciobanita
Metropolitan Lumina
07:50 Mangalia
Trace Trans Corporation Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Tulcea
Cumpana Cumpana
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
07:55 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Trans Tur Cumpana
JTA Trans-Group SRL Navodari
08:00 Bucuresti
Servcom Adrian Siminoc Medgidia Cernavoda
Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Braila Galati
Ovidiu Mihail Kogalniceanu
Cumpana Cumpana
Durankulak Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Sf. Constantin si Elena Varna Byala Obzor Sunny Beach Nessebar Pomorie Burgas Chernomorets Sozopol Primorsko
Trans Tur Cumpana
Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Electro Tur SRL Harsova
Emanuel Trading SRL Dumbraveni
Metropolitan Lumina
99 Nar Tour srl Mangalia
08:05 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
08:07 Trans Tur Cumpana
08:10 Mangalia
Mihail Kogalniceanu
Cumpana Cumpana
Timona Techirghiol
JTA Trans-Group SRL Navodari
08:15 DILIGENTA SUD NORD Macin
Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Nursen Transcom SRL Tufani
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
Otopeni Aeroport
08:20 Cumpana Cumpana
Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
08:22 Trans Tur Cumpana
08:25 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
JTA Trans-Group SRL Navodari
08:30 Mangalia
Mangalia
Pireas Pireas Arkhaia Korinthos Pireas Argos Akrata Akrata Promakhon Patra Patra Promakhon Tripolis Promakhon Promakhon Sparta Seres Seres Seres Seres Araxos Araxos Skala Lapas Lapas Salonic Salonic Salonic Salonic Katerini Varda Varda Vlakhiotis Katerini Katerini Katerini Lechaina Elos Larisa Larisa Larisa Larisa Lechaina Volos Loutra Killinis Kato Glikovrisi Volos Loutra Killinis Volos Volos Lamia Andravida Lamia Andravida Molaoi Lamia Lamia Atalanti Atalanti Atalanti Atalanti Gastouni Gastouni Kastro Kastro Kastro Kastro Amalias Amalias Asopos Thiva Thiva Thiva Pirgos Thiva Pirgos Pappadhianika Atena Atena Zakharo Atena Zakharo Atena Elika Pireas Kalon Neron Neapolis Pireas Kalon Neron Pireas Pireas Kiparissia Kiparissia Filiatra Filiatra Gargalianoi Gargalianoi Kazarma Kazarma Mesinon Mesinon Asprokhoma Asprokhoma Kalamata Kalamata
Bucuresti Bucuresti
Cumpana Cumpana
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Georgiana & Alina Vadu
Metropolitan Cernavoda
Metropolitan Lumina
08:35 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Costinesti
08:37 Trans Tur Cumpana
08:40 Trace Trans Corporation Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Tulcea
Cumpana Cumpana
Matdan Transport Eforie Nord Mangalia
Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
JTA Trans-Group SRL Navodari
08:45 Bucuresti
Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Trans Tur Cumpana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Emanuel Trading SRL Negru Voda
Metropolitan Lumina
Tudan Calarasi
08:50 Mangalia
Cumpana Cumpana
Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Sf. Constantin si Elena Varna
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
08:55 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Agigea Techirghiol
JTA Trans-Group SRL Navodari
09:00 Trace Trans Corporation Slava Rusa Slava Cercheza Ciucurova Horia Mircea Voda Turcoaia Macin
Servcom Adrian Siminoc Medgidia Cernavoda
Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Braila Galati
Mihail Kogalniceanu
Ovidiu Mihail Kogalniceanu
Trans Tur Cobadin
Nursen Transcom SRL Tufani
Timona Techirghiol
Dorinta SRL Poiana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
Otopeni Aeroport
09:05 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Grup Media Sud Company SRL Navodari
09:07 Trans Tur Cumpana
09:10 Mangalia
Mangalia
Timona Techirghiol
JTA Trans-Group SRL Navodari
Metropolitan Lumina
09:15 Mangalia
Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Trans Tur Cumpana
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
09:20 Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
99 Nar Tour srl Mangalia
09:22 Trans Tur Cumpana
09:25 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
JTA Trans-Group SRL Navodari
09:30 Mangalia
Bucuresti
Trace Trans Corporation Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Tulcea
Trace Trans Corporation Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Tulcea Galati Tecuci Barlad Vaslui Iasi
Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Braila Galati
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Emanuel Trading SRL Negru Voda
Metropolitan Cernavoda
Metropolitan Lumina
99 Nar Tour srl Hanul Morilor Hirsova
09:35 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Costinesti
09:37 Trans Tur Cumpana
09:40 Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
JTA Trans-Group SRL Navodari
Metropolitan Lumina
09:45 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Trans Tur Cumpana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
09:50 Mangalia
Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Sf. Constantin si Elena Varna
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
09:55 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Agigea Techirghiol
JTA Trans-Group SRL Navodari
10:00 Trace Trans Corporation Mihail Kogalniceanu Targusor Pantelimon Runcu Stejaru Saraiu Girliciu Daeni
Mangalia
Servcom Adrian Siminoc Medgidia Cernavoda
Mihail Kogalniceanu
Ovidiu Mihail Kogalniceanu
Cumpana Cumpana
Durankulak Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Sf. Constantin si Elena Varna Byala Obzor Sunny Beach Nessebar Pomorie Burgas Chernomorets Sozopol Primorsko
Trans Tur Cobadin
Nursen Transcom SRL Tufani
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Marcon Star SRL Viile
Metropolitan Lumina
Otopeni Aeroport
10:05 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Grup Media Sud Company SRL Navodari
10:07 Trans Tur Cumpana
10:10 Mangalia
JTA Trans-Group SRL Navodari
Metropolitan Lumina
10:15 Bucuresti
Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Sibiu
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Georgiana & Alina Vadu
Imola Vicenza Verona Forli Brescia Cesena Rimini Bergamo Pesaro Milano Ancona Torino Civitanova Marche San Benedetto del Tronto Pescara Vasto Udine Udine Mestre Mestre Termoli San Severo Padova Padova Ferrara Ferrara Foggia Bologna Bologna Andria Firenze Bari Firenze Roma Roma Taranto Napoli Napoli Policoro Salerno Salerno
10:20 Trace Trans Corporation Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Tulcea
Trans Tur Cobadin
Grup Media Sud Company SRL Navodari
10:22 Trans Tur Cumpana
10:25 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
JTA Trans-Group SRL Navodari
99 Nar Tour srl Hanul Morilor Hirsova
10:30 Mangalia
DILIGENTA SUD NORD Isaccea
Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Braila Galati
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Georgiana & Alina Mihai Viteazu
Metropolitan Cernavoda
Metropolitan Lumina
Otopeni Aeroport
10:35 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Costinesti
10:37 Trans Tur Cumpana
10:40 Mangalia
Trans Tur Cobadin
Nursen Transcom SRL Tufani
JTA Trans-Group SRL Navodari
Metropolitan Lumina
10:45 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Dorinta SRL Poiana
Dumacris Inst. SRL Garliciu
Grup Media Sud Company SRL Navodari
10:50 Mangalia
Grup Media Sud Company SRL Navodari
10:55 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Agigea Techirghiol
JTA Trans-Group SRL Navodari
11:00 Bucuresti
Servcom Adrian Siminoc Medgidia Cernavoda
Mihail Kogalniceanu
Ovidiu Mihail Kogalniceanu
Cumpana Cumpana
Vibo Trans SRL Almalau
Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Electro Tur SRL Harsova
Georgiana & Alina Cogealac
Emanuel Trading SRL Negru Voda
IND ELCOMO Ciobanita
Metropolitan Lumina
Gis Trans Rapid SRL Topalu
11:05 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Grup Media Sud Company SRL Navodari
11:07 Trans Tur Cumpana
11:10 Mangalia
JTA Trans-Group SRL Navodari
Metropolitan Lumina
11:15 Trace Trans Corporation Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Tulcea
Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
11:20 Braila Galati
Harsova Lacu Sarat Braila Tecuci Barlad Vaslui Iasi
Lacu Sarat Braila Buzau Mizil Ploiesti Brasov Sibiu
Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Sf. Constantin si Elena Varna
Trans Tur Cobadin
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Lacu Sarat Braila Focsani Adjud Bacau Piatra Neamt
11:22 Trans Tur Cumpana
11:25 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
JTA Trans-Group SRL Navodari
11:30 Mangalia
Bosfor Calarasi
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Dumacris Inst. SRL Palazu Mic Palazu Mic
Metropolitan Cernavoda
Metropolitan Lumina
Otopeni Aeroport
11:35 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Costinesti
11:37 Trans Tur Cumpana
11:40 Mangalia
Trans Tur Cobadin
JTA Trans-Group SRL Navodari
11:45 Bucuresti
Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
11:50 Mangalia
Grup Media Sud Company SRL Navodari
99 Nar Tour srl Mangalia
11:55 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Agigea Techirghiol
JTA Trans-Group SRL Navodari
12:00 Trace Trans Corporation Baia 2 Cantoane Lunca 6 Martie
Trace Trans Corporation Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Tulcea
Servcom Adrian Siminoc Medgidia Cernavoda
Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Braila Galati
Mihail Kogalniceanu
Ovidiu Mihail Kogalniceanu
Cumpana Cumpana
Durankulak Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Sf. Constantin si Elena Varna
Trans Tur Cobadin
Nursen Transcom SRL Tufani
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
Otopeni Aeroport
Mihail Kogalniceanu
12:05 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Grup Media Sud Company SRL Navodari
12:07 Trans Tur Cumpana
12:10 Mangalia
Mangalia
JTA Trans-Group SRL Navodari
Metropolitan Lumina
12:15 Sherif Baia 2 Cantoane Babadag Zebil Sarichioi Sabangia Agighiol Valea Nucarilor Sarinasuf Plopul Murighiol Mahmudia Bestepe Tulcea
Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
99 Nar Tour srl Hanul Morilor Hirsova
12:20 Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Sf. Constantin si Elena Varna
Trans Tur Cobadin
Grup Media Sud Company SRL Navodari
12:22 Trans Tur Cumpana
12:25 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
JTA Trans-Group SRL Navodari
12:30 Mangalia
Bucuresti
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Emanuel Trading SRL Dumbraveni
Metropolitan Cernavoda
Metropolitan Lumina
Ovidius Trading Curtea De Arges
12:35 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Costinesti
12:37 Trans Tur Cumpana
12:40 Trans Tur Cobadin
JTA Trans-Group SRL Navodari
12:45 Trace Trans Corporation Slava Rusa Slava Cercheza Ciucurova Macin Jijila Garvan I.C. Bratianu
Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
12:50 Mangalia
Trace Trans Corporation Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Tulcea
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
12:55 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Agigea Techirghiol
JTA Trans-Group SRL Navodari
13:00 DILIGENTA SUD NORD Macin
Servcom Adrian Siminoc Medgidia Cernavoda
Mihail Kogalniceanu
Ovidiu Mihail Kogalniceanu
Cumpana Cumpana
Divertis Tudor SRL Calarasi Calarasi
Trans Tur Cobadin
Nursen Transcom SRL Tufani
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
13:05 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Grup Media Sud Company SRL Navodari
13:07 Trans Tur Cumpana
13:10 Mangalia
Mangalia
JTA Trans-Group SRL Navodari
13:15 Bucuresti
Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Emanuel Trading SRL Negru Voda
13:20 Trans Tur Cobadin
Grup Media Sud Company SRL Navodari
13:22 Trans Tur Cumpana
13:25 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
JTA Trans-Group SRL Navodari
13:30 Mangalia
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Electro Tur SRL Harsova
Metropolitan Cernavoda
Metropolitan Lumina
Mihail Kogalniceanu
13:35 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Costinesti
13:37 Trans Tur Cumpana
13:40 Trans Tur Cobadin
JTA Trans-Group SRL Navodari
13:45 Mangalia
Trace Trans Corporation Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Tulcea
Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
13:50 Mangalia
Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Braila Galati
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
13:55 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Agigea Techirghiol
JTA Trans-Group SRL Navodari
14:00 Trace Trans Corporation Mihail Kogalniceanu Targusor Pantelimon Runcu Stejaru Saraiu Girliciu Daeni
Moreni Campina Bucuresti
Servcom Adrian Siminoc Medgidia Cernavoda
Mihail Kogalniceanu
Ovidiu Mihail Kogalniceanu
Cumpana Cumpana
Vibo Trans SRL Almalau
Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Trans Tur Petrosani
Emanuel Trading SRL Negru Voda
Metropolitan Lumina
Otopeni Aeroport
14:05 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Grup Media Sud Company SRL Navodari
14:07 Trans Tur Cumpana
14:10 Mangalia
JTA Trans-Group SRL Navodari
14:15 Gis Trans Rapid SRL Hirsova Ciobanu
Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Trans Tur Cumpana
Nursen Transcom SRL Tufani
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
14:20 Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Sf. Constantin si Elena Varna
Trans Tur Cobadin
Grup Media Sud Company SRL Navodari
14:22 Trans Tur Cumpana
14:25 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
JTA Trans-Group SRL Navodari
14:30 Mangalia
Tinioris Mar SRL 6 Martie
Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Braila Galati
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Dumacris Inst. SRL Palazu Mic Palazu Mic
Georgiana & Alina Vadu
IND ELCOMO Ciobanita
Metropolitan Cernavoda
Metropolitan Lumina
Tudan Calarasi
14:35 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Costinesti
14:37 Trans Tur Cumpana
14:40 Trace Trans Corporation Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Tulcea
Trans Tur Cobadin
JTA Trans-Group SRL Navodari
99 Nar Tour srl Mangalia
99 Nar Tour srl Hanul Morilor Hirsova
14:45 Bucuresti
DILIGENTA SUD NORD Macin
Tinioris Mar SRL Cerbu
Mangalia
Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Dorinta SRL Poiana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Georgiana & Alina Mihai Viteazu
14:50 Mangalia
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
14:55 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
JTA Trans-Group SRL Navodari
15:00 Elbus Tour SRL Ploiesti
Servcom Adrian Siminoc Medgidia Cernavoda
Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Braila Galati
Mihail Kogalniceanu
Ovidiu Mihail Kogalniceanu
Cumpana Cumpana
Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Georgiana & Alina Cogealac
Metropolitan Lumina
15:05 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
15:07 Trans Tur Cumpana
15:10 Mangalia
Timona Techirghiol
JTA Trans-Group SRL Navodari
15:15 Mangalia
Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Trans Tur Cumpana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Marcon Star SRL Oltina
15:20 Trace Trans Corporation Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Tulcea
Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
15:25 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
JTA Trans-Group SRL Navodari
15:30 Mangalia
STERIANA CO Daieni
Timona 6 Martie
Trace Trans Corporation Lunca Jurilovca
Bucuresti
Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Braila Galati
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Cernavoda
Metropolitan Lumina
99 Nar Tour srl Hanul Morilor Hirsova
Braila
Braila Galati
15:35 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Costinesti
15:37 Trans Tur Cumpana
15:40 Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
JTA Trans-Group SRL Navodari
15:45 Timona Neatirnarea
Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Trans Tur Cumpana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
15:50 Mangalia
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
15:55 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
JTA Trans-Group SRL Navodari
16:00 Servcom Adrian Siminoc Medgidia Cernavoda
Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Braila Galati
Mihail Kogalniceanu
Ovidiu Mihail Kogalniceanu
Cumpana Cumpana
Trans Tur Cobadin
Nursen Transcom SRL Tufani
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Electro Tur SRL Harsova
Metropolitan Lumina
Tudan Calarasi
Otopeni Aeroport
16:05 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Trans Tur Cumpana
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
16:10 Mangalia
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
JTA Trans-Group SRL Navodari
16:15 Sherif Baia 2 Cantoane Babadag Zebil Sarichioi Sabangia Agighiol Valea Nucarilor Sarinasuf Plopul Murighiol Mahmudia Bestepe Tulcea
Mangalia
Moreni Bucuresti
Trace Trans Corporation Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Tulcea
Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Emanuel Trading SRL Dumbraveni
IND ELCOMO Ciobanita
Metropolitan Lumina
Ploiesti
16:20 Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
16:25 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Trans Tur Cumpana
JTA Trans-Group SRL Navodari
16:30 Mangalia
Trace Trans Corporation Mihail Kogalniceanu Targusor Pantelimon Runcu Stejaru Saraiu Girliciu Daeni
Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Braila Galati
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Cernavoda
Metropolitan Lumina
Budapesta Viena Linz Passau Regensburg Nurnberg Wurzburg Frankfurt Koln Aachen Liege Bruxelles Lille Calais Dunkerque Dover Folkestone Maidstone Londra Londra Londra Londra Londra Luton Milton Keynes Northampton Coventry Birmingham Manchester Liverpool Warrington Crewe Stoke on Trent
Arad
Budapesta Gyor Bratislava Brno Praga Dresda Berlin Rostock Copenhagen Malmo Landskrona Helsingborg Halmstad Varberg Goteborg Sarpsborg Moss Oslo
Budapesta Graz Udine Mestre Padova Ferrara Bologna Firenze Arezzo Perugia Roma Aprilia Latina
16:35 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Costinesti
16:40 Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
JTA Trans-Group SRL Navodari
Metropolitan Lumina
99 Nar Tour srl Hanul Morilor Hirsova
99 Nar Tour srl Slobozia Ploiesti
16:45 Mangalia
DILIGENTA SUD NORD Macin
Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Ali Trans Com Calarasi Calarasi
Trans Tur Cumpana
Dorinta SRL Poiana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
16:50 Mangalia
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
16:55 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
JTA Trans-Group SRL Navodari
17:00 Trace Trans Corporation Slava Rusa Slava Cercheza Ciucurova Horia Mircea Voda Cerna Turcoaia Greci Macin Jijila Garvan I.C. Bratianu
Harsova Braila Tecuci Marasesti Adjud Bacau Roman Targu Frumos Harlau Flamanzi Botosani Dorohoi
Bucuresti
Trace Trans Corporation Focsani
Servcom Adrian Siminoc Medgidia Cernavoda
Mihail Kogalniceanu
Ovidiu Mihail Kogalniceanu
Cumpana Cumpana
Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Georgiana & Alina Vadu
Trans Tur Dunareni
Emanuel Trading SRL Negru Voda
Metropolitan Lumina
Gis Trans Rapid SRL Topalu
99 Nar Tour srl Mangalia
17:05 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Trans Tur Cumpana
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
17:10 Mangalia
Trace Trans Corporation Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Tulcea
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
JTA Trans-Group SRL Navodari
17:15 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Nursen Transcom SRL Tufani
Grup Media Sud Company SRL Navodari
17:20 Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
17:25 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Trans Tur Cumpana
JTA Trans-Group SRL Navodari
17:30 Mangalia
Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Braila Galati
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Trans Tur Petrosani
Metropolitan Cernavoda
Metropolitan Lumina
Durankulak Kirklareli Istanbul
17:35 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Costinesti
17:40 Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
JTA Trans-Group SRL Navodari
17:45 Mangalia
Bucuresti
Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Vibo Trans SRL Almalau
Trans Tur Cumpana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
Ploiesti
17:50 Mangalia
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
17:55 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
JTA Trans-Group SRL Navodari
18:00 Braila Galati
Servcom Adrian Siminoc Medgidia Cernavoda
Mihail Kogalniceanu
Ovidiu Mihail Kogalniceanu
Cumpana Cumpana
Ovidiu Harsova Viziru Braila Tecuci Tisita Marasesti Adjud Racaciuni Bacau Roman Targu Frumos Cotnari Harlau Frumusica Flamanzi Copalau Botosani
Trans Tur Cobadin Cobadin
Nursen Transcom SRL Tufani
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Dumacris Inst. SRL Palazu Mic Palazu Mic
Metropolitan Lumina
18:05 Trace Trans Corporation Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Tulcea Somova Niculitel
Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Trans Tur Cumpana
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
IND ELCOMO Ciobanita
18:10 Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
JTA Trans-Group SRL Navodari
Mihail Kogalniceanu
18:15 Mangalia
Mangalia
DILIGENTA SUD NORD Isaccea
Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
99 Nar Tour srl Mangalia
18:20 Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
18:25 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Trans Tur Cumpana
JTA Trans-Group SRL Navodari
18:30 Bucuresti
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Dorinta SRL Poiana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Cernavoda
Metropolitan Lumina
99 Nar Tour srl Hanul Morilor Hirsova
18:35 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Costinesti
18:40 Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
JTA Trans-Group SRL Navodari
Metropolitan Lumina
18:45 Mangalia
Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Matdan Transport Bucuresti Pitesti Ramnicu Valcea
Trans Tur Cumpana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Georgiana & Alina Cogealac
18:50 Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
18:55 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
JTA Trans-Group SRL Navodari
19:00 Trace Trans Corporation Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Tulcea
Servcom Adrian Siminoc Medgidia Cernavoda
Mihail Kogalniceanu
Ovidiu Mihail Kogalniceanu
Cumpana Cumpana
Trans Tur Cobadin
Nursen Transcom SRL Tufani
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Electro Tur SRL Harsova
Georgiana & Alina Mihai Viteazu
Metropolitan Lumina
19:05 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Sf. Constantin si Elena Varna
Trans Tur Cumpana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
19:10 Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
JTA Trans-Group SRL Navodari
Mangalia
19:15 Mangalia
Mangalia
Bucuresti
Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Emanuel Trading SRL Negru Voda
19:20 Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
19:25 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Trans Tur Cumpana
JTA Trans-Group SRL Navodari
19:30 Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Cernavoda
Metropolitan Lumina
Otopeni Aeroport
Mihail Kogalniceanu
19:35 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Costinesti
19:40 Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
JTA Trans-Group SRL Navodari
19:45 Mangalia
Mangalia
Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Trans Tur Cumpana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
19:50 Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
19:55 Trace Trans Corporation Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Mihail Kogalniceanu Tulcea
Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
JTA Trans-Group SRL Navodari
20:00 Bucuresti
Vatra Dornei
Servcom Adrian Siminoc Medgidia Cernavoda
Mihail Kogalniceanu
Ovidiu Mihail Kogalniceanu
Dorohoi
Braila Galati Tecuci Adjud Bacau Roman Falticeni Suceava Botosani
Trans Tur Cumpana
Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Emanuel Trading SRL Negru Voda
IND ELCOMO Ciobanita
Metropolitan Lumina
20:05 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Grup Media Sud Company SRL Navodari
20:10 JTA Trans-Group SRL Navodari
20:15 Mangalia
Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Trans Tur Cumpana
Nursen Transcom SRL Tufani
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
20:20 Trans Tur Cobadin
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
20:25 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
JTA Trans-Group SRL Navodari
20:30 Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Cernavoda
Metropolitan Lumina
Braila Tecuci Bacau Piatra Neamt Targu Neamt Falticeni Gura Humorului
20:35 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Grup Media Sud Company SRL Navodari
20:40 Trans Tur Cobadin
Agigea Techirghiol
JTA Trans-Group SRL Navodari
Metropolitan Lumina
20:45 Mangalia
Bucuresti
Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Dorinta SRL Poiana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
20:50 Grup Media Sud Company SRL Navodari
20:55 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
JTA Trans-Group SRL Navodari
21:00 Trans Tur Cumpana
Trans Tur Cobadin
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
IND ELCOMO Ciobanita
Metropolitan Lumina
21:05 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Grup Media Sud Company SRL Navodari
21:10 JTA Trans-Group SRL Navodari
21:15 Mangalia
Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
21:20 Trans Tur Cobadin
Agigea Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
21:25 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
JTA Trans-Group SRL Navodari
21:30 Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
21:35 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Grup Media Sud Company SRL Navodari
21:40 Agigea Techirghiol
JTA Trans-Group SRL Navodari
21:45 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Grup Media Sud Company SRL Navodari
Metropolitan Lumina
21:50 Grup Media Sud Company SRL Navodari
21:55 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
JTA Trans-Group SRL Navodari
22:00 Cernavoda Bucuresti Bucuresti Ramnicu Valcea Calimanesti Caciulata Sibiu
Mihail Kogalniceanu
Trans Tur Cumpana
Timona Techirghiol
Agigea Techirghiol
Metropolitan Lumina
Iasi
22:05 Ovidiu Ovidiu Navodari Navodari
22:10 Mangalia
22:15 Metropolitan Lumina
22:20 Trans Tur Cumpana
Grup Media Sud Company SRL Navodari
22:30 Otopeni Aeroport
22:40 Trans Tur Cumpana
22:45 Mangalia
Viena Viena Linz Linz Passau Passau Nurnberg Nurnberg Heilbronn Heilbronn Stuttgart Stuttgart Karlsruhe Karlsruhe Strasbourg Strasbourg Nancy Nancy Metz Metz Vitry-le-Francois Vitry-le-Francois Reims Reims Paris Paris
Cernavoda Fetesti Drajna Noua Bucuresti Ploiesti Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Sighisoara Targu Mures Iernut Ludus Campia Turzii Turda Cluj Napoca
Cluj Napoca
22:50 Grup Media Sud Company SRL Navodari
23:15 Braila Tecuci Barlad Vaslui Iasi
23:20 Grup Media Sud Company SRL Navodari
23:30 Ampuria Reisen Passau Deggendorf Regensburg Nurnberg Ansbach Wurzburg Heidelberg Mannheim Mainz Frankfurt Wiesbaden Koblenz Bonn Koln Dusseldorf Duisburg Essen Dortmund Munster Gutersloh Bielefeld Hannover
23:50 Grup Media Sud Company SRL Navodari
Mai multe despre Constanta
Inchirieri autocare Închiriază autocar sau microbuz direct de la posesor, fără comisioane. Găseşti aici informaţii de contact, preţurile şi flota disponibilă.
//www.autogari.ro/Inchirieri/Autocare/Constanta