Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Constanta

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Constanța ➞ Slava Rusă

duminică,
5 dec 2021
4 curse disponibile

06:00
1h 27m
07:27
Trace Trans
26lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL
  1. 06:00
  2. Microbuz: Constanta - Macin
    • Dotări:
  3. 07:27
    Slava Rusa Statie Slava Rusa
Durată: 1h 27min
Circulă în toate zilele săptămânii
26lei?
Sursa: Trace Trans Corporation | Ultima actualizare: 01/2020
09:00
1h 27m
10:27
Trace Trans
26lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL
  1. 09:00
  2. Microbuz: Constanta - Macin
    • Dotări:
  3. 10:27
    Slava Rusa Statie Slava Rusa
Durată: 1h 27min
Circulă în toate zilele săptămânii
26lei?
Sursa: Trace Trans Corporation | Ultima actualizare: 01/2020
12:45
1h 27m
14:12
Trace Trans
26lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL
  1. 12:45
  2. Microbuz: Constanta - I.C. Bratianu
    • Dotări:
  3. 14:12
    Slava Rusa Statie Slava Rusa
Durată: 1h 27min
Circulă în toate zilele săptămânii
26lei?
Sursa: Trace Trans Corporation | Ultima actualizare: 01/2020
17:00
1h 27m
18:27
Trace Trans
26lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL
  1. 17:00
  2. Microbuz: Constanta - I.C. Bratianu
    • Dotări:
  3. 18:27
    Slava Rusa Statie Slava Rusa
Durată: 1h 27min
Circulă în toate zilele săptămânii
26lei?
Sursa: Trace Trans Corporation | Ultima actualizare: 01/2020

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Constanța - Slava Rusă

Care este prețul călătoriei cu autocarul Constanța - Slava Rusă?

Prețul unei călători cu autocarul de la Constanța la Slava Rusă este de 26 RON.

De unde pleacă autocarul din Constanța către Slava Rusă?

De la Constanța la Slava Rusă circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Trace Trans - Tomis III.

Când pleacă autocarul din Constanța către Slava Rusă?

Primul autobuz din Constanța pleacă la ora 06:00, iar ultimul pleacă la ora 17:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Constanța către Slava Rusă?

Călătoria cu autocarul de la Constanța la Slava Rusă, durează 1h 27min.