Filtrează rezultate

General

Plecare din Cornea

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Cornea ➞ Lugoj

marţi,
4 aug 2020
5 curse disponibile

08:09 - 10:00
DROBETA
1h 51min
-
Vezi detalii

DROBETA

Real Construct Management SRL
  1. 08:09
    Cornea Halta Cornea
  2. Traseu: Drobeta Turnu Severin - Timisoara
    • Dotări:
  3. 10:00
Durată: 1h 51min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Real Construct Management SRL | Ultima actualizare: 06/2020
09:25 - 10:50
DROBETA
1h 25min
-
Vezi detalii

DROBETA

Real Construct Management SRL
  1. 09:25
    Cornea Statie Centru
  2. Traseu: Targu Jiu -Motru-Timisoara
    • Dotări:
  3. 10:50
Durată: 1h 25min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Real Construct Management SRL | Ultima actualizare: 06/2020
11:39 - 13:30
DROBETA
1h 51min
-
Vezi detalii

DROBETA

Real Construct Management SRL
  1. 11:39
    Cornea Halta Cornea
  2. Traseu: Drobeta Turnu Severin - Timisoara
    • Dotări:
  3. 13:30
Durată: 1h 51min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Real Construct Management SRL | Ultima actualizare: 06/2020
15:54 - 17:45
DROBETA
1h 51min
-
Vezi detalii

DROBETA

Real Construct Management SRL
  1. 15:54
    Cornea Halta Cornea
  2. Traseu: Drobeta Turnu Severin - Timisoara
    • Dotări:
  3. 17:45
Durată: 1h 51min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Real Construct Management SRL | Ultima actualizare: 06/2020
18:54 - 20:45
DROBETA
1h 51min
-
Vezi detalii

DROBETA

Real Construct Management SRL
  1. 18:54
    Cornea Halta Cornea
  2. Traseu: Drobeta Turnu Severin - Timisoara
    • Dotări:
  3. 20:45
Durată: 1h 51min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Real Construct Management SRL | Ultima actualizare: 06/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Cornea - Lugoj

De unde pleacă autocarul din Cornea către Lugoj?

De la Cornea la Lugoj circulă 5 autobuze cu plecare din stațiile Halta Cornea, Statie Centru.

Când pleacă autocarul din Cornea către Lugoj?

Primul autobuz din Cornea pleacă la ora 08:09, iar ultimul pleacă la ora 18:54.

Cât durează călătoria cu autocarul din Cornea către Lugoj?

Călătoria Cornea-Lugoj cu autocarul, durează între 1h 25min și 1h 51min.