Filtrează rezultate

General

Plecare din Constanta

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Constanța ➞ Călărași

marţi,
14 iul 2020
7 curse disponibile

07:30 - 10:18
Vibo Trans SRL
2h 48min
-
Vezi detalii

Numar statii 5

  1. 07:30
  2. Traseu: Constanta - Calarasi
  3. 10:18
Durată: 2h 48min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Vibo Trans SRL | Ultima actualizare: 01/2014
08:45 - 11:14
Tudan
2h 29min
-
Vezi detalii

Tudan

Tudan - Autogara Orizont

Numar statii 2

  1. 08:45
  2. Traseu: Constanta - Calarasi
  3. 11:14
Durată: 2h 29min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR | Ultima actualizare: 08/2016
11:30 - 13:59
Bosfor
2h 29min
-
Vezi detalii

Numar statii 2

  1. 11:30
  2. Traseu: Constanta - Calarasi
  3. 13:59
Durată: 2h 29min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Bosfor SRL | Ultima actualizare: 12/2016
13:00 - 15:29
Divertis Tudor SRL
2h 29min
-
Vezi detalii

Numar statii 3

  1. 13:00
  2. Traseu: Constanta - Calarasi
  3. 15:29
    Calarasi Statie Calarasi
Durată: 2h 29min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR | Ultima actualizare: 04/2013
14:30 - 16:59
Tudan
2h 29min
-
Vezi detalii

Tudan

Tudan - Autogara Orizont

Numar statii 2

  1. 14:30
  2. Traseu: Constanta - Calarasi
  3. 16:59
Durată: 2h 29min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR | Ultima actualizare: 08/2016
16:00 - 18:29
Tudan
2h 29min
-
Vezi detalii

Tudan

Tudan - Autogara Orizont

Numar statii 2

  1. 16:00
  2. Traseu: Constanta - Calarasi
  3. 18:29
Durată: 2h 29min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR | Ultima actualizare: 08/2016
16:45 - 03:00
Ali Trans Com Calarasi
?
-
Vezi detalii

Numar statii 5

  1. 16:45
  2. Traseu: Constanta - Calarasi
  3. 03:00
Durată: ?
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR | Ultima actualizare: 05/2013

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Constanța - Călărași

De unde pleacă autocarul din Constanța către Călărași?

De la Constanța la Călărași circulă 8 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Sud Herli-Sof (langa Statia CFR).

Când pleacă autocarul din Constanța către Călărași?

Primul autobuz din Constanța pleacă la ora 07:30, iar ultimul pleacă la ora 16:45.

Cât durează călătoria cu autocarul din Constanța către Călărași?

Călătoria Constanța-Călărași cu autocarul, durează între ? și 2h 48min.