Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autocare Constanța, Romania ➞ Linz, Austria

marţi,
4 oct 2022
6 curse disponibile

01:30
1z 1h
03:00
TARSIN
100
Vezi detalii

TARSIN

TARSINCOM S.R.L.
  1. 01:30
    Constanța Gara CFR Constanta
  2. Autocar : AN18 Constanta - Bucuresti - Ploiesti - Cluj
    • Dotări:
  3. 14:00
  1. 14:00
  2. Autocar : A5: ROMANIA (Radauti) - BELGIA (Bruxelles)
    • Dotări:
  3. 03:00 +1 zi
Durată: 1zi 1h
Zile de circulație:
LMMJVSD
100
Sursa: TARSINCOM S.R.L. | Ultima actualizare: 09/2022
02:30
22h 49m
01:19
Aliseb Tours Romania
110
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. DISPECERAT REZERVARI 0040759108476-Orele de imbarcare debarcare sunt aproximative, functie de trafic si neprevazut .Preturile de lista se majoreaza cu 10 euro/lire/sens incepand cu 01.06.2022.

Nu a circulat? Semnalați aici (8 comentarii)

  1. 02:30
    Constanța vis a vis Peco OMV
  2. Autocar: TRANSPORT INTERNATIONAL DE PERSOANE ROMANIA ANGLIA
    • Dotări:
  3. 01:19 +1 zi
    Linz La adresa
Durată: 22h 49min
Circulă în toate zilele săptămânii
110
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 09/2022
04:10
22h 28m
02:38
Aliseb Tours Romania
110
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. DISPECERAT REZERVARI 0040759108476-Orele de imbarcare debarcare sunt aproximative, functie de trafic si neprevazut .Preturile de lista se majoreaza cu 10 euro/lire/sens incepand cu 01.06.2022.

Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)

  1. 04:10
    Constanța Autogara Tomis-Nord
  2. Autocar: TRANSPORT PERSOANE ROMANIA AUSTRIA
    • Dotări:
  3. 02:38 +1 zi
Durată: 22h 28min
Circulă în toate zilele săptămânii
110
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 07/2022
04:20
20h 38m
00:58
Aliseb Tours Romania
110
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. DISPECERAT REZERVARI 0040759108476-Orele de imbarcare debarcare sunt aproximative, functie de trafic si neprevazut .Preturile de lista se majoreaza cu 10 euro/lire/sens incepand cu 01.06.2022.

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 04:20
    Constanța Autogara Tomis-Nord
  2. Autocar: TRANSPORT PERSOANE ROMANIA OLANDA
    • Dotări:
  3. 00:58 +1 zi
    Linz La adresa
Durată: 20h 38min
Circulă în toate zilele săptămânii
110
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 07/2022
05:20
1z 2h
07:48
Aliseb Tours Romania
110
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. DISPECERAT REZERVARI 0040759108476-Orele de imbarcare debarcare sunt aproximative, functie de trafic si neprevazut .Preturile de lista se majoreaza cu 10 euro/lire/sens incepand cu 01.06.2022.

Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)

  1. 05:20
    Constanța Autogara Tomis-Nord
  2. Autocar: TRANSPORT PERSOANE ROMANIA EUROPA
    • Dotări:
  3. 07:48 +1 zi
    Linz La adresa
Durată: 1zi 2h
Circulă în toate zilele săptămânii
110
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 07/2022
05:30
18h 18m
23:48
Aliseb Tours Romania
110
Vezi detalii

Aliseb Tours Romania

SC Aliseb Tours SRL

NOI TE DUCEM DIRECT LA ADRESA. DISPECERAT REZERVARI 0040759108476-Orele de imbarcare debarcare sunt aproximative, functie de trafic si neprevazut .Preturile de lista se majoreaza cu 10 euro/lire/sens incepand cu 01.06.2022.

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 05:30
    Constanța Autogara Tomis-Nord
  2. Autocar: TRANSPORT PERSOANE ROMANIA ELVETIA
    • Dotări:
  3. 23:48
    Linz La adresa
Durată: 18h 18min
Circulă în toate zilele săptămânii
110
Sursa: SC Aliseb Tours SRL | Ultima actualizare: 07/2022
22:45
1z 1h
22:00
AlexaTrans
80
Vezi detalii

Circulă doar luni

REZERVARI TELEFONIC!!! PLECARI IN FIECARE JOI CU AUTOCAR ! CURSE DIRECTE, prin vama BORS

Nu a circulat? Semnalați aici (0 comentarii)

  1. 22:45
  2. Autocar : transfer Constanta-Cluj FANY
  3. 10:45 +1 zi
  1. 08:40

  2. RoFr
    Autocar : RoFr Romania - Paris
  3. 22:00
Durată: 1zi 1h
Zile de circulație:
LMMJVSD
Sursa: Fidelalexa SRL | Ultima actualizare: 04/2022
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Constanța - Linz

Care este prețul călătoriei cu autocarul Constanța - Linz?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Constanța la Linz este cuprins între 400 și 550 RON.

De unde pleacă autocarul din Constanța către Linz?

De la Constanța la Linz circulă 7 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Sud Herli-Sof (langa Statia CFR), Autogara Tomis-Nord, vis a vis Peco OMV, Gara CFR Constanta.

Când pleacă autocarul din Constanța către Linz?

Primul autobuz din Constanța pleacă la ora 01:30, iar ultimul pleacă la ora 22:45.

Cât durează călătoria cu autocarul din Constanța către Linz?

Călătoria Constanța-Linz cu autocarul, durează între 18h 18min și 1zi 2h .