Filtrează rezultate

General

Plecare din Fetesti

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Fetești ➞ Călărași

luni,
6 iul 2020
9 curse disponibile

11:00 - 12:37
Costrans SRL
1h 37min
-
Vezi detalii

Numar statii 26

  1. 11:00
  2. Traseu: Fetesti - Calarasi
  3. 12:37
Durată: 1h 37min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Costrans SRL | Ultima actualizare: 01/2014
12:30 - 14:07
Costrans SRL
1h 37min
-
Vezi detalii

Numar statii 26

  1. 12:30
  2. Traseu: Fetesti - Calarasi
  3. 14:07
Durată: 1h 37min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Costrans SRL | Ultima actualizare: 01/2014
12:30 - 14:07
Inter Trans Hary
1h 37min
-
Vezi detalii

Numar statii 26

  1. 12:30
  2. Traseu: Fetesti - Calarasi
  3. 14:07
Durată: 1h 37min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Inter Trans Hary | Ultima actualizare: 01/2014
13:00 - 14:37
Divertis Tudor SRL
1h 37min
-
Vezi detalii

Numar statii 26

  1. 13:00
  2. Traseu: Fetesti - Calarasi
  3. 14:37
    Calarasi Statie Calarasi
Durată: 1h 37min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR | Ultima actualizare: 04/2013
14:15 - 15:52
Costrans SRL
1h 37min
-
Vezi detalii

Numar statii 26

  1. 14:15
  2. Traseu: Fetesti - Calarasi
  3. 15:52
Durată: 1h 37min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Costrans SRL | Ultima actualizare: 01/2014
16:15 - 17:52
Costrans SRL
1h 37min
-
Vezi detalii

Numar statii 26

  1. 16:15
  2. Traseu: Fetesti - Calarasi
  3. 17:52
Durată: 1h 37min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Costrans SRL | Ultima actualizare: 01/2014
17:15 - 18:52
Costrans SRL
1h 37min
-
Vezi detalii

Numar statii 26

  1. 17:15
  2. Traseu: Fetesti - Calarasi
  3. 18:52
Durată: 1h 37min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Costrans SRL | Ultima actualizare: 01/2014
18:20 - 19:57
Divertis Tudor SRL
1h 37min
-
Vezi detalii

Numar statii 26

  1. 18:20
  2. Traseu: Fetesti - Calarasi
  3. 19:57
    Calarasi Statie Calarasi
Durată: 1h 37min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR | Ultima actualizare: 04/2013
19:10 - 20:47
Divertis Tudor SRL
1h 37min
-
Vezi detalii

Numar statii 26

  1. 19:10
  2. Traseu: Fetesti - Calarasi
  3. 20:47
    Calarasi Statie Calarasi
Durată: 1h 37min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR | Ultima actualizare: 04/2013

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Fetești - Călărași

De unde pleacă autocarul din Fetești către Călărași?

De la Fetești la Călărași circulă 9 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Patru Auto SRL , Autogara Inter Trans Hary.

Când pleacă autocarul din Fetești către Călărași?

Primul autobuz din Fetești pleacă la ora 11:00, iar ultimul pleacă la ora 19:10.

Cât durează călătoria cu autocarul din Fetești către Călărași?

Călătoria cu autocarul de la Fetești la Călărași, durează 1h 37min.