Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Constanta

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Constanța ➞ Ploiești

marţi,
19 oct 2021
6 curse disponibile

07:40
4h 50m
12:30
99 Nar Tour srl
55lei
Vezi detalii

99 Nar Tour srl

99 Nar Tour

Pl. din autogara Herli-sof linga gara CFR Constanta din peronul 11 la ora ; 07.40 cursa circula in fiecare zi , iar cursa de slobozia pleaca la 14.40 din autogara Tomis-nord Constanta si circula de luni pina vineri inclusiv.

  1. 07:40
  2. Microbuz: Constanta - Ploiesti
    • Dotări:
  3. 12:30
Durată: 4h 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
55lei
Sursa: 99 Nar Tour | Ultima actualizare: 10/2020
07:40
4h 50m
12:30
99 Nar Tour srl
55lei
Vezi detalii

99 Nar Tour srl

99 Nar Tour

Pl. zilnic din statia Gara Mangalia (LIDL) - 06.25 si 07.40 din autog.(CT)Heri-Sof peronul 11, linga gara CFR in directia- Harsova, Tandarei ,Slobozia , Urziceni , Ploiesti-sud , iar cursa de 14.40 pl. din autog. Tomis-nord si circula doar 5 zile de

  1. 07:40
  2. Autocar: Mangalia - Ploiesti
    • Dotări:
  3. 12:30
Durată: 4h 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
55lei
Sursa: 99 Nar Tour | Ultima actualizare: 10/2020
13:00
Cursă specială
3h 50m
16:50
Trans Olteanu Tour SRL
Vezi detalii

Circulă marțea, vinerea și duminica.

  1. 13:00
    Constanta Gara CFR Constanta
  2. Cursă specială
    Minivan: Constanta - Brasov
    • Dotări:
  3. 16:50
Durată: 3h 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Trans Olteanu Tour SRL | Ultima actualizare: 10/2021
15:00
4h 48m
19:48
Elbus Tour SRL
-
Vezi detalii
  1. 15:00
  2. Microbuz: Constanta - Ploiesti
  3. 19:48
Durată: 4h 48min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: ARR 2008 | Ultima actualizare: 04/2009
16:40
4h 50m
21:30
99 Nar Tour srl
55lei
Vezi detalii

99 Nar Tour srl

99 Nar Tour

Pl. din autogara Herli-sof linga gara CFR Constanta din peronul 11 la ora ; 07.40 cursa circula in fiecare zi , iar cursa de slobozia pleaca la 14.40 din autogara Tomis-nord Constanta si circula de luni pina vineri inclusiv.

  1. 16:40
  2. Microbuz: Constanta - Ploiesti
    • Dotări:
  3. 21:30
Durată: 4h 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
55lei
Sursa: 99 Nar Tour | Ultima actualizare: 10/2020
22:45
4h 45m
03:30
Fany
-
Vezi detalii

Fany

Stimați călători, In această perioada, datorită epidemiei de coronavirus, orarul curselor noastre poate suferi perturbări. Va rugăm să ne contactați telefonic la unul din numerele: 0741 607941, 0747 235661, 0742 401701, 0756 418484, 0726 626644, 07

  1. 22:45
  2. Autocar: Mangalia - Constanta - Bucuresti - Satu Mare
    • Dotări:
  3. 03:30 +1 zi
Durată: 4h 45min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: FANY | Ultima actualizare: 06/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Constanța - Ploiești

Care este prețul călătoriei cu autocarul Constanța - Ploiești?

Prețul unei călători cu autocarul de la Constanța la Ploiești este de 55 RON.

De unde pleacă autocarul din Constanța către Ploiești?

De la Constanța la Ploiești circulă 10 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Sud Herli-Sof (langa Statia CFR), Autogara Sud, str. Theodor Burada nr. 1, Gara CFR Constanta.

Când pleacă autocarul din Constanța către Ploiești?

Primul autobuz din Constanța pleacă la ora 07:40, iar ultimul pleacă la ora 22:45.

Cât durează călătoria cu autocarul din Constanța către Ploiești?

Călătoria Constanța-Ploiești cu autocarul, durează între 3h 50min și 4h 50min.