Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Constanta

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Constanța ➞ Mihail Kogălniceanu

miercuri,
19 ian 2022
16 curse disponibile

06:00
1h 43m
07:43
Trace Trans
35lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

cursa directa

  1. 06:00
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
    • Dotări:
  3. 07:43
    Mihail Kogalniceanu Statie Mihail Kogalniceanu
Durată: 1h 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei?
Sursa: Trace Trans Corporation SRL | Ultima actualizare: 01/2020
06:55
1h 43m
08:38
Trace Trans
35lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

cursa directa

  1. 06:55
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
    • Dotări:
  3. 08:38
    Mihail Kogalniceanu Statie Mihail Kogalniceanu
Durată: 1h 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei?
Sursa: Trace Trans Corporation SRL | Ultima actualizare: 01/2020
07:50
1h 43m
09:33
Trace Trans
35lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

cursa directa

  1. 07:50
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
    • Dotări:
  3. 09:33
    Mihail Kogalniceanu Statie Mihail Kogalniceanu
Durată: 1h 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei?
Sursa: Trace Trans Corporation SRL | Ultima actualizare: 01/2020
08:40
1h 43m
10:23
Trace Trans
35lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

cursa directa

  1. 08:40
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
    • Dotări:
  3. 10:23
    Mihail Kogalniceanu Statie Mihail Kogalniceanu
Durată: 1h 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei?
Sursa: Trace Trans Corporation SRL | Ultima actualizare: 01/2020
09:30
1h 43m
11:13
Trace Trans
35lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

cursa directa

  1. 09:30
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
    • Dotări:
  3. 11:13
    Mihail Kogalniceanu Statie Mihail Kogalniceanu
Durată: 1h 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei?
Sursa: Trace Trans Corporation SRL | Ultima actualizare: 01/2020
10:20
1h 43m
12:03
Trace Trans
35lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

cursa directa

  1. 10:20
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
    • Dotări:
  3. 12:03
    Mihail Kogalniceanu Statie Mihail Kogalniceanu
Durată: 1h 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei?
Sursa: Trace Trans Corporation SRL | Ultima actualizare: 01/2020
11:15
1h 43m
12:58
Trace Trans
35lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

cursa directa

  1. 11:15
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
    • Dotări:
  3. 12:58
    Mihail Kogalniceanu Statie Mihail Kogalniceanu
Durată: 1h 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei?
Sursa: Trace Trans Corporation SRL | Ultima actualizare: 01/2020
12:00
1h 43m
13:43
Trace Trans
35lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

cursa directa

  1. 12:00
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
    • Dotări:
  3. 13:43
    Mihail Kogalniceanu Statie Mihail Kogalniceanu
Durată: 1h 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei?
Sursa: Trace Trans Corporation SRL | Ultima actualizare: 01/2020
12:50
1h 43m
14:33
Trace Trans
35lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

cursa directa

  1. 12:50
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
    • Dotări:
  3. 14:33
    Mihail Kogalniceanu Statie Mihail Kogalniceanu
Durată: 1h 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei?
Sursa: Trace Trans Corporation SRL | Ultima actualizare: 01/2020
13:45
1h 43m
15:28
Trace Trans
35lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

cursa directa

  1. 13:45
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
    • Dotări:
  3. 15:28
    Mihail Kogalniceanu Statie Mihail Kogalniceanu
Durată: 1h 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei?
Sursa: Trace Trans Corporation SRL | Ultima actualizare: 01/2020
14:40
1h 43m
16:23
Trace Trans
35lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

cursa directa

  1. 14:40
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
    • Dotări:
  3. 16:23
    Mihail Kogalniceanu Statie Mihail Kogalniceanu
Durată: 1h 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei?
Sursa: Trace Trans Corporation SRL | Ultima actualizare: 01/2020
15:20
1h 43m
17:03
Trace Trans
35lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

cursa directa

  1. 15:20
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
    • Dotări:
  3. 17:03
    Mihail Kogalniceanu Statie Mihail Kogalniceanu
Durată: 1h 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei?
Sursa: Trace Trans Corporation SRL | Ultima actualizare: 01/2020
16:15
1h 43m
17:58
Trace Trans
35lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

cursa directa

  1. 16:15
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
    • Dotări:
  3. 17:58
    Mihail Kogalniceanu Statie Mihail Kogalniceanu
Durată: 1h 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei?
Sursa: Trace Trans Corporation SRL | Ultima actualizare: 01/2020
17:10
1h 43m
18:53
Trace Trans
35lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

cursa directa

  1. 17:10
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
    • Dotări:
  3. 18:53
    Mihail Kogalniceanu Statie Mihail Kogalniceanu
Durată: 1h 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei?
Sursa: Trace Trans Corporation SRL | Ultima actualizare: 01/2020
19:00
1h 43m
20:43
Trace Trans
35lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

cursa directa

  1. 19:00
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
    • Dotări:
  3. 20:43
    Mihail Kogalniceanu Statie Mihail Kogalniceanu
Durată: 1h 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei?
Sursa: Trace Trans Corporation SRL | Ultima actualizare: 01/2020
19:55
1h 43m
21:38
Trace Trans
35lei?
Vezi detalii

Trace Trans

Trace Trans Corporation SRL

cursa directa

  1. 19:55
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
    • Dotări:
  3. 21:38
    Mihail Kogalniceanu Statie Mihail Kogalniceanu
Durată: 1h 43min
Circulă în toate zilele săptămânii
35lei?
Sursa: Trace Trans Corporation SRL | Ultima actualizare: 01/2020

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Constanța - Mihail Kogălniceanu

Care este prețul călătoriei cu autocarul Constanța - Mihail Kogălniceanu?

Prețul unei călători cu autocarul de la Constanța la Mihail Kogălniceanu este de 35 RON.

De unde pleacă autocarul din Constanța către Mihail Kogălniceanu?

De la Constanța la Mihail Kogălniceanu circulă 16 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Trace Trans - Tomis III.

Când pleacă autocarul din Constanța către Mihail Kogălniceanu?

Primul autobuz din Constanța pleacă la ora 06:00, iar ultimul pleacă la ora 19:55.

Cât durează călătoria cu autocarul din Constanța către Mihail Kogălniceanu?

Călătoria cu autocarul de la Constanța la Mihail Kogălniceanu, durează 1h 43min.