Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Constanta

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Constanța ➞ Dorohoi

marţi,
29 sep 2020
3 curse disponibile

Bilete disponibile online

20:00 - 07:30
Compania RVG
11h 30min
Vezi detalii

Compania RVG

RVG Speed
  1. 20:00
  2. Traseu: Constanta - Dorohoi
    • Dotări:
  3. 07:30 +1 zi
Durată: 11h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: RVG Speed | Ultima actualizare: 04/2020
06:30 - 17:30
Pristyl
11h 00min
Vezi detalii

circula tot timpul anului

  1. 06:30
  2. Traseu: Constanta - Dorohoi
  3. 17:30
Durată: 11h 00min
Circulă în toate zilele săptămânii
130lei
Sursa: Pristyl SRL | Ultima actualizare: 05/2020
17:00 - 03:30
Pristyl
10h 30min
Vezi detalii

circula tot timpul anului

  1. 17:00
  2. Traseu: Constanta - Dorohoi
  3. 03:30 +1 zi
Durată: 10h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
130lei
Sursa: Pristyl SRL | Ultima actualizare: 05/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Constanța - Dorohoi

Care este prețul călătoriei cu autocarul Constanța - Dorohoi?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Constanța la Dorohoi este cuprins între 100 și 130 RON.

De unde pleacă autocarul din Constanța către Dorohoi?

De la Constanța la Dorohoi circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Sud Herli-Sof (langa Statia CFR).

Când pleacă autocarul din Constanța către Dorohoi?

Primul autobuz din Constanța pleacă la ora 06:30, iar ultimul pleacă la ora 20:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Constanța către Dorohoi?

Călătoria Constanța-Dorohoi cu autocarul, durează între 10h 30min și 11h 30min.