Mersul autobuzelor în Ploiești Prahova, Romania

Sosiri în Ploiesti

De la Ora
Starchiojd 00:00
Gornet
Tataru
Salciile
Plopeni
Targsoru Vechi
Blejoi
Brazi
Tomsani
Colceag
Olari
Puchenii Mari
Berceni 00:15
Puchenii Mari 00:40
Chisinau 01:00
Chisinau Husi 01:20
Odesa
Dumbrava 01:35
Arad 03:00
Stockholm Oslo Sodertalje Moss Norrkoping Sarpsborg Linkoping Jonkoping Uddevalla Boras Goteborg Halmstad Helsingborg Malmo Copenhagen Rostock Berlin Dresda Praga Brno Bratislava Gyor Budapesta
Liverpool Warrington Manchester Crewe Birmingham Coventry Northampton Milton Keynes Luton Ilford Londra Maidstone Folkestone Dover Dunkerque Calais Bruxelles Luxembourg Mannheim Heilbronn Nurnberg Regensburg Passau Linz Viena Budapesta
Uranopoli (Sfantul Munte Athos) Salonic
Latina Aprilia Roma Perugia Arezzo Firenze Bologna Ferrara Padova Mestre Udine Graz Budapesta
Istanbul
Hamburg Hannover Magdeburg Berlin Dresda Mlada Boleslav Praga Brno Bratislava Budapesta
Liverpool Warrington Manchester Crewe Birmingham Coventry Northampton Milton Keynes Luton Londra Maidstone Folkestone Dover Dunkerque Calais Bruxelles Luxembourg Mannheim Heilbronn Nurnberg Regensburg Passau Linz Viena Budapesta
Latina Aprilia Roma Perugia Arezzo Firenze Bologna Ferrara Padova Mestre Udine Graz Budapesta
Stockholm Oslo Sodertalje Moss Norrkoping Sarpsborg Linkoping Jonkoping Uddevalla Boras Goteborg Halmstad Helsingborg Malmo Copenhagen Rostock Berlin Dresda Praga Brno Bratislava Gyor Budapesta
Skala Potamia Potos Limenaria Skala Prinos Skala Rachioni Thassos Keramoti Kresna Sofia 03:15
Mangalia Constanta Cernavoda Fetesti Drajna Noua Bucuresti 03:30
Balti Falesti Iasi 03:45
Chisinau Husi 04:20
Cluj Napoca Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures Sighisoara Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic 04:30
Chisinau 05:00
Chiojdeanca 05:10
Pacureti 05:20
Iordacheanu
Berceni 05:30
Albesti Paleologu 05:35
Bucov
Podenii Noi 05:40
Targsoru Vechi
Targsoru Vechi
Brazi
Gornet Cricov 05:43
Ceptura de Jos 05:45
Salciile
Podenii Noi
Baltesti
Filipestii De Targ
Gornet 05:50
Sangeru
Targsoru Vechi
Bucov
Brazi
Olari
Puchenii Mari
Rafov
Paulesti 05:52
Cislau 05:53
Tataru 05:55
Carbunesti
Targsoru Vechi
Urlati
Puchenii Mari
Baicoi Gageni Paulesti 05:56
Cocorastii Misli 05:58
Draganesti Dumbrava 06:00
Stockholm Norrkoping Linkoping Jonkoping Boras Goteborg Varberg Halmstad Helsingborg Malmo Copenhagen
Valenii De Munte
Aricesti Zeletin
Plopu
Sirna
Brazi
Tomsani
Draganesti
Galati Braila Ramnicu Sarat Buzau Mizil
Constanta Medgidia Cernavoda Fetesti Slobozia Urziceni
Amsterdam Haga Rotterdam Dordrecht Breda Antwerp Rennes Paris
Liverpool Manchester Birmingham Coventry Northampton Milton Keynes Luton Londra Dover Dunkerque Calais Lille Bruxelles Liege Duisburg Aachen Koln Frankfurt Nurnberg Regensburg Deggendorf Suben Linz Viena
Stockholm Nykoping Norrkoping Linkoping Jonkoping Boras Goteborg Vaxjo Halmstad Helsingborg Landskrona Malmo Copenhagen Odense Kolding Padborg Flensburg Neumunster Hamburg Berlin Dresda Praga Brno Budapesta
Pacureti 06:05
Colceag
Puchenii Mari
Paulesti 06:07
Rotari Urlati 06:08
Starchiojd 06:10
Lapos
Targsoru Vechi
Brazi
Tomsani
Baicoi Gageni Paulesti 06:11
Gorgota 06:12
Blejoi
Draganesti Dumbrava 06:15
Chiojdeanca
Cerasu
Aricesti Zeletin
Gherghita
Draganesti
Puchenii Mari
Finta Sat 06:20
Rafov Goga
Urlati
Fulga 06:25
Iordacheanu
Targsoru Vechi
Bucov
Puchenii Mari
Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale Darmanesti Bratasanca Stoenesti
Dumbrava 06:30
Gornet
Scorteni
Aricestii Rahtivani
Slanic
Baicoi Gageni Paulesti 06:31
Surani 06:35
Pacureti
Balta Doamnei
Campina
Breaza
Stefesti
Puchenii Mari
Dumbravesti 06:38
Alunis 06:40
Tataru
Targsoru Vechi
Bertea
Ciorani 06:41
Gorgota 06:42
Blejoi
Paulesti
Dumbrava 06:45
Posesti Pamanteni
Apostolache
Valenii De Munte
Aricesti Zeletin
Filipestii De Padure
Gherghita
Plopeni
Berceni
Manesti
Urlati
Surani 06:50
Bucov
Dumbrava
Puchenii Mari
Baicoi Gageni Paulesti 06:51
Moreni 06:52
Finta Sat 06:53
Podenii Noi 06:55
Albesti Paleologu
Targsoru Vechi
Puchenii Mari
Draganesti Dumbrava 07:00
Valenii De Munte
Baltesti
Sirna
Targsoru Vechi
Urlati
Draganesti
Bors
Liverpool Manchester Stoke on Trent Birmingham Coventry Northampton Milton Keynes Luton Londra Maidstone Dover Ostende Gent Bruxelles Liege Bonn Frankfurt Nurnberg Passau Wels Viena
Valenii De Munte
Ploiesti
Pucioasa Laculete Doicesti Aninoasa Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale Darmanesti Bratasanca Stoenesti
Moreni Ghirdoveni I.L.Caragiale Darmanesti Bratasanca Stoenesti
Azuga 07:05
Cosminele
Plopeni
Brazi
Campina
Colceag
Olari
Puchenii Mari
Ploiesti
Moreni Ghirdoveni I.L.Caragiale Darmanesti Bratasanca Stoenesti Ploiesti
Rotari Urlati 07:08
Surani 07:10
Iordacheanu
Targsoru Vechi
Brazi
Slanic
Baicoi Gageni Paulesti 07:11
Gorgota 07:12
Blejoi
Cocorastii Misli 07:13
Draganesti Dumbrava 07:15
Dumbrava
Chiojdeanca
Valenii De Munte
Fulga
Urlati
Draganesti
Puchenii Mari
Aalborg Arhus Horsens Vejle Odense Nyborg Slagelse Ringsted Copenhagen Tapernoje Berlin Dresda Praga
Pucioasa Laculete Doicesti Aninoasa Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale Darmanesti Bratasanca Stoenesti Ploiesti
Ploiesti
Chisinau Husi 07:18
Rafov Goga 07:20
Plopu
Bucov
Pucioasa Laculete Doicesti Aninoasa Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale Darmanesti Bratasanca Stoenesti Ploiesti
Magureni 07:25
Plopeni
Bertea
Puchenii Mari
Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale Darmanesti Bratasanca Stoenesti
Valenii De Munte 07:30
Iordacheanu
Urlati
Liverpool Newquay Manchester Doncaster Leicester Birmingham Coventry Northampton Milton Keynes Luton Londra Canterbury Dover Calais Dunkerque Nurnberg Praga Plzen Brno Bratislava Budapesta Saliste
Baicoi Gageni Paulesti 07:31
Azuga 07:35
Brazi
Campina
Puchenii Mari
Bucuresti 07:37
Starchiojd 07:40
Maneciu
Targsoru Vechi
Bucov
Brazi
Sinaia
Buzau Ulmeni Sahateni Mizil Albesti Paleologu Valea Calugareasca Bucov
Gorgota 07:42
Blejoi
Paulesti
Dumbrava 07:45
Buzau Mizil
Gornet
Valenii De Munte
Plopeni
Aricestii Rahtivani
Mizil
Buzau Ulmeni Sahateni Mizil Albesti Paleologu Valea Calugareasca Bucov Ploiesti
Cosminele 07:50
Surani
Sangeru
Scorteni
Poenari Burchi
Breaza
Stefesti
Tomsani
Puchenii Mari
Rafov
Baicoi Gageni Paulesti 07:51
Moreni 07:52
Puchenii Mari 07:55
Ciorani 08:00
Draganesti Dumbrava
Valenii De Munte
Sirna
Urlati
Draganesti
Chisinau
Valenii De Munte
Azuga 08:05
Plopeni
Brazi
Campina
Puchenii Mari
Lapos 08:10
Albesti Paleologu
Targsoru Vechi
Sinaia
Bertea
Slanic
Buzau Ulmeni Sahateni Mizil Albesti Paleologu Valea Calugareasca Bucov Ploiesti
Baicoi Gageni Paulesti 08:11
Ciorani
Gorgota 08:12
Blejoi
Valenii De Munte 08:15
Filipestii De Targ
Mizil
Surani 08:20
Bucov
Bucov
Breaza
Puchenii Mari
Pacureti 08:25
Plopeni
Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale Darmanesti Bratasanca Stoenesti
Cocorastii Misli 08:28
Draganesti Dumbrava 08:30
Dumbrava
Valenii De Munte
Aricesti Zeletin
Salciile
Plopu
Berceni
Urlati
Draganesti
Baicoi Gageni Paulesti 08:31
Azuga 08:35
Brazi
Campina
Puchenii Mari
Bucuresti 08:37
Dumbravesti 08:38
Tataru 08:40
Targsoru Vechi
Sinaia
Gorgota 08:42
Blejoi
Dumbrava 08:45
Buzau Mizil
Chiojdeanca
Valenii De Munte
Mizil
Galati Braila Ianca Ramnicu Sarat Buzau Mizil Albesti Paleologu
Magureni 08:50
Plopeni
Targsoru Vechi
Dumbrava
Olari
Puchenii Mari
Baicoi Gageni Paulesti 08:51
Moreni 08:52
Filipestii De Padure 08:55
Puchenii Mari
Valenii De Munte 09:00
Sirna
Urlati
Colceag
Valenii De Munte
Bucuresti
Ciorani 09:01
Azuga 09:05
Pacureti
Brazi
Brazi
Campina
Stefesti
Iordacheanu 09:10
Scorteni
Targsoru Vechi
Sinaia
Baicoi Gageni Paulesti 09:11
Gorgota 09:12
Blejoi
Draganesti Dumbrava 09:15
Dumbrava
Valenii De Munte
Baltesti
Plopeni
Mizil
Draganesti
Paulesti 09:17
Bucuresti 09:20
Bucov
Bucov
Breaza
Puchenii Mari
Paulesti 09:22
Cislau 09:23
Gherghita 09:25
Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale Darmanesti Bratasanca Stoenesti
Alunis 09:30
Valenii De Munte
Urlati
Baicoi Gageni Paulesti 09:31
Rafov Goga 09:35
Azuga
Campina
Targoviste Matracaua Lazuri Comisani Racovita Habeni Bucsani Ratoaia Marcesti Gheboaia Finta Frasinu Pastarnacu Cocorastii Colt Stancesti Zahanaua
Bucuresti 09:37
Dumbravesti 09:38
Podenii Noi 09:40
Iordacheanu
Albesti Paleologu
Targsoru Vechi
Sinaia
Manesti
Gorgota 09:42
Blejoi
Dumbrava 09:45
Buzau
Valenii De Munte
Plopeni
Mizil
Bucuresti
Surani 09:50
Plopu
Targsoru Vechi
Tomsani
Puchenii Mari
Rafov
Baicoi Gageni Paulesti 09:51
Moreni 09:52
Cosminele 09:55
Puchenii Mari
Sangeru 10:00
Valenii De Munte
Salcia
Sirna
Berceni
Slanic
Urlati
Tomsani
Ciorani 10:01
Azuga 10:05
Campina
Gornet 10:10
Maneciu
Targsoru Vechi
Sinaia
Bertea
Baicoi Gageni Paulesti 10:11
Gorgota 10:12
Blejoi
Draganesti Dumbrava 10:15
Valenii De Munte
Ceptura de Jos
Podenii Noi
Filipestii De Targ
Plopeni
Mizil
Draganesti
Iordacheanu 10:20
Breaza
Olari
Puchenii Mari
Sibiu Fagaras Brasov Sinaia Campina
Rotari Urlati 10:23
Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale Darmanesti Bratasanca Stoenesti 10:25
Cocorastii Misli 10:28
Bucuresti 10:30
Dumbrava
Valenii De Munte
Aricesti Zeletin
Scorteni
Urlati
Flensburg Kappeln Schleswig Husum Sankt Peter-Ording Kiel Heide Busum Neumunster Lubeck Bremerhaven Emden Schwerin Hamburg Amsterdam Papenburg Oldenburg Luneburg Soltau Konstanz Mons Charleroi Namur Gent Antwerp Bruxelles Leuven Hasselt Liege Bremen Cloppenburg Vechta Minden Osnabruck Bocholt Munster Bielefeld Paderborn Hannover Hildesheim Wolfsburg Braunschweig Goslar Magdeburg Berlin Potsdam Singen Villingen-Schwenningen Freiburg im Breisgau Albstadt Offenburg Hamm Dortmund Essen Duisburg Wuppertal Dusseldorf Aachen Duren Bonn Trier Koln Koblenz Luxembourg Saarbrucken Saarlouis Kaiserslautern Homburg Pirmasens Speyer Kassel Gottingen Jena Gera Leipzig Halle Cottbus Reutlingen Tubingen Stuttgart Ludwigsburg Heilbronn Karlsruhe Heidelberg Mannheim Manheim Mainz Frankfurt Fulda Erfurt Dresda Chemnitz Zwickau Ravensburg Friedrichshafen Lindau Kempten Memmingen Ulm Augsburg Munchen Landshut Ingolstadt Bad Mergentheim Schweinfurt Bamberg Wurzburg Hof Bayreuth Ansbach Erlangen Furth Nurnberg Regensburg Passau Innsbruck Salzburg Viena
Baicoi Gageni Paulesti 10:31
Azuga 10:35
Surani
Brazi
Campina
Bucuresti 10:37
Carbunesti 10:38
Targsoru Vechi 10:40
Sinaia
Bertea
Gorgota 10:42
Blejoi
Dumbrava 10:45
Buzau
Apostolache
Valenii De Munte
Plopeni
Mizil
Moreni Ghirdoveni I.L.Caragiale Darmanesti Bratasanca Stoenesti
Starchiojd 10:50
Magureni
Bucov
Dumbrava
Puchenii Mari
Moreni Ghirdoveni I.L.Caragiale Darmanesti Bratasanca Stoenesti Ploiesti
Baicoi Gageni Paulesti 10:51
Puchenii Mari 10:55
Sibiu Fagaras Brasov 11:00
Sibiu Brasov
Posesti Pamanteni
Valenii De Munte
Sirna
Slanic
Urlati
Targu Mures
Otopeni Aeroport
Ciorani 11:01
Azuga 11:05
Chiojdeanca
Brazi
Campina
Iordacheanu 11:10
Targsoru Vechi
Sinaia
Manesti
Colceag
Paceco Torino Marausa Moncalieri Marsala Alba Casale Monferrato Strasatti San Germano Vercellese Mazara del Vallo Moncalvo Menfi Avellino Asti Sciacca Mercogliano Alessandria Caltabellotta Trapani Baiano Voghera Ribera Alcamo Pavia Castelvetrano Castellammare del Golfo Monteforte Irpino Nola Stradella Partinico Campobello di Mazara Santa Ninfa Marigliano Castel San Giovanni Palermo Salemi Torre del Greco Piacenza Cefalu Partanna Scafati Caorso Tusa Nocera Superiore Cremona Santo Stefano di Camastra Baronissi Minerbe Sant'Agata di Militello Fisciano Rocca di Capri Leone Ghedi Chivasso Brolo Solofra Santhia Falcone Spasu Patti Barcellona-Pozzo di Gotto Sala Biandrate Milazzo Novara San Michele di Serino Arluno Pero Messina Atripalda Reggio di Calabria Milano Acerno Monza Montecorvino Rovella Villa San Giovanni Trezzo sull'Adda Rosarno Dalmine Controne Lamezia Terme Bergamo Falerna Rovato Cosenza Agropoli Lauria Inferiore Capaccio Ospitaletto Bellizzi Irpino Lagonegro Brescia Sala Consilina Villa Nuova Polla Peschiera Contursi Sommacampagna Campania San Bonifacio Eboli Vicenza Battipaglia Grisignano di Zocco Pontecagnano Salerno Montoro Napoli Mercato San Severino Nola Casino Ceprano Frosinone Roma Orte Orvieto Arezzo Firenze Prato Bologna Ferrara Latisana Verona Padova Venetia Portogruaro Pordenone Trieste Plezzo di Tarvisio Mestre Udine Gonars Villach Pince
Brasov
Baicoi Gageni Paulesti 11:11
Gorgota 11:12
Blejoi
Draganesti Dumbrava 11:15
Dumbrava
Valenii De Munte
Plopu
Plopeni
Mizil
Draganesti
Balta Doamnei 11:20
Bucov
Breaza
Puchenii Mari
Brazi 11:25
Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale Darmanesti Bratasanca Stoenesti
Valenii De Munte 11:30
Stefesti
Urlati
Baicoi Gageni Paulesti 11:31
Azuga 11:35
Pacureti
Brazi
Campina
Olari
Bucuresti 11:37
Dumbravesti 11:38
Gornet 11:40
Tataru
Lapos
Iordacheanu
Plopeni
Targsoru Vechi
Sinaia
Buzau Ulmeni Sahateni Mizil Albesti Paleologu Valea Calugareasca Bucov
Gorgota 11:42
Blejoi
Dumbrava 11:45
Buzau Mizil
Valenii De Munte
Mizil
Tomsani
Buzau Ulmeni Sahateni Mizil Albesti Paleologu Valea Calugareasca Bucov Ploiesti
Rafov Goga 11:50
Surani
Maneciu
Scorteni
Bucov
Puchenii Mari
Rafov
Baicoi Gageni Paulesti 11:51
Podenii Noi 11:55
Filipestii De Padure
Puchenii Mari
Bucuresti 12:00
Alunis
Valenii De Munte
Aricesti Zeletin
Sirna
Plopeni
Slanic
Urlati
Chisinau
Otopeni Aeroport
Pucioasa Laculete Doicesti Aninoasa Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale Darmanesti Bratasanca Stoenesti
Slobozia Urziceni
Ciorani 12:01
Azuga 12:05
Campina
Ploiesti
Paulesti 12:07
Targsoru Vechi 12:10
Sinaia
Buzau Ulmeni Sahateni Mizil Albesti Paleologu Valea Calugareasca Bucov Ploiesti
Baicoi Gageni Paulesti 12:11
Gorgota 12:12
Blejoi
Craiova 12:14
Draganesti Dumbrava 12:15
Valenii De Munte
Baltesti
Filipestii De Targ
Gherghita
Aricestii Rahtivani
Berceni
Mizil
Draganesti
Pucioasa Laculete Doicesti Aninoasa Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale Darmanesti Bratasanca Stoenesti Ploiesti
Bucuresti
Plopeni 12:20
Bucov
Breaza
Puchenii Mari
Pucioasa Laculete Doicesti Aninoasa Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale Darmanesti Bratasanca Stoenesti Ploiesti
Targsoru Vechi 12:25
Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale Darmanesti Bratasanca Stoenesti
Cocorastii Misli 12:28
Valenii De Munte 12:30
Slanic
Urlati
Mangalia Constanta Slobozia
Constanta Harsova Slobozia Noua
Baicoi Gageni Paulesti 12:31
Azuga 12:35
Brazi
Campina
Stefesti
Olari
Bucuresti 12:37
Dumbravesti 12:38
Gornet 12:40
Cerasu
Plopeni
Targsoru Vechi
Sinaia
Gorgota 12:42
Blejoi
Gornet Cricov 12:43
Dumbrava 12:45
Buzau Mizil
Valenii De Munte
Salciile
Plopu
Mizil
Magureni 12:50
Poenari Burchi
Bucov
Dumbrava
Puchenii Mari
Baicoi Gageni Paulesti 12:51
Moreni 12:52
Cislau 12:53
Albesti Paleologu 12:55
Puchenii Mari
Valenii De Munte 13:00
Sirna
Plopeni
Urlati
Chisinau
Bucuresti
Ciorani 13:01
Azuga 13:05
Iordacheanu
Brazi
Campina
Puchenii Mari
Sangeru 13:10
Scorteni
Targsoru Vechi
Sinaia
Bertea
Baicoi Gageni Paulesti 13:11
Iasi Barlad Tecuci Focsani 13:12
Iasi Barlad Tecuci Focsani
Gorgota
Blejoi
Draganesti Dumbrava 13:15
Valenii De Munte
Brazi
Mizil
Draganesti
Rafov Goga 13:20
Surani
Plopeni
Bucov
Breaza
Puchenii Mari
Chisinau Husi
Tataru 13:25
Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale Darmanesti Bratasanca Stoenesti
Valenii De Munte 13:30
Aricesti Zeletin
Podenii Noi
Urlati
Bucuresti
Baicoi Gageni Paulesti 13:31
Azuga 13:35
Pacureti
Brazi
Campina
Puchenii Mari
Targoviste Matracaua Lazuri Comisani Racovita Habeni Bucsani Ratoaia Marcesti Gheboaia Finta Frasinu Pastarnacu Cocorastii Colt Stancesti Zahanaua
Bucuresti 13:37
Dumbravesti 13:38
Gornet 13:40
Iordacheanu
Targsoru Vechi
Sinaia
Gorgota 13:42
Blejoi
Dumbrava 13:45
Buzau
Chiojdeanca
Valenii De Munte
Maneciu
Salciile
Gherghita
Targsoru Vechi
Mizil
Paulesti 13:47
Bucuresti 13:50
Cosminele
Plopeni
Targsoru Vechi
Tomsani
Puchenii Mari
Rafov
Baicoi Gageni Paulesti 13:51
Moreni 13:52
Rotari Urlati 13:53
Podenii Noi 13:55
Puchenii Mari
Paulesti 13:57
Cocorastii Misli 13:58
Draganesti Dumbrava 14:00
Valenii De Munte
Sirna
Gherghita
Slanic
Urlati
Draganesti
Moreni Ghirdoveni I.L.Caragiale Darmanesti Bratasanca Stoenesti
Azuga 14:05
Balta Doamnei
Plopu
Campina
Tomsani
Puchenii Mari
Moreni Ghirdoveni I.L.Caragiale Darmanesti Bratasanca Stoenesti Ploiesti
Finta Sat 14:08
Targsoru Vechi 14:10
Sinaia
Manesti
Baicoi Gageni Paulesti 14:11
Ciorani
Gorgota 14:12
Blejoi
Draganesti Dumbrava 14:15
Valenii De Munte
Filipestii De Targ
Plopeni
Mizil
Draganesti
Bucuresti
Ploiesti
Bucov 14:20
Breaza
Puchenii Mari
Colceag 14:25
Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale Darmanesti Bratasanca Stoenesti
Campulung Muscel Argeselu Stoenesti Badeni Cetateni Laicai Malu Cu Flori Capu Coastei Oncesti Gemenea Voinesti Izvoarele Gheboieni Ungureni Priseaca Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale Darmanesti Bratasanca Stoenesti
Posesti Pamanteni 14:30
Valenii De Munte
Scorteni
Urlati
Baicoi Gageni Paulesti 14:31
Azuga 14:35
Starchiojd
Pacureti
Brazi
Campina
Puchenii Mari
Campulung Muscel Argeselu Stoenesti Badeni Cetateni Laicai Malu Cu Flori Capu Coastei Oncesti Gemenea Voinesti Izvoarele Gheboieni Ungureni Priseaca Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale Darmanesti Bratasanca Stoenesti Ploiesti
Bucuresti 14:37
Dumbravesti 14:38
Iordacheanu 14:40
Targsoru Vechi
Brazi
Sinaia
Bertea
Gorgota 14:42
Blejoi
Dumbrava 14:45
Buzau
Valenii De Munte
Fulga
Plopeni
Berceni
Mizil
Bucuresti
Rafov Goga 14:50
Magureni
Bucov
Stefesti
Dumbrava
Olari
Puchenii Mari
Baicoi Gageni Paulesti 14:51
Moreni 14:52
Filipestii De Padure 14:55
Puchenii Mari
Bucuresti 15:00
Alunis
Valenii De Munte
Lapos
Baltesti
Sirna
Urlati
Freiburg im Breisgau Offenburg Rastatt Karlsruhe Pforzheim Stuttgart Goppingen Ulm Augsburg Munchen Rosenheim Traunstein Freilassing
Brasov
Dortmund Essen Dusseldorf Koln Gummersbach Siegen Gisen Offenbach Frankfurt Darmstadt Mannheim Heidelberg Heilbronn Ohringen Crailsheim Ansbach Nurnberg Regensburg Deggendorf Passau
Ciorani 15:01
Finta Sat 15:05
Azuga
Surani
Targsoru Vechi
Brazi
Campina
Puchenii Mari
Ciorani 15:06
Plopeni 15:10
Targsoru Vechi
Sinaia
Flensburg Schleswig Husum Heide Rendsburg Kiel Neumunster Itzehoe Neustadt in Holstein Lubeck Elmshorn Norderstedt Ahrensburg Hamburg Luneburg Gustrow Gardelegen Uelzen Wolfsburg Salzgitter Hildesheim Hannover Soltau Bremen Bremerhaven Wilhelmshaven Norden Aurich Emden Leer Papenburg Oldenburg Delmenhorst Walsrode Cloppenburg Meppen Vechta Lingen Nordhorn Osnabruck Minden Detmold Bielefeld Munster Paderborn Lippstadt Dortmund Bochum Essen Duisburg Wuppertal Dusseldorf Koln Duren Bonn Koblenz Frankfurt Hanau am Main Nurnberg Erlangen Coburg Suhl Ilmenau Eisenach Gotha Bad Langensalza Erfurt Weimar Jena Gera Altenburg Grimma Naumburg Leipzig Halle Bernburg Dessau Magdeburg Brandenburg Stendal Ludwigslust Schwerin Gustow Rostock Ribnitz-Damgarten Stralsund Greifswald Neubrandenburg Berlin Potsdam Eisenhuttenstadt Cottbus Torgau Meißen Dresda Bautzen Gorlitz Freiberg Chemnitz Zwickau Plauen Hof Kulmbach Bayreuth Weiden in der Oberpfalz Amberg Neumarkt in der Oberpfalz Ingolstadt Schwabisch Gmund Heidenheim an der Brenz Ulm Ludwigsburg Goppingen Ettlingen Baden-Baden Rastatt Freudenstadt Offenburg Villingen Villingen-Schwenningen Freiburg im Breisgau Tuttlingen Friedrichshafen Lindau Ravensburg Leutkirch im Allgau Kempten Memmingen Starnberg Rosenheim Munchen Germering Dachau Freising Landshut Regensburg Degendorf Passau Plzen Praga Brno Viena Bratislava Budapesta
Leeds Liverpool Manchester Sheffield Leicester Birmingham Londra Calais Amsterdam Haga Rotterdam Antwerp Bruxelles Charleroi Paris Reims Nancy Metz Dortmund Essen Duisburg Dusseldorf Wuppertal Koln Bonn Luxembourg Munster Bielefeld Hannover Bremen Hamburg Berlin Dresda Leipzig Frankfurt Nurnberg Stuttgart Munchen Passau Linz Wels Amstetten Salzburg Zurich Zug Basel Berna Lucerne Sankt Gallen Innsbruck Villach Klagenfurt Graz Viena Bratislava Gyor Tatabanya Budapesta
Baicoi Gageni Paulesti 15:11
Gorgota 15:12
Blejoi
Draganesti Dumbrava 15:15
Chiojdeanca
Valenii De Munte
Fulga
Mizil
Draganesti
Chisinau
Bucov 15:20
Breaza
Puchenii Mari
Tataru 15:25
Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale Darmanesti Bratasanca Stoenesti
Ciorani 15:30
Valenii De Munte
Aricesti Zeletin
Plopu
Aricestii Rahtivani
Urlati
Otopeni Aeroport
Baicoi Gageni Paulesti 15:31
Azuga 15:35
Plopeni
Brazi
Campina
Slanic
Olari
Puchenii Mari
Bucuresti 15:37
Paulesti
Dumbravesti 15:38
Gornet 15:40
Podenii Noi
Targsoru Vechi
Sinaia
Bertea
Tomsani
Gorgota 15:42
Blejoi
Dumbrava 15:45
Buzau Mizil
Cosminele
Valenii De Munte
Albesti Paleologu
Mizil
Bucuresti
Rafov Goga 15:50
Scorteni
Targsoru Vechi
Brazi
Stefesti
Puchenii Mari
Rafov
Dokkum Leeuwarden Groningen Drachten Sneek Assen Emmen Meppel Slagharen Zwolle Hoorn Alkmaar Amsterdam Almere-Haven Deventer Hengelo Enschede Amersfoort Leiden Utrecht Arnhem Haga Rotterdam Dordrecht Nijmegen Middelburg Goes Bergen op Zoom Breda Tilburg Eindhoven Venlo Bocholt Duisburg Essen Dortmund Munster Lingen Nordhorn Rheine Osnabruck Minden Bad Salzuflen Detmold Paderborn Lippstadt Iserlohn Wuppertal Dusseldorf Bruxelles Monchengladbach Roermond Maastricht Leverkusen Aachen Duren Koln Bonn Gummersbach Siegen Neuwied Koblenz Limburg an der Lahn Giesen Frankfurt Brilon Kassel Marburg an der Lahn Alsfeld Wetzlar Wiesbaden Hanau am Main Wertheim Wurzburg Bamberg Kitzingen Bad Mergentheim Nurnberg Furth Bayreuth Kulmbach Hof Grafenwohr Weiden in der Oberpfalz Amberg Schwandorf in Bayern Regensburg Kelheim Cham Straubing Bodenmais Regen Deggendorf Ingolstadt Landshut Dingolfing Bad Griesbach Passau Gmunden Wels Linz Steyr Amstetten Freistadt Gmund Melk Sankt Polten Hollabrunn Viena Gyor Tatabanya Budapesta
Reggio di Calabria Polistena Gioia Tauro Rosarno Vibo Valentia Pizzo Catanzaro Cosenza Lagonegro Padula Sala Consilina Atena Lucana Polla Eboli Battipaglia Salerno Torre del Greco Nola Napoli Caserta Cassino Ceprano Frosinone Roma Fiano Romano Orte Orvieto Fabro Chiusi Arezzo Firenze Prato Barberino di Mugello Sasso Marconi Bologna Lecce Brindisi Ostuni Martina Franca Bari Molfetta Andria Barletta Cerignola Orta Nova Foggia San Salvo Vasto Lanciano Ortona Francavilla al Mare Carsoli Avezzano Chieti Pescara Giulianova San Benedetto del Tronto Porto San Giorgio Civitanova Marche Ancona Senegalia Fano Pesaro Cattolica Rimini Bellaria Cervia Cesena Ravenna Ferrara Rovigo Chioggia Abano Terme Torino Novara Milano Bergamo Brescia Verona Vicenza Padova Venetia Mirano Treviso Pordenone Portogruaro Latisana Pocenia San Giorgio di Nogaro Palmanova Redipuglia Monfalcone Trieste Ljubljana Trojane Celje Maribor Lendava Pince Nagykanizsa Siofok
Baicoi Gageni Paulesti 15:51
Moreni 15:52
Plopeni 15:55
Puchenii Mari
Genova Pinerolo Aosta Cuneo Torino Biella Novara Asti Alessandria Tortona Piacenza Parma Reggio nell'Emilia Modena Pavia Milano Como Lecco Monza Bergamo Cremona Brescia Merano Bolzano Trento Rovereto Mantova Verona Mestre Vicenza Castelfranco Veneto Padova Chioggia Venetia Treviso Conegliano Portogruaro Trieste Udine Gemona del Friuli Tarvisio Freiburg im Breisgau Schwemlingen Villingen Konstanz Singen Ravensburg Friedrichshafen Lindau Kempten Oberstdorf Garmisch-Partenkirchen Tegernsee Rosenheim Prien am Chiemsee Bad Reichenhall Burghausen Bad Griesbach Villach Freistadt Linz Braunau am Inn Wels Salzburg Bad Ischl Bad Aussee Tauplitz Lienz Murau Treffen Spittal an der Drau Klagenfurt Wolfsberg Bad Radkersburg Leibnitz Spielberg Mariazell Waidhofen an der Ybbs Steyr Amstein Gmunden Zwettl Stadt Horn Hollabrunn Melk Sankt Polten Kapfenberg Leoben Frohnleiten Vorau Weiz Gratkorn Stainz Voitsberg Graz Bad Gleichenberg Feldbach Furstenfeld Gussing Stegersbach Hattelberg Oberwart Viena Pinkafeld Krumbach Neukirchen Mattersburg Klosterneuburg Baden Wiener Neustadt Parndorf Bratislava Gyor Budapesta
Amsterdam Leiden Haga Delft Rotterdam Dordrecht Tilburg Eindhoven Venlo Roermond Maastricht Bergen op Zoom Goes Middelburg Turnhout Antwerp Brugge Ostende Gent Genk Hasselt Louvain-la-Neuve Bruxelles Kortrijk Lille Tournai Mons Charleroi Namur Huy Liege Spa Malmedy Rochefort Bastogne Arlon Luxembourg Trier Bitburg Saarlouis Saarbrucken Zweibrucken Pirmasens Kaiserslautern Wiesbaden Mainz Frankfurt Offenbach am Main Hanau am Main Schweinfurt Bad Kissingen Aschaffenburg Darmstadt Worms Mannheim Karlsruhe Baden-Baden Pforzheim Heilbronn Ludwigsburg Stuttgart Tubingen Reutlingen Balingen Albstadt Biberach an der Riß Ulm Heidenheim an der Brenz Alheim Crailsheim Ansbach Rothenburg ob der Tauber Bad Mergentheim Kitzingen Herzogenaurach Erlangen Bamberg Staffelstein Coburg Bayreuth Kulmbach Plauen Plzen Teplice Praga Jihlava Brno
Draganesti Dumbrava 16:00
Valenii De Munte
Ceptura de Jos
Sirna
Berceni
Slanic
Urlati
Draganesti
Valenii De Munte
Brasov
Norwich Aberdeen York Dundee Ipswich Kingston upon Hull Kirkcaldy Dunfermline Colchester Scunthorpe Perth Doncaster Edinburgh Stirling Glasgow Southend-on-Sea Newcastle upon Tyne Sunderland Durham Middlesbrough Dumfries Harrogate Carlisle Liverpool Chester Northwich Crewe Manchester Stoke on Trent Birmingham Hereford Gloucester Oxford Leeds Sheffield Chesterfield Nottingham Leicester Northampton Luton Watford Wembley Londra Maidstone Canterbury Dover Calais Brugge Gent Bruxelles Luxembourg Saarbrucken Mannheim Heidelberg Heilbronn Nurnberg Plzen Praga Brno Bratislava Budapesta
Belfast Portadown Dun Dealgan Dublin Holyhead Chester Liverpool Stoke on Trent Telford Wolverhampton Birmingham Coventry Milton Keynes Luton Londra Maidstone Dover Calais Luxembourg Saarbrucken Mannheim Heidelberg Heilbronn Nurnberg Plzen Praga Brno Bratislava Budapesta
Luxembourg Namur Liege Genk Hasselt Bruxelles Wavre Charleroi Mons Gent Tournai Kortrijk Ostende Brugge Sint-Niklaas Geel Turnhout Rotterdam Haga Amsterdam Emmen Lingen Meppen Papenburg Emden Norden Leer Oldenburg Flensburg Cuxhaven Rendsburg Neumunster Lubeck Elmshorn Norderstedt Hamburg Bremerhaven Luneburg Uelzen Soltau Bremen Cloppenburg Vechta Celle Garbsen Hannover Hameln Hildesheim Salzgitter Braunschweig Wolfsburg Stendal Neuruppin Oranienburg Brandenburg Berlin Potsdam Eisenhuttenstadt Vetschau Cottbus Magdeburg Torgau Riesa Dessau Bernburg Halle Leipzig Grimma Gorlitz Bautzen Dresda Pirna Freiberg Altenburg Chemnitz Plauen Praga Jihlava Brno Bratislava
Budapesta
Hoorn Leiden Almere-Haven Utrecht Drachten Leeuwarden Groningen Assen Emmen Zwolle Apeldoorn Deventer Almelo Hengelo Venlo Enschede Arnhem Nijmegen Haga Rotterdam Dordrecht Breda Tilburg Eindhoven Papenburg Roermond Monchengladbach Minden Osnabruck Munster Essen Duisburg Dusseldorf Wuppertal Koln Aachen Duren Bonn Hamm Lippstadt Bielefeld Detmold Paderborn Goslar Einbeck Northeim Kassel Gottingen Marburg an der Lahn Siegen Limburg an der Lahn Neuwied Koblenz Trier Luxembourg Saarbrucken Wetzlar Fulda Frankfurt Wiesbaden Mainz Hanau am Main Offenbach Darmstadt Wertheim Wurzburg Coburg Bad Hersfeld Eisenach Erfurt Jena Gera Zwickau Hof Kulmbach Bayreuth Bamberg Erlangen Nurnberg Ingolstadt Ulm Aalen Ludwigsburg Pforzheim Karlsruhe Offenburg Baden-Baden Reutlingen Tubingen Balingen Albstadt Villingen-Schwenningen Biberach an der Riß Singen Memmingen Ravensburg Kempten Starnberg Rosenheim Munchen Dachau Freising Landshut Amstetten Melk Viena
Aalborg Randers Skive Holstebro Viborg Arhus Silkeborg Herning Vejle Copenhagen Roskilde Slagelse Nyborg Svendborg Odense Fredericia Kolding Esbjerg Haderslev Tonder Abenra Sonderborg Flensburg Rendsburg Neumunster Rostock Berlin Vetschau Cottbus Dresda Pirna Praga Brno Bratislava
York Leeds Blackpool Doncaster Scunthorpe Grimsby Lincoln Sheffield Manchester Warrington Liverpool Chester Stoke on Trent Derby Nottingham Wolverhampton Birmingham Coventry Boston Grantham Leicester Corby Kettering Bedford Luton Southampton Winchester Basingstoke Reading Oxford Worcester Hereford Gloucester Newport Cardiff Swindon Bristol Bath Bournemouth Portsmouth Worthing Brighton Eastbourne Norwich Cambridge Ipswich Colchester Chelmsford Canterbury Londra Folkestone Dover Calais Dunkerque Tournai Bruxelles Brugge Gent Sint-Niklaas Antwerp Hasselt Genk Liege Darmstadt Wertheim Ansbach Erlangen Bad Kissingen Suhl Coburg Hof Kulmbach Bayreuth Amberg Regensburg Straubing Deggendorf Passau Linz Wels Amstetten
La Rochelle Tours Bordeaux Brive-la-Gaillarde Clermont-Ferrand Troyes Nancy Marseille Cannes Nice Macon Dole Besancon Mulhouse Chartres Rouen Beauvais Compiegne Soissons Nantes Le Mans Rennes Dijon Lyon Paris Meaux Reims Verdun Metz Winterthur Singen Bonn Koln Starnberg Murnau am Staffelsee Garmisch-Partenkirchen Rosenheim Bad Reichenhall Freilassing Laufen Salzburg Graz Bregenz Innsbruck Neustadt Weitra Gmunden Waidhofen an der Thaya Langau Zwettl Stadt Krems an der Donau Stockerau Viena
Berna Sankt Gallen Lucerne Zug Basel Zurich Winterthur Singen Offenburg Freiburg Stuttgart Saarbrucken Luxembourg Trier Bonn Koln Dusseldorf Essen Dortmund Munster Kiel Lubeck Hamburg Bremen Hannover Starnberg Murnau am Staffelsee Garmisch-Partenkirchen Rosenheim Ruhpolding Bad Reichenhall Freilassing Laufen Salzburg Graz Linz Bregenz Innsbruck Wels Melk Sankt Polten Braunau am Inn Wolfsberg Amstetten Neustadt Weitra Gmunden Waidhofen an der Thaya Langau Zwettl Stadt Krems an der Donau Stockerau Viena Hegyeshalom Gyor Tatabanya
Roma Avezzano Celano Sulmona Pescara San Benedetto del Tronto Civitanova Marche Ancona Rimini Forli Bologna Casale Monferrato Alessandria Asti Torino Novara Bergamo Brescia Verona Padova Venetia Udine Villach Klagenfurt
Moreni Ghirdoveni I.L.Caragiale Darmanesti Bratasanca Stoenesti
Aalborg Hals Nibe Farso Hadsund Hobro Skive Randers Viborg Holstebro Arhus Silkeborg Herning Ikast Skanderborg Billund Horsens Vejle Fredericia Copenhagen Roskilde Naestved Slagelse Nyborg Svendborg Odense Middelfart Kolding Varde Esbjerg Ribe Haderslev Vojens Abenra Tonder Sonderborg Flensburg Husum Kiel Lubeck Neumunster Heide Norderstedt Hamburg Bremen Hannover Luneburg Schwerin Rostock Stralsund Greifswald Waren Neubrandenburg Berlin Potsdam Magdeburg Halle Leipzig Cottbus Jena Zwickau Chemnitz Bautzen Dresda Praga Brno Budapesta
La Rochelle Poitiers Tours Orleans Sens Troyes Bordeaux Brive-la-Gaillarde Clermont-Ferrand Nice Marseille Avignon Valence Dole Rennes Nantes Angers Le Mans Chartres Lyon Macon Dijon Besancon Belfort Mulhouse Rouen Beauvais Compiegne Soissons Paris Reims Verdun Nancy Thionville Metz Baden Winterthur Neuchatel Biel Lucerne Zurich Zug Berna Basel Sankt Gallen Saarbrucken Saarlouis Luxembourg Trier Singen Ravensburg Memmingen Tubingen Reutlingen Munchen Augsburg Ulm Stuttgart Karlsruhe Ingolstadt Straubing Regensburg Nurnberg Heidelberg Mannheim Bamberg Wurzburg Mainz Frankfurt Fulda Bayreuth Praga Brno Bratislava
Azuga 16:05
Iordacheanu
Gherghita
Campina
Breaza
Puchenii Mari
Moreni Ghirdoveni I.L.Caragiale Darmanesti Bratasanca Stoenesti Ploiesti
Cocorastii Misli 16:08
Iordacheanu 16:10
Plopeni
Targsoru Vechi
Sinaia
Bertea
Baicoi Gageni Paulesti 16:11
Gorgota 16:12
Blejoi
Draganesti Dumbrava 16:15
Valenii De Munte
Filipestii De Targ
Mizil
Colceag
Draganesti
Ploiesti
Surani 16:20
Bucov
Puchenii Mari
Freiburg im Breisgau Feldberg Waldshut-Tiengen Rheinfelden Lorrach Baden Winterthur Neuchatel Biel Lucerne Zurich Zug Berna Basel Sankt Gallen Dornbirn Feldkirch Gaschurn Lech Sankt Anton am Arlberg Wenns Mayrhofen Innsbruck Fugen Zell am Ziller Ellmau Leogang Salzburg Liezen Mattighofen Vocklabruck Wels Linz Steyregg Freistadt Leonding Aschach an der Donau Ansfelden Sankt Valentin Amstetten Wieselburg Perg Arbesbach Melk Sankt Polten Stockerau Tulln Viena Tatabanya Gyor Budapesta
Apostolache 16:25
Sangeru
Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale Darmanesti Bratasanca Stoenesti
Rotari Urlati 16:28
Ciorani 16:30
Bucuresti
Bucuresti
Kalamata Asprokhoma Mesinon Neapolis Kazarma Elika Gargalianoi Filiatra Pappadhianika Kiparissia Asopos Kalon Neron Zakharo Molaoi Pirgos Kato Glikovrisi Amalias Elos Gastouni Vlakhiotis Andravida Skala Loutra Killinis Sparta Tripolis Lechaina Argos Varda Arkhaia Korinthos Lapas Araxos Pireas Patra Akrata Atena Thiva Kastro Atalanti Lamia Volos Larisa Katerini Salonic Seres Promakhon
Valenii De Munte
Plopeni
Manesti
Slanic
Urlati
Otopeni Aeroport
Newcastle upon Tyne Carlisle Durham Hartlepool Middlesbrough Stockton-on-Tees Kendal Lancaster York Harrogate Blackpool Preston Huddersfield Bradford Leeds Kingston upon Hull Grimsby Doncaster Sheffield Manchester Wardington Liverpool Stoke on Trent Nottingham Derby Wrentham Shrewsbury Wolverhampton Hereford Llanelli Swansea Cardiff Newport Barnstaple Plymouth Exeter Weymouth Taunton Weston-super-Mare Yeovil Bath Bristol Chippenham Gloucester Cheltenham Worcester Birmingham Leamington Coventry Leicester Grantham Lincoln Boston Peterborough Norwich Loveston Bury Saint Edmunds Cambridge Bedford Milton Keynes Oxford Luton Londra Croydon Ipswich Colchester Chelmsford Southend-on-Sea Maidstone Reading Basingstoke Winchester Salisbury Southampton Poole Bournemouth Portsmouth Worthing Brighton Eastbourne Hastings Folkestone Canterbury Margate Dover Calais Dunkerque Ostende Brugge Gent Antwerp Bruxelles Mons Namur Louvain-la-Neuve Liege Genk Hasselt Maastricht Aachen Duren Bielefeld Munster Dortmund Essen Duisburg Dusseldorf Wuppertal Koln Bonn Koblenz Frankfurt Hanau am Main Wurzburg Nurnberg Regensburg Deggendorf Passau Plzen Brno Viena Bratislava
Baicoi Gageni Paulesti 16:31
Bisca Chiojd 16:35
Azuga
Maneciu
Brazi
Campina
Puchenii Mari
Hannover Bielefeld Gutersloh Munster Dortmund Essen Duisburg Dusseldorf Koln Bonn Koblenz Wiesbaden Frankfurt Mainz Mannheim Heidelberg Wurzburg Ansbach Nurnberg Regensburg Deggendorf Passau
Bucuresti 16:37
Dumbravesti 16:38
Gornet 16:40
Iordacheanu
Targsoru Vechi
Sinaia
Buzau Ulmeni Sahateni Mizil Albesti Paleologu Valea Calugareasca Bucov
Gorgota 16:42
Blejoi
Dumbrava 16:45
Buzau Mizil
Cosminele
Valenii De Munte
Mizil
Buzau Ulmeni Sahateni Mizil Albesti Paleologu Valea Calugareasca Bucov Ploiesti
Poenari Burchi 16:50
Plopeni
Brazi
Bucov
Dumbrava
Puchenii Mari
Baicoi Gageni Paulesti 16:51
Paulesti 16:52
Podenii Noi 16:55
Tataru
Filipestii De Padure
Puchenii Mari
Rafov Goga 17:00
Dumbrava
Chiojdeanca
Valenii De Munte
Plopu
Sirna
Slanic
Urlati
Dortmund Heidelberg Essen Heilbronn Dusseldorf Ohringen Crailsheim Koln Ansbach Siegen Gisen Frankfurt Aschaffenburg Wurzburg Nurnberg Regensburg Passau
Freiburg im Breisgau Waldkraiburg Saarbrucken Lahr Muhldorf Homburg Kaiserslautern Offenburg Buhl Baden-Baden Rastatt Mannheim Heidelberg Karlsruhe Pforzheim Stuttgart Ulm Augsburg Munchen Landshut Deggendorf
Kingston upon Hull Liverpool Manchester Leeds Doncaster Sheffield Stoke on Trent Chesterfield Lincoln Cardiff Newport Monmouth Ross on Wye Hereford Worcester Telford Wolverhampton Burton upon Trent Birmingham Nuneaton Coventry Derby Nottingham Leicester Grantham Boston Spalding Dorchester Weymouth Bournemouth Yeovil Wellington Taunton Weston-super-Mare Bath Bristol Gloucester Cheltenham Evesham Stratford-upon-Avon Warwick Banbury Rugby Northampton Wellingborough Market Harborough Rothwell Kettering Corby Peterborough Wisbech King's Lynn Fakenham Norwich Thetford Southampton Fareham Portsmouth Chichester Brighton Winchester Andover Newbury Oxford Bicester Milton Keynes Bedford Cambridge Ipswich Basingstoke Reading Aylesbury Luton Colchester Horsham Crawley Farnborough Bracknell Harlow Chelmsford Basildon Londra Maidstone Canterbury Ashford Folkestone Dover Calais Lille Tourcoing Mouscron Bruxelles Liege Luxembourg Trier Kaiserslautern Mannheim Heilbronn Nurnberg Regensburg Passau Viena Nickelsdorf
Sibiu
Aachen Koln Bonn Koblenz Limburg Offenbach am Main Frankfurt Wurzburg Erlangen Nurnberg Regensburg Deggendorf Passau
Ciorani 17:01
Azuga 17:05
Pacureti
Brazi
Campina
Breaza
Puchenii Mari
Scorteni 17:10
Albesti Paleologu
Plopeni
Targsoru Vechi
Sinaia
Buzau Ulmeni Sahateni Mizil Albesti Paleologu Valea Calugareasca Bucov Ploiesti
Baicoi Gageni Paulesti 17:11
Gorgota 17:12
Blejoi
Draganesti Dumbrava 17:15
Valenii De Munte
Baltesti
Berceni
Urlati
Mizil
Draganesti
Surani 17:20
Bucov
Puchenii Mari
Cislau 17:23
Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale Darmanesti Bratasanca Stoenesti 17:25
Cocorastii Misli 17:28
Dumbrava 17:30
Alunis
Valenii De Munte
Aricesti Zeletin
Plopeni
Aricestii Rahtivani
Urlati
Chisinau
Targu Neamt
Bucuresti
Newcastle upon Tyne Darlington Middlesbrough York Leeds Sheffield Doncaster Lincoln Nottingham Birmingham Peterborough Northampton Cambridge Luton Londra Bruxelles Luxembourg Frankfurt Nurnberg Viena
Frosinone Roma Latina Carsoli Fiumicino Avezzano Olgiata Civitavecchia Sulmona Viterbo Orbetello Popoli Chieti Grosseto Pescara Follonica Ascoli Piceno Cecina San Benedetto del Tronto Livorno Ancona Marina di Pisa Rimini Lucca Ravenna Pistoia Firenze Bologna Modena Verona Padova Venetia Treviso Udine Maribor
Baicoi Gageni Paulesti 17:31
Azuga 17:35
Targsoru Vechi
Brazi
Campina
Puchenii Mari
Targoviste Matracaua Lazuri Comisani Racovita Habeni Bucsani Ratoaia Marcesti Gheboaia Finta Frasinu Pastarnacu Cocorastii Colt Stancesti Zahanaua
Chisinau
Bucuresti 17:37
Dumbravesti 17:38
Gornet 17:40
Targsoru Vechi
Sinaia
Gorgota 17:42
Blejoi
Dumbrava 17:45
Buzau
Valenii De Munte
Salciile
Mizil
Torino Policoro Milano Taranto Bari Bergamo Andria Brescia Foggia Verona San Severo Vicenza Termoli Vasto Pescara San Benedetto del Tronto Civitanova Marche Ancona Pesaro Rimini Cesena Forli Imola Salerno Napoli Roma Firenze Bologna Ferrara Padova Mestre Udine
Magureni 17:50
Plopeni
Tomsani
Olari
Puchenii Mari
Rafov
Baicoi Gageni Paulesti 17:51
Paulesti 17:52
Carbunesti 17:53
Pacureti 17:55
Targsoru Vechi
Slanic
Puchenii Mari
Draganesti Dumbrava 18:00
Chiojdeanca
Valenii De Munte
Sirna
Urlati
Draganesti
Pescara Torino Roma Carisio Orte Novara Chiusi Civitanova Marche Milano Montepulciano Bergamo Arezzo Ancona Brescia Figline Valdarno Firenze Verona Bologna Vicenza Rimini Cesena Ferrara Forli Rovigo Imola Monselice Padova Mestre Pordenone Udine Monfalcone Trieste
Pucioasa Laculete Doicesti Aninoasa Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale Darmanesti Bratasanca Stoenesti
Moreni Ghirdoveni I.L.Caragiale Darmanesti Bratasanca Stoenesti
Azuga 18:05
Brazi
Campina
Breaza
Puchenii Mari
Moreni Ghirdoveni I.L.Caragiale Darmanesti Bratasanca Stoenesti Ploiesti
Finta Sat 18:08
Constanta Lacu Sarat Braila Buzau Mizil 18:10
Lapos
Podenii Noi
Iordacheanu
Plopu
Plopeni
Targsoru Vechi
Sinaia
Tomsani
Colceag
Baicoi Gageni Paulesti 18:11
Ciorani
Gorgota 18:12
Blejoi
Posesti Pamanteni 18:15
Valenii De Munte
Baltesti
Filipestii De Targ
Mizil
Pucioasa Laculete Doicesti Aninoasa Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale Darmanesti Bratasanca Stoenesti Ploiesti
Ploiesti
Bucuresti 18:20
Surani
Bucov
Puchenii Mari
Pucioasa Laculete Doicesti Aninoasa Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale Darmanesti Bratasanca Stoenesti Ploiesti
Paulesti 18:22
Rotari Urlati 18:23
Salciile 18:25
Bertea
Slanic
Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale Darmanesti Bratasanca Stoenesti
Valenii De Munte 18:30
Aricesti Zeletin
Scorteni
Gherghita
Albesti Paleologu
Plopeni
Brazi
Urlati
Pescara Roma Livorno Torino Roseto degli Abruzzi Arezzo Pisa Novara Teramo Firenze Lucca Milano Bologna Viareggio Bergamo San Benedetto del Tronto Ferrara Massa Brescia Civitanova Marche Ancona Verona Cararra Padova Senegalia La Spezia Vicenza Mestre Parma Pesaro Udine Reggio nell'Emilia Rimini Villach Modena Cesena Klagenfurt Graz Forli Viena Ravenna Budapesta Imola
Baicoi Gageni Paulesti 18:31
Finta Sat 18:35
Azuga
Cosminele
Iordacheanu
Fulga
Balta Doamnei
Brazi
Brazi
Campina
Stefesti
Olari
Puchenii Mari
Bucuresti 18:37
Galati Braila Buzau 18:40
Gornet
Chiojdeanca
Ceptura de Jos
Targsoru Vechi
Sinaia
Gorgota 18:42
Blejoi
Buzau 18:45
Valenii De Munte
Mizil
Dortmund Essen Dusseldorf Koln Gummersbach Siegen Gisen Frankfurt Mannheim Heilbronn Nurnberg Regensburg Deggendorf Passau
Craiova Bals Slatina (Olt) Pitesti Gaesti Targoviste
Plopeni 18:50
Bucov
Dumbrava
Puchenii Mari
Baicoi Gageni Paulesti 18:51
Moreni 18:52
Tataru 18:55
Iordacheanu
Targsoru Vechi
Puchenii Mari
Ciorani 19:00
Draganesti Dumbrava
Apostolache
Valenii De Munte
Sirna
Brazi
Manesti
Urlati
Draganesti
Ciorani 19:01
Azuga 19:05
Campina
Breaza
Puchenii Mari
Maneciu 19:10
Plopeni
Targsoru Vechi
Sinaia
Baicoi Gageni Paulesti 19:11
Gorgota 19:12
Blejoi
Dumbrava 19:15
Valenii De Munte
Urlati
Balta Doamnei 19:20
Plopu
Bucov
Puchenii Mari
Berceni 19:25
Bertea
Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale Darmanesti Bratasanca Stoenesti
Cocorastii Misli 19:28
Bucuresti 19:30
Valenii De Munte
Brazi
Slanic
Urlati
Aalborg Viborg Randers Holstebro Arhus Herning Horsens Varde Vejle Esbjerg Kolding Abenra Padborg Flensburg Hamburg Praga
Oslo Stockholm Sodertalje Nykoping Moss Norrkoping Sarpsborg Linkoping Uddevalla Jonkoping Goteborg Varberg Vaxjo Ljungby Halmstad Helsingborg Landskrona Malmo Copenhagen Tapernoje Berlin Dresda Praga
Oslo Stockholm Sodertalje Nykoping Moss Sarpsborg Norrkoping Linkoping Jonkoping Uddevalla Halmstad Goteborg Vaxjo Varberg Ljungby Helsingborg Landskrona Malmo Copenhagen Tapernoje Berlin Dresda Praga
Chisinau
Constanta Mamaia Ovidiu Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu Crucea Harsova Giurgeni Tandarei Bucu Slobozia Andrasesti Cazanesti Ion Roata Urziceni Jilavele Ciorani Albesti Paleologu
Baicoi Gageni Paulesti 19:31
Azuga 19:35
Campina
Puchenii Mari
Chisinau
Bucuresti 19:37
Dumbravesti 19:38
Gornet 19:40
Targsoru Vechi
Sinaia
Gorgota 19:42
Blejoi
Dumbrava 19:45
Buzau Mizil
Valenii De Munte
Gherghita
Constanta 19:48
Scorteni 19:50
Poenari Burchi
Albesti Paleologu
Plopeni
Breaza
Puchenii Mari
Rafov
Baicoi Gageni Paulesti 19:51
Moreni 19:52
Filipestii De Padure 19:55
Brazi
Rafov Goga 20:00
Dumbrava
Cosminele
Alunis
Valenii De Munte
Sirna
Brazi
Urlati
Londra Lille Gent Antwerp Bruxelles Liege Aachen Koln Frankfurt Wurzburg Nurnberg Regensburg Deggendorf Suben Linz Viena
Otopeni Aeroport
Ciorani 20:01
Azuga 20:05
Targsoru Vechi
Campina
Olari
Puchenii Mari
Iordacheanu 20:10
Targsoru Vechi
Sinaia
Bertea
Tomsani
Baicoi Gageni Paulesti 20:11
Gorgota 20:12
Blejoi
Valenii De Munte 20:15
Ceptura de Jos
Baltesti
Filipestii De Targ
Plopeni 20:20
Bucov
Colceag
Puchenii Mari
Puchenii Mari 20:25
Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale Darmanesti Bratasanca Stoenesti
Bucuresti 20:30
Valenii De Munte
Plopu
Bucov
Slanic
Urlati
Hamburg Berlin Magdeburg Halle Leipzig Dresda Praga Brno Bratislava
Sibiu
Azuga 20:35
Puchenii Mari
Bucuresti 20:37
Plopeni 20:40
Sinaia
Baicoi Gageni Paulesti 20:41
Gorgota 20:42
Blejoi
Buzau Mizil 20:45
Valenii De Munte
Berceni
Gornet 20:50
Dumbrava
Puchenii Mari
Valenii De Munte 21:00
Aricesti Zeletin
Brazi
Otopeni Aeroport
Slobozia Urziceni
Floresti Cluj Napoca Turda Campia Turzii Ludus Iernut Aeroport Targu Mures Targu Mures Sighisoara Brasov Sacele Cheia Valenii De Munte
Azuga 21:05
Campina
Podenii Noi 21:10
Iordacheanu
Scorteni
Targsoru Vechi
Sinaia
Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale Darmanesti Bratasanca Stoenesti
Sibiu Selimbar Talmaciu Rau Vadului Cainenii Mari Brezoi Caciulata Calimanesti Ramnicu Valcea Milcoiu Moraresti Draganu Bascov Pitesti Stefanesti Calinesti Topoloveni Leordeni Crangurile de Jos Gura Foii Gaesti Dragodana Picior De Munte Suta Seaca Olteni Viisoara Dumbrava Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale Darmanesti Bratasanca Stoenesti
Chisinau Husi
Kiev
Baicoi Gageni Paulesti 21:11
Iasi Barlad 21:12
Gorgota
Blejoi
Valenii De Munte 21:15
Sibiu Selimbar Talmaciu Rau Vadului Cainenii Mari Brezoi Caciulata Calimanesti Ramnicu Valcea Milcoiu Moraresti Draganu Bascov Pitesti Stefanesti Calinesti Topoloveni Leordeni Crangurile de Jos Gura Foii Gaesti Dragodana Picior De Munte Suta Seaca Olteni Viisoara Dumbrava Targoviste Razvad Sacueni Adanca Mija I.L.Caragiale Darmanesti Bratasanca Stoenesti Ploiesti
Puchenii Mari 21:20
Tataru 21:25
Puchenii Mari
Valenii De Munte 21:30
Podenii Noi
Brazi
Constanta Harsova Slobozia Noua
Nessebar Sunny Beach Obzor Balchik Albena Nisipurile de Aur Sunny Day Sf. Constantin si Elena
Nessebar Sunny Beach Obzor Balchik Albena Nisipurile de Aur Sunny Day Sf. Constantin si Elena
Azuga 21:35
Olari
Targoviste Matracaua Lazuri Comisani Racovita Habeni Bucsani Ratoaia Marcesti Gheboaia Finta Frasinu Pastarnacu Cocorastii Colt Stancesti Zahanaua
Bucuresti 21:37
Paulesti
Plopu 21:40
Bucov
Sinaia
Newcastle upon Tyne Sunderland Carlisle Penrith Durham Middlesbrough Darlington Barrow in Furness Kendal Scarborough Lancaster Blackpool Harrogate York Sutton on Hull Grimsby Blackburn Preston Southport Bolton Manchester Liverpool Warrington Chester Bradford Leeds Doncaster Sheffield Helston Truro Newquay Saint Austell Plymouth Torquay Exmouth Exeter Milford Haven Carmarthen Llanelli Swansea Stoke on Trent Chesterfield Lincoln Cardiff Newport Monmouth Ross on Wye Hereford Worcester Telford Wolverhampton Burton upon Trent Birmingham Nuneaton Coventry Derby Nottingham Leicester Grantham Boston Spalding Bridport Dorchester Weymouth Bournemouth Yeovil Wellington Taunton Bridgwater Weston-super-Mare Bath Bristol Gloucester Cheltenham Evesham Stratford-upon-Avon Warwick Banbury Rugby Northampton Wellingborough Market Harborough Rothwell Kettering Corby Peterborough Wisbech King's Lynn Fakenham Norwich Thetford Southampton Fareham Portsmouth Chichester Worthing Brighton Winchester Andover Newbury Oxford Bicester Milton Keynes Bedford Cambridge Ipswich Basingstoke Reading Aylesbury Luton Colchester Horsham Crawley Farnborough Bracknell Harlow Chelmsford Basildon Londra Maidstone Canterbury Ashford Folkestone Dover Calais Dunkerque Lille Mons Charleroi Namur Luxembourg Saarlouis Saarbrucken
Dokkum Leeuwarden Drachten Leek Groningen Haren Veendam Stadskanaal Heerenveen Emmen Meppel Alkmaar Hoorn Haarlem Amsterdam Leiden Haga Almere-Buiten Kampen Zwolle Almelo Apeldoorn Amersfoort Utrecht Ede Arnhem Rotterdam Dordrecht Waalwijk Oss Nijmegen Vlissingen Middelburg Roosendaal Breda Tilburg Helmond Eindhoven Weert Venlo Roermond Maastricht Antwerp Geel Lierre Gent Bruxelles Genk Hasselt Liege
Flensburg Kappeln Schleswig Husum Sankt Peter-Ording Kiel Heide Busum Neumunster Lubeck Bremerhaven Schwerin Bern Hamburg Papenburg Oldenburg Luneburg Soltau Konstanz Celle Bremen Cloppenburg Vechta Minden Osnabruck Bocholt Munster Bielefeld Paderborn Hannover Hildesheim Wolfsburg Braunschweig Goslar Magdeburg Berlin Potsdam Strasbourg Singen Villingen-Schwenningen Freiburg im Breisgau Albstadt Offenburg Hamm Dortmund Essen Duisburg Wuppertal Dusseldorf Aachen Duren Koln Bonn Trier Koblenz Marburg an der Lahn Kassel Gottingen Jena Gera Leipzig Halle Cottbus Reutlingen Tubingen Stuttgart Ludwigsburg Heilbronn Karlsruhe Heidelberg Mannheim Mainz Frankfurt Fulda Erfurt Dresda Chemnitz Zwickau Ravensburg Friedrichshafen Lindau Kempten Memmingen Ulm Augsburg Munchen Landshut Ingolstadt Bad Mergentheim Schweinfurt Bamberg Wurzburg Hof Bayreuth Ansbach Erlangen Furth Nurnberg
Reggio di Calabria Melito di Porto Salvo Bova Marina Brancaleone Marina Bianco Villa San Giovanni Bovalino Marina Locri Siderno Marina Palmi Taurianova Gioia Tauro Polistena Rosarno Monasterace Tropea Soverato Marina Lamezia Terme Catanzaro Botricello Isola di Capo Rizzuto Cutro Petilia Policastro Crotone San Giovanni in Fiore Ciro Marina Cariati Cosenza Rende Paola Rossano Corigliano Calabro Lecce Manduria Brindisi Ostuni Taranto Martina Franca Gioia del Colle Policoro Ginosa Bernalda Castrovillari Scalea Sala Consilina Polla Potenza Matera Altamura Bari Andria Barletta Salerno Avellino Foggia Cuneo Pinerolo Napoli San Severo Caserta Termoli Vasto Cassino Frosinone Roma Rivoli Torino Moncalieri Bra Asti Terni Orvieto Pescara Teramo Ascoli Piceno San Benedetto del Tronto Civitanova Marche Tortona Alessandria Novara Ancona Senegalia Pesaro Arezzo Pavia Milano Monza Bergamo Calenzano Prato Piacenza Cremona Rimini Cesena Brescia Parma Forli Ravenna Faenza Lugo Imola Reggio nell'Emilia Bologna Modena Mantova Ferrara Verona San Bonifacio Rovigo Vicenza Padova Mestre San Dona di Piave Portogruaro Latisana San Giorgio di Nogaro Monfalcone Trieste
Baicoi Gageni Paulesti 21:41
Blejoi 21:42
Buzau 21:45
Valenii De Munte
Baltesti
Targsoru Vechi 21:50
Rafov
Sangeru 21:55
Targsoru Vechi
Gorgota 21:57
Valenii De Munte 22:00
Salciile
Sirna
Nessebar Sunny Beach Obzor Albena Nisipurile de Aur Sf. Constantin si Elena Varna
Azuga 22:05
Campina
Targsoru Vechi 22:10
Tomsani
Gornet 22:15
Valenii De Munte
Manesti
Olari 22:20
Campina 22:35
Colceag
Iordacheanu 22:40
Buzau 22:45
Azuga
Electric Castle - Bontida
Bontida
Plopu 22:50
Arad 23:00
Nessebar Sunny Beach Balchik Sveti Vlas Elenite Albena Nisipurile de Aur Obzor Sf. Constantin si Elena Varna
Bucuresti
Nessebar Sunny Beach Balchik Sveti Vlas Elenite Albena Nisipurile de Aur Obzor Sf. Constantin si Elena Varna
Puchenii Mari 23:05
Targsoru Vechi 23:10
Chisinau Husi 23:20
Ciorani 23:45