Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Constanta

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Constanța ➞ Mihai Viteazu

marţi,
24 mai 2022
21 curse disponibile

06:00
1h 02m
07:02
Trace Trans
18lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

Informaţii neactualizate de 2 ani Comentarii

cursa directa

  1. 06:00
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
    • Dotări:
  3. 07:02
    Mihai Viteazu Peco Petrom
Durată: 1h 02min
Circulă în toate zilele săptămânii
18lei?
Sursa: Trace Trans Corporation SRL | Ultima actualizare: 01/2020
06:40
1h 30m
08:10
Georgiana & Alina
-
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 8 ani Comentarii

via Navodari

  1. 06:40
    Constanta Statie Constanta
  2. Midibus: CT Constanta - Mihai Viteazu
  3. 08:10
    Mihai Viteazu Peco Petrom
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Georgiana & Alina | Ultima actualizare: 01/2014
06:55
1h 02m
07:57
Trace Trans
18lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

Informaţii neactualizate de 2 ani Comentarii

cursa directa

  1. 06:55
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
    • Dotări:
  3. 07:57
    Mihai Viteazu Peco Petrom
Durată: 1h 02min
Circulă în toate zilele săptămânii
18lei?
Sursa: Trace Trans Corporation SRL | Ultima actualizare: 01/2020
07:50
1h 02m
08:52
Trace Trans
18lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

Informaţii neactualizate de 2 ani Comentarii

cursa directa

  1. 07:50
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
    • Dotări:
  3. 08:52
    Mihai Viteazu Peco Petrom
Durată: 1h 02min
Circulă în toate zilele săptămânii
18lei?
Sursa: Trace Trans Corporation SRL | Ultima actualizare: 01/2020
08:40
1h 02m
09:42
Trace Trans
18lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

Informaţii neactualizate de 2 ani Comentarii

cursa directa

  1. 08:40
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
    • Dotări:
  3. 09:42
    Mihai Viteazu Peco Petrom
Durată: 1h 02min
Circulă în toate zilele săptămânii
18lei?
Sursa: Trace Trans Corporation SRL | Ultima actualizare: 01/2020
09:30
1h 02m
10:32
Trace Trans
18lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

Informaţii neactualizate de 2 ani Comentarii

cursa directa

  1. 09:30
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
    • Dotări:
  3. 10:32
    Mihai Viteazu Peco Petrom
Durată: 1h 02min
Circulă în toate zilele săptămânii
18lei?
Sursa: Trace Trans Corporation SRL | Ultima actualizare: 01/2020
10:20
1h 02m
11:22
Trace Trans
18lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

Informaţii neactualizate de 2 ani Comentarii

cursa directa

  1. 10:20
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
    • Dotări:
  3. 11:22
    Mihai Viteazu Peco Petrom
Durată: 1h 02min
Circulă în toate zilele săptămânii
18lei?
Sursa: Trace Trans Corporation SRL | Ultima actualizare: 01/2020
10:30
1h 30m
12:00
Georgiana & Alina
-
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 8 ani Comentarii

via Navodari

  1. 10:30
    Constanta Statie Constanta
  2. Midibus: CT Constanta - Mihai Viteazu
  3. 12:00
    Mihai Viteazu Peco Petrom
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Georgiana & Alina | Ultima actualizare: 01/2014
11:15
1h 02m
12:17
Trace Trans
18lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

Informaţii neactualizate de 2 ani Comentarii

cursa directa

  1. 11:15
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
    • Dotări:
  3. 12:17
    Mihai Viteazu Peco Petrom
Durată: 1h 02min
Circulă în toate zilele săptămânii
18lei?
Sursa: Trace Trans Corporation SRL | Ultima actualizare: 01/2020
12:00
1h 02m
13:02
Trace Trans
18lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

Informaţii neactualizate de 2 ani Comentarii

cursa directa

  1. 12:00
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
    • Dotări:
  3. 13:02
    Mihai Viteazu Peco Petrom
Durată: 1h 02min
Circulă în toate zilele săptămânii
18lei?
Sursa: Trace Trans Corporation SRL | Ultima actualizare: 01/2020
12:50
1h 02m
13:52
Trace Trans
18lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

Informaţii neactualizate de 2 ani Comentarii

cursa directa

  1. 12:50
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
    • Dotări:
  3. 13:52
    Mihai Viteazu Peco Petrom
Durată: 1h 02min
Circulă în toate zilele săptămânii
18lei?
Sursa: Trace Trans Corporation SRL | Ultima actualizare: 01/2020
13:45
1h 02m
14:47
Trace Trans
18lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

Informaţii neactualizate de 2 ani Comentarii

cursa directa

  1. 13:45
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
    • Dotări:
  3. 14:47
    Mihai Viteazu Peco Petrom
Durată: 1h 02min
Circulă în toate zilele săptămânii
18lei?
Sursa: Trace Trans Corporation SRL | Ultima actualizare: 01/2020
14:40
1h 02m
15:42
Trace Trans
18lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

Informaţii neactualizate de 2 ani Comentarii

cursa directa

  1. 14:40
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
    • Dotări:
  3. 15:42
    Mihai Viteazu Peco Petrom
Durată: 1h 02min
Circulă în toate zilele săptămânii
18lei?
Sursa: Trace Trans Corporation SRL | Ultima actualizare: 01/2020
14:45
1h 30m
16:15
Georgiana & Alina
-
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 8 ani Comentarii

via Navodari

  1. 14:45
    Constanta Statie Constanta
  2. Midibus: CT Constanta - Mihai Viteazu
  3. 16:15
    Mihai Viteazu Peco Petrom
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Georgiana & Alina | Ultima actualizare: 01/2014
15:20
1h 02m
16:22
Trace Trans
18lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

Informaţii neactualizate de 2 ani Comentarii

cursa directa

  1. 15:20
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
    • Dotări:
  3. 16:22
    Mihai Viteazu Peco Petrom
Durată: 1h 02min
Circulă în toate zilele săptămânii
18lei?
Sursa: Trace Trans Corporation SRL | Ultima actualizare: 01/2020
16:15
1h 02m
17:17
Trace Trans
18lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

Informaţii neactualizate de 2 ani Comentarii

cursa directa

  1. 16:15
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
    • Dotări:
  3. 17:17
    Mihai Viteazu Peco Petrom
Durată: 1h 02min
Circulă în toate zilele săptămânii
18lei?
Sursa: Trace Trans Corporation SRL | Ultima actualizare: 01/2020
17:10
1h 02m
18:12
Trace Trans
18lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

Informaţii neactualizate de 2 ani Comentarii

cursa directa

  1. 17:10
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
    • Dotări:
  3. 18:12
    Mihai Viteazu Peco Petrom
Durată: 1h 02min
Circulă în toate zilele săptămânii
18lei?
Sursa: Trace Trans Corporation SRL | Ultima actualizare: 01/2020
18:05
1h 02m
19:07
Trace Trans
18lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

Informaţii neactualizate de 2 ani Comentarii

  1. 18:05
  2. Microbuz: Constanta - Isaccea
    • Dotări:
  3. 19:07
    Mihai Viteazu Peco Petrom
Durată: 1h 02min
Circulă în toate zilele săptămânii
18lei?
Sursa: Trace Trans Corporation SRL | Ultima actualizare: 01/2020
19:00
1h 30m
20:30
Georgiana & Alina
-
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 8 ani Comentarii

via Navodari

  1. 19:00
    Constanta Statie Constanta
  2. Midibus: CT Constanta - Mihai Viteazu
  3. 20:30
    Mihai Viteazu Peco Petrom
Durată: 1h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Georgiana & Alina | Ultima actualizare: 01/2014
19:00
1h 02m
20:02
Trace Trans
18lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

Informaţii neactualizate de 2 ani Comentarii

cursa directa

  1. 19:00
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
    • Dotări:
  3. 20:02
    Mihai Viteazu Peco Petrom
Durată: 1h 02min
Circulă în toate zilele săptămânii
18lei?
Sursa: Trace Trans Corporation SRL | Ultima actualizare: 01/2020
19:55
1h 02m
20:57
Trace Trans
18lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

Informaţii neactualizate de 2 ani Comentarii

cursa directa

  1. 19:55
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
    • Dotări:
  3. 20:57
    Mihai Viteazu Peco Petrom
Durată: 1h 02min
Circulă în toate zilele săptămânii
18lei?
Sursa: Trace Trans Corporation SRL | Ultima actualizare: 01/2020

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Constanța - Mihai Viteazu

Care este prețul călătoriei cu autocarul Constanța - Mihai Viteazu?

Prețul unei călători cu autocarul de la Constanța la Mihai Viteazu este de 18 RON.

De unde pleacă autocarul din Constanța către Mihai Viteazu?

De la Constanța la Mihai Viteazu circulă 21 autobuze cu plecare din stațiile Statie Constanta, Autogara Trace Trans - Tomis III.

Când pleacă autocarul din Constanța către Mihai Viteazu?

Primul autobuz din Constanța pleacă la ora 06:00, iar ultimul pleacă la ora 19:55.

Cât durează călătoria cu autocarul din Constanța către Mihai Viteazu?

Călătoria Constanța-Mihai Viteazu cu autocarul, durează între 1h 02min și 1h 30min.